Νέα

Πώς καταλαβαίνετε αν αρέσετε σε μια πουτάνα ή αν σας γουστάρει γενικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 717
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Ά, επίσης, καμμια φορά που δεν είχα αρκετά να την πληρώσω, μου έλεγε "θα μου τα χρωστας την αλλη φορά" και όταν πήγαινα την άλλη φορά μου έλεγε ότι δε θυμόταν.
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
Ά, επίσης, καμμια φορά που δεν είχα αρκετά να την πληρώσω, μου έλεγε "θα μου τα χρωστας την αλλη φορά" και όταν πήγαινα την άλλη φορά μου έλεγε ότι δε θυμόταν.
                                                                                                                                                                   
και η τσατσα τι ελεγε? :idiot:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
                                                                                                                                                                     
και η τσατσα τι ελεγε? :idiot:
η τσατσα εκανε την κουφη τυροπιτα!
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
Η κοπέλα πλήρωνε την τσατσά ;)
                                                                                                                                                                      ε τοτε γιατι δε γαμουσες τη τσατσα και να πληρωνες και την κοπελα μετα? :2funny:
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ελα σοβαρευτειτε αντε μας πειρανε χαμπαρι :grin: ρε σιμπελιους εισαι απιστευτος ακους εκει η κοπελα πληρωνε τη τσατσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: λοιπον στο θεμα μας τωρα  :s&m_2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πιστευω οτι ο καθε ανθρωπος ασχετα με την δουλεια που κανει,εχει αναγκη να αγαπησει και να αγαπηθει...Σιγουρα καποιον πελατη καποια στιγμη,μπορει και να τον κοιταξει διαφορετικα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ελα σοβαρευτειτε αντε μας πειρανε χαμπαρι :grin: ρε σιμπελιους εισαι απιστευτος ακους εκει η κοπελα πληρωνε τη τσατσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: λοιπον στο θεμα μας τωρα  :s&m_2:
Παντως τυπε αν το μαλλι και το φρυδι ειναι οντως δικο σου,αντε να σε εχει ερωτευτει καμια τσατσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
πλακα κανει ρε κελακυ.
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.....ΝΟΜΟΙΖΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ "ΤΥΠΟΙ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΙΠΑ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ποιές είναι οι μαλακίες; Δεν είπα ότι αυτό γινόταν συστηματικά! Έγινε μια δυο φορές...
Δηλαδη πηγαινες να γαμησεις χωρις να εχεις αρκετα λεφτα,με την ελπιδα μηπως η κοπελα στο χαρισει... :think:
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
δικο μου ειναι τυπε απλα το εχω αφησει να μεγαλωσει λιγο  :2funny: :2funny: κοκκινο και πυκνο :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
κοκκινοξανθο για την ακριβεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΝΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.....ΝΟΜΟΙΖΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ "ΤΥΠΟΙ" ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΙΠΑ
Ολοι εχουμε καρδια δεν ειμαστε απο πετρα.Και εσεις οι κοπελες καποια στιγμη εχετε αναγκη απο λιγη αγαπη,μια αγκαλια,σιγουρα καποιον μπορει να τον δειτε διαφορετικα απο τους αλλους.
Αλλα ισως να μην το δειξετε ποτε.Η αληθεια ειναι παντως οτι υπαρχουν αρκετες κοπελες που εχουν παντρευτει πελατες.
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ειναι σοβαρο το θεμα περα απο τη πλακα τωρα και εγω την καταλαβαινω την κελυ πεστα ρε μαστερ οπως και να εχει ο ερωτας μπορει να προκυψει παντου δυστυχως μαλλον......
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη πηγαινες να γαμησεις χωρις να εχεις αρκετα λεφτα,με την ελπιδα μηπως η κοπελα στο χαρισει... :think:

'Οχι βέβαια. Η ταρίφα ήταν 150 ευρώ την ώρα. Προγραμμάτιζα να πάρω την κοπέλα για μια με δυο ώρες. Αλλά επειδή τη γούσταρα πολύ και δεν τη χόρταινα τράβαγε καμμια φορά η επίσκεψη.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Ολοι εχουμε καρδια δεν ειμαστε απο πετρα.Και εσεις οι κοπελες καποια στιγμη εχετε αναγκη απο λιγη αγαπη,μια αγκαλια,σιγουρα καποιον μπορει να τον δειτε διαφορετικα απο τους αλλους.
Αλλα ισως να μην το δειξετε ποτε.Η αληθεια ειναι παντως οτι υπαρχουν αρκετες κοπελες που εχουν παντρευτει πελατες.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.....ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.....ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΝΟΜΟΙΖΩ SEBASTIAN.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom