Νέα

Ποιό είναι το μεγαλύτερο ξεφτίλισμα που έχετε κάνει σε γκόμενα ή τάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 618
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Η συγκεκριμένη δε μίλησε ....έτσι, απλώς ανέχτηκε αδιαμαρτύρητα να της απευθύνεται κάποιος έτσι.
Εννοείται ότι και το να μιλάει άντρας σε γυναίκα χρησιμοποιώντας την έκφραση αυτή είναι ανάρμοστο,δείχνει καφριλα.
Μόνο καγκουροειδη μεταξύ τους- είτε αρσενικά είτε θηλυκα- μπορούν να μιλάνε έτσι...
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Εννοείται ότι και το να μιλάει άντρας σε γυναίκα χρησιμοποιώντας την έκφραση αυτή είναι ανάρμοστο,δείχνει καφριλα.
Μόνο καγκουροειδη μεταξύ τους- είτε αρσενικά είτε θηλυκα- μπορούν να μιλάνε έτσι...
Ναι οκ γενικά, ειδικά τώρα εδώ προφανώς ο στόχος ήταν να της πει φόρα παρτίδα ότι πίσω από το νικ της κρύβεται άντρας. Δε θα το κρίνω απλά σχολιάζω χαζεύοντας την όλη ψυχολογία.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Στο σημείο αυτό ας πώ μια άποψη επί του θέματος,άν και δεν...

Μαθημένα τα χιόνια στα βουνά και τα βουνά στα χιόνια;

Μαθημένα τα πηγάδια τ άπατα από τύπους που νομίζουν ότι θα τα γεμίσουν κατουρώντας χωρίς νά πέσουν μέσα;

Εννοείται,δε χαμπαριάζουν.

Οπότε βρείτε ποιός ξεφτυλίζει και ποιός ξεφτυλίζεται.

Από κει και πέρα ό,τι νομίζει ο καθένας κι ο καθείς τα κουμάντα του.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Ναι οκ γενικά, ειδικά τώρα εδώ προφανώς ο στόχος ήταν να της πει φόρα παρτίδα ότι πίσω από το νικ της κρύβεται άντρας. Δε θα το κρίνω απλά σχολιάζω χαζεύοντας την όλη ψυχολογία.
:rolleyes:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Αρχές 2010 πήγαινα σε ένα μπουρδέλο Πάτρα και γαμαγα μια πουτανα αφού ήμουν τακτικός πελάτης και γνωριζόμασταν μετά από κάποια ραντεβού ήθελε και μου έκανε τσιμπούκι ακαποτα αλλά πάντα μου έλεγε μην χύσεις στο στόμα μου οταν είναι να χύσεις πες μου να τραβηχτω...Ένα βράδυ παίρνω τον κολλητό μου του λέω παμε να γαμησω στο μπουρδέλο εγώ μπαίνω μέσα αυτός περίμενε στο αμάξι...πριν τελειώσω βγάζω καποτα τις δίνω τσιμπούκι μου λέει μην χύσεις στο στόμα μου όχι τις λέω δεν θα χυσω εγώ όμως είχα πάει αποφασισμένος για να την χυσω στο στόμα...τις τα πετάω μέσα στο στόμα πνιγετε σηκώνεται τρέχει κατευθείαν στον νιπτήρα να πλυθεί και με αρχίζει στα καντήλια μαλακα αρχιδι σου είπα μην χύσεις στο στόμα μου τι είναι σκουπιδοτενεκές???Παίρνει το στρινγκ βγαίνει έξω βρίζοντας με εγώ σε χρόνο ντε τε ντύνομαι και τρέχω έξω στο αμάξι φωνάζοντας του κολλητού βάλε μπρος να φύγουμε...Βγαίνουν έξω η τσατσά και η πουτανα βρίζοντας με και εγώ να έχω βγει στο παράθυρο να φωνάζω στην πουτανα σε έχυσα μωρη καριολα μέσα στο στόμα...χαχαχα ωραία φάση την θυμόμαστε ακόμα με τον κολλητό μου και γελαμε
Δύσκολα να μην κατάλαβε πότε σου έρχεται να χύσεις στο στόμα της...
Αυτές έχουν τεράστια επαγγελματική εμπειρία (συν τους γκόμενους)...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Δε ξέρω αν είναι ξεφτιλισμα αλλά ήμασταν στο αμαξι 4 άτομα εμεις πίσω και συνέχεια με φιλουσε ενω ήξερε οτι δεν ήθελα μπροστά τους , σε μια φαση μου κατεβασε τη μπλουζα κιολας… Μόλις εφυγαν για μερικά λεπτά με έβαλε να του παρω τσιμ**** ενώ ήταν παρκαρισμένο δίπλα απο ενα παρκο με αρκετο κοσμο :/ + έχυσε μέσα στο στομα μου και καταλαθος τα καταπια :((
Αρχές 2010 πήγαινα σε ένα μπουρδέλο Πάτρα και γαμαγα μια πουτανα αφού ήμουν τακτικός πελάτης και γνωριζόμασταν μετά από κάποια ραντεβού ήθελε και μου έκανε τσιμπούκι ακαποτα αλλά πάντα μου έλεγε μην χύσεις στο στόμα μου οταν είναι να χύσεις πες μου να τραβηχτω...Ένα βράδυ παίρνω τον κολλητό μου του λέω παμε να γαμησω στο μπουρδέλο εγώ μπαίνω μέσα αυτός περίμενε στο αμάξι...πριν τελειώσω βγάζω καποτα τις δίνω τσιμπούκι μου λέει μην χύσεις στο στόμα μου όχι τις λέω δεν θα χυσω εγώ όμως είχα πάει αποφασισμένος για να την χυσω στο στόμα...τις τα πετάω μέσα στο στόμα πνιγετε σηκώνεται τρέχει κατευθείαν στον νιπτήρα να πλυθεί και με αρχίζει στα καντήλια μαλακα αρχιδι σου είπα μην χύσεις στο στόμα μου τι είναι σκουπιδοτενεκές???Παίρνει το στρινγκ βγαίνει έξω βρίζοντας με εγώ σε χρόνο ντε τε ντύνομαι και τρέχω έξω στο αμάξι φωνάζοντας του κολλητού βάλε μπρος να φύγουμε...Βγαίνουν έξω η τσατσά και η πουτανα βρίζοντας με και εγώ να έχω βγει στο παράθυρο να φωνάζω στην πουτανα σε έχυσα μωρη καριολα μέσα στο στόμα...χαχαχα ωραία φάση την θυμόμαστε ακόμα με τον κολλητό μου και γελαμε
Την πάτησες ίδια με την επαγγελματία Ευτυχία...
 

luckyseven!

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
132
Πόντοι
0
Μια πρωην σχεση / γκομενα ,

Αρχικά Δεσιμο στο μονοζυγο οριακα να ακουμπανε τα ποδια της με τις μυτες στο πατωμα δεν ηταν και το πρωτο μποι αυτη :P φυμωτρο στο στομα , ξεκιναμε με πολυ ξυλο στα κωλομερια της μεχρι να μελανιασουν και μετα πηρε θεση μια βιτζα για να αποτελειωθει το πραγμα ... κατεβαζω το μονοζυγο και στηνεται στα 4 την γαμαω το στομα μεχρι πνιγνου ξερασε η τυπισα , την βαζω να παει να τα καθαρισει και την ξανατιμωρω επειδη λερωσε το πατωμα, χυνω στο πατωμα την βαζω να τα γλυψει στην αρχη δεν υπακουει και αρχιζω τα χαστουκια στην κωλαρα της μεχρι που να γιαλισει το πατωμα ,

την αφηνω στα 4 να περιμένει μεχρι να μου σηκωθει και αφου περναει λιγη ωρα την αρχιζω σττα τσιμπουκια οταν μου τον κανει καγκελο ι βαζω μερικα δακτυλα στην υγρη μουναρα της , τα υγρα της τα τα δινω να τα γλειψει , το καυλωμενο μουνακι της εσταζε αβερτα τα υγρα της τα μεταφερω στην κωλαρα της και σιγα σιγα την σκιζω την κωλοτρυπιδα της οσο φωναζε τοσο ξυλο ετρωγε μετα που απο καυλα με παρακαλουσε να την χυσω μεσα την κωλαρα της οπου και εκανα .
Μετα την ξεδεσα και την εκανα βολτα στο σπιτι με το κολαρα του σκυλου της σαν καλη πουτανιτσα που ηταν και την εβαλα να πιει νερο απο το δοχειο του σκυλου .
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
4
Like
2.838
Πόντοι
456
Bee Marching GIF by LookHUMAN
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.039
Κριτικές
32
Like
26.033
Πόντοι
8.346
...:coffee:
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.833
Πόντοι
1.326
Η ζωή εξελίσσεται.
Ο άνθρωπος προσαρμόζεται.
Ο χρόνος εκ-τυλίσσεται.
Η ευτυχία αναπροσδιοριζεται.

Ασταθής ποιότης φευγαλέα
Δυσπρόσιτη Αναβαθμίζεται
ή Υποβαθμίζεται κατά το δοκούν σε μετρήσιμον προσδιοριστέον
κι ολίγον μετεξεταστέον.

Έχει και συνέχεια βαριέμαι να κατεβάζω.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.012
Πόντοι
2.306
Το καλύτερο ξεφτίλισμα, με την ευρύτερη έννοια, είναι να την αγνοήσεις. Ή να τη φτιάξεις και μετά να την παρατήσεις.
Πιο συγκεκριμένα:
Έχω αγνοήσει γκόμενα που είχε πει ότι ήθελε να κάνουμε μόνο παρέα. Σκύλιασε, με αναζήτησε και την πήδηξα.
Έχω φτιάξει άσχημα γκόμενα και την έχω αφήσει έξω από τα σκαλιά του σπιτιού της.
Εννοείται σκύλιασε :grin:
Έχω αγνοήσει πρόσκληση γκόμενας να πάω σπίτι της, βράδυ Σαββάτου, εν καιρώ πανδημίας, μόλις είχε αρχίσει η ώρα απαγόρευσης κυκλοφορίας. Σκύλιασε, αλλά αυτήν δεν την πήδηξα.
Είμαι σίγουρος ότι όλες είχαν νιώσει, κατά κάποιον τρόπο, ξεφτιλισμένες.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.648
Πόντοι
456
τύπε κάτι τέτοια τα μέλη τα έχουν κάνει ως πρώτη δοκιμασία για να γίνουν αποδεκτά στο μπου...

ψάχνουμε κατιτις πιο ραφιναρισμένο και ταυτόχρονα πιο μπρουτάλ αν με εννοείς.
δες πχ το μέλος xamenos xamenos, άλλη κλάση.
θα γίνεις κι εσύ ποτέ ετσι ?
Δεν θέλω να γίνω σαν τον χαμένος χαμένος. Τι είμαι; Καμία φώκια μονάχους μονάχους;
Να βγουν μπροστά τα μέλη που ω σαν σύγχρονοι Ηρακλήδες. Κάνανε παρόμοιες δοκιμασίες για να γίνουν αποδεκτοί.
Δεν ήξερα πως είμαστε σε κάποιο παρανοϊκό συμμορικό καθεστώς. Που χρειάζεται να κάνεις 57 εγκλήματα το λιγότερο, ώστε να γίνεις «μέλος» της κλίκας.
Να με συμπαθάς τύπε. Δεν θα το ξανακάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom