Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Η αποστολή μου είναι να σε προστατεύσω απο κάθε εξωτερική απειλή...Γι αυτό και μόνο πρέπει να με πληρώνεις και να μην κατηγορείς τις ΕΔ.

Είσαι απίστευτος.

Άλλα αντ' άλλων.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
ναι για το τελευταιο εχω αντιρρηση αλλα σηκώνει πολυ κουβέντα.
αλλο σε ρώτησα εγώ όμως και άλλο απάντησες, το έκανες αβαβα..
Kανενα αβαβά..Και η Θρησκεία Πυλώνας είναι..Κατ'εμέ,αλλο αν δεν εχει την απηχηση που είχε σε άλλες εποχές..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Προς "Ιπτάμενο": Οι κανόνες εμπλοκής αποδεσμεύονται από τον Α/ΓΕΕΘΑ κατόπιν εγκρισης από το ΚΥΣΕΑ..
Για την εικόνα:ΤΟ ΠΝ θέλετε δεν θέλετε είναι κομμάτι της παράδοσης των Ελλήνων,των οποίων ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ειναι ο Χριστιανισμός..Δεν κατάλαβα δηλαδή, γιατι να μην εφαρμόζουμε σαν Όπλο το "Πατρις-Θρησκεία-Οικογένεια"? Επειδή ταυτίστηκε με τη Χούντα???
Για τα καύσιμα απάντησα κι επιμένω..
Για τα πουστράκια που με γυροφέρνουν πίσσα-πούπουλα και στον Τραμουντάνα για φωτο!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το σωστό είναι έτσι...

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
και ο στρατος ξηρας και η αεροπορια ποσο ακομα το ναυτικο ειναι απαραιτητα αφου η ελλαδα ειναι μια νησιωτικη χωρα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

αναμνησεις
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
θα σου απαντήσω απλά για να κλεισουμε και την κουβέντα:Η αποστολή μου είναι να σε προστατεύσω απο κάθε εξωτερική απειλή...Γι αυτό και μόνο πρέπει να με πληρώνεις και να μην κατηγορείς τις ΕΔ. Αλλά ειπαμε,σε μια κοινωνία η οποία έχει απαξιώσει όλους τους βασικούς πυλώνες της, δε θα μπορούσες εσύ φίλε να αποτελέσεις εξαίρεση..
προς το παρόν σε "πληρώνει" για να ποστάρεις κώλους συναδέλφων σου στο μπου.κομ
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
θα σου απαντήσω απλά για να κλεισουμε και την κουβέντα:Η αποστολή μου είναι να σε προστατεύσω απο κάθε εξωτερική απειλή...Γι αυτό και μόνο πρέπει να με πληρώνεις και να μην κατηγορείς τις ΕΔ. Αλλά ειπαμε,σε μια κοινωνία η οποία έχει απαξιώσει όλους τους βασικούς πυλώνες της, δε θα μπορούσες εσύ φίλε να αποτελέσεις εξαίρεση..
αν και ασχετος με την παρεα σας και τη κουβεντα σας, δηλωνω οτι διαβασα μερικα απο σχολια, και θα απαντησω μονο σε αυτο .
σεβομαι τη δουλεια που κανεις, σεβομαι την οντοτητα σου,
σεβασου τον ιδρωτα μου και τις εισφορες που πληρωνω για να αμοιβεσαι.
και την παπαρια οτι με προστατευεις μην μου τη λες.
ο ελληνοιταλικος πολεμος το 1940 κερδιθηκε απο τους επιστρατρους και την καλη οργανωση της γενικης επιστρατευσης.
σε ενα πολεμο δεν θα πολενμησεις μονο εσυ αλλα και εγω .
εσυ θα το κανεις γιατι εινια η δουλεια σου και εγω για την πατριδα μου , το σπιτι μου και την οικογενεια μου.
αρα λοιπον μη μας λες οτι η αμοιβη σου ειναι για να κοιμαμαι εγω ησυχος και οτι εγω θα εινμαι σπιτι μου αν γινει η στραβη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Eσυ δηλαδή όλη μέρα τι κάνεις???δουλεύεις ή τον παίζεις εδω μέσα???

χμ εξισωση στρατιωτικου με αλλα επαγγελματα? μη δινεις κακες απαντησεις=ευκολες πασες για γλεντι ναυαρχε
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
αν και ασχετος με την παρεα σας και τη κουβεντα σας, δηλωνω οτι διαβασα μερικα απο σχολια, και θα απαντησω μονο σε αυτο .
σεβομαι τη δουλεια που κανεις, σεβομαι την οντοτητα σου,
σεβασου τον ιδρωτα μου και τις εισφορες που πληρωνω για να αμοιβεσαι.
και την παπαρια οτι με προστατευεις μην μου τη λες.
ο ελληνοιταλικος πολεμος το 1940 κερδιθηκε απο τους επιστρατρους και την καλη οργανωση της γενικης επιστρατευσης.
σε ενα πολεμο δεν θα πολενμησεις μονο εσυ αλλα και εγω .
εσυ θα το κανεις γιατι εινια η δουλεια σου και εγω για την πατριδα μου , το σπιτι μου και την οικογενεια μου.
αρα λοιπον μη μας λες οτι η αμοιβη σου ειναι για να κοιμαμαι εγω ησυχος και οτι εγω θα εινμαι σπιτι μου αν γινει η στραβη.

πάρα πολύ σωστά τα λές.....τιμάμε τις ΕΔ και την αποστολή τους,τις εμπιστευόμαστε και είμαστε περήφανοι γι' αυτές,αλλά να εκτιμάμε και τις θυσίες που κάνει ο Ελληνικός λαός χρόνια τώρα για να διατηρεί τις ΕΔ (προσωπικό και εξοπλισμό) σε υψηλό επίπεδο......
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
χμ εξισωση στρατιωτικου με αλλα επαγγελματα? μη δινεις κακες απαντησεις=ευκολες πασες για γλεντι ναυαρχε
Εχεις δικιο..Κρατατε με ρε να μην απαντάω σε εγκαθετους.....
YΓ:τερμα τα σχόλια,οποιος καταλαβε κατάλαβε..Συνεχείστε οι κάνοντες υψηλή κριτική τη νιρβάνα σας....δε φταιτε εσεις,ο Σουλειμαν και οι φραπεδιές στα καφε καθε μερα όλη μερα, φταίνε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εχεις δικιο..Κρατατε με ρε να μην απαντάω σε εγκαθετους.....
YΓ:τερμα τα σχόλια,οποιος καταλαβε κατάλαβε..Συνεχείστε οι κάνοντες υψηλή κριτική τη νιρβάνα σας....δε φταιτε εσεις,ο Σουλειμαν και οι φραπεδιές στα καφε καθε μερα όλη μερα, φταίνε...

ναι μωρή κουφάλα η φραπεδιά στο ΚΨΜ έχει άλλα ιδανικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom