Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[move][size=80pt]ΝΑΥΑΡΧΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΥΥ....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥ... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[move][size=40pt]ΝΑΥΡΧΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΥΥΥ...ΗΡΘΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥΥΥ....ΕΦ'ΟΠΛΟΥ.....ΚΑΡΝΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ... ;) ;) ;) ;) :cheesy: :grin: :dancing:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΕΕΕΕΕ........ΚΑΡΝΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ...[/size] ;) ;) ;) ;) :cheesy: :grin: :dancing:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/move]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=40pt]ΝΑΥΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕΕ.......ΔΕΥΡΟ ΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΡΟΝ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΑΤΕΙ.... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=30pt]Ηρθε η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΕΩΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!
ΔΕΝ υπαρχεΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΠΙΑ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Την Κυριακη που μας ερχεται 14 Μαρτη ΟΛΗ Η ΜΠΟΥ ΤΗΜ ΣΥΣΣΩΜΗ θα παρευρεθει Παρνηθα στο Βουνο για το ΜΕΓΚΑ ΣΑΤΕΛΑΙΤ του
”Poker Aces Week” που ξεκινα στις 5 το απογευμα!!! μια χαρα!!! Παραθετω απο την πηγη!!! Το live satellite θα έχει buy in 85€+10€, starting stack 6.000 μάρκες και 30λεπτα blinds. Ο ενας στους 3 περιπου αναλογα με τον αριθμο των συμμετοχων θα παιρνει εισητηριο για το Τουρνουα!!!!!! Παιχνιδακι για τα μπαρουτοκαπνισμενα μελη της Μπου Τημ που εχουν τεραστια εμπειρια σε λαιβ σατελαιτς και τα εχουν σαρωσει ολα στο περασμα τους!!!!!!!!! βασικη υποσημειωση οτι ο Υπαρχηγος της Ομαδος δεν εχει τετοια εμπειρια και παρολο που'χει παιξει σε 11 λαιβ τουρνουα στη ποκερικη του καρριερα ολα με μπαι ιν απο 100+πανω δεν εχει συμμετασχει σε κανενα απολυτως λαιβ σατελαιτ ουτε καν σε αυτο με τα 55 ευρακια που παιζατε για το μειν..Οποτε εχει αμεση αναγκη της ομαδος να τον καθοδηγησει..ο δασκαλος θα ξανακαθησει στα θρανια για να διδαχτει.. :cheesy: :grin: :2funny: :dancing:..Διδαξτε με αδερφια Συναγωνιστες πως θα παιξω το σατελαιτ.. :- :- :- :- :rockon: :rockon: :rockon:!!!! Χωρις την ομαδα ο υπαρχηγος ειναι μισος..Η Ισχυς εν την Ενωσει... ; :dancing: :dancing: :dancing:) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[move][size=80pt]ΝΑΥΑΡΧΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΥΥ....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥ... ;) :cheesy: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size][/move]

Ηρθε η στιγμη της Αληθειας Ναυαρχε και Αρχηγε αν αρνηθεις να παραταξεις Συσσωμη την Ομαδα μας τη Κυριακη που μας ερχεται στο Βουνο για να δωσουμε τον καλον και αγαθον αγωνα δια το Super Value satelite οπου ο ενας στους 3 παιρνει το τικετ για το μεγαλο και αν παρολα αυτα η ομαδα τη Κυριακη παει για αλλη μια φορα στο λουτρο αντι για το βουνο ο υπαρχηγος θα αγανακτησει και θα κανει την ανταρσια του Μπαουντι και θα αποκαθηλωσει τον Αρχηγο και Ναυαρχο της Ποκερικης Φρεγατας μας θα τον κρεμασει στο μεσαιο αλμπουρο... :cheesy: :grin: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!

[size=30pt]ΝΑΥΑΡΧΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΜΠΟΥ ΤΗΜ ΥΠΕΡΠΛΗΡΗΣ ΜΕ ΗΡΩΙΚΟ ΟΥΚ CAVO ,JIM, και PREMIOUM MEMBER ΕΙΝ'ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΝΥΝ ΥΠΕΡΠΑΝΤΩΝ Ο ΑΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=40pt]ΝΑΥΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕΕ.......ΔΕΥΡΟ ΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΡΟΝ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΑΤΕΙ.... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!
[/size]

[size=30pt]ΟΛΗ Η ΜΠΟΥ ΤΗΜ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ 14 ΑΠΡΙΛΗ ΚΑΙ ΩΡΑΝ ΠΕΜΠΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗΝ Η ΟΜΑΣ ΣΥΣΣΩΜΗ ΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΑΡΓΗΓΟΥ ΤΩΝ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΝΗΘΙΚΟ ΒΟΥΝΟΝ ΔΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟΝ ΚΑΙ ΑΓΑΘΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΥΡΥΣΕΤΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΠΟΚΕΡΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗ ΣΤΟ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΧΩΡΗΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΦΥΛΑΚΙΟ ΤΗΣ ΠΟΚΕΡΙΚΗΣ ΜΑΧΗΣ ΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟΝ ΠΕΔΙΟΝ ΔΟΞΗΣ ΛΑΜΠΡΟΝ ΚΑΙ ΑΝΤ'ΑΥΤΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΥΤΡΟ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑΝ ΤΑΥΤΗΝ ΘΑ ΕΚΤΕΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ξερετε τι γινεται με το ονλαιν ποκερ, ειναι παρανομο πλεον ?

Μεχρι τον Ιουνη ειναι ψιλοπαρανομο/νομιμο στη ζουλα σε ασαφες νομικο καθεστως μεταξυ φθορας και αυθαρσιας καθως θελουν να δωσουν ολο το πακετο με το μονωπολιο στο τζογο και για το ιντερνετ στον ΟΠΑΠ για να τον παρει σε οποιον τον χαρισουν για ψιχουλα ολοκληρωτικα εχοντας το απολυτο μονοπωλιο της αγορας... :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Υπαρχηγέ, τι πίνεις και δε μας δίνεις...... :think: :think: :think: :think:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]Η  BOU POKER TEAM και πάλι IN THE MONEY!!!!!!!!!!!![/size]
Ο Θρυλικός ΟΥΚας μας CAVO, μετα από ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ εμφάνιση, εξαφάνισε field 51 παικτων και κατέλαβε την 8η θέση στο σημερινό SYNDAY TEXAS LEAGUE..Θα πηγαινε και παραπάνω αλλά δυστυχώς δέχτηκε χοντρό suckout όταν σε all in του KOTSARH με 40.000 μαρκες και call του Chipleader,o CAVO από button με K-K έκανε raise all in 80.000 μαρκες, για να βρει 10-10 από τον Κοτσαρη και Q-Q από τον Chipleader...
[size=20pt]FLOP J-8-5  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
TURN 10 (!)  :headbang: :headbang: :headbang:
RIVER Q (!!![/size])  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και να φυγει τελικά πάνω από τον Κοτσαρη στην 8η θέση.....

[size=20pt]ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΥΚΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!!!!!!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Πολλά μπράβο Ανθυπαρχηγέ ΟΥΚΑ.  :dancing: :dancing:

Η απόφαση της τελευταίας στιγμής να πας, βγήκε σε καλό.  :thumbsup:

Πάντα τέτοια.  :dancing:


 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Υπαρχηγέ, τι πίνεις και δε μας δίνεις...... :think: :think: :think: :think:

Ασ'τ'αυτα Ναυαρχε μου ξερεις τι πινω και σας δινω παντα πριν απο τον αγωνα.. ;) ;) ;) :dancing: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πες μου τωρα επι της ουσιας τι ωρα συναντιεται η ομαδα πριν απο το σατελαιτ τη Κυριακη..!!! Περιττο να πω οτι αν αντι για βουνο πατε λουτρο η ομαδα θα διαλυθει..θα γινει η ανταρσια του Μπαουντι..θα πεσουν κεφαλια..Heads will Roll.. :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ασ'τ'αυτα Ναυαρχε μου ξερεις τι πινω και σας δινω παντα πριν απο τον αγωνα.. ;) ;) ;) :dancing: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :cool2: :cool2: :cool2: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πες μου τωρα επι της ουσιας τι ωρα συναντιεται η ομαδα πριν απο το σατελαιτ τη Κυριακη..!!! Περιττο να πω οτι αν αντι για βουνο πατε λουτρο η ομαδα θα διαλυθει..θα γινει η ανταρσια του Μπαουντι..θα πεσουν κεφαλια..Heads will Roll.. :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:!!!!!!!!!!!!!!!!

Και για να προλαβω πιθανες δικαιολογιες του τυπου:οτι το εχετε ηδη κλεισει το Λουτρακι τη κυριακη με Καβο,Τζιμ και πριμιουμ μεμπερ που'χες γραψει αυτο δεν ειναι δικαιολογια δε τιθεται θεμα γιατι πολυ απλα ακομα και αν εχετε ηδη πλερωσει αλλαζετε τη μερα συμμετοχης στο τουρνουα με ενα απλο τηλεφωνακι το κανετε για οποια αλλη Κυριακη θελετε..Ρε Ναυαρχε μου σκεψου πολυ απλα οτι τα Κυριακατικα στο λουτρακι θα γινονται συνεχεια ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΔΙΑΚΟΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΑ :o :o :o!!!
Ενω μεγαλα τουρνουα στη Παρνηθα οπως αυτο τωρα ειναι ζητημα αν θα γινουν 1-2 ακομα τους προσεχεις 3-6 μηνες οποτε ειναι τεραστιο λαθος να παει κανεις κυριακατικο λουτρο αντι για βουνο... :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Και για να προλαβω πιθανες δικαιολογιες του τυπου:οτι το εχετε ηδη κλεισει το Λουτρακι τη κυριακη με Καβο,Τζιμ και πριμιουμ μεμπερ που'χες γραψει αυτο δεν ειναι δικαιολογια δε τιθεται θεμα γιατι πολυ απλα ακομα και αν εχετε ηδη πλερωσει αλλαζετε τη μερα συμμετοχης στο τουρνουα με ενα απλο τηλεφωνακι το κανετε για οποια αλλη Κυριακη θελετε..Ρε Ναυαρχε μου σκεψου πολυ απλα οτι τα Κυριακατικα στο λουτρακι θα γινονται συνεχεια ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΔΙΑΚΟΠΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΑ :o :o :o!!!
Ενω μεγαλα τουρνουα στη Παρνηθα οπως αυτο τωρα ειναι ζητημα αν θα γινουν 1-2 ακομα τους προσεχεις 3-6 μηνες οποτε ειναι τεραστιο λαθος να παει κανεις κυριακατικο λουτρο αντι για βουνο... :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την Κυριακή παμε ΛΟΥΤΡΑΚΙ...Η απόφαση δεν αλλάζει..Η Πάρνηθα είναι ΜΑΛΑΚΙΑ,ΑΚΡΙΒΗ και το satelite ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ!95 ευρω για τουρνουα με εισοδο 340€????Τι λετε ρε κλεφτες?Δηλαδη το Λουτρακι που στο challenge με buy in 600, είχε satelite 60€, τι ηταν?ΜΑΛΑΚΕΣ????Δεν τους παω Υπαρχηγέ,είναι σνομπ,ψηλομύτες,κρατησεις δεν κανουν,πρεπει να τραβηχτείς εκει 2 ωρες πριν για να βρεις θέση-ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΑΤΥΧΙΑ (!!)...Δηλαδη θα χαλασω την Κυριακή μου εγω από τις 1.30 η ωρα, για να παω πανω, να μη βρω θεση και μετα τι????Μια χαρα κατεβαινω κατω με την οικογενεια,πίνουμε καφεδακι όπως την αλλη φορά, τα παιδια θα παιζουν στο εξοχικό κι εγω θα είμαι ανετος..
Καταλαβαίνω τουςλόγους που δεν μπορεις να ερθεις αλλά καλυτερα θα τα πουμε από κοντα....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Εναρξη σημερινής καθόδου παρέα με ΟΥΚα CAVO.....H BOU POKER TEAM για αλλη μια φορά κατεβαίνει ΛΟΥΤΡΑΚΙ για να σκορπίσει τους ταλαίπωρους που θα βρεθούν απέναντί της......

[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Εναρξη σημερινής καθόδου παρέα με ΟΥΚα CAVO.....H BOU POKER TEAM για αλλη μια φορά κατεβαίνει ΛΟΥΤΡΑΚΙ για να σκορπίσει τους ταλαίπωρους που θα βρεθούν απέναντί της......

[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Καλή επιτυχία παλικάρια.

Το παράρτημα της Ρόδου προαιτοιμάζεται για τον δικο της αγώνα.

Λεπτομερή ενημέρωση όταν πρέπει.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλημερα απανταχού ποκεράδες..Σε μια μετρια -για τα υψηλά πια στανταρντς μας-βραδιά, η ομάδα χτες εφτασε μέχρι τη 16η θέση,με τον CAVO στην 23η...
Στα αξιοσημείωτα της βραδιας, ενα καρε του 10 που εβγαλα με τρια 10αρια κατω-κι εστειλα αδιαβαστο εναν ταλαίπωρο που καθόταν και διπλα μου και ειχε φουλιασει τα δεκαρια με Ασσο κι ενα φουλ της Νταμας με 2, αφου ημουν ΒΒ και πηγε call..
Flop Q-2-5
Turn 7
River Q
και ο ιδιος ταλαίπωρος ειχε Q-J και χτυπαγε σαν παλαβος..Μετα απο αυτό εκανε rebuy.. ;) ;) ;) ;)
Μετα που θελαμε καλα φυλλα- στα μεγαλα blinds- ειχαμε παντρευτει τα 2-6,3-6,2-7, και εγω ειδικα πολυ Α-4....
Επίσης στα αξιοσημείωτα ότι και εγω και ο CAVO αποκλειστηκαμε με το ΙΔΙΟ ΦΥΛΛΟ, Α-9 off εναντι 8-8 ο CAVO και 10-10 εγω..
Ανανεωνουμε το ραντεβου μας για την Κυριακη, δεν ξενερώνουμε ΠΟΤΕ!!!!
ΥΓ: Καλη επιτυχία στα αδέρφια μας της Ροδου που θα ριχτούν εκτος απροόπτου στη μαχη αυριο....
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!
[/size]
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα απανταχού ποκεράδες..Σε μια μετρια -για τα υψηλά πια στανταρντς μας-βραδιά, η ομάδα χτες εφτασε μέχρι τη 16η θέση,με τον CAVO στην 23η...
Στα αξιοσημείωτα της βραδιας, ενα καρε του 10 που εβγαλα με τρια 10αρια κατω-κι εστειλα αδιαβαστο εναν ταλαίπωρο που καθόταν και διπλα μου και ειχε φουλιασει τα δεκαρια με Ασσο κι ενα φουλ της Νταμας με 2, αφου ημουν ΒΒ και πηγε call..
Flop Q-2-5
Turn 7
River Q
και ο ιδιος ταλαίπωρος ειχε Q-J και χτυπαγε σαν παλαβος..Μετα απο αυτό εκανε rebuy.. ;) ;) ;) ;)
Μετα που θελαμε καλα φυλλα- στα μεγαλα blinds- ειχαμε παντρευτει τα 2-6,3-6,2-7, και εγω ειδικα πολυ Α-4....
Επίσης στα αξιοσημείωτα ότι και εγω και ο CAVO αποκλειστηκαμε με το ΙΔΙΟ ΦΥΛΛΟ, Α-9 off εναντι 8-8 ο CAVO και 10-10 εγω..
Ανανεωνουμε το ραντεβου μας για την Κυριακη, δεν ξενερώνουμε ΠΟΤΕ!!!!
ΥΓ: Καλη επιτυχία στα αδέρφια μας της Ροδου που θα ριχτούν εκτος απροόπτου στη μαχη αυριο....
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!
[/size]

Καλησπέρες pokermen and pokerwomen(Εχουμε στο site καμιά?)

Η ομάδα μας για μια ακόμα φορά συνεπής στο ραντεβού. Μαζί με Αντώνη ξεκινάμε σε λίγο για το σημερινό τουρνουά 50+R(απεριόριστα)+1Add on

Σκοπός της ομάδας είναι να κάνουμε το 1-2.

Ευχαριστούμε μεγάλε αρχηγέ ADMIRAL.. 
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
ολο φωνη φωνη και ανταρσια ο λοχος και πηρε ταρχιδια σου στο τελος  :grin:
Mη σπέρνεις διχόνοια ρε...Υπαρχει μια διάσταση απόψεων ,η οποία, όπως καταλαβαίνεις θα τελειώσει πάραυτα.... ;) :s&m_3:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρες pokermen and pokerwomen(Εχουμε στο site καμιά?)

Η ομάδα μας για μια ακόμα φορά συνεπής στο ραντεβού. Μαζί με Αντώνη ξεκινάμε σε λίγο για το σημερινό τουρνουά 50+R(απεριόριστα)+1Add on

Σκοπός της ομάδας είναι να κάνουμε το 1-2.

Ευχαριστούμε μεγάλε αρχηγέ ADMIRAL.. 

Για να γράφω τόσο νωρίς καταλάβατε ε?

Αντί να κάνουμε το 1-2 κάναμε το 16-13 σε 21 άτομα.

Δεν έχω να γράψω πολλά παρά μόνο τα τελευταία μας χέρια.

Εγω σε θέση big blind ΑΚ οφ κάνω 3-bet ALL IN στο μπάτον που κρατούσε JJ.
Φλοπ J κ καληνύχτα μας.

Ο Αντώνης τώρα έφυγε 13 σε ALL IN με 5-5 vs J-J
Δεν σέταρε κ ήρθε στο κλαμπ των αποχωρήσεων.

Μέχρι την επόμενη φορά, μελέτη, περισυλλογή κ λίγο τύχη ρε γαμώτο..


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Για να γράφω τόσο νωρίς καταλάβατε ε?

Αντί να κάνουμε το 1-2 κάναμε το 16-13 σε 21 άτομα.

Δεν έχω να γράψω πολλά παρά μόνο τα τελευταία μας χέρια.

Εγω σε θέση big blind ΑΚ οφ κάνω 3-bet ALL IN στο μπάτον που κρατούσε JJ.
Φλοπ J κ καληνύχτα μας.

Ο Αντώνης τώρα έφυγε 13 σε ALL IN με 5-5 vs J-J
Δεν σέταρε κ ήρθε στο κλαμπ των αποχωρήσεων.

Μέχρι την επόμενη φορά, μελέτη, περισυλλογή κ λίγο τύχη ρε γαμώτο..
Φιλε μην απελπίζεστε..Αρκει η συμμετοχή και η καλή μέρα θα ερθει..Αλλωστε το εχετε σηκώσει κι εσεις!
[size=20pt]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!!!!
GO GO BOU POKER TEAM!!!
SCOTLAND-RODOS-ATHENS  και σε λίγο καιρό....LUXEMBOURG!!!!!
[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom