Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Φίλε σε αυτά τα 17 χρόνια, τις περισσότερες φορές, στο στοματικό χρησιμοποιούσες σκουφάκι;
Πολλές με ακα αλλα στο τσιμπουκι ,λίγο προσοχή σε ποια το δίνεις μπορείς να κονομησεις από πιάτσα μέχρι εσκορτ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Το μόνο που θα μπορούσε να αιτιολογήσει κάπως μια τέτοια πράξη θα ήταν να τον έκανε βούκινο η γυναίκα του σε συγγενείς και οικείους και να μην άντεχε τον κοινωνικό αποκλεισμό αλλά και πάλι...

Παράνοια...
Το ότι τον έκανε βούκινο , αν ήταν ελληνίδα με κλασσικό ελληνικό ΚΩΛΟΣΟΓΟ , είναι πιο δεδομένο από το ότι θα ανατείλει ο ήλιος αύριο ..... αλλά και πάλι ... αυτοκτόνησε για μερικά καριόλια ;;;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.035
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
Ελα μωρέ που κάθεστε κ ακούτε τον σακη...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Το ότι τον έκανε βούκινο , αν ήταν ελληνίδα με κλασσικό ελληνικό ΚΩΛΟΣΟΓΟ , είναι πιο δεδομένο από το ότι θα ανατείλει ο ήλιος αύριο ..... αλλά και πάλι ... αυτοκτόνησε για μερικά καριόλια ;;;

Έλα ντε...

Κι εμένα μου κάνει εντύπωση. Από όπου κι αν το πιάσεις...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Ελα μωρέ που κάθεστε κ ακούτε τον σακη...

Να πω την αλήθεια, κι εγώ διατηρώ αμφιβολίες γενικώς για την υπόθεση. Δεν παίρνω όρκο για τίποτα αλλά οι αμφιβολίες, αμφιβολίες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Και είπαμε ... αν βγήκε θετικός τώρα ... 2024 ... παίζει να έχει χαλαρά 20 ποιοτικά χρόνια , χωρίς προβλήματα ...
αν παίρνει αγωγή .........

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1991 ....που μας γάμησε το aids και ο φόβος του ....
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Τι μαλακίες λέτε ρε, δεν ήταν λόγοι αυτοί να αυτοκτονήσει;
Ενώ, ας πούμε, θα ήταν πιο λογικό να αυτοκτονήσει γιατί του κούρεψαν τα ομόλογα;;
ΕΛΕΟΣ!
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Και είπαμε ... αν βγήκε θετικός τώρα ... 2024 ... παίζει να έχει χαλαρά 20 ποιοτικά χρόνια , χωρίς προβλήματα ...
αν παίρνει αγωγή .........

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1991 ....που μας γάμησε το aids και ο φόβος του ....

Και παραπάνω, με δεδομένο πως σε είκοσι χρόνια, οι φαρμακευτικές συνθήκες θα είναι ακόμη ευνοϊκότερες.

Πρέπει να είναι κάποιος τελείως κόπανος ή υπερευαίσθητος (ή τραγικά ανενημέρωτος) σήμερα για να αυτοκτονήσει αν προσβληθεί από HIV.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Τι μαλακίες λέτε ρε, δεν ήταν λόγοι αυτοί να αυτοκτονήσει;
Τυπάρα ... δεν είναι καρκίνος στο πάγκρεας το hiv+ σήμερα.
Χαλαρά μπορείς να ζήσεις 20 ποιοτικά χρόνια.
Πιθανότατα θα αυξηθεί μελλοντικά αυτό . Μπορεί να ζήσει και 30 χρόνια δηλαδή.

Όσοι δεν είμαστε hiv+ , είμαστε σίγουροι ότι σε 30 χρόνια δεν θα έχουμε χαιρετήσει ;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Και παραπάνω, με δεδομένο πως σε είκοσι χρόνια, οι φαρμακευτικές συνθήκες θα είναι ακόμη ευνοϊκότερες.

Πρέπει να είναι κάποιος τελείως κόπανος ή υπερευαίσθητος (ή τραγικά ανενημέρωτος) σήμερα για να αυτοκτονήσει αν προσβληθεί από HIV.
Εννοείται . Απλά, επειδή διαβάζουν ηλίθιοι , αυτό δεν σημαίνει ότι δεν εξακολουθούμε να προσέχουμε.
Δεν υποτιμούμε hiv λοίμωξη .

Αν η πολιτεία έκανε νόμο να καλύπτει όλα τα εκδιδόμενα άτομα και να είναι νόμιμα ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ....
δεν θα γίνονταν μαλακίες.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Εννοείται . Απλά, επειδή διαβάζουν ηλίθιοι , αυτό δεν σημαίνει ότι δεν εξακολουθούμε να προσέχουμε.
Δεν υποτιμούμε hiv λοίμωξη .

Αν η πολιτεία έκανε νόμο να καλύπτει όλα τα εκδιδόμενα άτομα και να είναι νόμιμα ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ....
δεν θα γίνονταν μαλακίες.

Βασικά, θα έπρεπε να καλυπτει την PrEP για το σύνολο του πληθυσμού. Απείρως φθηνότερο θα της ερχόταν (δεν αναφέρομαι καν στο ανθρωπιστικό του πράγματος μια και η ανθρωπιά ουδέποτε απασχολούσε το κράτος) από τη θεραπεία των οροθετικών.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Αγαπητέ, μιλάμε για συνδυασμό γεγονότων που ανατρέπουν τη ζωή ενός ανθρώπου σε χρόνο μηδέν:
Κλονισμός της υγείας (υπάρχουν άνθρωποι που και παρανυχίδα να κόψουν, τρελαίνονται), διάλυση οικογένειας, απώλεια επαφής με παιδί, δημόσια διαπόμπευση, αποκάλυψη ιδιαίτερων σεξουαλικών προτιμήσεων, αποκλεισμός από κοινωνικό περίγυρο.
Αν μάλιστα, δεν είχε την ενημέρωση που εσύ έχεις γύρω από την αντιμετώπιση του Hiv, ε τότε, το κοκτέιλ των παραπάνω γίνεται θανατηφόρο...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Αγαπητέ, μιλάμε για συνδυασμό γεγονότων που ανατρέπουν τη ζωή ενός ανθρώπου σε χρόνο μηδέν:
Κλονισμός της υγείας (υπάρχουν άνθρωποι που και παρανυχίδα να κόψουν, τρελαίνονται), διάλυση οικογένειας, απώλεια επαφής με παιδί, δημόσια διαπόμπευση, αποκάλυψη ιδιαίτερων σεξουαλικών προτιμήσεων, αποκλεισμός από κοινωνικό περίγυρο.
Αν μάλιστα, δεν είχε την ενημέρωση που εσύ έχεις γύρω από την αντιμετώπιση του Hiv, ε τότε, το κοκτέιλ των παραπάνω γίνεται θανατηφόρο...

Αυτό το ακούω. Δεν αναιρεί πάντως το γεγονός πως μαλακίστηκε άγρια ο μακαρίτης, αν και εφόσον η ιστορία είναι πραγματική.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Και είπαμε ... αν βγήκε θετικός τώρα ... 2024 ... παίζει να έχει χαλαρά 20 ποιοτικά χρόνια , χωρίς προβλήματα ...
αν παίρνει αγωγή .........

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1991 ....που μας γάμησε το aids και ο φόβος του ....
Πολύ παραπάνω από 20 Χρονια ζει ένας οροθετικός που παίρνει φαρμακευτική αγωγή εφόσον διαγνωσθεί έγκαιρα και δεν προχωρήσει η μόλυνση
Σχεδόν όσο ένας μη οροθετικός άνθρωπος
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
22
Like
30
Πόντοι
0
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
Κριμα ρε φιλε πολυ στεναχωρηθηκα,συλλυπητηρια για το παιδι. Αλλα ρε αδελφε για τη μνημη του φιλου σου μπορεις να σωσεις ζωες. Δωσε το ονομα της,πηγαινε κανε μια καταγγελια στην αστυνομια. Θα σκοτωσει και αλλους η συγκεκριμενη
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
Καλημέρα φίλε στείλε μου και εμένα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Βασικά, θα έπρεπε να καλυπτει την PrEP για το σύνολο του πληθυσμού. Απείρως φθηνότερο θα της ερχόταν (δεν αναφέρομαι καν στο ανθρωπιστικό του πράγματος μια και η ανθρωπιά ουδέποτε απασχολούσε το κράτος) από τη θεραπεία των οροθετικών.
Καλά ... σε αυτό ... δεν είχες ακούσει ότι έκοψαν τη δαπάνη για διαβητικά παπούτσια ;
Είπαν ... ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ... ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΙΑΒΗΤΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ....
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206
Καλά ... σε αυτό ... δεν είχες ακούσει ότι έκοψαν τη δαπάνη για διαβητικά παπούτσια ;
Είπαν ... ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ... ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΟΨΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΙΑΒΗΤΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ....


blow-mind-mind-blown.gif
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Δυστυχώς!
Ο φίλος μου που κόλλησε AIDS από ακαποτο με την trans σήμερα αυτοκτόνησε αφού πρώτα το εγκατέλειψε η γυναίκα του και πήρε και το παιδί τους!
Θα μου πείτε μερικοί το έφαγε το κεφάλι του από μόνος του αλλά όλοι στην ζωή έχουμε κάποια πάθη! Δυστυχώς είχε χάσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του!
Αλλά η συγκεκριμένη trans έχει ακόμα αγγελία στο kanesex και δεν ξέρω πόσοι ακόμα από εμάς την έχουν πατήσει!
Η κηδεία του θα γίνει αύριο στην γενέτειρα του στο Αίγιο
Φίλε Ν... ελαφρή το χώμα που θα σε σκεπάσει!
Παιδιά μεγάλη προσοχή για όποιον με πίστεψε και με πιστεύει
Πρώτα απ' όλα, δεν κόλλησε AIDS αλλά HIV. AIDS είναι το τελικό στάδιο της ασθενείας. Εκτός αν κουβαλούσε τον ιό για χρόνια και το κατάλαβε λίγο πριν το τέλος, πράγμα δύσκολο με βάση όσα έγραψες.

Γιατί δεν ξεκίνησε αντιρετροϊκή αγωγή, εφόσον κόλλησε; Με την αντιρετροϊκή, όχι μόνο αντιμετωπίζεις αποτελεσματικά τον ιό και μάλιστα χωρίς παρενέργειες (καμιά σχέση οι τωρινές αγωγές με εκείνες των περασμένων δεκαετιών), αλλά και παύεις να είσαι μεταδοτικός και μάλιστα σε σύντομο χρονικό διάστημα από την έναρξη της αγωγής. Ακόμη και ανασφάλιστος να ήταν, πάλι θα μπορούσε να έχει δωρεάν πρόσβαση στη θεραπεία, αρκεί να πήγαινε σε κάποια δημόσια δομή και να τους εξηγούσε την κατάσταση.

Να σε εγκαταλείπει η γυναίκα και να σου παίρνει το παιδί είναι σοκ, αλλά διάολε όχι τόσο μεγάλο για να βάζεις τέρμα στη ζωή σου για μια ασθένεια σοβαρή μεν αλλά πλέον αντιμετωπίσιμη. Το μόνο που θα μπορούσε να αιτιολογήσει κάπως μια τέτοια πράξη θα ήταν να τον έκανε βούκινο η γυναίκα του σε συγγενείς και οικείους και να μην άντεχε τον κοινωνικό αποκλεισμό αλλά και πάλι...

Παράνοια...
Εγώ σε 17 χρονια καριέρας από μετάξι μέχρι εσκορτς σε Ελλάδα κ εξωτερικό,βέβαια ποτε ακαποτο γαμησι μόνο με ελάχιστες μη επαγγελματίες π ας πούμε ένιωθα σίγουρος,έχω κολλήσει μονο δυο φορές μύκητες μέχρι εκεί.Πάντως φίλος συναγωνιστής έχει κολλήσει σε ακαποτες πίπες φυλής βλενορια,και κονδυλώματα ενώ λέει ότι δεν μπήκε ακα ίσως από τρίψιμο η στοματικό
απο τ 16 μ που ξεκίνησα και περίπου στα 18 κ μ τρανς 1 φορα στη ζωη μ κολισα μικροβιο και μ μια απλη εξεταση σπερματος πηρα την καταλιλη αντιβιωση και περασε και δυο φάρες μικητες κ αυτα απο γκομενα γιατι εμπενα ακαποτος ...τωρα αν πας στ μπουρδελο που μπενει ο ενας πισω απο τ αλλο κ μιραζεις ακαποτες πιπες κ εκυ θ κωλισεις .....τελικος εχω καταλιξει να πιγενω σ ενα συγκεκριμενο οικο ανοχης ..αν απο καβλα παω σ καποιον αλλο βαζω καποτα σ ολα και εχω ελαχιστες εως και 0 πλεων επαφες μ ατωμα τρανς μετρημενα στα δαχτηλα τ ενως χεριου για ποιο save καταστασεις ...επηβαλετε εξετασεις aids υπατιτηδας 2 φορες τ χρονο ......οτυ και ν γυνει με τ προναφερομενα δεν πεθενεις ποτε .ολα τ αλλα που ακουω ειναι παπαριες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom