Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Στο χωριο για αραγμα αν ολα πανε καλα.
Εκει στο ευαγες ιδρυμα, τι ειναι αυτος και εβαλες τοσα ερωτηματικα?
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Στο χωριο για αραγμα αν ολα πανε καλα.
Εκει στο ευαγες ιδρυμα, τι ειναι αυτος και εβαλες τοσα ερωτηματικα?

ενας γνωστος μας τον ξερουμε απτο ποκερ και μεις ο Αρχηγος και ο Υπαρχηγος στο ευαγες ιδρυμα εννοεις την λεσχη του τρομου δηλαδη τις 2-3 φορες που πηγες ηταν εκει..;
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορα τον εχω δει τον ανθρωπο, μη τον καψω κιολας. Που να ξερω τι προηγουμενα εχετε μαζι του  :grin:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ας μιλησει η φωτο.  :2funny:

την μερα που εβγαλε τη φωτο τον ειδες..;; σαν τουρ μου φαινεται να παιζουν εκει γιατι εχουν λιγες μαρκες αν και δεν εχω ιδεα τι μαρκες χρησιμοποιουν στο τριποδο γιατι δεν εχω παει ποτε... :think: :think: :think:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Αχααχχααχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!
Τι ηταν αυτό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???
ΤΙ ΓΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ??
Ο Μουστακιας όλα τα φραγκα,η γκόμενα ειναι πρωινό για τον premioum,ο τυπάς που θα μας παρει με 7-2..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε να μην ειμαι Ελλάδα να περασω μια βόλτα να τους ΣΑΡΩΣΩ!!!!
[size=20pt]Αρχηγέ εν Ελλάδι ευχαριστω για τις ευχές και τα καλά σου λόγια ,αλλά θα σου κάνω RE-RAISE!!
Επισυνάπτω φωτό με προτεινόμενες ημερομηνίες-μεσα στο BPC- και εισητηρια κερασμένα από μενα!!Ενα ΝΑΙ σου και στα στέλνω!!!
ΠΕΣ ΜΟΥ ASAP!!![/size]
Αυτοκίνητο υπαρχει, σπιτι υπαρχει ,δε θα δωσεις μια!!!!Ανεβα πανω να τους ΣΑΡΩΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕ!!!!!
ΥΓ: Σταυρο ευχαριστω για τις ευχές,καλή επιτυχία φιλε αυριο,φυσικά ισχύουν και για σενα τα παραπάνω,ξερω ότι εχεις δουλειά ομως και δεν σε πουσάρω..
 

Συνημμένα

  • POKER LOXXOS.jpg
    POKER LOXXOS.jpg
    314,1 KB · Εμφανίσεις: 44

stavros8

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
428
Like
0
Πόντοι
1
Ακυρο για αύριο παίδες.

Έκτακτες επαγγελματικές υποχρεώσεις.

Ισως πάω για cash το ΣΚ ανάλογα με τα κέφια.

Πολύ καλή φάση Ναύαρχε, αλλά όπως το είπες δουλειά. Ας ελπίσουμε ο Loxxos να έρθει κ να γίνει της [size=30pt]
BOU ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ..[/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αχααχχααχαχχαχαχαχαχαχαχα!!!!
Τι ηταν αυτό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???
ΤΙ ΓΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ??
Ο Μουστακιας όλα τα φραγκα,η γκόμενα ειναι πρωινό για τον premioum,ο τυπάς που θα μας παρει με 7-2..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε ρε να μην ειμαι Ελλάδα να περασω μια βόλτα να τους ΣΑΡΩΣΩ!!!!
[size=20pt]Αρχηγέ εν Ελλάδι ευχαριστω για τις ευχές και τα καλά σου λόγια ,αλλά θα σου κάνω RE-RAISE!!
Επισυνάπτω φωτό με προτεινόμενες ημερομηνίες-μεσα στο BPC- και εισητηρια κερασμένα από μενα!!Ενα ΝΑΙ σου και στα στέλνω!!!
ΠΕΣ ΜΟΥ ASAP!!![/size]
Αυτοκίνητο υπαρχει, σπιτι υπαρχει ,δε θα δωσεις μια!!!!Ανεβα πανω να τους ΣΑΡΩΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕ!!!!!
ΥΓ: Σταυρο ευχαριστω για τις ευχές,καλή επιτυχία φιλε αυριο,φυσικά ισχύουν και για σενα τα παραπάνω,ξερω ότι εχεις δουλειά ομως και δεν σε πουσάρω..

AXAXAAAAA Ελιωσα με την αντιδραση σου στο βιντεο και το ριρειζ ευχαριστω πολυ Αρχηγε μου αλλα οπως σου πα και απο κοντα οταν ησασταν εδω χρειαζεται ενα μινιμουμ μπατζετ για να προβω στο απονενοημενο ατοπημα...ρε συ δεν μπορω να ερθω με 300$ που ειναι το μπανκρολ που διαθετω τωρα οταν χρειαζονται μινιμουμ τα δεκαπλασια για να το ευχαριστηθουμε περα απτα εισητηρια για τα οποια σε ευχαριστω θερμα και παλι ειναι και τα εξοδα της ζωης εκει φαγητα,ποτα,βολτες,αγορες,πουρα με Πριμιουμ.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: και φυσικα το ξεχωριστο ποκερικο μπανκρολ καθαρα για το αθλημα... :rockon: :rockon: :rockon:!!! στο ειπα και δεσμευομαι για αυτο εχεις τον λογο μου γραπτα και δημοσια εδω και τωρα αν κανεις μεγαλο Κας στο 1000αρι μιλαμε για 10.000+ τοτε απο τη χαρα που θα εχουμε ολοι θα δεχτω και τα τικετια και το στακαρισμα σε οτι τουρια θες να παιξουμε μαζι αλλιως θα ειναι αδυνατον να παιξω το παραμικρο αφου θα ερθω με τα 300$ που εχω τωρα ολα και ολα φτανουν ισα ισα για τα μικροεξοδα στο ταξιδι,αεροδρομιο,κτλ και τα πουρα που θα κανουμε με Πριμιουμ...Cohiba,Montechristo,Bolivar και δεν συμμαζευεται...:rockon: :rockon: :rockon:!!!! [size=50pt]Οποτε Αρχηγε μας προετοιμασου οσο καλυτερα μπορεις για το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥΡ που εχει παρει μερος εβερ η Μπου Τημ κανονισε να το σηκωσεις το γαμημενο γιατι δεν μπορω (να ερθω..) να περιμμμμμεεεεεεεεεενννννωωωωωωωωωωωωωωωωωωω................ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Ακυρο για αύριο παίδες.

Έκτακτες επαγγελματικές υποχρεώσεις.

Ισως πάω για cash το ΣΚ ανάλογα με τα κέφια.

Πολύ καλή φάση Ναύαρχε, αλλά όπως το είπες δουλειά. Ας ελπίσουμε ο Loxxos να έρθει κ να γίνει της [size=30pt]
BOU ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ..[/size]

Δεν πειραζει μην μας στενοχωριεσαι Υπαρχηγε μας θα πας στο Κασερι και θα τους σαρωσεις και για να σε κανω να γελασεις λιγο και να σου ανεβασω λιγο την πεσμενη διαθεση (ελπιζω να στην ανεβασε και η Τουρκαλα... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon:) Υπαρχηγε μου περιμενω απο τωρα να μου πεις το cash and table formation οταν πας στο Γκραντε Αλμπερτο ντε λα Ροσε ποιοι θα ειναι εκει... :huh: :think: :S;;; ξεκιναμε... :coffee: :hmm:  :think: ;) :cheesy: :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:

Ο Τονι;, Ο Τολης;, ο Τζον Ταραμας;, ο Τζον Αγγελακης;, ο Αμερικανος;, ο Ρωσος ο χοντρος;, ο Ρωσος ο ψηλος λεπτος;, ο Μαγειρας;, ο Φωτογραφος; ο ξερω τι εχεις;, ο Καβασιλας;, Ο Καραγιαννης Καρατζοπουλος;, ο Ζησιμοπουλος; ο Γιαννης ο Σαλονικιος;, ο φιλος του Σαλονικιου ο νεος ψηλος; ο γερομαρκος ο ξεφτιλας;
ο γιος του γερομαρκου; ο αδελφος του γερομαρκου; αυτος που παιζει Ποκερσταρς με 100.000 μπανκρολ και τη ξεμανικωτη μπλουζα;, ο αλλος που ειναι ποκερσταρςπρο;, ο μανουσος;, ο πατερας του μανουσου ο ψυχιατρος;, η Τουρκαλα με το κοτερο..;; ποιον αλλον ξεχασα... :huh: :huh: :think: :think: :S :S :S;;;???!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
παλι τα ιδια εχει καταντησει κουραστικος ο Τρικυμιας Τραμου ουτε τις λεξεις δεν αλλαζει πια κοπι πειστ τα κανει τα ποστ του Ναυαρχε πρεπει να επεμβει το Ναυτοδικειο Παραυτααααααααα... :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

που ειναι η Ναυτικη Δικαιοσυνη...;;; που εβρισκονται αι Ναυτικοι Δικασται... :huh: :think: :S;;;;  :cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
AXAXAAAAA Ελιωσα με την αντιδραση σου στο βιντεο και το ριρειζ ευχαριστω πολυ Αρχηγε μου αλλα οπως σου πα και απο κοντα οταν ησασταν εδω χρειαζεται ενα μινιμουμ μπατζετ για να προβω στο απονενοημενο ατοπημα...ρε συ δεν μπορω να ερθω με 300$ που ειναι το μπανκρολ που διαθετω τωρα οταν χρειαζονται μινιμουμ τα δεκαπλασια για να το ευχαριστηθουμε περα απτα εισητηρια για τα οποια σε ευχαριστω θερμα και παλι ειναι και τα εξοδα της ζωης εκει φαγητα,ποτα,βολτες,αγορες,πουρα με Πριμιουμ.. ;) :cheesy: :rockon: :rockon: και φυσικα το ξεχωριστο ποκερικο μπανκρολ καθαρα για το αθλημα... :rockon: :rockon: :rockon:!!! στο ειπα και δεσμευομαι για αυτο εχεις τον λογο μου γραπτα και δημοσια εδω και τωρα αν κανεις μεγαλο Κας στο 1000αρι μιλαμε για 10.000+ τοτε απο τη χαρα που θα εχουμε ολοι θα δεχτω και τα τικετια και το στακαρισμα σε οτι τουρια θες να παιξουμε μαζι αλλιως θα ειναι αδυνατον να παιξω το παραμικρο αφου θα ερθω με τα 300$ που εχω τωρα ολα και ολα φτανουν ισα ισα για τα μικροεξοδα στο ταξιδι,αεροδρομιο,κτλ και τα πουρα που θα κανουμε με Πριμιουμ...Cohiba,Montechristo,Bolivar και δεν συμμαζευεται...:rockon: :rockon: :rockon:!!!! [size=50pt]Οποτε Αρχηγε μας προετοιμασου οσο καλυτερα μπορεις για το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥΡ που εχει παρει μερος εβερ η Μπου Τημ κανονισε να το σηκωσεις το γαμημενο γιατι δεν μπορω (να ερθω..) να περιμμμμμεεεεεεεεεενννννωωωωωωωωωωωωωωωωωωω................ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
RE-RE-RAISE:Υπεκφευγεις και θα σε χωσω μέσα!Σιγά μη χρειαστείς 3 χιλιάρικα bankroll! 6-7 κατοσταρικα και πολλά είναι..Δεν παμε για cash,αν κοιταξεις στο πρόγραμμα όλα τα sats αλλα και τα side events ειναι απο 200-250 εως 550..ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΠΙΑ σε μια εβδομάδα??Εχεις 3 τωρα,μαζεψε άλλα 4,ειμαι κι εγω buck up ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
RE-RE-RAISE:Υπεκφευγεις και θα σε χωσω μέσα!Σιγά μη χρειαστείς 3 χιλιάρικα bankroll! 6-7 κατοσταρικα και πολλά είναι..Δεν παμε για cash,αν κοιταξεις στο πρόγραμμα όλα τα sats αλλα και τα side events ειναι απο 200-250 εως 550..ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΠΙΑ σε μια εβδομάδα??Εχεις 3 τωρα,μαζεψε άλλα 4,ειμαι κι εγω buck up ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σε ευχαριστω και παλι θερμα και για το μπακ απ αλλα θελω να μαι ξηγημενος και αξιοπρεπης Αρχηγε μου οπως ειπα θα δεχτω μπακ απ και φουλ στακινγ μονο αν κανεις μεγαλο κας στο χιλιαρι απο την χαρα και τον ενθουσιασμο που θα εχουμε ολοι μας και το μπονους του επαθλου οπου και θα το φτασεις το μεγαλο επαθλο στο τελικο τραπεζι αυτο ειναι σιγουρο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!! τα 600-700 παντως που λες δεν φτανουν ουτε για ζητω ουτε καν για μια βδομαδα στην παραδεισενια χωρα σας της αφθονιας και του πλουτου εδω ρε συ θυμασαι που σου ελεγα οταν σας επισκεπτηκα το καλοκαιρι στο καπακι μολις ειχα ερθει απο τις ταπεινες Καλαμαις οπου μεσα σε λιγοτερο απο μια βδομαδα και με στεγη φουλ τσαμπε κομπλε και διατροφη ημικομπλε εφυγαν πανω απο 500+ στο νερο κυριολεκτικα χωρις εξτριμ αγορες και εξοδα και χωρις υπονοια ποκερ εννοειται για Λουξ χρειαζονται τα διπλασια μινιμουμ για τη ζωη αγορες,ψωνια,δωρακια,πουρακια,κτλ ;) :cheesy: :rockon: οσο για ποκερ ακομα και ενα-δυο μονο κατοσταρια αντε διακοσαρια τουρια να παιζουμε τη φορα αμεσως αμεσως μαζευονται πανω απο 1000 χωρις καν να αγγιξουμε κας εννοειται ουτε για αστειο δεν φτανουν κατω απο 2-3Κ ειναι μαθηματικως και λογιστικως εμπεριστατωμενο...!!! οποτε Αρχηγαρα μου κοιτα να...[size=50pt]ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ......... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]!!!!!!!!!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τον ειδα τον ..κολλητό!

ειδες Ναυαρχε μου εκει φαινεται να ξημεροβραδιαζεται στις λεσχες τελικα δεν μου απαντησες αν ξερεις που σε ρωτησα και στο μην ασχολειται μονο με το ποκερ επαγγελματικα ή κανει και κατι αλλο... :huh: :think: :S;;;???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom