Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επίσης όταν σου αφήνει σμν... σημαίνει οτι σου τα έδωσε όλα και σήμαινες πολλά για αυτήν.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
λοιπον αρχιζει και γινεται ενδιαφερον για πειτε για πειτε :grin: και γιατι οχι ας βοηθησουν και οι κοπελες του σαιτ :dancing: σιγουρα αυτες θα ξερουν απο πρωτο χερι τι παιζεται :sunglasses:
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
:'( :'( :'( :'(
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
Ακριβως  ;)

θυμαμαι εμενα μου κοβονταν τα ποδια οταν εβλεπα να την πηδανε πακιστανοι...ηταν βασανιστικο

 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Κελυ τωρα που ειδα τις φωτο σου στο site του φυλης 104 αρχισα κ εγω να σε ερωτευομαι παντως....
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Προσωπικά θεωρώ τον εαυτό μου τον πιο βλάκα άνδρα του κόσμου, σ' αυτά τα πράγματα.

Ακόμη κι αν μου συμβεί (ή αν μου έχει ήδη συμβεί), δε θα το καταλάβω ποτέ μου...
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
ΛΟΙΠΟΝ....ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΠΟΤΕ....ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΑΞΑΜΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ......
:o  :o :o :o :o :o

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ακριβως  ;)

θυμαμαι εμενα μου κοβονταν τα ποδια οταν εβλεπα να την πηδανε πακιστανοι...ηταν βασανιστικο
και εσυ τοσο χαμηλα?

Γτ δεν τα βρηκες με καμια υψηλης πολυτελειας , να το παιζες μουρη στους πλουσιους οτι ειναι γκομενα σου  :2funny: :2funny:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ακριβως  ;)

θυμαμαι εμενα μου κοβονταν τα ποδια οταν εβλεπα να την πηδανε πακιστανοι...ηταν βασανιστικο

:think:  

τι εννοεις εβλεπες??

Εγω εχω αντιθετη αποψη σε αυτο το θεμα αλλα δεν ειναι ωρα τωρα  :sunglasses:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Προσωπικά θεωρώ τον εαυτό μου τον πιο βλάκα άνδρα του κόσμου, σ' αυτά τα πράγματα.

Ακόμη κι αν μου συμβεί (ή αν μου έχει ήδη συμβεί), δε θα το καταλάβω ποτέ μου...

Συμφορα μεγαλη τυπε! Φαντεζεσαι να σε εχουν ερωτευτει ολες και να μην το εχεις καταλαβει?
Σε μενα παντως ετσι συμβαινει! Ηταν μια που με πληρωνε για να τη γαμησω και μου εδινε κ λεφτα για βενζινη γιατι οπως γνωριζετε οι εξορμησεις στα μπουρδελα κοστιζουν!!  :P
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και εσυ τοσο χαμηλα?

Γτ δεν τα βρηκες με καμια υψηλης πολυτελειας , να το παιζες μουρη στους πλουσιους οτι ειναι γκομενα σου  :2funny: :2funny:
μπα... εχει πεσει το μπατζετ , εξαλλου οι πουτανοερωτες εχω αντιληφθει ...οτι ειναι μια μαλακια και μιση
:think:  

τι εννοεις εβλεπες??

Εγω εχω αντιθετη αποψη σε αυτο το θεμα αλλα δεν ειναι ωρα τωρα  :sunglasses:
για πες τι αποψη εχεις ?, θα ειχε ενδιαφερον να ακουσουμε τη γνωμη μιας μη-ιεροδουλης
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
μου φαινεται σοβάρεψε πολυ το θεμα αλλα καλα ειναι και ετσι τελος παντων :2funny: κελυ οταν εννοεις αλλο οι κοπελες του σαιτ και αλλο οι κοπελες της δουλειας εγω νομιζα οτι ειναι το ενα και το αυτο :idiot: παλι ρε ριγκομορτη γιατι να μου πουν ψεματα ρε συ? αν δεν ενδιαφερονται ας μην ποσταρουν και τελος σεβομαι την αποψη της κελυ οτι ισως να ειναι αρκετα δυσκολο να το καταλαβει καποιος αν αρεσει της εκαστοτε κοπελας η οχι και σιγουρα δε θα θελει να το δειξει και η ιδια για δικους της λογους ουτως η αλλως μας ειπε και η κελυ την προσωπικη της ιστορια και απο αυτο συμπεραινω πολλα
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
για πες τι αποψη εχεις ?, θα ειχε ενδιαφερον να ακουσουμε τη γνωμη μιας μη-ιεροδουλης

πρωην ιεροδουλης οχι μη  ;)

Την εχω πει παλιοτερα σε ενα αντιστοιχο θρεντ και εχω πλακωθει με τους μισους  :2funny:

Δεν θελω παλι να λεω τα ιδια  >:(
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πρωην ιεροδουλης οχι μη  ;)

Την εχω πει παλιοτερα σε ενα αντιστοιχο θρεντ και εχω πλακωθει με τους μισους  :2funny:

Δεν θελω παλι να λεω τα ιδια  >:(
α ωστε εισαι πρωην ιεροδουλη , ωραια  :thumbsup:

μηπως καποιος ερωτας σε εκανε να παρατησεις τη δουλεια ?
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
μου φαινεται σοβάρεψε πολυ το θεμα αλλα καλα ειναι και ετσι τελος παντων :2funny: κελυ ινα οταν εννοεις αλλο οι κοπελες του σαιτ και αλλο οι κοπελες της δουλειας εγω νομιζα οτι ειναι το ενα και το αυτο :idiot: παλι ρε ριγκομορτη γιατι να μου πουν ψεματα ρε συ? αν δεν ενδιαφερονται ας μην ποσταρουν και τελος σεβομαι την αποψη της κελυ οτι ισως να ειναι αρκετα δυσκολο να το καταλαβει καποιος αν αρεσει της εκαστοτε κοπελας η οχι και σιγουρα δε θα θελει να το δειξει και η ιδια για δικους της λογους ουτως η αλλως μας ειπε και η κελυ την προσωπικη της ιστορια και απο αυτο συμπεραινω πολλα

εννοω οτι δεν ειναι ολες εδω μεσα ιεροδουλες  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom