Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημέρα στους απανταχού ποκεράδες...Η θρυλική και μπαρουτοκαπνισμένη BOU POKER TEAM, με τρία ατομα στη συνθεσή της σημερα,κατεβαίνει το μεσημέρι στο ΛΟΥΤΡΑΚΙ για τί άλλο?????

[size=20pt]ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

[size=30pt]CAVO............OOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

JIM POKERSTARS..........OOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ADMIRAL.............OOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/size]

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!![/size]

ΥΓ: Καποιος λειπει από το φορουμ..Οι πληροφορίες λενε ότι κανει ...διαλογισμό και anger management... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :coffee: :coffee: :coffee: :hmm: :hmm: :hmm:!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μπηκα φορουμ μετα απο 4 μερες καθως δεν ειχα μπει καθολου απ΄το βραδυ του Σαββατου και για να μη γρουσουζεψω τους αγαπημενους μου φιλους της εκλεκτης μας ομαδας αναφερω απλα οτι ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ το ποδι μου εκτος αν προκειται για το 4ο γκρικ καπ που φημολογειται για τον μαη καθως δεν γινεται στο μισητο ποκερ ρουμ στο οποιο δε μπορω να ξαναπατησω αλλα στη μεγαλη αιθουσα συνεδριασεων του ξενοδοχειου..περισσοτερες πληροφοριες δια την αποφασην ταυτην θα δοθουν σε επομενο ποστ καθως και δια ζωσης απο τον πιστο συντροφο Καβο ο οποιος παρεπιπτοντως ειχε δηλωσει οτι δε θα ξαναπηγαινε καθολου σε τουρ Λουτρακι μεχρι τη ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ και το βασικοτερο οτι δε θα ξαναπηγαινε ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ σε ΤΕΤΑΡΤΙΑΤΙΚΟ ΧΧΧ... :o :o :o :o :o :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S :S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Η θρυλική ομαδα της BOU TEAM στην παραλία Λουτρακίου για καφέ και μαθημα....

Τελειο το φωτογραφικο ρεπορταζ Ναυαρχε μου γι'αλλη μια φορα επιβεβαιωσες τη μεγιστη αξια και ικανοτητα σου :rockon: :rockon: :rockon:!!! Ελιωσα με το BRAVEHEART.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!

[move][size=70pt]GO GO GO BOU POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλημερα ποκερικά αδερφια..Σε μια πολύ παραξενη ποκερική βραδιά, τουλάχιστον για μενα,η ομάδα μας ΚΑΙ ΠΑΛΙ μπήκε στα έπαθλα επάξια και αν δεν συναντούσαμε την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΡΕΝΤΑ δύο παικτων, τότε σημερα θα μιλούσαμε τουλάχιστον για 2 παικτες μας in the money..
Ειπα παραξενη βραδιά για μενα, γιατι για πρωτη φορά από τότε που παιζω τα τουρνουα, δε συνάντησα φυλλο αξιο αναφοράς ,ούτε και ενεπλάκην σε κάποιο ACTION, ΟΥΤΕ ΚΑΝ Ως ΤΟ RIVER!
Φυσιολογικά έκανα τον "Αντώνη" καθως επιανα σκουπίδια συνέχεια και μετα επικεντρωθηκα σε κλεψίματα των blinds-βελτιώνομαι Υπαρχηγέ- και σε pre flop all in στα μεγαλα blinds..Μια φορα με Q-Q και μια με Α-J, πάσο ολοι..
Βοήθησε ισως ότι λόγω της ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΡΕΝΤΑΣ των δυο προαναφερομένων παικτων, τα τραπέζια αδειαζαν πολύ γρηγορα κι ετσι βρέθηκα final table,χωρίς καλα καλα να καταλάβω τι συμβαίνει...Τη μια στιγμή παιζαμε 12 παικτες και την άλλη βρέθηκα στο final table με 7 ακόμα, με τους πρωτους 7 στα επαθλα..
Εκει, με 18-20.000 μαρκες μεχρι να ερθει η σειρα μου στο ΒΒ φυγανε άλλοι δυο και στο δικό μου ΒΒ σερβιρίστηκα Α-9 σπαθιά με 16.000 μαρκες μπροστα μου..Τα κάρφωσα κι επεσα σε Α-Κ και αποχώρησα 6 με 420€ έπαθλο..Not bad.. :dancing:
Ο CAVO σε χαμηλές πτησεις, εφυγε σε τριπλό all in me A-7 κουπες εναντι 9-9 και Α-Q off του ενός από τους δυο κωλόφαρδους παικτες της χτεσινής βραδιάς με Q στο φλοπ, ενω ο JIM, ενω σε κάποια φαση σφτασε να ειναι ο leader του τραπεζιού μας-ηρθε σε καποια φαση στο τραπέζι μου-, δυστυχώς τα "πούλησε" σε δυο πασες, με αποκορύφωμα τη δευτερη οταν εκανε call με Α-4 σε all in 25.000 μαρκων -blinds 1000-2000 ante 300-του διπλανού μου που κρατούσε 7-7..
Flop A-6-4 (!)
Turn 7 (!!)
River J και πάει blind all in o JIM στην επόμενη πασα..
Όπου μπαινει με 2-5 εναντι Α-3 και σκαει φλοπ 6-9-3
Turn 10
River 4 (!!!) για να σηκωθούμε πανω όλη η ομάδα και να τον αποθεώσουμε για το τεραστιο ποτ που κερδισε,γυρω στις 700 μαρκες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε, στην επόμενη πασα αποχωρησε κι αυτός 15ος...
ανανεωνουμε το ραντεβού μας για την αλλη εβδομάδα,δεν ξενερωνουμε ποτε....
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size]
.... οτι ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ το ποδι μου ...καθως δεν γινεται στο μισητο ποκερ ρουμ στο οποιο δε μπορω να ξαναπατησω 
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Τι παιχτηκε Υπαρχηγέ μου και δεν το γνωρίζω??να τους ρίξω ενα ζευγος KRUZ??Η τορπίλλες από τον "ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ"????? :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
τι buy in ειχε το τουρ? 30 λεπτα levels?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τι κουμαντα ειναι αυτα ρε ναυαρχε, συμβαινουν συνταρακτικα γεγονοτα στην διοικητικη ομαδα και δεν εχεις γνωση
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
τι buy in ειχε το τουρ? 30 λεπτα levels?
buy in 80€
20 λεπτα levels
1 rebuy 70€
1 addon 70€
τι κουμαντα ειναι αυτα ρε ναυαρχε, συμβαινουν συνταρακτικα γεγονοτα στην διοικητικη ομαδα και δεν εχεις γνωση
Δεν μπορω να ειμαι παντού..Ούτε εχουμε ρουφιάνους στην ομαδα μας....Όταν μαθω θα αναληφθούν οι δεουσες ενέργειες... :uzi: :uzi: :< :police:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα ποκερικά αδερφια..Σε μια πολύ παραξενη ποκερική βραδιά, τουλάχιστον για μενα,η ομάδα μας ΚΑΙ ΠΑΛΙ μπήκε στα έπαθλα επάξια και αν δεν συναντούσαμε την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΡΕΝΤΑ δύο παικτων, τότε σημερα θα μιλούσαμε τουλάχιστον για 2 παικτες μας in the money..
Ειπα παραξενη βραδιά για μενα, γιατι για πρωτη φορά από τότε που παιζω τα τουρνουα, δε συνάντησα φυλλο αξιο αναφοράς ,ούτε και ενεπλάκην σε κάποιο ACTION, ΟΥΤΕ ΚΑΝ Ως ΤΟ RIVER!
Φυσιολογικά έκανα τον "Αντώνη" καθως επιανα σκουπίδια συνέχεια και μετα επικεντρωθηκα σε κλεψίματα των blinds-βελτιώνομαι Υπαρχηγέ- και σε pre flop all in στα μεγαλα blinds..Μια φορα με Q-Q και μια με Α-J, πάσο ολοι..
Βοήθησε ισως ότι λόγω της ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΡΕΝΤΑΣ των δυο προαναφερομένων παικτων, τα τραπέζια αδειαζαν πολύ γρηγορα κι ετσι βρέθηκα final table,χωρίς καλα καλα να καταλάβω τι συμβαίνει...Τη μια στιγμή παιζαμε 12 παικτες και την άλλη βρέθηκα στο final table με 7 ακόμα, με τους πρωτους 7 στα επαθλα..
Εκει, με 18-20.000 μαρκες μεχρι να ερθει η σειρα μου στο ΒΒ φυγανε άλλοι δυο και στο δικό μου ΒΒ σερβιρίστηκα Α-9 σπαθιά με 16.000 μαρκες μπροστα μου..Τα κάρφωσα κι επεσα σε Α-Κ και αποχώρησα 6 με 420€ έπαθλο..Not bad.. :dancing:
Ο CAVO σε χαμηλές πτησεις, εφυγε σε τριπλό all in me A-7 κουπες εναντι 9-9 και Α-Q off του ενός από τους δυο κωλόφαρδους παικτες της χτεσινής βραδιάς με Q στο φλοπ, ενω ο JIM, ενω σε κάποια φαση σφτασε να ειναι ο leader του τραπεζιού μας-ηρθε σε καποια φαση στο τραπέζι μου-, δυστυχώς τα "πούλησε" σε δυο πασες, με αποκορύφωμα τη δευτερη οταν εκανε call με Α-4 σε all in 25.000 μαρκων -blinds 1000-2000 ante 300-του διπλανού μου που κρατούσε 7-7..
Flop A-6-4 (!)
Turn 7 (!!)
River J και πάει blind all in o JIM στην επόμενη πασα..
Όπου μπαινει με 2-5 εναντι Α-3 και σκαει φλοπ 6-9-3
Turn 10
River 4 (!!!) για να σηκωθούμε πανω όλη η ομάδα και να τον αποθεώσουμε για το τεραστιο ποτ που κερδισε,γυρω στις 700 μαρκες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε, στην επόμενη πασα αποχωρησε κι αυτός 15ος...
ανανεωνουμε το ραντεβού μας για την αλλη εβδομάδα,δεν ξενερωνουμε ποτε....
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size] :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Τι παιχτηκε Υπαρχηγέ μου και δεν το γνωρίζω??να τους ρίξω ενα ζευγος KRUZ??Η τορπίλλες από τον "ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ"????? :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Καλημέρα αρχηγέ.

Πολλά συγχαρητήρια, είσαι μεγάλος, τεράστιος.

Έπραξες όπως είπα.. Μας έδειξες το χρήμα..  :dancing: ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
buy in 80€
20 λεπτα levels
1 rebuy 70€
1 addon 70€Δεν μπορω να ειμαι παντού..Ούτε εχουμε ρουφιάνους στην ομαδα μας....Όταν μαθω θα αναληφθούν οι δεουσες ενέργειες... :uzi: :uzi: :< :police:

να γινει ΕΔΕ αμεσα για διερευνηση
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλημερα ποκερικά αδερφια..Σε μια πολύ παραξενη ποκερική βραδιά, τουλάχιστον για μενα,η ομάδα μας ΚΑΙ ΠΑΛΙ μπήκε στα έπαθλα επάξια και αν δεν συναντούσαμε την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΡΕΝΤΑ δύο παικτων, τότε σημερα θα μιλούσαμε τουλάχιστον για 2 παικτες μας in the money..
Ειπα παραξενη βραδιά για μενα, γιατι για πρωτη φορά από τότε που παιζω τα τουρνουα, δε συνάντησα φυλλο αξιο αναφοράς ,ούτε και ενεπλάκην σε κάποιο ACTION, ΟΥΤΕ ΚΑΝ Ως ΤΟ RIVER!
Φυσιολογικά έκανα τον "Αντώνη" καθως επιανα σκουπίδια συνέχεια και μετα επικεντρωθηκα σε κλεψίματα των blinds-[size=30pt]βελτιώνομαι Υπαρχηγέ!!![/size]- [size=25pt]Εισαι Μεγας Αρχηγε μου ;) :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!![/size]
και σε pre flop all in στα μεγαλα blinds..Μια φορα με Q-Q και μια με Α-J, πάσο ολοι..
Βοήθησε ισως ότι λόγω της ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΡΕΝΤΑΣ των δυο προαναφερομένων παικτων, τα τραπέζια αδειαζαν πολύ γρηγορα κι ετσι βρέθηκα final table,χωρίς καλα καλα να καταλάβω τι συμβαίνει...Τη μια στιγμή παιζαμε 12 παικτες και την άλλη βρέθηκα στο final table με 7 ακόμα, με τους πρωτους 7 στα επαθλα..
Εκει, με 18-20.000 μαρκες μεχρι να ερθει η σειρα μου στο ΒΒ φυγανε άλλοι δυο και στο δικό μου ΒΒ σερβιρίστηκα Α-9 σπαθιά με 16.000 μαρκες μπροστα μου..Τα κάρφωσα κι επεσα σε Α-Κ και αποχώρησα 6 με 420€ έπαθλο..Not bad.. :dancing:
Ο CAVO σε χαμηλές πτησεις, εφυγε σε τριπλό all in me A-7 κουπες εναντι 9-9 και Α-Q off του ενός από τους δυο κωλόφαρδους παικτες της χτεσινής βραδιάς με Q στο φλοπ, ενω ο JIM, ενω σε κάποια φαση σφτασε να ειναι ο leader του τραπεζιού μας-ηρθε σε καποια φαση στο τραπέζι μου-, δυστυχώς τα "πούλησε" σε δυο πασες, με αποκορύφωμα τη δευτερη οταν εκανε call με Α-4 σε all in 25.000 μαρκων -blinds 1000-2000 ante 300-του διπλανού μου που κρατούσε 7-7..
Flop A-6-4 (!)
Turn 7 (!!)
River J και πάει blind all in o JIM στην επόμενη πασα..
Όπου μπαινει με 2-5 εναντι Α-3 και σκαει φλοπ 6-9-3
Turn 10
River 4 (!!!) για να σηκωθούμε πανω όλη η ομάδα και να τον αποθεώσουμε για το τεραστιο ποτ που κερδισε,γυρω στις 700 μαρκες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε, στην επόμενη πασα αποχωρησε κι αυτός 15ος...
ανανεωνουμε το ραντεβού μας για την αλλη εβδομάδα,δεν ξενερωνουμε ποτε....
[size=30pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!![/size] :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Τι παιχτηκε Υπαρχηγέ μου και δεν το γνωρίζω??να τους ρίξω ενα ζευγος KRUZ??Η τορπίλλες από τον "ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ"????? :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:

Συγχαρητηρια Αρχηγε μας εισαι [size=40pt]ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!![/size] Απιστευτο το πως μπορεις να βρεθεις deep in the money χωρις να παιξεις παρα ελαχιστες πασες ειναι τρελο ε.. :o :o :o!!!! Θα ειναι λιγο κοινοτυπο τζογαδοφοβικο αυτο που θα πω αλλα μηπως ηρθε η ωρα να quit while you're ahead.. :- :- :think: :think:;;; Απ΄το Λουτρακι τουλαχιστον απ'τα ΧΧΧ και τα Κυριακατικα εστω για λιγο καθως το μεν πρωτο ειναι ακριβο να παιχτει σωστα οπως πρεπει και προβλεπεται με αντωνη,ρισκο αρχης λογω ριμπαι,κτλ και το δευτερο εχει αθλιο payout structure καθως τη Κυριακη που μασταν εκει πληρωνοντουσαν οι 6 μονο στους 55 ακουσον ακουσον :idiot: :uglystupid: :headbang: ενω για τα αντιστοιχα entries στο ΧΧΧ πλερωνονται οι 8..!!! και το βασικοτερο επισης χτες μου'ρθε ενα μηνυμα απο Παρνηθα για 18-21 του μηνος σε δυο βδομαδουλες μονο απο τωρα εχει Poker Aces Week με deep stack structure αρχικο στακ 20.000 μαρκες!!! τουρνουα 4ημερο με buy in 300 ευρα ειναι πολυ καλα νομιζω πρεπει να παμε παση θυσια παραυτα ολη η ομαδα συσσωμη και να γειωσουμε και το Βουνο.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!! Καθως οπως ειπα και ετονησα δε προκειται να ξαναπατησω λουτρ δε σου πε ο Καβο και ο Τζημ τι εγινε που τα ακουσαν ολα ο ενας απ'το τηλ οπου μιλαγαμε εκεινη ακριβως τη στιγμη και ο αλλος δια ζωσης οπου επαιζε ακομα..εν συντομια θα πω οτι τους εβρισα στη μαπα τους τους μαλακες τον ηλιθιο καραφλα και τους ειρωνες βοηθητικους τον πανηληθιο ξερακιανο χτικιαρη με το μουσι και τον στρουμπουλο μπουλη γκαβουλιακα με τα γυαλια πατομπουκαλα που καθονται ολη την ωρα πανω απο τα κεφαλια μας σαν τον Χαρο.. :grin: :grin: :2funny: :2funny: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest: :priest: και επειδη για μια αξιοπρεπεια ζουμε ως γνωστον εκει που φτυνεις δε μπορεις μετα να γλυφεις οποτε μπαι μπαι λουτρακι ποκερ ρουμ τωρα απο δω και περα μονο σε κανα γκρικ καπ αν γινει το μαη ή αργοτερα στο κεντρο συνεδριασεων..προς το παρων συνιστω στην ομαδαρα μας να κανει διαλειμα απ'το λουτρακι και διατηρηση μπανκρολ για να παμε στο Βουνο σε δυο βδομαδες να το γειωσουμε στο μεγαλο τουρνουα με μπαι ιν 300 μονο λιγο περισσοτερο απο ενα πληρες ΧΧΧ αλλα ο πρωτος θα παιρνει 10-15 χιλιαρικακια δεν ειναι και ασχημα... ;) :cheesy: :grin: :o :o :o :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!

Συγχαρητηρια και παλι Ναυαρχε μου εισαι [size=30pt]Αρχηγοςςςςςςςςςςςςςςς Φοβερος και Τρομεροςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Υ.Γ.1.Ποιοι ηταν οι δυο υπερκωλοφαρδοι που σαρωσαν τα παντα Αρχηγε τους εχεις ξαναδει στα ΧΧΧ εσυ που τα εχεις δει ολα ειναι γνωστες φατσες θαμωνες ή ασχετοι αστροναυτες που'ρθαν απ'το πουθενα και ξεκολωθηκαν.. :S;;;??? Μη με πεις οτι φτασαν ως τη μονομαχια του τελικου τραπεζιου οι δυο τους και παιξαν χεντς απ μεταξυ τους.. :huh: :huh: :o :o :S :S;;???!!!

Υ.Γ.2.Σου κανα forward στο κινητο σου το SMS απο τη Παρνηθα Αρχηγε μου πρεπει να παμε κατω ολοι και να το σηκωσουμε :rockon: :rockon: :rockon:!!!  Ή τωρα ή ποτε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!

[move][size=70pt]GO GO GO BOU POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Συγχαρητηρια Αρχηγε μας εισαι [size=40pt]ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!![/size] Απιστευτο το πως μπορεις να βρεθεις deep in the money χωρις να παιξεις παρα ελαχιστες πασες ειναι τρελο ε.. :o :o :o!!!! Θα ειναι λιγο κοινοτυπο τζογαδοφοβικο αυτο που θα πω αλλα μηπως ηρθε η ωρα να quit while you're ahead.. :- :- :think: :think:;;; Απ΄το Λουτρακι τουλαχιστον απ'τα ΧΧΧ και τα Κυριακατικα εστω για λιγο καθως το μεν πρωτο ειναι ακριβο να παιχτει σωστα οπως πρεπει και προβλεπεται με αντωνη,ρισκο αρχης λογω ριμπαι,κτλ και το δευτερο εχει αθλιο payout structure καθως τη Κυριακη που μασταν εκει πληρωνοντουσαν οι 6 μονο στους 55 ακουσον ακουσον :idiot: :uglystupid: :headbang: ενω για τα αντιστοιχα entries στο ΧΧΧ πλερωνονται οι 8..!!! και το βασικοτερο επισης χτες μου'ρθε ενα μηνυμα απο Παρνηθα για 18-21 του μηνος σε δυο βδομαδουλες μονο απο τωρα εχει Poker Aces Week με deep stack structure αρχικο στακ 20.000 μαρκες!!! τουρνουα 4ημερο με buy in 300 ευρα ειναι πολυ καλα νομιζω πρεπει να παμε παση θυσια παραυτα ολη η ομαδα συσσωμη και να γειωσουμε και το Βουνο.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!! Καθως οπως ειπα και ετονησα δε προκειται να ξαναπατησω λουτρ δε σου πε ο Καβο και ο Τζημ τι εγινε που τα ακουσαν ολα ο ενας απ'το τηλ οπου μιλαγαμε εκεινη ακριβως τη στιγμη και ο αλλος δια ζωσης οπου επαιζε ακομα..εν συντομια θα πω οτι τους εβρισα στη μαπα τους τους μαλακες τον ηλιθιο καραφλα και τους ειρωνες βοηθητικους τον πανηληθιο ξερακιανο χτικιαρη με το μουσι και τον στρουμπουλο μπουλη γκαβουλιακα με τα γυαλια πατομπουκαλα που καθονται ολη την ωρα πανω απο τα κεφαλια μας σαν τον Χαρο.. :grin: :grin: :2funny: :2funny: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest: :priest: και επειδη για μια αξιοπρεπεια ζουμε ως γνωστον εκει που φτυνεις δε μπορεις μετα να γλυφεις οποτε μπαι μπαι λουτρακι ποκερ ρουμ τωρα απο δω και περα μονο σε κανα γκρικ καπ αν γινει το μαη ή αργοτερα στο κεντρο συνεδριασεων..προς το παρων συνιστω στην ομαδαρα μας να κανει διαλειμα απ'το λουτρακι και διατηρηση μπανκρολ για να παμε στο Βουνο σε δυο βδομαδες να το γειωσουμε στο μεγαλο τουρνουα με μπαι ιν 300 μονο λιγο περισσοτερο απο ενα πληρες ΧΧΧ αλλα ο πρωτος θα παιρνει 10-15 χιλιαρικακια δεν ειναι και ασχημα... ;) :cheesy: :grin: :o :o :o :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!

Συγχαρητηρια και παλι Ναυαρχε μου εισαι [size=30pt]Αρχηγοςςςςςςςςςςςςςςς Φοβερος και Τρομεροςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Υ.Γ.1.Ποιοι ηταν οι δυο υπερκωλοφαρδοι που σαρωσαν τα παντα Αρχηγε τους εχεις ξαναδει στα ΧΧΧ εσυ που τα εχεις δει ολα ειναι γνωστες φατσες θαμωνες ή ασχετοι αστροναυτες που'ρθαν απ'το πουθενα και ξεκολωθηκαν.. :S;;;??? Μη με πεις οτι φτασαν ως τη μονομαχια του τελικου τραπεζιου οι δυο τους και παιξαν χεντς απ μεταξυ τους.. :huh: :huh: :o :o :S :S;;???!!!

Υ.Γ.2.Σου κανα forward στο κινητο σου το SMS απο τη Παρνηθα Αρχηγε μου πρεπει να παμε κατω ολοι και να το σηκωσουμε :rockon: :rockon: :rockon:!!!  Ή τωρα ή ποτε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!

[move][size=70pt]GO GO GO BOU POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]
Υπαρχηγέ δεν έχω ΙΔΕΑ για οσα λές..Δε μου ειπαν τιποτα τα παιδια,ισως γιατί έφυγαν νωριτερα..Πρεπει να μου κανεις μια ενημερωση όποτε μπορείς...
Οι υπερκωλόφαρδοι ήταν ενας παππούς που εμπαινε με ότι γούσταρε κι αγαπούσε κι εβρισκε κάτω επαφες,Ασχετος donk και calling station που δεν εβλεπε καν τι φυλλα εχει....
Ο δευτερος ηταν ενα τυπακι υπερφιαλο με μπλούζα polo που εγραφε με μεγαλα γραμματα "NEW ZEALAND" μου φαινεται,που φωναζε συνεχεια "Εξω κι εσυ","παει κι αυτός" και ειχε πιασει τ'αντερα του.Γνωστη φάτσα στα cash, αντιπαθητικός και μούτρο...Οταν εφυγα ηταν κι οι δυο μεσα...
Τωρα για την Παρνηθα..πολλα τα φραγκα και δε βγαίνουν εστω και με διακοπή των ΧΧΧ,τα οποία αν τα παιξεις αρχικά καλά ,μπορείς να μην κανεις και add on και να προχωρησεις deep μόνο με 70€..Για τα κυριακατικα, χλωμο να τα ακολουθησουμε ολα, και λογω χρηματων αλλά και λόγω οικογενειακών υποχρεώσεωνβλέπω μια συμμετοχη την αλλη Κυριακή με JIM, CAVO και PREMIOUM MEMBER σιγουρους μεχρι στιγμης μαζι με μενα...Πρεπει να τα κουβεντιάσουμε...
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
ξερετε τι γινεται με το ονλαιν ποκερ, ειναι παρανομο πλεον ?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Από σημερα χρήζεται κι επίσημα σαν [size=20pt]ΟΥΚ της ομάδας μας ο CAVO!!!![/size]Καθότι με αστραπιαίες κινήσεις κατέβηκε Λουτράκι για να συμμετασχει στο σημερινό SUNDAY TEXAS LEAGUE!!!!
Η αυρα όλης της BOU POKER TEAM MΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.....


[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Από σημερα χρήζεται κι επίσημα σαν [size=20pt]ΟΥΚ της ομάδας μας ο CAVO!!!![/size]Καθότι με αστραπιαίες κινήσεις κατέβηκε Λουτράκι για να συμμετασχει στο σημερινό SUNDAY TEXAS LEAGUE!!!!
Η αυρα όλης της BOU POKER TEAM MΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.....


[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Good Luck CAVO..

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Good Luck CAVO..

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ..
[size=20pt]Η  BOU POKER TEAM και πάλι IN THE MONEY!!!!!!!!!!!![/size]
Ο Θρυλικός ΟΥΚας μας CAVO, μετα από ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ εμφάνιση, εξαφάνισε field 51 παικτων και κατέλαβε την 8η θέση στο σημερινό SYNDAY TEXAS LEAGUE..Θα πηγαινε και παραπάνω αλλά δυστυχώς δέχτηκε χοντρό suckout όταν σε all in του KOTSARH με 40.000 μαρκες και call του Chipleader,o CAVO από button με K-K έκανε raise all in 80.000 μαρκες, για να βρει 10-10 από τον Κοτσαρη και Q-Q από τον Chipleader...
[size=20pt]FLOP J-8-5  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
TURN 10 (!)  :headbang: :headbang: :headbang:
RIVER Q (!!![/size])  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και να φυγει τελικά πάνω από τον Κοτσαρη στην 8η θέση.....

[size=20pt]ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΥΚΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Από σημερα χρήζεται κι επίσημα σαν [size=20pt]ΟΥΚ της ομάδας μας ο CAVO!!!![/size]Καθότι με αστραπιαίες κινήσεις κατέβηκε Λουτράκι για να συμμετασχει στο σημερινό SUNDAY TEXAS LEAGUE!!!!
Η αυρα όλης της BOU POKER TEAM MΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.....


[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

[size=50pt]Καβο εισαι ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΞΙΑ ΕΚΛΕΧΘΗΣ ΑΝΘΥΠΑΡΧΗΓΟΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΩΣ ΟΥΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=20pt]Η  BOU POKER TEAM και πάλι IN THE MONEY!!!!!!!!!!!![/size]
Ο Θρυλικός ΟΥΚας μας CAVO, μετα από ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ εμφάνιση, εξαφάνισε field 51 παικτων και κατέλαβε την 8η θέση στο σημερινό SYNDAY TEXAS LEAGUE..Θα πηγαινε και παραπάνω αλλά δυστυχώς δέχτηκε χοντρό suckout όταν σε all in του KOTSARH με 40.000 μαρκες και call του Chipleader,o CAVO από button με K-K έκανε raise all in 80.000 μαρκες, για να βρει 10-10 από τον Κοτσαρη και Q-Q από τον Chipleader...
[size=20pt]FLOP J-8-5  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
TURN 10 (!)  :headbang: :headbang: :headbang:
RIVER Q (!!![/size])  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και να φυγει τελικά πάνω από τον Κοτσαρη στην 8η θέση.....

[size=20pt]ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΥΚΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Καλα δεν παιζεται ο Ανθυπαρχηγος μας ειναι εντελως τρελος αν φανταστει κανεις οτι μιλαγαμε μαζι το πρωι της Κυριακης ξημερωματα κατα τις 4-5 ηταν δουλεια ακομα απ'τις 11 το βραδυ δηλαδη πηγε στο τουρ εντελως ξαγρυπνος... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S :S :o :o :o :o :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συν το γεγονος οτι μου'πε οτι'ναι στον ασσο και δεν εχει φραγκο για ποκερ και σε λιγες ωρες απ'τη συνομιλια μας παει και παιζει τουρνουα μονος του... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :o :o :o :o :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:!!!!!!!!

[size=30pt]Ειναι τρελοοοοςςςςςς......Ειναι τρελοοοοςςςςςς......Ειναι τρελοοοοςςςςςς......Ο Ανθυπαρχηγος.... ;) :cheesy: :grin: :2funny: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Ευγε για την επιδοση Ουκα μας ελπιζω να ειχε αρκετο κοσμο και η 8η θεση να ηταν ιντου ντε μανει.. ;) ;) ;)!!!!! αν και στο Κυριακατικο αυτο ειναι δυνατον φανταζομαι μονο αν καπαρει με 70 ατομα φισκα... :- :- :- Οποτε μηπως αντι για 8ος ηθελες να γραψεις 6ος Αρχηγε μου καθως στους 51 στο Κυριακατικο SYNDAY TEXAS LEAGUE πληρωνονται μονο οι πρωτοι 6 και οχι οι 8 οπως αν ειχε τα αντιστοιχα ατομα τη Τεταρτη οπου απο 50+πανω ως γνωστον πλερωνονται οι πρωτοι 8..Οπως και να΄χει o OYKAΣ μας ειναι ΗΡΩΑΣ που πηγε με τοση κουραση και αγρυπνια... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom