Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ολοι εχουμε καρδια δεν ειμαστε απο πετρα.Και εσεις οι κοπελες καποια στιγμη εχετε αναγκη απο λιγη αγαπη,μια αγκαλια,σιγουρα καποιον μπορει να τον δειτε διαφορετικα απο τους αλλους.
Αλλα ισως να μην το δειξετε ποτε.Η αληθεια ειναι παντως οτι υπαρχουν αρκετες κοπελες που εχουν παντρευτει πελατες.
ΚΑΙ οι πελάτες τις παντρεύτηκαν;;;; Χωρίς καμία ασέβεια προς τις κοπέλες, αλλά υπάρχει και ο λεγόμενος κοινωνικός περίγυρος τον οποίο πρέπει να λάβουμε υπόψη...Και για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει ο άντρας να είναι και πολύ εκντάξξυ τύπος και να μην έχει πρόβλημα και να έχει κανει και καθαρές κουβέντες με τους δικούς του. του τύπου "μάγκες κάντε τουμπέκα και βάλτε τα κεφάλια μέσα..Εγώ θα πάρω για γυναίκα μια ιερόδουλη και λόγος δε σας πέφτει και αν έχετε πρόβλημα κομμένο και το καλημέρα από τώρα και μη πλησιάζεται ούτε στα 1000 μέτρα"...Άρα το ΑΡΚΕΤΕΣ είναι λίγο τριαράκι...Δε λέω ότι δε θα υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, αλλά λίγες...Εδώ είναι Ελλάδα

Τώρα αν μια ιερόδουλη μπορεί να γουστάρει (εμφανησιακά) κάποιον φυσικά και μπορεί, και να γουστάρει να γαμηθεί μαζί του...Αλλά δωράκια και μαλακίες χλωμό το κόβω. Τονίζω ότι μπουρδελιάρης και στουντιάκιας δεν είμαι, αλλά το κόβω λίγο χλωμό πχ να κάνει φουλ πρόγραμμα και να χρεώνει απλό. Τώρα να τον ερωτευτεί και τα σχετικά το βλέπω αρκετά χλωμό.
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
σ ευχαριστω πολυ κελυ μου να εισαι καλα και να ακους τι σου λεει ο μαστερ κατι ξερει.. εγω απλα θα σου πω οτι η πηγη της δυστυχιας βρισκεται σ αυτην την ιδια ματαια αναζητηση της ευτυχιας
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
αλλα νταλα της παρασκευης το γαλα  :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΚΑΙ οι πελάτες τις παντρεύτηκαν;;;; Χωρίς καμία ασέβεια προς τις κοπέλες, αλλά υπάρχει και ο λεγόμενος κοινωνικός περίγυρος τον οποίο πρέπει να λάβουμε υπόψη...Και για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει ο άντρας να είναι και πολύ εκντάξξυ τύπος και να μην έχει πρόβλημα και να έχει κανει και καθαρές κουβέντες με τους δικούς του. του τύπου "μάγκες κάντε τουμπέκα και βάλτε τα κεφάλια μέσα..Εγώ θα πάρω για γυναίκα μια ιερόδουλη και λόγος δε σας πέφτει και αν έχετε πρόβλημα κομμένο και το καλημέρα από τώρα και μη πλησιάζεται ούτε στα 1000 μέτρα"...Άρα το ΑΡΚΕΤΕΣ είναι λίγο τριαράκι...Δε λέω ότι δε θα υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, αλλά λίγες...Εδώ είναι Ελλάδα

Τώρα αν μια ιερόδουλη μπορεί να γουστάρει (εμφανησιακά) κάποιον φυσικά και μπορεί, και να γουστάρει να γαμηθεί μαζί του...Αλλά δωράκια και μαλακίες χλωμό το κόβω. Τονίζω ότι μπουρδελιάρης και στουντιάκιας δεν είμαι, αλλά το κόβω λίγο χλωμό πχ να κάνει φουλ πρόγραμμα και να χρεώνει απλό. Τώρα να τον ερωτευτεί και τα σχετικά το βλέπω αρκετά χλωμό.
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πει κανεις το τι δουλεια εκανε πριν η γυναικα του.αν και πιστευω οτι αρκετοι εχουν κανει την εξηγηση που ειπες.Ρε συ ηθελα να ημουν απο μια μερια να δω πως σε κοιταζουν οι κινεζοι,σαν τον γκοτζιλα θα σε βλεπουν.αν και αυτος ειναι ιαπωνας. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Όμως να ξεκαθαρίσω, δε μιλάμε για σπίτι της Φυλής. Έπαιρνα δύο τραίνα για να πάω σε αυτή την κοπέλα... Κάπου στην Ευρώπη.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
ΚΑΙ οι πελάτες τις παντρεύτηκαν;;;; Χωρίς καμία ασέβεια προς τις κοπέλες, αλλά υπάρχει και ο λεγόμενος κοινωνικός περίγυρος τον οποίο πρέπει να λάβουμε υπόψη...Και για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει ο άντρας να είναι και πολύ εκντάξξυ τύπος και να μην έχει πρόβλημα και να έχει κανει και καθαρές κουβέντες με τους δικούς του. του τύπου "μάγκες κάντε τουμπέκα και βάλτε τα κεφάλια μέσα..Εγώ θα πάρω για γυναίκα μια ιερόδουλη και λόγος δε σας πέφτει και αν έχετε πρόβλημα κομμένο και το καλημέρα από τώρα και μη πλησιάζεται ούτε στα 1000 μέτρα"...Άρα το ΑΡΚΕΤΕΣ είναι λίγο τριαράκι...Δε λέω ότι δε θα υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, αλλά λίγες...Εδώ είναι Ελλάδα

Τώρα αν μια ιερόδουλη μπορεί να γουστάρει (εμφανησιακά) κάποιον φυσικά και μπορεί, και να γουστάρει να γαμηθεί μαζί του...Αλλά δωράκια και μαλακίες χλωμό το κόβω. Τονίζω ότι μπουρδελιάρης και στουντιάκιας δεν είμαι, αλλά το κόβω λίγο χλωμό πχ να κάνει φουλ πρόγραμμα και να χρεώνει απλό. Τώρα να τον ερωτευτεί και τα σχετικά το βλέπω αρκετά χλωμό.
ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ... ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΣ ΥΠΑΡΒΑΛΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πει κανεις το τι δουλεια εκανε πριν η γυναικα του.αν και πιστευω οτι αρκετοι εχουν κανει την εξηγηση που ειπες.Ρε συ ηθελα να ημουν απο μια μερια να δω πως σε κοιταζουν οι κινεζοι,σαν τον γκοτζιλα θα σε βλεπουν.αν και αυτος ειναι ιαπωνας. :2funny: :2funny: :2funny:
Πρέπει να πάω να κάνω την εργασία μου. Πάντως για τους Κινέζους είναι αστικός μύθος για το ύψος τους

ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ... ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΣ ΥΠΑΡΒΑΛΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ
Δεν είπα ότι σας ξέρει όλη η Ελλάδα, αλλά ότι υπάρχει ένας κίνδυνος να βρεθεί κάποιος από τον κοινωνικό περίγυρό του "πελάτης" σας υπάρχει...Και επειδή είναι Ελλάδα (όχι ότι στις άλλες χώρες είναι διαφορετικά απλά εδώ πιο μεγάλο) θα αρχίζουν να λένε διάφορα και ο άλλος θα πρέπει να είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΓΚΑΣ για να τα γράφει στα αρχίδια του...Ξαναλέω δεν είμαι ούτε μπουρδελιάρης ούτε στουντιάκιας και μπορεί να λέω μαλακίες αφού δε μου έχει τύχει
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
εχει δικιο η ινα ξεφυγαμε απο το θεμα τωρα το πηγαμε αλλου ο λογος που ανοιξα αυτο το θρεντ ειναι για να ακουσω αποψεις σχετικα με το αν γινεται ευκολα αντιληπτο απο καποιον αν αρεσει σε μια κοπελα που κανει αυτη τη συγκεκριμενη δουλεια και που μπορει να ειναι οποιαδηποτε
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Γύρω στο τετράωρο να πάω και άλλο τόσο να γυρίσω. Η κοπέλα ένοιωθε τρομερή ικανοποίηση που το έκανα αυτό.
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
και πως μπορει να το καταλαβει καποιος αυτο
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Γύρω στο τετράωρο να πάω και άλλο τόσο να γυρίσω. Η κοπέλα ένοιωθε τρομερή ικανοποίηση που το έκανα αυτό.

ενταξει,ερχοσασταν πατσι με λιγα λογια δλδ.
Εσυ χαλουσες τα λεφτα σου στα ταξιδια και αυτη σε αποζημιωνε με ενα σεξακι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παντως να κανεις τοσα χιλιομετρα για να γαμησεις ρε μεγαλε,πρεπει να αξιζε πολλα η γκομενα  :helpplea:
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
μαλιστα δηλαδη σε ειχε ερωτευτει δηλαδη της αρεσες?
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Γύρω στο τετράωρο να πάω και άλλο τόσο να γυρίσω. Η κοπέλα ένοιωθε τρομερή ικανοποίηση που το έκανα αυτό.

Καριολες γυναικες γουσταρουν να μας βασανιζουν!!! Ο πιο σωστος ειναι ο τζειμς μποντ! Γαμαει κ φευγει!  :rockon:

Να έβλεπες την αντίδρασή της όταν με ρώτησε πόσο χρόνο μου παίρνει η διαδρομή και της είπα.

Και χαιρεσαι που τα λες αυτα ε? Τα θελει κ εσενα ο κωλος σου :P
Καμια φορα σκεφτομαι οτι δε φταινε παντα οι καριολες που μας εκμεταλλευονται αλλα πολλες φορες τους δινουμε εμεις το δικαιωμα να το κανουν. Τωρα αυτο γενικα το λεω δεν αναφερομαι σε σενα απλα διαβαζοντας αυτο μου ηρθε στο μυαλο..

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Πως γινεται η Κελυ με λιγοτερα απο 100 ποστ να εχει 4 αστερια και ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ο ακαποτος τιμωρος με 200+ ποστ να εχει μονο 3 αστερια?  :huh:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Εγω παλι εχω την εντυπωση οτι χαμενος εβγαινες αλλα τεσπα  :boobies:

Εγω και ο μαυρος θανατος τα λεμε! Αλλα ποιος τ ακουει??
Οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος! Δασκαλε... η μαλλον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ που διδασκες....
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Πως γινεται η Κελυ με λιγοτερα απο 100 ποστ να εχει 4 αστερια και ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ο ακαποτος τιμωρος με 200+ ποστ να εχει μονο 3 αστερια?  :huh:

Ισως γιατι ειναι ροζ  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom