Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 617
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.143
Πόντοι
6.236
-Στειλτου το να δει πως γαμαει ενας αντρας
-Οταν με πηδαγε σκεφτομουν την πουτσα σου για να καυλωσω
-Ουτε το μισο δεν ειναι του μαλακα
Μερικα απ αυτα που θυμαμαι. Ελεγε κι αλλα πιο ηπια , ανωμαλη γκομενα. Καλα ηταν.
Ωραιος φιλε
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Από την εμπειρία σας γουστάρουν οι γκόμενες το ξεφτίλισμα ; Τη γυναίκα σας τη ξεφτιλίζετε ; Ποιο είναι το πιο επικ ξεφτίλισμα που έχετε κάνει ,
Οταν ειχα παει στην influencer sabina στη Βεργας.

Την εβαλα μεσα στη ντουζιέρα να στεκεται όρθια και εβαλα το κεφαλι μου κάτω απο τα ανοιχτα πόδια τής.
ΚΑΤΟΥΡΑ ΠΌΡΝΗ! την διεταξα :s&m_1::s&m_2: Με έλουσε με τα κατουρα της και ήπια αρκετα απο αυτα. Αφου στραγγιξε το μουνι τής εφυγε ντροπιασμένη και ξεφτιλισμενη απο το δωμάτιο.
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.213
Πόντοι
2.836
Οταν ειχα παει στην influencer sabina στη Βεργας.

Την εβαλα μεσα στη ντουζιέρα να στεκεται όρθια και εβαλα το κεφαλι μου κάτω απο τα ανοιχτα πόδια τής.
ΚΑΤΟΥΡΑ ΠΌΡΝΗ! την διεταξα :s&m_1::s&m_2: Με έλουσε με τα κατουρα της και ήπια αρκετα απο αυτα. Αφου στραγγιξε το μουνι τής εφυγε ντροπιασμένη και ξεφτιλισμενη απο το δωμάτιο.
Αυτή ένιωσε ντροπή???:confused:
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
671
Like
2.682
Πόντοι
446
Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
Πολύ τσόντα βλέπεις κοφτο σε χαλαει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Αυτή ένιωσε ντροπή???:confused:
Και βέβαια αυτή ενιωσε ντροπή! Την έβαλα να κάνει κατι που δεν ειχε ξανακάνει, την εβγαλα εξω απο τα ρηχα νερα της και την πεταξα στα βαθιά. Το ειπε και η ιδια οταν την διεταξα να με κατουρήσει.

"Ντρεπομαι να το κανω αυτό, δε με εχει δει άλλος αντρας την ωρα που κατουραω"

Εγω της είπα ξανά μετά "ΠΑΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΑ ΠΟΡΝΗ" :s&m_1::s&m_2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
700
Like
2.849
Πόντοι
446

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
545
Πόντοι
300
Και βέβαια αυτή ενιωσε ντροπή! Την έβαλα να κάνει κατι που δεν ειχε ξανακάνει, την εβγαλα εξω απο τα ρηχα νερα της και την πεταξα στα βαθιά. Το ειπε και η ιδια οταν την διεταξα να με κατουρήσει.

"Ντρεπομαι να το κανω αυτό, δε με εχει δει άλλος αντρας την ωρα που κατουραω"

Εγω της είπα ξανά μετά "ΠΑΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΑ ΠΟΡΝΗ" :s&m_1::s&m_2:
Την είπες και πορνη… Αυτό κ αν ήταν ξεφτίλισμα !! Θεϊκός Δημήτρxxx
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
132
Πόντοι
0
πολυ ωραιο!
Νταξει με εξαιρεση τον εμετο

ειδα το βιντεο , οταν ξερπαει επειδη ειμαι καλος ανθωπος εφερα κουβα να τα ριξει μεσα και μετα να καθαρισω το προσωπο της με χαρτι κουζινας
 

nyank0

Content Creator
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
104
Πόντοι
0
ειδα το βιντεο , οταν ξερπαει επειδη ειμαι καλος ανθωπος εφερα κουβα να τα ριξει μεσα και μετα να καθαρισω το προσωπο της με χαρτι κουζινας
Νταξει έχω εμετοφοβια και δεν τα μπορώ αυτά αλλά τα υπόλοιπα είναι πολύ κιουτ και σε νορμάλ πλαίσια
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Κόβεις τις τσόντες μαχαίρι, κλείνεις το λογαριασμό σου στο bou, πατάς αποκλεισμό από όλες τις τσοντοσελίδες, κλείνεσαι σπίτι και κάνεις μέσω τηλεδιάσκεψης μαθήματα απεξάρτησης από ΄,τιδήποτε έχει σχέση με το σεξ. Αν δεν πιάσει ούτε αυτό, τράβα κλείσου σε κανένα μοναστήρι.
Έχεις πρόβλημα σεξομυθοπλασίας από τον οποιονδήποτε εδω μέσα μου φαίνεται. Ή φαντασίωση ανεκπλήρωτη.
Δεν την παλεύετε ορισμένοι ρε σεις, αν βέβαια δεν τρολάρετε.
Φίλε, ειλικρινά τώρα , γιατί πιστεύεις πως είναι απίθανο;
Δεν πιστεύεις πως υπάρχουν γυναίκες που το γουστάρουν αυτό;
Είναι αδύνατο νομίζεις;
Επίσης μη μπερδεύεστε, δεν είπε κανείς πως όποιος το κάνει σε γκόμενα είναι υπεργαμιας. Η γυναίκα είναι που δίνει το περιθώριο φυσικά - μιλάμε για καταστάσεις με συναίνεση προφανώς. Και το δίνει γιατί καυλώνει τρέλα.

(Το αντίστροφο προφανώς ισχύει και με άντρες. Μπείτε αν είναι και στα νήματα για "αφέντρες" και πείτε πως όσοι γουστάρουν ξύλο και ξεφτιλισμα λένε ψέματα .)
 
  • Like
Αντιδράσεις: nyank0

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.445
Κριτικές
31
Like
11.880
Πόντοι
3.246
εχυνα στο προσωπο ενα καυλακι και καθως ειχε κλεισει τα ματια για να μη τη παρουν τα σκαγια την εφτυνα.τη πασαλειψα και τη πηγα στο καθρεφτη να δει τη μαπα της πασαλυμενη.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
snake GIF


:coffee: :coffee:

not scared snake GIF by The Ed Bassmaster Show
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
347
Like
594
Πόντοι
81
εχυνα στο προσωπο ενα καυλακι και καθως ειχε κλεισει τα ματια για να μη τη παρουν τα σκαγια την εφτυνα.τη πασαλειψα και τη πηγα στο καθρεφτη να δει τη μαπα της πασαλυμενη.
Αυτό και εγώ! Αφού είχα βεβαιωθεί ότι ήταν εκφυλη περίπτωση, την είχα αρπάξει από το μαλλί όπως ήταν πουτσοχυμενη η μάπα της και της έλεγα μπροστά από τον καθρέφτη "κοίτα πως σε έκανα μωρη καριολα"
 

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
186
Κριτικές
29
Like
1.569
Πόντοι
2.411
Τον περασμενο χειμώνα, μέσω tinder είχα γνωρίσει μια γκομενα που αμέσως μου πρότεινε ξενοδοχείο και σεξ. Πολύ ζεν τύπισσα, πρέπει να έπινε 2-3 τσιγάρα την ημέρα. ωραίο μουνί και πιτσιρίκα. Καμία 25άρα. Αφού κάναμε ένα μασαζάκι για χαλάρωμα άρχισα να την γαμάω στην 01:30 και τελείωσα 7 η ώρα το πρωί. Δεν έλεγε όχι σε τίποτα. Τι μουνί πήδηξα, τι κώλο, τι στόμα της τον έβαζα. Το κορυφαίο είναι ότι της είχα κάνει τον κώλο μπλε από τα χαστούκια και το τελευταίο 3ωρο την γαμούσα με κολλημένα χύσια στην μούρη της. Έχυνα εκεί και ξαναπηδούσα. Να είναι καλά το kamagra. Αν δεν ξέρετε τι είναι, πηγαίντε να το ψάξετε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom