Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
98
Πόντοι
0
Μάγκες, δεν ξέρω τώρα τι φάση κ πως, αλλά για αυτή π λέει έχω δει εξετάσεις της το καλοκαίρι π πέρασε κ ήταν κομπλέ. Το λέω γτ μάλλον όλοι έχουμε πάει μαζί της.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456

twinkyboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά πείτε μας έστω σε π.μ.Είναι πολύ σημαντικό το ζήτημα!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
Μουτρο η απαντιση μ ειναι τεκμιριωμενει απο επαφες μ γιατρους τωρα τ στ πουτσο εκανε ο φιλος σου ειναι δικο του κωματι που δεν αφωρα κανεναν αλλα μονο τ υγεια του..κατυ ακομα εκδιδομενες μ παρασιμα συγουρα υπαρχουν τ θεμα ειναι τ κανει ο καθε εγω ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Μάγκες, δεν ξέρω τώρα τι φάση κ πως, αλλά για αυτή π λέει έχω δει εξετάσεις της το καλοκαίρι π πέρασε κ ήταν κομπλέ. Το λέω γτ μάλλον όλοι έχουμε πάει μαζί της.
πες κ μας ρε μουτρο !!!!να γνωριζουμαι ποιες μαλιοτραβιουνται
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.741
Πόντοι
216
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
Ποιος φίλος σου ρε πονηρέ ? Σε σούταρε το τραβέλι και πληγώθηκες και σαν πουστράκι που είσαι και μπήκες μέσα να την θάψεις.
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
377
Like
800
Πόντοι
81
Τυπε πηγαινε στην αστυνομια και δωσε τον τραβελο που μοιραζει παρασημα και στειλνε π.μ. να γλυτωσεις κανα συναγωνιστη
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
2.705
Πόντοι
456
Και είπαμε ... αν βγήκε θετικός τώρα ... 2024 ... παίζει να έχει χαλαρά 20 ποιοτικά χρόνια , χωρίς προβλήματα ...
αν παίρνει αγωγή .........

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1991 ....που μας γάμησε το aids και ο φόβος του ....
Φιλε εχεις μεινει πισω
Αυτο με τα 20 χρονια ηταν πριν 20 χρονια
Εχουν γινει αλματα στον τομεα τα τελευταια χρονια
Με τα σημερινα φαρμακα ζεις κανονικα οσο οι φυσιολογικοι ανθρωποι, φυσικα αν τα αρχισεις πριν εκδηλωθει και σε καταστρεψει
 

Jimmy 1978

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα και από εμένα ...
Συμφωνώ με το βάτραχο..
Επειδή είναι το 3ο μήνυμα που στέλνω και δεν μπορώ ακόμα για pm μπορείς να μου στείλεις εσύ ;;
Ευχαριστώ...
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Κριτικές
5
Like
98
Πόντοι
0
Εντάξει δεν θέλει πολύ ρε μάγκες, νέο προφίλ, ιστορία π είν' φουλ πολύπλοκη καταλήγει σε αυτοκτονία κλπ. Τεσπα ρώτησα για ν μάθω όνομα μιας κ π ήταν σημαντικό, αλλά αυτή π είπε την ξέρω, προτρέπω μάλιστα οποίος πάει μαζί της ν ζητήσει εξέτασεις, θα σας δείξει, κάπως έτσι τελειώνει η ιστορία.
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Εντάξει δεν θέλει πολύ ρε μάγκες, νέο προφίλ, ιστορία π είν' φουλ πολύπλοκη καταλήγει σε αυτοκτονία κλπ. Τεσπα ρώτησα για ν μάθω όνομα μιας κ π ήταν σημαντικό, αλλά αυτή π είπε την ξέρω, προτρέπω μάλιστα οποίος πάει μαζί της ν ζητήσει εξέτασεις, θα σας δείξει, κάπως έτσι τελειώνει η ιστορία.
Καλησπερα φιλε μου,μπορεις να μου πεις ποια ειναι η κοπελα σε παρακαλω?αν μπορεις στειλε μου και pm. Εμενα δεν με αφηνει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
ο υδιος μ τ προιγουμενο ειναι κ προσπαθει να μ πει τ μαλακια του
εγω εχω φιλο που εχει τ ιο και ζει κανονικα εδω κ 5 χρονια κ συνεχιζει
βαρια μεσανυχτα εχουν καποιοι
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
ο υδιος μ τ προιγουμενο ειναι κ προσπαθει να μ πει τ μαλακια του
εγω εχω φιλο που εχει τ ιο και ζει κανονικα εδω κ 5 χρονια κ συνεχιζει
βαρια μεσανυχτα εχουν καποιοι

Καλά, το 5 χρόνια δε λέει κάτι. Ο ιός παίρνει αρκετά χρόνια να εκδηλωθεί. Και αγωγή να μην έπαιρνε, δε θα είχε συμπτώματα ακόμη.

Αλλά η ουσία έχει ήδη γραφεί παραπάνω. Το προσδόκιμο ζωής με την αντιρετροϊκή είναι πια το ίδιο με εκείνο ενός υγιούς ανθρώπου.

Αυτό φυσικά δε σημαίνει πως δεν πρέπει να υπάρχει πάντα προσοχή. Η φαρμακοληψία παραμένει φαρμακοληψία, κάτι που από μόνο του σου αλλάζει τη ζωή. Κανείς δε θα πρέπει να σκέφτεται "δε βαριέσαι, αφού υπάρχουν φάρμακα, ας πηγαίνω δεξιά - αριστερά χωρίς προφυλάξεις".
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.527
Like
11.587
Πόντοι
3.506
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
Και τότε γιατί σπαταλας χρόνο για να σπέρνεις δημόσια φήμες εδώ μέσα; Ασχολήσου με τα σημαντικότερα καλύτερα.
 

chris(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή έχω διαβάσει πολλές μαλακίες εδώ μέσα
Αν σας είχε εγκαταλείψει η γυναίκα σας σας είχε πάρει το παιδί και σας είχε κάνει βουκινο σε γνωστούς φίλους συγγενείς
Εύχομαι εσείς να αντιδράσετε διαφορετικά αλλά ο φίλος μου ήταν ευαίσθητος και πληγώθηκε που τα κατέστρεψε όλα!
Όποιος θέλει πιστεύει οποίος θέλει δεν πιστεύει
Το κεφάλι δικό σάς είναι όπως και όλων μας
Απλά προσοχή
Έχω περισσότερα και σημαντικότερα θέματα να ασχοληθώ
Στειλε πμ ρε μουτρο γιατι δν μπορω να σ στειλω
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
Για HPV,χλαμύδια,γονόρροια
Ακριβως!! Για ΗPV - ξαναπεστο αυτο! Διοτι, εν αντιθεσει με HIV, για το HPV υπαρχει εξαιρετικα αποτελεσματικο προληπτικο (αλλα και θεραπευτικο) εμβολιο. Καντε το γιατι τα κονδυλωματα δεν ειναι μονο αντιαισθητικα και ταλαιπωρια να απαλλαγεις απο αυτα αλλα και μπορουν να οδηγησουν σε καρκινους. Οσο για αυτες που προσφερουν ακαποτα, δεν εχεις παρα να αποφυγεις οποιαδηποτε εχει το θρασσος να περιλαμβανει τη φραση without limits στην αγγελια της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom