Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 617
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Δύσκολα να μην κατάλαβε πότε σου έρχεται να χύσεις στο στόμα της...
Αυτές έχουν τεράστια επαγγελματική εμπειρία (συν τους γκόμενους)...
Nαι αλλά μιλάμε για κλάσματα δευτερολέπτου ως χρόνο αντίδρασης...μεγάλος μάγκας =μαλακας ο χυστης...τώρα αυτό θα το κόψει σε όλους η άτυχης σεξοεργαζομενη με ευθύνη δικιά του...αλλά το βρήκε αστείο ο φελλός.Δυστυχως δεν τον έπιασαν για να τον στρώσουν λίγο με τις παντόφλες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Να ξερετε πολλες λενε όχι επειδη δεν εχουν κανει κλίσμα , πλυση κλπ οπότε προσοχηη
Ουσιαστικα προειδοποιούν...ο άλλος όμως επειδή είναι μαλακας προκαλεί την τύχη του...ας απολαύσει λίγη Μερέντα μετά να στρώσει χαρακτήρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
Μόνο που δεν την κατουρησες...εκτός αν δεν το λες για να μην σοκαρισθουν μερικές ευαίσθητες ψυχουλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
Μα γιατί "πρώην" αφού τα βρίσκετε σε αυτό;
Ήθελε να την αποκαταστήσεις και δεν ενεδωσες;
 
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
202
Like
325
Πόντοι
21

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
325
Πόντοι
21
Πάντως όταν κανονίζεις με τον άλλο σενάριο βιασμού κάπου έξω η σε κάποιο χώρο κ μετά δε βγαίνει αυτή η φάση είναι λίγο ξενερωτο διότι τελικά δεν ήθελε κάτι τέτοιο κ απλά ήθελε να πηδήξει ! Τα σενάρια κ το ξεφτιλισμα είναι φάσεις που χρειάζεται να θέλει πραγματικά ο άλλος να το κανει κ να το φτάσει μέχρι το τέλος !
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

nyank0

Content Creator
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
104
Πόντοι
0
Πάντως όταν κανονίζεις με τον άλλο σενάριο βιασμού κάπου έξω η σε κάποιο χώρο κ μετά δε βγαίνει αυτή η φάση είναι λίγο ξενερωτο διότι τελικά δεν ήθελε κάτι τέτοιο κ απλά ήθελε να πηδήξει ! Τα σενάρια κ το ξεφτιλισμα είναι φάσεις που χρειάζεται να θέλει πραγματικά ο άλλος να το κανει κ να το φτάσει μέχρι το τέλος !
μπορει να θελει καποιος αρχικα (να του αρεσει σαν concept/φαντασιωση) αλλα οταν φτανει η στιγμη της πραξης να μη του βγαινει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
προσφατη σχεση με παντρεμενη, αυτη χρονια πολλα σε βανιλια γαμο, παρατηρησα απο την πρωτη στιγμη οτι ειχε ισχυρες αναστολες και δεν ειχε πολυ εμπειρια στο σεξ (παντρεμενη απο τα 19) Την πειθω με τα πολλα να παμε σε ξενοδοχειο την προσταζω να πεσει στα τεσσερα και μου ειπε μα μου. δεν ξερω πως μου ηρθε και της τραβηξα σφαλιαρα, οχι δυνατη αλλα και μονο η κινηση αυτη την ξαφνιασε και γουρλωσε ματια. την πιανω απο το κεφαλι και την κατεβαζω οπως ηθελα. μπηκα συνατα μεσα της , πιασιμο λαιμου , τραβηγμα μαλλι και δυνατες εισχωρησεις. Για να μην πλατιασω τελειωνει η συνευρεση και εχει μεινει αναυδη. ντρεπονταν και ειχε μεινει αμιλητη. μετα απο 2 μερες μου εξομολογηθηκε οτι δεν περιμενε να της αρεσει η βια πανω στο σεξ. Το συζητησαμε και αποφασισαμε να εξερευνήσει τι hardcore sex. Μερικους μηνες μετα μου ειπε οτι πλεον δεν μπορει να τελειωσει αλλιως. Δοκιμαστε το μυστες μου , στην αρχη χαλαρα και δεν θα χασετε
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
προσφατη σχεση με παντρεμενη, αυτη χρονια πολλα σε βανιλια γαμο, παρατηρησα απο την πρωτη στιγμη οτι ειχε ισχυρες αναστολες και δεν ειχε πολυ εμπειρια στο σεξ (παντρεμενη απο τα 19) Την πειθω με τα πολλα να παμε σε ξενοδοχειο την προσταζω να πεσει στα τεσσερα και μου ειπε μα μου. δεν ξερω πως μου ηρθε και της τραβηξα σφαλιαρα, οχι δυνατη αλλα και μονο η κινηση αυτη την ξαφνιασε και γουρλωσε ματια. την πιανω απο το κεφαλι και την κατεβαζω οπως ηθελα. μπηκα συνατα μεσα της , πιασιμο λαιμου , τραβηγμα μαλλι και δυνατες εισχωρησεις. Για να μην πλατιασω τελειωνει η συνευρεση και εχει μεινει αναυδη. ντρεπονταν και ειχε μεινει αμιλητη. μετα απο 2 μερες μου εξομολογηθηκε οτι δεν περιμενε να της αρεσει η βια πανω στο σεξ. Το συζητησαμε και αποφασισαμε να εξερευνήσει τι hardcore sex. Μερικους μηνες μετα μου ειπε οτι πλεον δεν μπορει να τελειωσει αλλιως. Δοκιμαστε το μυστες μου , στην αρχη χαλαρα και δεν θα χασετε
Εσύ καλά τα λες που σου κάθησε η φάση. Εμείς μετά τη σφαλιάρα μπορεί να φάμε μυνηση για κακοποίηση και δημόσιο εξευτελισμό στα σοσιαλ. Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες. Μην τα προτείνουμε έτσι ελαφρά κάποια πράγματα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Ένα ξεφτιλισμα που έκανα στη γυναίκα μου μετά από μια βραδινή βόλτα που περάσαμε super και αφού την είχα φτιάξει σε όλη την διαδρομή,
μόλις φτάσαμε στο σπίτι και μου έκανε πέσιμο της είπα απλά
"...δεν μπορώ έχω πονοκέφαλο..."
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
προσφατη σχεση με παντρεμενη, αυτη χρονια πολλα σε βανιλια γαμο, παρατηρησα απο την πρωτη στιγμη οτι ειχε ισχυρες αναστολες και δεν ειχε πολυ εμπειρια στο σεξ (παντρεμενη απο τα 19) Την πειθω με τα πολλα να παμε σε ξενοδοχειο την προσταζω να πεσει στα τεσσερα και μου ειπε μα μου. δεν ξερω πως μου ηρθε και της τραβηξα σφαλιαρα, οχι δυνατη αλλα και μονο η κινηση αυτη την ξαφνιασε και γουρλωσε ματια. την πιανω απο το κεφαλι και την κατεβαζω οπως ηθελα. μπηκα συνατα μεσα της , πιασιμο λαιμου , τραβηγμα μαλλι και δυνατες εισχωρησεις. Για να μην πλατιασω τελειωνει η συνευρεση και εχει μεινει αναυδη. ντρεπονταν και ειχε μεινει αμιλητη. μετα απο 2 μερες μου εξομολογηθηκε οτι δεν περιμενε να της αρεσει η βια πανω στο σεξ. Το συζητησαμε και αποφασισαμε να εξερευνήσει τι hardcore sex. Μερικους μηνες μετα μου ειπε οτι πλεον δεν μπορει να τελειωσει αλλιως. Δοκιμαστε το μυστες μου , στην αρχη χαλαρα και δεν θα χασετε
Προ διμηνου, εζησα ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο...παντρεμενο 9αρι, σε γαμο 10ετιας με παιδι, αποφασιζει να ριξει τις αναστολες της.
Ελα ομως που εχω νομιζα πως ειναι περπατημενη κ θα ημουν ενας απο τους πολλους...με αυτη τη λογικη λοιπον, αρχιζω να τη βριζω, να τη φτυνω ( το παρουσιαστικο της "φωναζε" για τετοιο γαμησι..κ γενικα ενα ξεφτιλισμα που την εκανε εντελως πουτανα..
Σταματαει, βαζει τα κλαματα, ξενερωνω...κ μου λεει, συγνωμη, συνεχισε!!! Τρομαξα ακριβως επειδη δεν περιμενα να μαρεσει..
Ε μετα, ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ να τη φτυνω..
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Θα περιγράψω international ξεφτιλικι ασιατικού μιλφ ...

Σάββατο βράδυ μόνος στην Σινγκαπουρη είμαι στο bar Cuba Libre ...
περιοχη Clarke Quay ...


Πραγγέλνω ένα mojito της κακίας ώρας και αράζω στην μπάρα...

Σύντομα τα μουνακια αρχίζουν και μου μιλάνε, σινγκαπουριανες, βιετναμεζες, ταιλανδεζες ...

Ένα από τα μιλφακια 40+ αλλά δυνατό μουνι με πλησιάζει και αρχίζει να μου κωλοτριβεται χορεύοντας... εγώ ατάραχος συνεχίζω με μια βιετναμεζικη μπύρα... μάρκας SAIGON ... ;)

Κάποια στιγμή αρχίζει τα γλωσσοφιλα ... και της βάζω δάχτυλο στο μουνι το οποίο έσταζε...

Την γυρνάω ώστε να μας κρύβει κάπως η μπάρα... και με το δάχτυλο μεταφέρω τα μουνοζουμα της στην σφιχτη γιαλυστερη κωλοτρυπα ... όπου και της χώνω σταδιακά δύο δάχτυλα ...

Έχει λιώσει από την καυλα ... την βάζω σε ένα ταξί... και πάμε στο hotel μου...

Την πήγα πιπα-κωλο ... για ώρες μέχρι που μου είπε ότι δεν αντέχει άλλο ...

τότε την ρίχνω πάνω στο τραπέζι και την αρχίζω ενα τρελο fisting από κωλο ... μπήκε όλο το κερί μου μέσα στην σουφρα της μέχρι τον καρπό και το στριφογυριζα μέχρι να γίνει η σουφρα της σαν σωλήνα Φ100 ...

Συνεχίστηκε το κωλογαμισι ... με ουρλιαχτα ...μέχρι λιποθυμίας...

Θα θυμάται μια ζωή ... την πουτσα που έφαγε από τον Ελληναρα ...!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
67
Like
175
Πόντοι
0
Θα σας πω μια φαση που ειχα κανει στην @verasub σε μια εκδρομη μας στο Ναυπλιο.Εχουμε κατεβει με την μηχανη για ΠΣΚ και οταν φτασαμε στο δωματιο και αφησαμε τα πραγματα αποφασισαμε να παμε για μπανιο.Βαζει το μαγιω της ενα μαυρο σετακι με το κατω να ειναι κορδονι που εμπαινε ολο μεσα στην κωλοχαραδρα.Φοραει και απο πανω ενα Τ shit και παει να βαλει σορτσακι...
Οχιιιιιι καριολακι..δεν θα φορεσεις σορτσακι..θα κερασουμε ματι ολο τον Νομο Αργολιδος..Γυαλισε το ματι της καριολας οταν καταλαβε τι θα γινοταν
Φορεσε το κρανος και σακιδιο με τις πετσετες και τα λοιπα...ανεβηκε στην μηχανη και ξεκινησαμε.Περιττο να σας πω τι εγινε στον δρομο.Απο πισω μου ειχαν μαζευτει 20 μηχανακια και κανεις δεν μας προσπερνουσε...δεν ξερω γιατι.:rolleyes: Μετα βγηκαμε στον δρομο για Τολο και τους χασαμε...
Στον γυρισμο στο δωματιο εφαγε το αναλογο κωλοξεσκισμα για να μαθει να ειναι σοβαρη και οχι πουτανακι που παιρνει ματι την κωλαρα της ο πασα ενας :coffee:
Το πριν και το μετα στις παρακατω φωτο:

ΝΟ (8).jpg
ezgif-3-0b75f05227.jpg
Κανονικό ξέσκισμα από όλες τις τρύπες έτσι όπως της αρμόζει.
Συγχαρητήρια για τα γαμησια μακάρι να ήμασταν και άλλοι τυχεροί στη θέση σου
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
975
Like
2.068
Πόντοι
446
Όταν μαστίγωνα με δερμάτινη ζώνη με καρφάκια, το μουνί και το κορμί μίας πρώην μου. Ήταν δεμένη με χειροπέδες στο κρεβάτι. Την μαστίγωνα παντού, ούρλιαζε απ τον πόνο και έλεγε κι άλλο κι άλλο. Μία φορά είχε σχεδόν λιποθυμήσει η πουτάνα απ το μαστίγιο κ το ξύλο. Τη γάμησα απ τον κώλο και δε καταλάβαινε τίποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom