Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
τελος παντων ολοι χωραμαι εδω μεσα αν θελει θα μ πει ποια ειναι ας τ αφυσουμαι ν παρει τ χρονο του!!
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
τελος παντων ολοι χωραμαι εδω μεσα αν θελει θα μ πει ποια ειναι ας τ αφυσουμαι ν παρει τ χρονο του!!
να παρει οσο χρονο θελει....παπατζες να μην λεει μεχρι τοτε

και δεν το λεω γιατι θελω να υπερασπιστω κανεναν συγκεκριμενα. σαν ατομο μπορω να συνειδοτοποιησω οτι ενα ατομο για να προσφυγει στη σεξεργασια σαν βιοποριστικο τροπο προφανος δεν εχει καμια αλλη επιλογη οποτε το να παει καποιος να εκμεταλευτει αυτη την αναγκη για να ζητησει πραγματα ¨εξτρα¨ που μπορει να μην προσφερονται και φαει την αρνηση με αποτελεσμα να προβει σε τετοιες κατινιστικες τακτικες για να το δυσφημισει το θεωρω το ιδιο ποταπο με το να παει με ανηλικο. μην ξεχναμε οτι εχουμε να κανουμε με ανθρωπους οχι με ζωα
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
ειχα αρχισει να το σκεφτομαι πριν σχολιασω εδω....αλλα οταν ειδα τις απαντησεις του και να μιλαει για ιατρικο απορρητο σαν δικαιολογια που δεν λεει το ποια ειναι η τρανς δημοσια τοτε καταλαβα οτι λεει παπατζες. οπως ειδες και μονος σου στην προσπαθεια του να βρει αλλη δικαιολογια μετα ειπε οτι ειναι δικηγορος. το τι απο ολα μπορει να ισχυει κανεις δεν μπορει να το ξερει στα σιγουρα αλλα με βαση αυτα που λεει ο ιδιος κανεις δεν μπορει να τον παρει στα σοβαρα. επισης μην ξεχνας οτι ειναι ευραιος διαδεδομενος ο συγκεκριμενος τροπος δυσφημισης σε σεξεργατριες εδω στο φορουμ και προφανως καθολου δυσκολο να φτιαξεις νεο λογαριασμο και να αρχισεις τις παπατζες για να εκδικηθεις τη σεξεργατρια για τη μη παροχη των "εξτρα" υπηρεσιων που ηθελες.
Εσύ έχεις την μεγαλύτερη πλάκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να παρει οσο χρονο θελει....παπατζες να μην λεει μεχρι τοτε
Τρελός είσαι ότι θέλεις λες
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
444
Κριτικές
1
Like
1.161
Πόντοι
201
Εσύ έχεις την μεγαλύτερη πλάκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τρελός είσαι ότι θέλεις λες
κάνεις μπαμ ότι είσαι στημένος/βαλτός.
αυτό που ήθελες να κάνεις, το έκανες. Όλο αυτό που γίνεται στις τελευταίες 4-5 σελίδες του τόπικ δεν έχει κανένα νόημα.
Και όχι, δε γνωρίζω σε ποια τρανς αναφέρεσαι, για να πεις ότι την υποστηρίζω.
Πήγαινε στην ευχή του θεού άνθρωπε μου. Έχεις κουράσει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
κάνεις μπαμ ότι είσαι στημένος/βαλτός.
αυτό που ήθελες να κάνεις, το έκανες. Όλο αυτό που γίνεται στις τελευταίες 4-5 σελίδες του τόπικ δεν έχει κανένα νόημα.
Και όχι, δε γνωρίζω σε ποια τρανς αναφέρεσαι, για να πεις ότι την υποστηρίζω.
Πήγαινε στην ευχή του θεού άνθρωπε μου. Έχεις κουράσει.
μουτρο ν ξερεις οτυ αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο ολοι εχουν τ δικαιωμα τ να λεν τ αποψη τους !!!!
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
444
Κριτικές
1
Like
1.161
Πόντοι
201
μουτρο ν ξερεις οτυ αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο ολοι εχουν τ δικαιωμα τ να λεν τ αποψη τους !!!!
Γιατί ρε βάτραχε, είδες εσύ κάποια άποψη;
Έναν περιφερόμενο θίασο βλέπω εγώ που πετάει υπονοούμενα για κάποια τρανς. Και σοβαρές κατηγορίες.
Κάνει μπαμ το πράγμα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
πουστράκι και ο βάτραχος...
καλως την να τ περδηκα !!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί ρε βάτραχε, είδες εσύ κάποια άποψη;
Έναν περιφερόμενο θίασο βλέπω εγώ που πετάει υπονοούμενα για κάποια τρανς. Και σοβαρές κατηγορίες.
Κάνει μπαμ το πράγμα
κ συ γιατι καιγεσε αδερφη σου ειναι ασε τ κοσμο να πει αυτο που εσθανετε
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Σοβαρος παπατζοδικηγορος εισαι, που ενω γνωριζεις τετοια πληροφορια (που πολυ αμφιβαλω αν ειναι αληθεια), αντι να πας να κανεις μηνυση και να καταγγειλεις οτι η εν λογω κοπελα, εκδιδεται επισημα με αγγελια σε σαιτ, ενω ειναι φορεας, καθεσαι και γραφεις στο μπου και δεν λες καν το ονομα της. Αυτος ειναι ο ορθος τροπος να ενημερωσεις και να τιμησεις και τον αδικοχαμενο φιλο σου??????? Αν και παλι ξαναλεω ολα αυτα ειναι αληθεια.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Σοβαρος παπατζοδικηγορος εισαι, που ενω γνωριζεις τετοια πληροφορια (που πολυ αμφιβαλω αν ειναι αληθεια), αντι να πας να κανεις μηνυση και να καταγγειλεις οτι η εν λογω κοπελα, εκδιδεται επισημα με αγγελια σε σαιτ, ενω ειναι φορεας, καθεσαι και γραφεις στο μπου και δεν λες καν το ονομα της. Αυτος ειναι ο ορθος τροπος να ενημερωσεις και να τιμησεις και τον αδικοχαμενο φιλο σου??????? Αν και παλι ξαναλεω ολα αυτα ειναι αληθεια.

Για την κοπέλα δεν ξέρω, καλό θα είναι οποίος θέλει να πάει να ζητήσει εξετάσεις.

Δυστυχώς όμως ο φίλος δεν κάνει πλάκα και όντως έχασε το φιλαράκι του.

Αντί λοιπόν να τον λοιδορείτε, αφήστε τον στην ησυχία του.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Εγώ πάντως ξέρω ότι κάθε νοήμων άνθρωπος, αν πάθαινε κάτι τέτοιο ένας φίλος του, θα πήγαινε καρφί για καταγγελία. Εγώ προσωπικά θα έδινα δημόσια το όνομα της παντού γιατί το να έχεις αγγελία δουλειάς ενώ είσαι φορέας του hiv και το ξέρεις είναι ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ.
Στην περίπτωση εδώ ο φίλος, έρχεται σε αντιπαράθεση με την κοινότητα του μπου και λέει οποίος θέλει το όνομα σε μήνυμα. Και πρέπει τώρα εγώ να το πιστέψω. Κάτι άλλο παίζει
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Εγώ πάντως ξέρω ότι κάθε νοήμων άνθρωπος, αν πάθαινε κάτι τέτοιο ένας φίλος του, θα πήγαινε καρφί για καταγγελία. Εγώ προσωπικά θα έδινα δημόσια το όνομα της παντού γιατί το να έχεις αγγελία δουλειάς ενώ είσαι φορέας του hiv και το ξέρεις είναι ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ.
Στην περίπτωση εδώ ο φίλος, έρχεται σε αντιπαράθεση με την κοινότητα του μπου και λέει οποίος θέλει το όνομα σε μήνυμα. Και πρέπει τώρα εγώ να το πιστέψω. Κάτι άλλο παίζει
Πίστεψε ότι θέλεις
Απλά να σου θυμίσω την περίπτωση με τις ιερόδουλες στην Φυλής που πιάσανε πρίν από χρόνια και βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες ακόμα και στα κανάλια
Δικάστηκε και θα πάρουν από 600000€ η κάθε μία
Συγνώμη δεν έχω τόσα χρήματα για να φτάσω στα άκρα
Υπάρχει δεδικασμένο
Όποιος θέλει πιστεύει εγώ απλά ενημέρωσα
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Πίστεψε ότι θέλεις
Απλά να σου θυμίσω την περίπτωση με τις ιερόδουλες στην Φυλής που πιάσανε πρίν από χρόνια και βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες ακόμα και στα κανάλια
Δικάστηκε και θα πάρουν από 600000€ η κάθε μία
Συγνώμη δεν έχω τόσα χρήματα για να φτάσω στα άκρα
Υπάρχει δεδικασμένο
Όποιος θέλει πιστεύει εγώ απλά ενημέρωσα
Αυτές αθωώθηκαν γιατί προέκυψε ότι δεν γνώριζαν ότι είναι φορείς και ότι δεν έκαναν σεξ χωρίς προφύλαξη.
Εδώ από εσένα έχουμε να μας λες τα αντίθετα. Ότι αυτή κάνει ακαποτα και μάλιστα όταν μιλάμε για τρανς πρωκτικό σεξ και ότι γνωρίζει. Άρα τι φοβάσαι;
Άμα ξέρεις και δεν κανεις τίποτα γιαυτο είσαι συνένοχος στο έγκλημα και υπαίτιος για μελλοντικούς θανάτους συνανθρώπων σου…..
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Αυτές αθωώθηκαν γιατί προέκυψε ότι δεν γνώριζαν ότι είναι φορείς και ότι δεν έκαναν σεξ χωρίς προφύλαξη.
Εδώ από εσένα έχουμε να μας λες τα αντίθετα. Ότι αυτή κάνει ακαποτα και μάλιστα όταν μιλάμε για τρανς πρωκτικό σεξ και ότι γνωρίζει. Άρα τι φοβάσαι;
Άμα ξέρεις και δεν κανεις τίποτα γιαυτο είσαι συνένοχος στο έγκλημα και υπαίτιος για μελλοντικούς θανάτους συνανθρώπων σου…..
Δεν γνωρίζεις καλά την ιστορία
Μάθε πρώτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτές αθωώθηκαν γιατί προέκυψε ότι δεν γνώριζαν ότι είναι φορείς και ότι δεν έκαναν σεξ χωρίς προφύλαξη.
Εδώ από εσένα έχουμε να μας λες τα αντίθετα. Ότι αυτή κάνει ακαποτα και μάλιστα όταν μιλάμε για τρανς πρωκτικό σεξ και ότι γνωρίζει. Άρα τι φοβάσαι;
Άμα ξέρεις και δεν κανεις τίποτα γιαυτο είσαι συνένοχος στο έγκλημα και υπαίτιος για μελλοντικούς θανάτους συνανθρώπων σου…..
Και αφού δεν πιστεύεις γιατί συνεχίζεις το θέμα
Όποιος πίστεψε πίστεψε
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
2.927
Πόντοι
731
Τέλος πάντων σταματώ εδώ, ελπίζω να μην λες αλήθεια γιατί είναι θλιβερή ιστορία. Αν πάλι λες αλήθεια, πήγαινε κανε μια καταγγελία ανώνυμα. Είναι το λιγότερο και το πιο ανθρώπινο που μπορείς να κανεις. Καλή συνέχεια
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Τέλος πάντων σταματώ εδώ, ελπίζω να μην λες αλήθεια γιατί είναι θλιβερή ιστορία. Αν πάλι λες αλήθεια, πήγαινε κανε μια καταγγελία ανώνυμα. Είναι το λιγότερο και το πιο ανθρώπινο που μπορείς να κανεις. Καλή συνέχεια
Έχω κάνει τις απαραίτητες ενέργειες
Στην μνήμη του φίλου μου θα την κυνηγήσω
Ευχαριστώ
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Πάντως είναι κλασσικό κόλπο η δυσφήμιση τέτοιου είδους όταν δεν έχει κάνει κάποια έξτρα παροχή η επαγγελματίας...Δεν υπάρχει χειρότερο για μια τρανς να βγει βρώμα ότι έχει aids...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom