Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
279
Like
294
Πόντοι
21
Να θυμόμαστε ότι ένας άρρωστος , που δεν κάνει καν εξετάσεις για τον εαυτό του , με φλεγμονές στο στόμα και με χίλια δυο κλπ και είναι αυτό που λέμε πάτος πχ Ρομά Συγνώμη κιόλας, που θα γαμησει; Και ποια θα γαμησει;;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Ούτε χρόνος δεν έχει κλείσει που συλλαμβάνει τον γιατρό που έδινα πλαστά πιστοποιητικά σε ιεροδουλες.

Ούτε χρόνος δεν έχει κλείσει από τότε που συλλαμβάν τον τύπο για πλαστά πιστοποιητικά σε ιεροδουλες. Εγώ φοβάμαι ρε φίλε τι να σου πω,δεν εμπιστεύομαι ούτε άτομα(πχ οτι χρησιμοποιει ενταξει προφυλακτικο),ούτε το κράτος(ότι οι εξετάσεις είναι πραγματικές) ούτε κανέναν. Και για το μόνο που είναι σίγουρος είναι ότι θέλω να ζήσω. Όπως ανέφερα παραπάνω έχω σοβαρό πρόβλημα υγείας
φιλε μου σε αυτο το κομματι δεν μπορω να εκφερω γνωμη αλλα αυτα που σου ανεφερα ειναι ενα συχνο φαινομενο εδω στο συγκεκριμενο φορουμ. το μονο πραγμα που μπορω να σου προτεινω για να αισθανεσαι μεγαλυτερη ασφαλεια ειναι να αγοραζεις τα δικα σου προφυλακτικα και ζητας απο την κοπελα να χρησιμοποιειται αυτα και να τα ανοιγεις εκεινη τι στιγμη για να αισθανεται και αυτη ανετα οτι δεν τα εχεις εσυ πειραξει. δυστυχος το συγκεκριμενο σπορ εχει καποιους κινδυνους
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Είσαι πολύ μαλακας τελικά
Ο μεγαλύτερος εδώ μέσα

ο παπατζας εφυγε η ειναι ακομα εδω??
Αφού λέω μαλακίες γιατί ασχολείστε ακόμα ρε μαλακές
Απλά ρωτάω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού λέω μαλακίες γιατί ασχολείστε ακόμα ρε μαλακές
Απλά ρωτάω!
Και γιατί είσαι από τους πρώτους που έστειλε να μάθει το όνομα?
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
ο παπατζας εφυγε η ειναι ακομα εδω??
Και επειδή μου έχεις πρήξει τα αρχιδια εσύ πρώτος από όλους
Μάθε πρώτα ορθογραφία και σωστά ελληνικά και μετά έλα να μου μιλήσεις
Και κάτι τελευταίο είμαι δικηγόρος και ξέρω πολύ καλύτερα από όλους εδώ μέσα την ελληνική νομοθεσία και πως πρέπει να αντιδράσω σε τέτοιες περιπτώσεις
Κάποια βατράχια και κάποιους τρελούς τους παίζω στο μικρό μου δάχτυλο
Όποιος θέλει συνέχεια μπορείτε να προχωρήσετε μέχρι τέλους!
Εδώ είναι ένα site για ενημέρωση και όχι να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας!
Εκτός και αν την έχετε κάποια γκόμενα
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Έλα ρε βάτραχος σε προκαλώ!
Γιατί ήθελες από τους πρώτους να μάθεις το όνομα και γιατί λες ότι λέω μαλακίες!
Εγώ το πάω μέχρι τέλους!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
Γιατί... μήπως όσοι αγωνιούν τόσο πολύ, έχουν την φωλιά τους χεσμένη; (κάνουν και αυτοί τα ίδια)
 

horny21

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Ποια ειναι? Δεν μπορω να στειλω π.μ
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Και επειδή μου έχεις πρήξει τα αρχιδια εσύ πρώτος από όλους
Μάθε πρώτα ορθογραφία και σωστά ελληνικά και μετά έλα να μου μιλήσεις
Και κάτι τελευταίο είμαι δικηγόρος και ξέρω πολύ καλύτερα από όλους εδώ μέσα την ελληνική νομοθεσία και πως πρέπει να αντιδράσω σε τέτοιες περιπτώσεις
Κάποια βατράχια και κάποιους τρελούς τους παίζω στο μικρό μου δάχτυλο
Όποιος θέλει συνέχεια μπορείτε να προχωρήσετε μέχρι τέλους!
Εδώ είναι ένα site για ενημέρωση και όχι να βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας!
Εκτός και αν την έχετε κάποια γκόμενα
Και τι σχέση έχεις με την παραβίαση του ιατρικού απορρήτου? Οπότε πάλι φάσεις και αντιφάσκεις. Πάλι παπάτζες πουλάς.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Έλα ρε βάτραχος σε προκαλώ!
Γιατί ήθελες από τους πρώτους να μάθεις το όνομα και γιατί λες ότι λέω μαλακίες!
Εγώ το πάω μέχρι τέλους!
Σιγά ρε Μπαρτζώκα που το πας μέχρι τέλους. Πάρε και τι ισχύει για το ιατρικό απόρρητο παπάτζα δικηγόρε.

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
δεν χει σκοπο ν σταματισει
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Εγώ τεκμηρίωσα αυτό που έγραψα. Εσύ είσαι αυτός που με αερολογιες προσπαθεί να παίξει ένα παιχνίδι εντυπώσεων
Εγώ γράφω μαλακίες εσύ γιατί ασχολείσαι?
Σου έχω αναφέρει το περιστατικό με τις ιερόδουλες στην Φυλής πριν από χρόνια που βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες και τις πλήρωσαν 600000€ την κάθε μία!
Εσύ γιατί ασχολείσαι ακόμα?
Εσύ και ο βάτραχος
Μόνο εσείς γιατί?
Κάτι ύποπτο υπάρχει εδώ!
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Εγώ γράφω μαλακίες εσύ γιατί ασχολείσαι?
Σου έχω αναφέρει το περιστατικό με τις ιερόδουλες στην Φυλής πριν από χρόνια που βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες και τις πλήρωσαν 600000€ την κάθε μία!
Εσύ γιατί ασχολείσαι ακόμα?
Εσύ και ο βάτραχος
Μόνο εσείς γιατί?
Κάτι ύποπτο υπάρχει εδώ!
Εμένα ποτέ μου το ανέφερες αυτό; Σε προσωπικά μηνύματα δεν έχουμε μιλήσει και εδώ όσο έχω σχολιάσει πάλι δεν έχεις αναφέρει κάτι τέτοιο. Πάλι φάσκεις και αντιφάσκεις. Τη μία μιλάς για ιατρικό απόρρητο (το οποίο ισχύει μεταξύ ασθενούς και ιατρού) μετά λες ότι είσαι δικηγόρος (το οποίο δεν έχει καμία σχέση με το ιατρικό απόρρητο). Ασχολούμαστε λοιπόν γιατί έχουμε καταλάβει ότι πουλάς φούμαρα και στο λέμε μέσα στη μούρη
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Εμένα ποτέ μου το ανέφερες αυτό; Σε προσωπικά μηνύματα δεν έχουμε μιλήσει και εδώ όσο έχω σχολιάσει πάλι δεν έχεις αναφέρει κάτι τέτοιο. Πάλι φάσκεις και αντιφάσκεις. Τη μία μιλάς για ιατρικό απόρρητο (το οποίο ισχύει μεταξύ ασθενούς και ιατρού) μετά λες ότι είσαι δικηγόρος (το οποίο δεν έχει καμία σχέση με το ιατρικό απόρρητο). Ασχολούμαστε λοιπόν γιατί έχουμε καταλάβει ότι πουλάς φούμαρα και στο λέμε μέσα στη μούρη
Το έχω αναφέρει στο site μπορείς να το ψάξεις
Και σίγουρα το έχεις ακούσει και εσύ
Και γκόμενα να την είχες τόσο πολύ υποστήριξη δεν θα είχε
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Μόνο εσύ ο τρελός και ο φίλος σου ο βάτραχος πάτε κόντρα!
Κάτι ύποπτο υπάρχει εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom