Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Φιλε εχεις μεινει πισω
Αυτο με τα 20 χρονια ηταν πριν 20 χρονια
Εχουν γινει αλματα στον τομεα τα τελευταια χρονια
Με τα σημερινα φαρμακα ζεις κανονικα οσο οι φυσιολογικοι ανθρωποι, φυσικα αν τα αρχισεις πριν εκδηλωθει και σε καταστρεψει
Για αυτό και ο Magic Johnson ζει με HIV εδώ και 33 χρόνια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μονο που ειναι για σχετικα νεαρες ιλικιες
Και όχι για όλους τους τύπους HPV
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Γελάω πολύ όμως...Πως ακριβώς ξέρεις αν έχει aids μια επαγγελματίας αν δεν έχεις δει εξετάσεις ?

Όποια δέχεται ακάποτο απλά δεν την ξαναπλησιάζεις και το λες κι εδώ ΔΗΜΟΣΙΑ μπας και γλιτώσεις κανέναν...

Αυτό με τα πμ δεν το καταλαβαίνω ειλικρινά, τι θα γίνει δηλαδή αν το γράψεις εδώ ποια κάνει ακάποτο,θα σου κάνει μήνυση ?:2funny:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Μούφα μυρίζομαι πάντως...Σαφώς και κάποιες κάνουν μαλακίες τύπου χωρίς προφυλακτικό αλλά υπάρχουν και αρκετοί πελάτες που το δέχονται.

Δεν βρίσκω κανένα λόγο αν όντως σε κάποιον έτυχε να του πει η άλλη για ακάποτο να μην το πει δημόσια...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
18
Like
20.289
Πόντοι
4.546
Μούφα μυρίζομαι πάντως...Σαφώς και κάποιες κάνουν μαλακίες τύπου χωρίς προφυλακτικό αλλά υπάρχουν και αρκετοί πελάτες που το δέχονται.

Δεν βρίσκω κανένα λόγο αν όντως σε κάποιον έτυχε να του πει η άλλη για ακάποτο να μην το πει δημόσια...
Εγώ λέω, ΜΑΖΙ με το όνομα της εκδιδόμενης να λέει ο πελάτης ΚΑΙ το δικό του πραγματικό όνομα. Χρειάζεται να πω καν τον λόγο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
1
Like
3.026
Πόντοι
456
Προφανώς και δεν υπάρχει περίπτωση να το γράψει. Πάντως ξαναλέω, μούφα μυρίζομαι...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
18
Like
20.289
Πόντοι
4.546
Προφανώς και δεν υπάρχει περίπτωση να το γράψει. Πάντως ξαναλέω, μούφα μυρίζομαι...
Και εγώ μούφα το κόβω. Προφανώς όμως θα έπρεπε να το γράψει και ο ίδιος για να ξέρουμε το όνομα του μαλάκα(όπως και όλων των άλλων ποου κάνουν τα ίδια, και ΔΕΝ είναι λίγοι)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
συγα μην των ξαναδεις να γραφει κα συγα μην πει γιατι απλα αν ειχε κ τ ελεγε η αλλη θα εκανε τουμπεκι !!!!δεν υπαρχουν προσωπικα δεδομενα οταν προκειτε για ασθενια τετιας μορφης
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
συγα μην των ξαναδεις να γραφει κα συγα μην πει γιατι απλα αν ειχε κ τ ελεγε η αλλη θα εκανε τουμπεκι !!!!δεν υπαρχουν προσωπικα δεδομενα οταν προκειτε για ασθενια τετιας μορφης
Φιλε εμαθες μηπψς το ονομα αυτης που υποτιθεται αναφεροταν και εστελνε πμ;
 

chris(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Στειλε πμ ρε μουτρο γιατι δν μπορω να σ στειλω
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
Θα στειλεις να μαθουμε κ εμεις;
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
279
Like
294
Πόντοι
21
Να έχεις παιδιά , να πηδάς τραβελια πχ και μετά να πηγαίνεις σπιτι να τους κανείς γάλα να πιούνε και να τα έχεις αγκαλιά ! Νορμαλ ; Ή αρρωστεια;
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
279
Like
294
Πόντοι
21
Εδώ ουρολοίμωξη παθαίνει ο άλλος χωρίς να ξένο πηδήξει και υποφέρει συν εξετάσεις συν χαμένες εργατοώρες…. Για ένα γαμησι ρε παιδί;; Ελεος!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Επειδή λέγονται πολλά και ότι πουλάω φουγάρα και ότι δεν θα ξανά έγραφα
Όνομα δεν μπορώ να δώσω γιατί αν θυμάστε πριν μερικά χρόνια πιάσανε κάποιες πουτανες στην Φυλής με AIDS και βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες στην τηλεόραση και το κράτος πλήρωσε 600000€ την κάθε μια
Βλέπεις υπάρχει το ιατρικό απόρρητο
Έχω ένα ερώτημα αφού λέτε ότι λέω μουφες γιατί ασχολείστε τόσο καιρό με το ζήτημα
Και όποιος έχει περιέργεια να μάθει ας πάει στην συγκεκριμένη να ζητήσει εξετάσεις αλλά να δείτε την ημερομηνία
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Καλό βόλι!
Και όποιος έχει τα αρχιδια να πάει
Όλα τα άλλα τα ακούω για να γράφετε κάποιου εδώ μέσα και να το παίζετε μούρη
Αν δεν πονάει το θέμα ξεχαστετο
 

chris(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχολημα
Μαλλον μαλακιες μας λες γιατι δν μ στελνεις πμ να μ πεις πια ειναι
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Καλά, δεν είναι δυνατόν να επιτίθεσαι σε όποιον δυσπιστεί, λες-δε λες την αλήθεια.

Εν έτει 2024 να διαβάζεις πως κάποιος αυτοκτόνησε, επειδή κόλλησε HIV, είναι αντικειμενικά εξωφρενική είδηση. Ούτε στη δεκαετία του '80 ζούμε, ούτε σε καμιά υποσαχάρια Αφρική, ώστε να δικαιολογείται τέτοιος πανικός.

Κι εγώ για να είμαι ειλικρινής δυσπιστώ με την είδηση, όπως ήδη το έχω εκφράσει, εντούτοις διαβάζω προσεκτικά ό,τι γράφεις για την περίπτωση που ισχύει.
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Επειδή λέγονται πολλά και ότι πουλάω φουγάρα και ότι δεν θα ξανά έγραφα
Όνομα δεν μπορώ να δώσω γιατί αν θυμάστε πριν μερικά χρόνια πιάσανε κάποιες πουτανες στην Φυλής με AIDS και βγάλανε ονόματα και φωτογραφίες στην τηλεόραση και το κράτος πλήρωσε 600000€ την κάθε μια
Βλέπεις υπάρχει το ιατρικό απόρρητο
Έχω ένα ερώτημα αφού λέτε ότι λέω μουφες γιατί ασχολείστε τόσο καιρό με το ζήτημα
Και όποιος έχει περιέργεια να μάθει ας πάει στην συγκεκριμένη να ζητήσει εξετάσεις αλλά να δείτε την ημερομηνία
Στείλε μου ένα προσωπικό φίλε αν μπορείς. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω καθώς είμαι τελείως στα σκοτάδια δεν ξέρω για ποια μιλατε
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
ναι εμαθα και ?????τι θα λεω αβασιμες πλρφ χωρις να ξερω
Στείλε μου ένα προσωπικό αν δεν σου κάνει κόπο. Έχω ανησυχήσει και δεν έχω πάει με τέτοια κοροτσια από όταν το είδα. Μετά θα προσπαθήσω να μάθω και εγώ περισσότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom