Νέα

Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxx_male
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
Εξηγεί ο γεραπετρίτης
αυτήν τη στιγμή υφίσταται ένα τοπικό κέντρο τηλεδιοίκησης που μπορεί να κάνει αυτόματη χάραξη και οι σταθμάρχες είναι υποχρεωμένοι να κάνουν αυτόματη χάραξη. «Βεβαίως, πράγματι είναι τοπικό σύστημα τηλεδιοίκησης και όχι καθολικό. Οταν παραληφθούν και τα υπόλοιπα σημεία θα έχουμε τα υπερτοπικά κέντρα, που θα μπορούν να ελέγχουν περισσότερους σταθμούς. Σήμερα, όμως, που μιλάμε, έχουμε το τοπικό κέντρο της Λάρισας, που περίπου για 5,5 χιλιόμετρα βόρεια της Λάρισας και 3 χιλιόμετρα νότια της Λάρισας κάνει την αυτόματη χάραξη».
στα @@ μας. Σκασε τώρα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
To να ψηφίζει κάποιος αυτά τα λιμα με μόνη δικαιολογία "να μην βγει ο Σαμαράς" δείχνει πολιτική άγνοια η είναι συνειδητή αντιΝ.Δ.ψηφος...οπως και να έχει είναι εθνικά επικίνδυνο αυτό απο την στιγμή που ο ΣΥΡΙΖΑ έγινε υποψήφιο κόμμα εξουσιας..πάντως ο τύπος από την στιγμή που δεν ξαναψηφισε δεν ευθύνεται για την άνοδο των κατσαπλιαδων στην εξουσία.
να σε ρωτήσω γιατί το έχω απορία. όταν ο Σαμαράς έλεγε δεν γυρίζω ούτε νεκρός στην ΝΔ και τελικά γυρνάει..εσυ που προφανώς θα τον ψήφισες τι σκεφτόσουν? Τον ψήφισες γιατί ήταν ο Σαμαράς η γιατί ήταν πρόεδρος της ΝΔ?
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
στα @@ μας. Σκασε τώρα
Τι παρέδωσε ο ΣΥΡΙΖΑ
Screenshot_2023-03-20-17-18-02-730_com.twitter.android.jpg


Με πρωτόκολλο παράδοσης-παραλαβής και όχι πρόχειρα χαρτιά

Και βάζω την απάντηση και του συναγωνιστή σου να δεις τι καλός που είμαι
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.388
Πόντοι
6.536
να σε ρωτήσω γιατί το έχω απορία. όταν ο Σαμαράς έλεγε δεν γυρίζω ούτε νεκρός στην ΝΔ και τελικά γυρνάει..εσυ που προφανώς θα τον ψήφισες τι σκεφτόσουν? Τον ψήφισες γιατί ήταν ο Σαμαράς η γιατί ήταν πρόεδρος της ΝΔ?
Για να φύγει ο Έμπολα ο γαπ ψηφίστηκε ο Σαμαράς.....
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
Βαλτα στο κώλο σου στραπονιαρη και βγάλε το σκασμό. δεν σε ρώτησε κάνεις
Σε έχει πιάσει πανικός λόγω των δημοσκοπήσεων
Θα σου περάσει Θα σου περάσει
Λίγο μένει ακόμα
Και έπειτα θα χεις άλλα τέσσερα χρόνια να γκρινιάζεις
Και βέβαια να βρίζεις ως πιστό αντίγραφο του πολάκη
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
Για να φύγει ο Έμπολα ο γαπ ψηφίστηκε ο Σαμαράς.....
και ήρθε η χολέρα με τον Αντώνη τον μονόφθαλμο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε έχει πιάσει πανικός λόγω των δημοσκοπήσεων
Θα σου περάσει Θα σου περάσει
Λίγο μένει ακόμα
Και έπειτα θα χεις άλλα τέσσερα χρόνια να γκρινιάζεις
Και βέβαια να βρίζεις ως πιστό αντίγραφο του πολάκη
Στα @@ μου. Σκασε τώρα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.388
Πόντοι
6.536
και ήρθε η χολέρα με τον Αντώνη τον μονόφθαλμο
Ο Σαμαράς έφερε τον Τσίπρα....
και ο Τσίπρας τον Μητσοτάκη κατά κάποιον τρόπο...
Τύπε ΝΔ ψήφισα πρώτη φορά το 19.
Δεν βλέπω κάτι άλλο και τώρα το ίδιο.
Καθαρά ρεαλιστικά.

Ο Σαμαράς έκανε το καλό με την Χ.Α που την εξαφάνισε σε μια νύχτα.

Προφανώς οι χα έκαναν το νούμερο τους και μετά που δεν τους είχαν ανάγκη τους πούλεψαν.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
και ήρθε η χολέρα με τον Αντώνη τον μονόφθαλμο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στα @@ μου. Σκασε τώρα
Δεν έχεις καταλάβει εντολές θα δίνεις στους φίλους στους γνωστούς σου σε όσους έχεις στενή επαφή

Εγώ τις εντολές σου τις γράφω κανονικά
Θα συνεχίσω να γράφω οπότε όπου όσο και ότι θέλω αρκεί να μην το κάνω ενάντια στους κανόνες του site

Και εσύ είσαι 0 0 για να μου πεις τι θα κάνω

Αυξήθηκε η διαφορά κατά 0,2% από την προηγούμενη δημοσκόπηση της gpo
Στην πρόθεση ψήφου η Νέα Δημοκρατία διατηρεί προβάδισμα με 4,1 ποσοστιαίες μονάδες. Συγκεκριμένα, η Ν.Δ. συγκεντρώνει 30,2%, (+0,7% που σε σχέση με την προηγούμενη έρευνα της ίδιας εταιρείας στα «Παραπολιτικά» στις 11 Μαρτίου). Ακολουθούν ο ΣΥΡΙΖΑ-Π.Σ. με 26,1% (+0,5%) το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής με 9,2%, το ΚΚΕ 6,5%, η Ελληνική Λύση 3,4%, το ΜέΡΑ25 3,1%.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
Η διαφορά με τους Πασοκους και τους Νεοδημοκρατες είναι ότι όποιος κ να είναι πρόεδρος θα τον ψηφίσουν. Ο Τσι πήρε ένα κόμα από τον Αλαβανο και το ανέβασε. τα πολιτικά στην Ελλάδα είναι απλά να περνάει η ώρα. Οι εντολές έρχονται από Ε.Ε και ομίλους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν έχεις καταλάβει εντολές θα δίνεις στους φίλους στους γνωστούς σου σε όσους έχεις στενή επαφή

Εγώ τις εντολές σου τις γράφω κανονικά
Θα συνεχίσω να γράφω οπότε όπου όσο και ότι θέλω αρκεί να μην το κάνω ενάντια στους κανόνες του site

Και εσύ είσαι 0 0 για να μου πεις τι θα κάνω

Αυξήθηκε η διαφορά κατά 0,2% από την προηγούμενη δημοσκόπηση της gpo
Στην πρόθεση ψήφου η Νέα Δημοκρατία διατηρεί προβάδισμα με 4,1 ποσοστιαίες μονάδες. Συγκεκριμένα, η Ν.Δ. συγκεντρώνει 30,2%, (+0,7% που σε σχέση με την προηγούμενη έρευνα της ίδιας εταιρείας στα «Παραπολιτικά» στις 11 Μαρτίου). Ακολουθούν ο ΣΥΡΙΖΑ-Π.Σ. με 26,1% (+0,5%) το ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής με 9,2%, το ΚΚΕ 6,5%, η Ελληνική Λύση 3,4%, το ΜέΡΑ25 3,1%.
ΨΩΦΑ ΡΕ ΠΑΝΩΛΗ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
Και για όσους δεν κατάλαβαν
Πάω για ύπνο και σταματάω να γράφω επειδή το γουστάρω εγώ και όχι επειδή θα μου το επιβάλλει οποιοσδήποτε άλλος
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.103
Like
72.179
Πόντοι
12.756
Και για όσους δεν κατάλαβαν
Πάω για ύπνο και σταματάω να γράφω επειδή το γουστάρω εγώ και όχι επειδή θα μου το επιβάλλει οποιοσδήποτε άλλος

ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΕ
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.575
Like
6.209
Πόντοι
2.356
Παραδέχεσαι για την τηλεδιοίκηση

Μπορείς να παρεμβαίνεις από απόσταση
Πλήρης τηλεδιοίκηση είναι να παρεμβαίνει στις Σε ολόκληρο το δίκτυο
Τοπική τηλεδιοίκηση να παρεμβαίνει σε λίγα χιλιόμετρα

Να και τι έγραφε ο ρετσίνας πρώην υπεύθυνος ασφαλείας του οσε σε ανύποπτο χρόνο που δεν υπήρχε τότε πολιτική διαμάχη για αυτό το θέμα

Εντάξει πάρε και τη δήλωση του ρετσινά πρώην υπεύθυνου ασφαλείας του ΟΣΕ στις 10 Μαρτίου που δεν είχε σχέση τότε με πολιτική εκμετάλλευση


Πρώτον, ο συγκεκριμένος σταθμάρχης δεν ξέρει να χειριστεί το σύστημα τηλεδιοίκησης σηματοδότησης του σταθμού της Λάρισας, το οποίο ισχύει για περίπου 5 χιλιόμετρα εμπρός και περίπου 5 χιλιόμετρα πίσω και κάνει αυτόματη χάραξη δρομολογίου. Δεν ήξερε να το χειριστεί αυτόματα".
Όπως η κυβέρνηση έχει μερικά επιχειρηματα για να εκλεγεί
Το ίδιο κάνει και η αντιπολίτευση
Όταν ο γεραπετρίτης εξηγεί ότι αυτό δεν είναι πλήρης τηλεδιοίκηση αλλά τοπική τηλεδιοίκηση
Τι άλλο να πει;
Λογικό το επιχείρημα σου
Για το πριν την 1η Μαρτίου
Εσύ με την ίδια λογική βρες μου ανακοινώσεις πριν την 1η Μαρτίου που να λέει παραδόθηκε το τοπικό σύστημα χειρισμού
Εγώ παραδέχομαι ότι υπάρχει τηλεδιοικηση; Που; Για βάλε μας το σχετικό κομμάτι.
Συνεχίζεις να γράφεις ότι σε βολεύει. Τοπικός χειρισμός αλλαγής κλειδιών στο σταθμό της Λάρισας είναι. Τα περί τηλεδιοικησης είναι πίπες σκατοψυχων που προσπαθούν να μετακυλίσουν τις δικές τους ευθύνες.
Και σκατοψυχων σαν εσενα που κάνουν κομματικό ξέπλυμα.
Τηλεδιοικηση υπήρχε στο Ζαχάρεως. Και κάηκε. Κι αφού κάηκε επεστρεψαν στον τοπικό χειρισμό.
Το κετεθεσαν στον ανακριτή ο εκπρόσωπος των εργαζομενων της ΤΡΑΙΝΟΣΕ και ο εκπρόσωπος των μηχανοδηγων.
Εσύ σκατοψυχε συνέχισε το πλυντήριο.

Τέμπη: Στον εφέτη ανακριτή ο πρόεδρος των μηχανοδηγών - "Μέχρι το 2019 λειτουργούσε η τηλεδιοίκηση στη Λάρισα"

https://magnesianews.gr/thessalia/proedros-ergazomenon-trainose-sti-larisa-leitoyrgoyse-mono-o-topikos-pinakas-cheirismoy-vinteo.html/amp
 
Τελευταία τροποποίηση:

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925

Bitzios

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2023
Μηνύματα
138
Like
261
Πόντοι
21
Τι παρέδωσε ο ΣΥΡΙΖΑ
Screenshot_2023-03-20-17-18-02-730_com.twitter.android.jpg


Με πρωτόκολλο παράδοσης-παραλαβής και όχι πρόχειρα χαρτιά

Και βάζω την απάντηση και του συναγωνιστή σου να δεις τι καλός που είμαι
Τυπε Αφου οταν ψηφίζουμε ΝΔ και στις μαλακιες σας,λετε να μην κατηγορούμε εσας αλλα τον ΣΥΡΙΖΑ απ ευθειας,γιατι να μην ψηφίσουμε ΣΥΡΙΖΑ ωστε να βρίζουμε αυτον χωρις αντιπροσώπους; :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Για το ΣΥΡΙΖΑ επιστημονική φαντασία για το 30 ψήφους δεν σε καταλαβαίνω
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε τύπε...οι άλλοι τσολιάδες της νδ είχαν το τακτ μετά τα τέμπη να σταματήσουν την κατάφορη προπαγάνδα...

εσύ ακόμα παπαγάλος?? :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
να σε ρωτήσω γιατί το έχω απορία. όταν ο Σαμαράς έλεγε δεν γυρίζω ούτε νεκρός στην ΝΔ και τελικά γυρνάει..εσυ που προφανώς θα τον ψήφισες τι σκεφτόσουν? Τον ψήφισες γιατί ήταν ο Σαμαράς η γιατί ήταν πρόεδρος της ΝΔ?
Δεν ψηφίζουμε οικογενειακά εδω και τρεις γενιές ΠΟΤΕ τίποτα αριστερότερα της Ν.Δ.Εχω περάσει και από το κόμμα "Κοινωνία -Συνεχιστες Ιωάννη Καποδίστρια" και από το Αγροτικό Κτηνοτροφικό Κόμμα....αλλά ποτέ ΠΑ.ΣΟ.Κ.και αριστερότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom