Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ολο φωνη φωνη και ανταρσια ο λοχος και πηρε ταρχιδια σου στο τελος  :grin:

Θες να δεις τα αρχιδια μου μωρη Τζενιφερ Λοπεζ ελα να τα εξετασεις απο κοντα γιατι με ποναει το αριστερο.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :cum: :cum: :cum: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Για να γράφω τόσο νωρίς καταλάβατε ε?

Αντί να κάνουμε το 1-2 κάναμε το 16-13 σε 21 άτομα.

Δεν έχω να γράψω πολλά παρά μόνο τα τελευταία μας χέρια.

Εγω σε θέση big blind ΑΚ οφ κάνω 3-bet ALL IN στο μπάτον που κρατούσε JJ.
Φλοπ J κ καληνύχτα μας.

Ο Αντώνης τώρα έφυγε 13 σε ALL IN με 5-5 vs J-J
Δεν σέταρε κ ήρθε στο κλαμπ των αποχωρήσεων.

Μέχρι την επόμενη φορά, μελέτη, περισυλλογή κ λίγο τύχη ρε γαμώτο..

Δεν πειραζει Γενικε μου next time tomorrow is another day ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!

[size=30pt]GO GO GO BOU POKER TEAM RODOS CEO ;) :thumbsup: :sunglasses: :cool2::rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειραζει Γενικε μου next time tomorrow is another day ;) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!

[size=30pt]GO GO GO BOU POKER TEAM RODOS CEO ;) :thumbsup: :sunglasses: :cool2::rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Το tomorrow ήρθε υπαρχηγέ μου. 50+R +ADD ON

Θα πάω μόνος απόψε να το σηκώσω. Ο Αντώνης έχει δουλειά.

Κάντε βουντού, στείλτε θετική ενέργεια, οτιδήποτε, θα την χρειαστώ με τους αστροναύτες που έχουμε μπλέξει.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Το tomorrow ήρθε υπαρχηγέ μου. 50+R +ADD ON

Θα πάω μόνος απόψε να το σηκώσω. Ο Αντώνης έχει δουλειά.

Κάντε βουντού, στείλτε θετική ενέργεια, οτιδήποτε, θα την χρειαστώ με τους αστροναύτες που έχουμε μπλέξει.

ΑΧ ΑΧ ΑΧ  :tickedoff: :tickedoff:

Από που να αρχισώ? Ας πάμε στις πληροφορίες του τουρνουα.

Μόνο 10 εγγραφές(yes final table) κ πληρωμές μετά από rebuys, add on ο πρώτος 505 κ ο δεύτερος 215

Στην αρχή ξεκίνησα καλά. Έπερνα κάποια μικρό-pot κ έφτασα κάπου 7500 μάρκες.

5 λεπτά πριν το τέλος των rebuy πιάνω Κ-Q μπαστούνια σε θέση μπάτον. 2 just call κ κάνω raise 800 με 75/150. Με βλέπουν 2.

Φλοπ: 10-J-3 με 2 μπαστούνια. All in αμέσως ο πρώτος, call-all in o δεύτερος. Τους κάλυπτα κ τους 2 για 1000 μάρκες κ κολλάρο. Πως να πάω πάσο? Ανοίγουν Α-10 o ένας κ  A-J ο άλλος.
Τερν: 8 καρό
Ρίβερ: 5 σπαθί την γκαντεμιά μου μέσα κ μένω με 900 τελικά μάρκες.

Περνά το 5λέπτο κ κάνω αναγκαστηκά Add on 7000 μάρκες.

Μετά ξεκινήσαμε πάρε-δώσε πάρε-δώσε φτάνω στις 5000 μάρκες περίπου. Εντωμεταξύ είχαμε 3 αποχωρήσεις.

Είμαι Big blind 400/800 κ small blind το short stack με 3600.
Το μπάτον με αρκετές μάρκες(μπορεί κ να ήταν ο chip leader) κάνει raise 1600. All in to small, all in εγώ με A-Q οφ.
Πάσω το μπάτον κ μου ανοίγει 4-5 οφ.  :think: :think:

Φλοπ:  4-8-Κ
Τερν:  9
Ριβερ: 2

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..  :headbang:  :tickedoff: :headbang: :tickedoff:

Γαμώ τους αστροναύτες κ όλο το ηλιακό σύστημα. Αντώνη θα σου πω αύριο ποιος ήταν ο Αρμστρονγκ.

Μένω με 1600 κ είμαι small blind. Τα σπρώχνω με 4-8 κούπες κ με βλέπουν 2.

Φλοπ: 9-10-9 μια κούπα.
Τερν: 10 σπαθί
Ριβερ: 5 κ καληνύχτισα με χειραψία όλο το τραπέζι.

Αγιασμό, ευχέλαιο, ξεμάτιασμα, κάτι τελός πάντων..

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:


Καληνύχτα κ καλό μας ξημέρωμα.





 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
ΑΧ ΑΧ ΑΧ  :tickedoff: :tickedoff:

Από που να αρχισώ? Ας πάμε στις πληροφορίες του τουρνουα.

Μόνο 10 εγγραφές(yes final table) κ πληρωμές μετά από rebuys, add on ο πρώτος 505 κ ο δεύτερος 215

Στην αρχή ξεκίνησα καλά. Έπερνα κάποια μικρό-pot κ έφτασα κάπου 7500 μάρκες.

5 λεπτά πριν το τέλος των rebuy πιάνω Κ-Q μπαστούνια σε θέση μπάτον. 2 just call κ κάνω raise 800 με 75/150. Με βλέπουν 2.

Φλοπ: 10-J-3 με 2 μπαστούνια. All in αμέσως ο πρώτος, call-all in o δεύτερος. Τους κάλυπτα κ τους 2 για 1000 μάρκες κ κολλάρο. Πως να πάω πάσο? Ανοίγουν Α-10 o ένας κ  A-J ο άλλος.
Τερν: 8 καρό
Ρίβερ: 5 σπαθί την γκαντεμιά μου μέσα κ μένω με 900 τελικά μάρκες.

Περνά το 5λέπτο κ κάνω αναγκαστηκά Add on 7000 μάρκες.

Μετά ξεκινήσαμε πάρε-δώσε πάρε-δώσε φτάνω στις 5000 μάρκες περίπου. Εντωμεταξύ είχαμε 3 αποχωρήσεις.

Είμαι Big blind 400/800 κ small blind το short stack με 3600.
Το μπάτον με αρκετές μάρκες(μπορεί κ να ήταν ο chip leader) κάνει raise 1600. All in to small, all in εγώ με A-Q οφ.
Πάσω το μπάτον κ μου ανοίγει 4-5 οφ.  :think: :think:

Φλοπ:  4-8-Κ
Τερν:  9
Ριβερ: 2

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..  :headbang:  :tickedoff: :headbang: :tickedoff:

Γαμώ τους αστροναύτες κ όλο το ηλιακό σύστημα. Αντώνη θα σου πω αύριο ποιος ήταν ο Αρμστρονγκ.

Μένω με 1600 κ είμαι small blind. Τα σπρώχνω με 4-8 κούπες κ με βλέπουν 2.

Φλοπ: 9-10-9 μια κούπα.
Τερν: 10 σπαθί
Ριβερ: 5 κ καληνύχτισα με χειραψία όλο το τραπέζι.

Αγιασμό, ευχέλαιο, ξεμάτιασμα, κάτι τελός πάντων..

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:


Καληνύχτα κ καλό μας ξημέρωμα.
Δεν πειραζει,αρκεί η συμμετοχή ....Θα πάρουμε το αιμα σου πίσω την Κυριακή....SUNDAY TEXAS LEAGUE με σιγουρη συμμετοχή 4 παικταράδων από την ομάδα μας.....Αυριο οι λεπτομερειες.....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειραζει,αρκεί η συμμετοχή ....Θα πάρουμε το αιμα σου πίσω την Κυριακή....SUNDAY TEXAS LEAGUE με σιγουρη συμμετοχή 4 παικταράδων από την ομάδα μας.....Αυριο οι λεπτομερειες.....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά της ομάδας.

Όλοί στις πληρωμές.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά της ομάδας.

Όλοί στις πληρωμές.

Δε πειραζει Σταυρακα αν μη τι αλλος εδωσες τον καλον και αγαθον αγωναν οπως και ο δυστυχος Υπαρχηγος επροδωθη και αφεθη απ'ολους μονος του χωρις καμια απολυτως υποστηριξη ολομοναχος να φυλλαξει τας Θερμοπυλας της Παρνηθος εις αυριον συμμετεχοντας στο Super Value Satelite(πρωτο λαιβ Σατ της καριερας του.. :- :S :o) των ενενηκοντα και πεντε ευρεοπουλων αγωνιζομενος να εξασφαλισει μια και μοναδικην θεσην στο Super Value Τουρ Poker Aces Week..!!!
Αν μη τι αλλον θα πεσωμεν ηρωικα μαχομενοι ως αλλοι 300 Σπαρτιατες του Λεωνιδα μεχριν τας τελευταιας ρανιδος του αιματος μας.. :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]''...Τιμή σ’ εκείνους όπου στην ζωή των
ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Ποτέ από το χρέος μη κινούντες
δίκαιοι κ’ ίσιοι σ’ όλες των τες πράξεις,
αλλά με λύπη κιόλας κ’ ευσπλαχνία
γενναίοι οσάκις είναι πλούσιοι, κι όταν
είναι πτωχοί, πάλ’ εις μικρόν γενναίοι,
πάλι συντρέχοντες όσο μπορούνε
πάντοτε την αλήθεια ομιλούντες,
πλην χωρίς μίσος για τους ψευδομένους...''
[/size]


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Δε πειραζει Σταυρακα αν μη τι αλλος εδωσες τον καλον και αγαθον αγωναν οπως και ο δυστυχος Υπαρχηγος επροδωθη και αφεθη απ'ολους μονος του χωρις καμια απολυτως υποστηριξη ολομοναχος να φυλλαξει τας Θερμοπυλας της Παρνηθος εις αυριον συμμετεχοντας στο Super Value Satelite(πρωτο λαιβ Σατ της καριερας του.. :- :S :o) των ενενηκοντα και πεντε ευρεοπουλων αγωνιζομενος να εξασφαλισει μια και μοναδικην θεσην στο Super Value Τουρ Poker Aces Week..!!!
Αν μη τι αλλον θα πεσωμεν ηρωικα μαχομενοι ως αλλοι 300 Σπαρτιατες του Λεωνιδα μεχριν τας τελευταιας ρανιδος του αιματος μας.. :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]''...Τιμή σ’ εκείνους όπου στην ζωή των
ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Ποτέ από το χρέος μη κινούντες
δίκαιοι κ’ ίσιοι σ’ όλες των τες πράξεις,
αλλά με λύπη κιόλας κ’ ευσπλαχνία
γενναίοι οσάκις είναι πλούσιοι, κι όταν
είναι πτωχοί, πάλ’ εις μικρόν γενναίοι,
πάλι συντρέχοντες όσο μπορούνε
πάντοτε την αλήθεια ομιλούντες,
πλην χωρίς μίσος για τους ψευδομένους...''
[/size]
Καλη επιτυχία στον εκλεκτό Υπαρχηγό, που διάλεξε το δύσκολο και μοναχικό δρόμο...Η αύρα μας μαζί σου!!!
Αυριο H BOU POKER TEAM θα αγωνιστεί σε δύο μάχες και θα επικρατήσει και στις δύο!!!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

Συνημμένα

  • HOT GATES.jpg
    HOT GATES.jpg
    334,6 KB · Εμφανίσεις: 42

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Δε πειραζει Σταυρακα αν μη τι αλλος εδωσες τον καλον και αγαθον αγωναν οπως και ο δυστυχος Υπαρχηγος επροδωθη και αφεθη απ'ολους μονος του χωρις καμια απολυτως υποστηριξη ολομοναχος να φυλλαξει τας Θερμοπυλας της Παρνηθος εις αυριον συμμετεχοντας στο Super Value Satelite(πρωτο λαιβ Σατ της καριερας του.. :- :S :o) των ενενηκοντα και πεντε ευρεοπουλων αγωνιζομενος να εξασφαλισει μια και μοναδικην θεσην στο Super Value Τουρ Poker Aces Week..!!!
Αν μη τι αλλον θα πεσωμεν ηρωικα μαχομενοι ως αλλοι 300 Σπαρτιατες του Λεωνιδα μεχριν τας τελευταιας ρανιδος του αιματος μας.. :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]''...Τιμή σ’ εκείνους όπου στην ζωή των
ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Ποτέ από το χρέος μη κινούντες
δίκαιοι κ’ ίσιοι σ’ όλες των τες πράξεις,
αλλά με λύπη κιόλας κ’ ευσπλαχνία
γενναίοι οσάκις είναι πλούσιοι, κι όταν
είναι πτωχοί, πάλ’ εις μικρόν γενναίοι,
πάλι συντρέχοντες όσο μπορούνε
πάντοτε την αλήθεια ομιλούντες,
πλην χωρίς μίσος για τους ψευδομένους...''
[/size]

Το έχεις αγόρι μου, είμαι σίγουρος.

Καλημέρα κ καλή επιτυχία..
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλη επιτυχία στον εκλεκτό Υπαρχηγό, που διάλεξε το δύσκολο και μοναχικό δρόμο...Η αύρα μας μαζί σου!!!
Αυριο H BOU POKER TEAM θα αγωνιστεί σε δύο μάχες και θα επικρατήσει και στις δύο!!!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

[size=40pt]Τεεεεεεεεεεεεεελεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

[size=30pt]ΑΡΧΗΓΕ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GO GO GO BOU POKER TEAM ΣΕ ΒΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΤΟ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΑΟ ΣΕ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΠΛΗΡΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το έχεις αγόρι μου, είμαι σίγουρος.

Καλημέρα κ καλή επιτυχία..

[size=30pt]
Να'σαι καλα Σταυρακα εκλεκτε φιλε και Γενικε μου αυριο η Ομαδα αγωνιζεται υπερπληρης σε διπλο Μετωπο Βορρα και Νοτου σε Βουνο και Θαλασσσαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/size]
[size=30pt]ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ GO GO GO BOU POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλη επιτυχία στον εκλεκτό Υπαρχηγό, που διάλεξε το δύσκολο και μοναχικό δρόμο...Η αύρα μας μαζί σου!!!
Αυριο H BOU POKER TEAM θα αγωνιστεί σε δύο μάχες και θα επικρατήσει και στις δύο!!!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Με πορωσες αγρια Αρχηγε μου κοιτα εδω τι σου εχω...


Βαλτε το HD full screen στο youtubi και απολαυστε...

[size=50pt]This is Sparta Bou Poker Team Give them Nothing and take from them Everything... :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκεραδες..Σε ρηχά νερα και χτες με την ομάδα να τερματίζει 25-22 κι εγω 20ος...Λίγα καλά φύλλα, ΤΡΟΜΕΡΟ BADBEAT του CAVO όταν εχασε 30.000 μαρκες περίπου με Α-κ εναντι Q-Κ με φλοπ Q-K-9 turn 8 river Q (!!) και αποχωρηση κατα τις 7.30 όλοι μαζι..Περιμενουμε νεα του Υπαρχηγού απο τη μαχη των Θερμοπυλών....Συγνώμη της Παρνηθας.....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΥΓ: Ο από πανω γαυρος να συνεχίσει τη μαλακία μεχρι να ..κουφαθεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom