Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα ποκεράδες.Ρηχα νερα και χτες για μενα, με ενα κόλπο κερδισμένο σε όλο το παιχνίδι και όλα τα σκουπίδια να ερχονται πάνω μου σε ενα τραπέζι-ορισμό του raise/ all in!!Ημουν και λίγο αρρωστος οπότε δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ με αποτέλεσμα να παιξω τις τελευταίες μου μαρκες-8.500- με 6-6 all in, να με ακολουθησουν δυο παικτες με πιο πολλές μαρκες κι εγω από τη θολουρα μου ανοιξα τα φυλλα μου και ...εγινα muck!! FIELD 41 παικτες, καταταξή μου 28...:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
O CAVO δυστυχώς και πάλι εφυγε bubble, ενω κατεβαλε υπερανθρωπες προσπάθειες να ανεβασει το stuck του,αλλα ειπαμε..Τα σκουπίδια καναν καλά τη δουλειά τους...
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤAΡΤΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Καλησπέρα ποκεράδες.Ρηχα νερα και χτες για μενα, με ενα κόλπο κερδισμένο σε όλο το παιχνίδι και όλα τα σκουπίδια να ερχονται πάνω μου σε ενα τραπέζι-ορισμό του raise/ all in!!Ημουν και λίγο αρρωστος οπότε δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ με αποτέλεσμα να παιξω τις τελευταίες μου μαρκες-8.500- με 6-6 all in, να με ακολουθησουν δυο παικτες με πιο πολλές μαρκες κι εγω από τη θολουρα μου ανοιξα τα φυλλα μου και ...εγινα muck!! FIELD 41 παικτες, καταταξή μου 28...:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
O CAVO δυστυχώς και πάλι εφυγε bubble, ενω κατεβαλε υπερανθρωπες προσπάθειες να ανεβασει το stuck του,αλλα ειπαμε..Τα σκουπίδια καναν καλά τη δουλειά τους...
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤAΡΤΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]
Σε τι blinds τα καρφωσες αρχηγε μου?
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποκεράδες.Ρηχα νερα και χτες για μενα, με ενα κόλπο κερδισμένο σε όλο το παιχνίδι και όλα τα σκουπίδια να ερχονται πάνω μου σε ενα τραπέζι-ορισμό του raise/ all in!!Ημουν και λίγο αρρωστος οπότε δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ με αποτέλεσμα να παιξω τις τελευταίες μου μαρκες-8.500- με 6-6 all in, να με ακολουθησουν δυο παικτες με πιο πολλές μαρκες κι εγω από τη θολουρα μου ανοιξα τα φυλλα μου και ...εγινα muck!! FIELD 41 παικτες, καταταξή μου 28...:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
O CAVO δυστυχώς και πάλι εφυγε bubble, ενω κατεβαλε υπερανθρωπες προσπάθειες να ανεβασει το stuck του,αλλα ειπαμε..Τα σκουπίδια καναν καλά τη δουλειά τους...
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤAΡΤΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]

Καλησπέρες..

Η γκαντεμιά συνεχίζεται αρχηγέ μου, αλλά κάθε ανηφόρα έχει κατηφόρα κ το αντίστροφο.

Εγώ ίσως πάω το Σαββάτο αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο σε 100(90+10)+1Rebuy+1Add 0n.
Αρχικές μάρκες 10000, Rebuy 10000, Add On 15000.


ΥΓ. Ο Υπαρχηγός πήρε το εισιτήριο τελικά?  :think:


 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλησπέρες..

Η γκαντεμιά συνεχίζεται αρχηγέ μου, αλλά κάθε ανηφόρα έχει κατηφόρα κ το αντίστροφο.

Εγώ ίσως πάω το Σαββάτο αλλά δεν είναι ακόμα σίγουρο σε 100(90+10)+1Rebuy+1Add 0n.
Αρχικές μάρκες 10000, Rebuy 10000, Add On 15000.


ΥΓ. Ο Υπαρχηγός πήρε το εισιτήριο τελικά?  :think:
O Υπαρχηγός αγνοείται από την Κυριακή το απόγευμα...Φήμες λένε ότι τριγυρίζει στα λαγκάδια της Παρνηθας και εξηγεί στα ελάφια πόσο λιγο value εχουν τα ελληνικά lives tournaments....Αν τον συναντησει κανεις, το σύνθημα είναι "Α-Α Preflop"...
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
O Υπαρχηγός αγνοείται από την Κυριακή το απόγευμα...Φήμες λένε ότι τριγυρίζει στα λαγκάδια της Παρνηθας και εξηγεί στα ελάφια πόσο λιγο value εχουν τα ελληνικά lives tournaments....Αν τον συναντησει κανεις, το σύνθημα είναι "Α-Α Preflop"...
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny:
 

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]TODAY IS POKER TOURNAMENT DAY [/size][/size][/size][/size]

100(90+10)+1Rebuy+1Add 0n.
Αρχικές μάρκες 10000, Rebuy 10000, Add On 15000.

Στόχος η πρωτιά..  :dancing: :dancing:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]TODAY IS POKER TOURNAMENT DAY [/size][/size][/size][/size]

100(90+10)+1Rebuy+1Add 0n.
Αρχικές μάρκες 10000, Rebuy 10000, Add On 15000.

Στόχος η πρωτιά..  :dancing: :dancing:
[size=20pt]GO GO BOU RODOS POKER TEAM!!!!!![/size]
Ευχή από τον άρρωστο Ναύαρχο....Όσο πυρετό εχω, τόσοι Ασσοι να σου ερθουν!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
O Υπαρχηγός αγνοείται από την Κυριακή το απόγευμα...Φήμες λένε ότι τριγυρίζει στα λαγκάδια της Παρνηθας και εξηγεί στα ελάφια πόσο λιγο value εχουν τα ελληνικά lives tournaments....Αν τον συναντησει κανεις, το σύνθημα είναι "Α-Α Preflop"...
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[size=40pt]
AXXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εισαι ΘΕΟΣ ΝΑΥΑΡΧΕ μου σε αγαπαααααωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/size]

Αρχηγε μου σε αγαπαω αλλα Λουτρακι δε θα ματαπαω...οχι τουλαχιστον μεχρι να ξαναρχησουν να καπαρουν τα τουρνουα για να αποκτησουν ετσι ελαχιστο βαλιου...οσο γινονται με 40-50 ατομα δεν αξιζει.. :- :- :booty: :booty: :booty: Μολις μου πειτε οτι ξαναρχησαν να καπαρουν θα παρουσιαστω στην αναφορα αμεσως ευπηθως και παραυτα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα ποκεράδες.Ρηχα νερα και χτες για μενα, με ενα κόλπο κερδισμένο σε όλο το παιχνίδι και όλα τα σκουπίδια να ερχονται πάνω μου σε ενα τραπέζι-ορισμό του raise/ all in!!Ημουν και λίγο αρρωστος οπότε δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ με αποτέλεσμα να παιξω τις τελευταίες μου μαρκες-8.500- με 6-6 all in, να με ακολουθησουν δυο παικτες με πιο πολλές μαρκες κι εγω από τη θολουρα μου ανοιξα τα φυλλα μου και ...εγινα muck!! FIELD 41 παικτες, καταταξή μου 28...:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
O CAVO δυστυχώς και πάλι εφυγε bubble, ενω κατεβαλε υπερανθρωπες προσπάθειες να ανεβασει το stuck του,αλλα ειπαμε..Τα σκουπίδια καναν καλά τη δουλειά τους...
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤAΡΤΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ!!
[size=20pt]GO GO BOU POKER TEAM!!!!!!!!!!!!![/size]

Ειπαμε οτι δεν εχουν που δεν εχουν βαλιου αυτα τα τουρνουα ρε Αρχηγε πας και αρρωστουλης και το κανεις ακομα πιο απιθανο το κερδος... :- :- :- :- :( :( :( :( :'( :'( :'( :S :S :S :S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε που καταστρεφεις και αυτο το αθωο παιδι τον Ανθυπαρχηγο μας τον εχεις παρει στο λαιμο σου ρε συ παραμονη του τουρνουα που μιλησαμε μου'πε οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να παει τη Τεταρτη γιατι εχει ενα πολυ σημαντικο επαγγελματικο ραντεβου που δεν παιρνει ακυρωση και ομως εκει ηταν και παλι μαζι σου πανταχου παρων και τα αδικοχαμενα μπαι ιν πληρων.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!!! Το'χεις διαφθειρει εντελως το παιδι θα το κανεις και αυτο degenerate gambler σαν τον αρχηγο του.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=20pt]GO GO BOU RODOS POKER TEAM!!!!!![/size]
Ευχή από τον άρρωστο Ναύαρχο....Όσο πυρετό εχω, τόσοι Ασσοι να σου ερθουν!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Περαστικα Αρρωστε Ναυαρχε και Αρχηγε μου σε αυτο σου κανει παρεα ο Υπαρχηγος σου καθως ειναι και αυτος ζαβλακωμενος και κρεβατωμενος επισης  δευτερη φορα φετος οπως και ο Αρχηγος του.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
Ειδες τελικα οτι η αγαπη και ο βηχας δεν κρυβονται.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon:!!!
Ειδες επισης τι κανει η αδικη ποκερικη εξαντληση Ναυαρχε μου για ποσο πυρετο μιλαμε... :huh: :huh: :huh:..;;;???

Κανονισε τωρα ακριβως ετσι οπως εισαι να πας Λουτρακι αυριο για το Κυριακατικο Λιγκ και να παραπονιεσαι μετα οτι εχασες απο λαθος πασο.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]TODAY IS POKER TOURNAMENT DAY [/size][/size][/size][/size]

100(90+10)+1Rebuy+1Add 0n.
Αρχικές μάρκες 10000, Rebuy 10000, Add On 15000.

Στόχος η πρωτιά..  :dancing: :dancing:

Καλη επιτυχια Σταυρακα αναμενουμε εξελιξεις και επικο σεντονι.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!

[size=40pt]GO GO BOU RODOS POKER TEAM :rockon: :rockon: :rockon: :rockon::rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Σε τι blinds τα καρφωσες αρχηγε μου?

Αρχηγε μου... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;???

Ποιος ειναι ο κυριος Λουσιφερατος.. :huh: :huh: :huh: :think: :think: :S :S :S;;;????

Μιλαμε για νεο μελος το οποιο εχει χρηστει παρατυπα Oficial Member of the Bou Poker Team χωρις να εχει περασει απο τη προαπαιτουμενη διαδικασια ''μυησης'' στην ομαδα..:huh: :huh: :huh: :think: :think: :S :S :S;;;????
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
7 bb και πολυ αργησες  :rockon: :rockon: :rockon:

Πως το λες ετσι αυτο φιλε εχεις παιξει τα Τεταρτιατικα ΧΧΧ στο λουτρακι να δεις ποσο τουρμπο ειναι και ποσο γρηγορα βρισκεσαι με κατω απο 10 μπλαιντς..;;;??? Που και τι ποκερ παιζεις..;;?? Λαιβ ή Ιντερνετ..;;??? Τουρνουα ή Κας...???
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Περαστικα Αρρωστε Ναυαρχε και Αρχηγε μου σε αυτο σου κανει παρεα ο Υπαρχηγος σου καθως ειναι και αυτος ζαβλακωμενος και κρεβατωμενος επισης  δευτερη φορα φετος οπως και ο Αρχηγος του.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!
Ειδες τελικα οτι η αγαπη και ο βηχας δεν κρυβονται.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon:!!!
Ειδες επισης τι κανει η αδικη ποκερικη εξαντληση Ναυαρχε μου για ποσο πυρετο μιλαμε... :huh: :huh: :huh:..;;;???

Κανονισε τωρα ακριβως ετσι οπως εισαι να πας Λουτρακι αυριο για το Κυριακατικο Λιγκ και να παραπονιεσαι μετα οτι εχασες απο λαθος πασο.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ελα ρε Υπαρχηγε!!!!!!!Παραλίγο να σε δώσω στο AMBER ALERT!Περαστικά σου ρε φίλε,κάτσε μεσα να δυναμώσεις,γιατί σημερα φυσικά και δεν πάμε,ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΜΩΣ........Ειδικά την Κυριακή θα παιξει μεγάλη πληρότητα στην ομαδα....CAVO-JIM-PREMIOUM-ADMIRAL...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ασε που καταστρεφεις και αυτο το αθωο παιδι τον Ανθυπαρχηγο μας τον εχεις παρει στο λαιμο σου ρε συ παραμονη του τουρνουα που μιλησαμε μου'πε οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να παει τη Τεταρτη γιατι εχει ενα πολυ σημαντικο επαγγελματικο ραντεβου που δεν παιρνει ακυρωση και ομως εκει ηταν και παλι μαζι σου πανταχου παρων και τα αδικοχαμενα μπαι ιν πληρων.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!!! Το'χεις διαφθειρει εντελως το παιδι θα το κανεις και αυτο degenerate gambler σαν τον αρχηγο του.. ;) :cheesy: :grin: :dancing: :2funny:!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom