Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Ελευθερο στοματικό: Πιθανότητες να κολλήσεις σύφιλη βλεννοροια και άλλα δερματικά 25% περίπου.
κάτσε ώπα... πρέπει νάχω δώσει πάνω από 5 χιλιάδες ακάποτες πίπες...
σύμφωνα με το παραπάνω έχω κολλήσει 1.250 φορές σύφιλη βλεννόροια και άλλα δερματικά?
δεν νομίζω, θα μου είχε μαραθεί η ψωλή γιατρέ μου...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.035
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.644
Πόντοι
9.846
κάτσε ώπα... πρέπει νάχω δώσει πάνω από 5 χιλιάδες ακάποτες πίπες...
σύμφωνα με το παραπάνω έχω κολλήσει 1.250 φορές σύφιλη βλεννόροια και άλλα δερματικά?
δεν νομίζω, θα μου είχε μαραθεί η ψωλή γιατρέ μου...
Για να κολλήσεις σε ποσοστο 25% πρεπει να έχει και η ιερόδουλη. Δεν είπε κανένας ότι έχουν αυτές στάνταρ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.644
Πόντοι
9.846
Το γάμησες ακαποτο στοματικό 25% σύφιλη
Αν έχει η ιερόδουλη. Όπως και να έχει είναι σπάνιο, αλλά εδώ μέσα είναι πολλοι συναγωνιστές που έχουν κολλήσει. Στα 10 χρόνια που μπαίνω εδώ μέσα έχω δει αρκετες περιπτωσεις που έχουν κολλήσει από πιπα. Δυο φορές το χρόνο αναφέρεται σίγουρα. Μη πω και παραπανω.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.611
Like
6.268
Πόντοι
2.356
αυτο θελει μεγαλη προσοχη
Και το βούρτσισμα των δοντιών πριν το σεξ. Ακόμα και τα άτομα με άριστη στοματική υγεία δημιουργούν μικροπληγες με την οδοντοβουρτσα. Οι οποίες θέλουν τουλάχιστον δίωρο για να μη συνιστούν κίνδυνο για είσοδο του ιού στον οργανισμό. Άλλοι γιατροί λένε τετράωρο.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Πριν καποσο καιρο παω να δωσω μια πιπα σε ενα τρανς.
Παει να κανει πιπα με προφυλακτικο.
Της λεω να σου δωσω ενα 20ρικο να μου κανεις πιπα χωρις προφυλακτικο?
Και απανταει αν μου δωσεις 50 καθομαι και απο πισω χωρις...
Της ειπα οχι δεν θελω να γαμησω θελω μονο πιπα...
Οκ τελειωνουμε μετα την πιπα την ρωτησα πως γινεται και δεν φοβαται να την γαμησω χβρις προφυλακτικο ενω με βλεπει πρωτη φορα..(στο μυαλο μου η απαντηση ηταν οτι αν τα εχεις ολα δεν φοβασαι μην κολλησεις κατι) και ειπε οτι φαινομαι οτι ειμαι καθαρος και αν καποιος ειναι αρρωστος επισης φαινεται.
Τωρα μπήκα σε αγγελιες και μια τρανς στις φωτογραφιες με το σωμα της ειχε και μια φωτογραφια που γαμιεται απο κωλο ακαποτα.
Της εστειλα μυνημα αν μπορω και εγω να εχω αυτη την υπηρεσια να γαμησω χωρις προφυλακτικο και οτι ειμαι προθυμος βεβαια να πληρωσω εξτρα και αυτη δεχθηκε μονο απο μυνημα χωρις να με εχει δει καν.

Μαγκες ολες αυτες σκοτωνουν κοσμο (και οσοι δεχονται εχουν αυτοκτομικες τασεις)
Δεν ξερω ποιος φταιει.
Αυτες που το δινουν η αυτοι που το ζητανε.
Εχουμε οικογενειες πισω μαγκες δεν ειναι παιχνιδια αυτα ξερω ανθρωπο που γαμαγε ακαποτα και τον θερισε σε 6 μηνες το aids. Αλλοι ζουν μια ζωη.
Δεν ξερεις πως θα σου ρθει..
Παντως ειναι παρα πολυ σοβαρο..
Ποια ειναι η γνωμη σας.
Το θέμα είναι να μας πεις και ποια τρανς ήταν μπας και "σώσεις" κάναν κόσμο.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Πρώτα απ' όλα, δεν κόλλησε AIDS αλλά HIV. AIDS είναι το τελικό στάδιο της ασθενείας. Εκτός αν κουβαλούσε τον ιό για χρόνια και το κατάλαβε λίγο πριν το τέλος, πράγμα δύσκολο με βάση όσα έγραψες.

Γιατί δεν ξεκίνησε αντιρετροϊκή αγωγή, εφόσον κόλλησε; Με την αντιρετροϊκή, όχι μόνο αντιμετωπίζεις αποτελεσματικά τον ιό και μάλιστα χωρίς παρενέργειες (καμιά σχέση οι τωρινές αγωγές με εκείνες των περασμένων δεκαετιών), αλλά και παύεις να είσαι μεταδοτικός και μάλιστα σε σύντομο χρονικό διάστημα από την έναρξη της αγωγής. Ακόμη και ανασφάλιστος να ήταν, πάλι θα μπορούσε να έχει δωρεάν πρόσβαση στη θεραπεία, αρκεί να πήγαινε σε κάποια δημόσια δομή και να τους εξηγούσε την κατάσταση.

Να σε εγκαταλείπει η γυναίκα και να σου παίρνει το παιδί είναι σοκ, αλλά διάολε όχι τόσο μεγάλο για να βάζεις τέρμα στη ζωή σου για μια ασθένεια σοβαρή μεν αλλά πλέον αντιμετωπίσιμη. Το μόνο που θα μπορούσε να αιτιολογήσει κάπως μια τέτοια πράξη θα ήταν να τον έκανε βούκινο η γυναίκα του σε συγγενείς και οικείους και να μην άντεχε τον κοινωνικό αποκλεισμό αλλά και πάλι...

Παράνοια...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.233
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946

newguy113

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
Ποια ειναι τελικα ?μπορεις να μου στειλεις πμ?
 

Gamias 76

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
Καλά και αυτή έχει ακόμα αγγελία? Ποια είναι να την μπλοκάρουμε . Αυτή θα κάνει ζημιά σε ανυποψίαστους
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
132
Like
232
Πόντοι
21
Καλά και αυτή έχει ακόμα αγγελία? Ποια είναι να την μπλοκάρουμε . Αυτή θα κάνει ζημιά σε ανυποψίαστους
Αυτό να το πεις σε άτομα που εδώ μέσα με βρυζουν και εμένα στα αρχιδια μου αλλά το φίλο μου που έφυγε
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Εγώ σε 17 χρονια καριέρας από μετάξι μέχρι εσκορτς σε Ελλάδα κ εξωτερικό,βέβαια ποτε ακαποτο γαμησι μόνο με ελάχιστες μη επαγγελματίες π ας πούμε ένιωθα σίγουρος,έχω κολλήσει μονο δυο φορές μύκητες μέχρι εκεί.Πάντως φίλος συναγωνιστής έχει κολλήσει σε ακαποτες πίπες φυλής βλενορια,και κονδυλώματα ενώ λέει ότι δεν μπήκε ακα ίσως από τρίψιμο η στοματικό
 

newguy113

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι καινουριος στο σαιτ ισως παιζει αυτο ρολο.
 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
860
Κριτικές
17
Like
4.184
Πόντοι
2.836
Εγώ σε 17 χρονια καριέρας από μετάξι μέχρι εσκορτς σε Ελλάδα κ εξωτερικό,βέβαια ποτε ακαποτο γαμησι μόνο με ελάχιστες μη επαγγελματίες π ας πούμε ένιωθα σίγουρος,έχω κολλήσει μονο δυο φορές μύκητες μέχρι εκεί.Πάντως φίλος συναγωνιστής έχει κολλήσει σε ακαποτες πίπες φυλής βλενορια,και κονδυλώματα ενώ λέει ότι δεν μπήκε ακα ίσως από τρίψιμο η στοματικό
Φίλε σε αυτά τα 17 χρόνια, τις περισσότερες φορές, στο στοματικό χρησιμοποιούσες σκουφάκι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom