Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 617
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Εμενα μου έτυχε με μια γκόμενα που ηταν αρραβονιασμενη κιόλας μετά το 1 γύρο στο σεξ κ ενώ ήμουν χαλαρός ξαπλωμένος να μου λεει θα σε φάω.... κ πετάω ένα κάνε ότι γουστάρεις καυλα μου.

Σε κλάσματα δευτερόλεπτου κανει η γκομενα μια αστραπιαία κίνηση σαν άγρια γάτα κ με δαγκωσε στο στήθος δυνατά κ με γρατσουνησε στην κοιλιά.... ουρλιαξα από τον πόνο κ τρόμαξα....

Μετά μου ζητούσε συγνώμη κ άρχισε να μου τριβεται κάνοντας μου μασάζ λέγοντας είμαι κακκό κορίτσι κ πρέπει να με τιμωρήσεις.

Αφού μου τον έκανε πέτρα μπήκα σε νέο γύρο σεξ κ εκεί που την είχα στα 4 κ έδινα πόνο έχοντας βάλει λιγο δάχτυλο στην πίσω τρύπα της.....την κατάλληλη στιγμή κανω μια κίνηση κ πάω να μπω κωλο.

Αυτή έλεγε όχι από κει δεν μου αρέσει αλλά την λεω απόλαυσε την τιμωρία σου καριόλα.....

Μπαίνω προσεκτικα κ πολυ αργά στη αρχή στο ρελαντί μεχρι να συνηθίσει η γκόμενα το καυλι στο κολαντερο της κ σταδιακά αύξησα ρυθμό.


Της ξέσκισα την κωλοτρυπίδα για ώρα εχοντας στο μυαλό μου τον πόνο που νωρίτερα μου προκάλεσε με το δάγκωμα κ το γρατσούνισμα της

Της είχα πιάσει το λαιμό κ ούρλιαζε από τον πόνο κ φώναζε από την καυλα. Είχε καυλωσει επικίνδυνα κ με τα νύχια της γρατσουνουσε το σεντόνι του κρεβατιού.

Μετά από λίγο πετάω το λάστιχο την βάζω να γονατίσει μπροστά μου κ την έχυσα στο πρόσωπο......έφυγε για μπάνιο σαν βρεγμένη γάτα με κατεβασμένο το κεφάλι της!!!!

Η καποτα είχε και μερεντα πάνω;
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.445
Κριτικές
31
Like
11.878
Πόντοι
3.246
Αυτό και εγώ! Αφού είχα βεβαιωθεί ότι ήταν εκφυλη περίπτωση, την είχα αρπάξει από το μαλλί όπως ήταν πουτσοχυμενη η μάπα της και της έλεγα μπροστά από τον καθρέφτη "κοίτα πως σε έκανα μωρη καριολα"
Δεν της ειπα οτι την εφτυσα.δε ξερω αν το καταλαβε.παντως ηταν ωραιο θεαμα να τη βλεπω πασαλυμενη ετσι με χυσια και χλεπες.ειχε και ωραια καυλοφατσα.
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.213
Πόντοι
2.836

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Εμένα με όλες το ίδιο γίνεται.
Με το που σκάω οι γκόμενες πέφτουν στα 4 και προσκυνάνε όπως οι Μουσουλμάνοι τη Μεκκα.
Ελέησε μας Κύριε μου λένε.
Εγώ τις φτύνω, τις κατουράω και τις πλακώνω στα χαστούκια.
Ευχαριστούμε για την ευλογία σας Θεέ μας, μου λένε.
Τις γαμάω από όλες τις μπάντες, τις χύνω πατόκορφα καμιά 10αριά φορές και πολύ ξύλο στο ενδιάμεσο.
Στο τέλος τους λέω, φύγε πόρνη, και τις διώχνω με τις κλωτσιές.
Μετά από λίγο ξαναγυρνάνε και μου προσφέρουν αμύθητα ποσά για να τις ξαναγαμήσω.
Παίρνω τα λεφτά αλλά δεν τις ξαναγαμάω.
Ο κεραυνός δε χτυπάει στο ίδιο σημείο δεύτερη φορά.
Τις βάζω να φέρουν τις φίλες τους και συνεχίζω.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.305
Like
2.644
Πόντοι
456

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.018
Κριτικές
32
Like
25.936
Πόντοι
8.346
Σε γκόμενες ghosting όταν παραφέρονται το πιο ακραίο...
Σε εργαζόμενες ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ γιατί τις λατρεύω σαν θεότητες...
Ιερά η πορνεία...
Αυτά..
1614933997-15481.jpg
.
Κοίτα..
Ότι και αν εχω κανει σε γκόμενες εγινε με την θέληση τους...
Οπότε αυτόματα δεν θεωρείται ξεφτιλικι...
Ο σκοπος είναι να βγάζετε γούστα για να γουστάρετε όχι για να
χρησιμοποιηθούνε σαν μεσο εκδίκησης η οποια άλλη μαλακια...
Γνώμη μου...
...:hi:
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
395
Like
1.742
Πόντοι
201
Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
Και μετά ξύπνησες!?
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
132
Πόντοι
0
Και μετά ξύπνησες!?
το εγραψα και παραπανω δεν με απασχολει εαν το πιστεψει η οχι καποιος απο εδω, καποια ατομα σε στενο μου κυκλο κολλητος κτλο το εχουν δει σε βιντεο τωραεδω μεσα οι αγνωσγτοι στα @@ μου η γνωμη σας
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.366
Κριτικές
5
Like
64.416
Πόντοι
12.056
Θα σας πω μια φαση που ειχα κανει στην @verasub σε μια εκδρομη μας στο Ναυπλιο.Εχουμε κατεβει με την μηχανη για ΠΣΚ και οταν φτασαμε στο δωματιο και αφησαμε τα πραγματα αποφασισαμε να παμε για μπανιο.Βαζει το μαγιω της ενα μαυρο σετακι με το κατω να ειναι κορδονι που εμπαινε ολο μεσα στην κωλοχαραδρα.Φοραει και απο πανω ενα Τ shit και παει να βαλει σορτσακι...
Οχιιιιιι καριολακι..δεν θα φορεσεις σορτσακι..θα κερασουμε ματι ολο τον Νομο Αργολιδος..Γυαλισε το ματι της καριολας οταν καταλαβε τι θα γινοταν
Φορεσε το κρανος και σακιδιο με τις πετσετες και τα λοιπα...ανεβηκε στην μηχανη και ξεκινησαμε.Περιττο να σας πω τι εγινε στον δρομο.Απο πισω μου ειχαν μαζευτει 20 μηχανακια και κανεις δεν μας προσπερνουσε...δεν ξερω γιατι.:rolleyes: Μετα βγηκαμε στον δρομο για Τολο και τους χασαμε...
Στον γυρισμο στο δωματιο εφαγε το αναλογο κωλοξεσκισμα για να μαθει να ειναι σοβαρη και οχι πουτανακι που παιρνει ματι την κωλαρα της ο πασα ενας :coffee:
Το πριν και το μετα στις παρακατω φωτο:

ΝΟ (8).jpg
ezgif-3-0b75f05227.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Θα σας πω μια φαση που ειχα κανει στην @verasub σε μια εκδρομη μας στο Ναυπλιο.Εχουμε κατεβει με την μηχανη για ΠΣΚ και οταν φτασαμε στο δωματιο και αφησαμε τα πραγματα αποφασισαμε να παμε για μπανιο.Βαζει το μαγιω της ενα μαυρο σετακι με το κατω να ειναι κορδονι που εμπαινε ολο μεσα στην κωλοχαραδρα.Φοραει και απο πανω ενα Τ shit και παει να βαλει σορτσακι...
Οχιιιιιι καριολακι..δεν θα φορεσεις σορτσακι..θα κερασουμε ματι ολο τον Νομο Αργολιδος..Γυαλισε το ματι της καριολας οταν καταλαβε τι θα γινοταν
Φορεσε το κρανος και σακιδιο με τις πετσετες και τα λοιπα...ανεβηκε στην μηχανη και ξεκινησαμε.Περιττο να σας πω τι εγινε στον δρομο.Απο πισω μου ειχαν μαζευτει 20 μηχανακια και κανεις δεν μας προσπερνουσε...δεν ξερω γιατι.:rolleyes: Μετα βγηκαμε στον δρομο για Τολο και τους χασαμε...
Στον γυρισμο στο δωματιο εφαγε το αναλογο κωλοξεσκισμα για να μαθει να ειναι σοβαρη και οχι πουτανακι που παιρνει ματι την κωλαρα της ο πασα ενας :coffee:
Το πριν και το μετα στις παρακατω φωτο:

ΝΟ (8).jpg
ezgif-3-0b75f05227.jpg

Προς στιγμή νόμιζα θα την παράταγες στις ερημιές της Αργολίδας να την ξεφτιλίσεις τελείως εντελώς :confused:
 

Sakis(4)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
113
Like
123
Πόντοι
1

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Φιλε οπως ειπα και παραπανω υπαρχει και σε βιντεο η φαση με στο μονοζυγο τωρα με πιστευεις η οχι δεν με απασχολει .
Γενικα στο γαμησι βγαζω φουλ bdsm φαση στην γκομενα ,
μια γκομενα απο κοινη παρεα ειχαχε βγει εξω για ποτα η φαση προχωρησε πηγαμε σπιτι της , ηταν και γεματουλα πολυ ξυλο εφαγε , ζωνη κτλπ την επομενη μερα ειπες στις φιλες τις λεει απορω πως ακομα περπαταω ευχυχως ηταν χειμωνας εαν ηταν καλοκαρι θα ειχαμε προβλημα να κυκλοφορησει .

Γιατί τύπε την είχες γεμίσει λεπιδιές και θα την περνούσαν για emo με αυτοκτονικές τάσεις ? :coffee:
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.445
Κριτικές
31
Like
11.878
Πόντοι
3.246
Θα σας πω μια φαση που ειχα κανει στην @verasub σε μια εκδρομη μας στο Ναυπλιο.Εχουμε κατεβει με την μηχανη για ΠΣΚ και οταν φτασαμε στο δωματιο και αφησαμε τα πραγματα αποφασισαμε να παμε για μπανιο.Βαζει το μαγιω της ενα μαυρο σετακι με το κατω να ειναι κορδονι που εμπαινε ολο μεσα στην κωλοχαραδρα.Φοραει και απο πανω ενα Τ shit και παει να βαλει σορτσακι...
Οχιιιιιι καριολακι..δεν θα φορεσεις σορτσακι..θα κερασουμε ματι ολο τον Νομο Αργολιδος..Γυαλισε το ματι της καριολας οταν καταλαβε τι θα γινοταν
Φορεσε το κρανος και σακιδιο με τις πετσετες και τα λοιπα...ανεβηκε στην μηχανη και ξεκινησαμε.Περιττο να σας πω τι εγινε στον δρομο.Απο πισω μου ειχαν μαζευτει 20 μηχανακια και κανεις δεν μας προσπερνουσε...δεν ξερω γιατι.:rolleyes: Μετα βγηκαμε στον δρομο για Τολο και τους χασαμε...
Στον γυρισμο στο δωματιο εφαγε το αναλογο κωλοξεσκισμα για να μαθει να ειναι σοβαρη και οχι πουτανακι που παιρνει ματι την κωλαρα της ο πασα ενας :coffee:
Το πριν και το μετα στις παρακατω φωτο:

ΝΟ (8).jpg
ezgif-3-0b75f05227.jpg
Αναβλυζει χυσια η ροδελα της
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21
κατάλληλη στιγμή κανω μια κίνηση κ πάω να μπω κωλο.

Αυτή έλεγε όχι από κει δεν μου αρέσει αλλά την λεω απόλαυσε την τιμωρία σου καριόλα.....
Να ξερετε πολλες λενε όχι επειδη δεν εχουν κανει κλίσμα , πλυση κλπ οπότε προσοχηη
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
30
Like
4.690
Πόντοι
2.836
Να ξερετε πολλες λενε όχι επειδη δεν εχουν κανει κλίσμα , πλυση κλπ οπότε προσοχηη
Συμφωνω.....
Αλλά αν το γουστάρει η γυναίκα.....το ζητάει μόνη της
Εσένα σου αρέσει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom