Νέα

Poker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnkayliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
πάλι στο κουμάρι είσαι ρε μούτσε ??????

θα σε τρελλάνω στην φάπα ρε  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

παλι τα ιδια εχει καταντησει κουραστικος ο Τρικυμιας Τραμου ουτε τις λεξεις δεν αλλαζει πια κοπι πειστ τα κανει τα ποστ του Ναυαρχε πρεπει να επεμβει το Ναυτοδικειο Παραυτααααααααα... :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Παιζω, για χαβαλε, αλλα δεν σας φτανω. Το εχετε αναγει σε επιστημη  :dancing: Χαιρομαι να σας διαβαζω ομως.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Παιζω, για χαβαλε, αλλα δεν σας φτανω. Το εχετε αναγει σε επιστημη  :dancing: Χαιρομαι να σας διαβαζω ομως.

σε ευχαριστουμε πολυ να εισαι καλα νεε φιλε μας δεν μου λες που παιζεις λαιβ σε καζινο ή στο ιντερνετ ποκερσταρς ή σε αλλο σαιτ..;;
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Και στα 2, οποτε τυχει, αλλιως το στηνουμε μεταξυ μας μονο μαρκες συνοδεια κοψιδιων και κρασιου. Επαιξα και μερικες φορες σε αυτον με τα 3 ποδια.. αλλα δεν με ενθουσιαζει η ολη φαση. Παρακμη.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Και στα 2, οποτε τυχει, αλλιως το στηνουμε μεταξυ μας μονο μαρκες συνοδεια κοψιδιων και κρασιου. Επαιξα και μερικες φορες σε αυτον με τα 3 ποδια.. αλλα δεν με ενθουσιαζει η ολη φαση. Παρακμη.

ποιος ειναι αυτος με τα 3 ποδια ρε φιλε...;;???
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Αστο μαυρες καταστασεις, με εσυρε φιλος. tripodis poker room.
Κωλοκυθια τουμπανα. Φουσκωτοι, καμερες, κοσμος οτι να'ναι, 300 αλβανοι πιτσιρικαδες, να λες ποτε θα γινει ντου.. λεσχη φιλων ποκερ  :2funny: :2funny:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αστο μαυρες καταστασεις, με εσυρε φιλος. tripodis poker room.
Κωλοκυθια τουμπανα. Φουσκωτοι, καμερες, κοσμος οτι να'ναι, 300 αλβανοι πιτσιρικαδες, να λες ποτε θα γινει ντου.. λεσχη φιλων ποκερ  :2funny: :2funny:

AXXAXα ναι ρε συ το ξερω εχω δει το διαφημιστικο βιντεακι στο γιουτιουμπ που πας και μπλεκεις ρε συ γιατι δεν αρκεισαι στην παρνηθα και στο λουτρακι καθε ποτε πας..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
εχει και φατσοβιβλιο Αρχηγε και Υπαρχηγε κοιταξτε ποιος χαιρετα την καμερα σας θυμιζει καποιον... :huh: :huh: :think: :think: :S :S :S;;;???

 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Α γεια σου.. ετυχε και πατησα 2-3 φορες. Αθλιες συνθηκες. Δεν κανεις κεφι εκει μεσα. Ειναι πιο cult απο το βιντεο  :grin:
Δεν εχω προγραμμα, ας πουμε τωρα που πλησιαζουν και οι γιορτες σιγουρα θα περασω για το καλο. Πας συχνα?
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Α γεια σου.. ετυχε και πατησα 2-3 φορες. Αθλιες συνθηκες. Δεν κανεις κεφι εκει μεσα. Ειναι πιο cult απο το βιντεο  :grin:
Δεν εχω προγραμμα, ας πουμε τωρα που πλησιαζουν και οι γιορτες σιγουρα θα περασω για το καλο. Πας συχνα?

ναι αρκετα συχνα ειδικα τον τελευταιο μηνα καθε πσκ σχεδον ειμαι εκει...αν θες να κανονισουμε να βρεθουμε αυτο το πσκ μπορεις να ανεβεις βουνο..;;
 

AddictedToHighHeels

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
ναι αρκετα συχνα ειδικα τον τελευταιο μηνα καθε πσκ σχεδον ειμαι εκει...αν θες να κανονισουμε να βρεθουμε αυτο το πσκ μπορεις να ανεβεις βουνο..;;

Θα βρισκομαι σε αλλο βουνο  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom