Νέα

Ποιές κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Δηλώστε και σώστε :uglystupid: :uglystupid: :headbang:

Εγώ προτιμώ Μολδαβές........Τα κάνουν όλα αβίαστα! Αρχιδοπιπίλισμα, γλυφοκωλίδι, φτύσιμο στον πούτσο κλπ. Νιώθω σαν γραμματόσημο μαζί τους :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....για τους ιδιους λογους θα ψηφιζα τσεχια !
 

Επισκέπτης
Το ανατολικό μπλοκ γενικά θα έλεγα... με όλες τις φυλές του!!! Και που να πας ακόμα ανατολικότερα (Κίνα, Κορέα, κτλ). Εκεί οι γυναίκες υπάρχουν για να ικανοποιούν τον άντρα!!! Δείτε το post που έχω γράψει για την Κορέα και θα καταλάβετε!
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Συμφωνα με γνωμες φιλων αλλα και την μεχρι τωρα εμπειρια μου συμφωνω για τις Τσεχες. Επισης οι Αγγλιδες ειναι αρκετα απελευθερωμενες ειδικα οταν καταναλωνουν αλκοολ αλλα υστερουν σε εμφανιση...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..θα συμφωνησω με τον φιλτατο λιωμα για το ανατολικοτερα....
..απλα επειδη στην ελλαδα δεν εχουμε πολλες ευκαιριες για συναψη σχεσεων με αυτες τις φυλες, μου ηρθε πρωτα στο μυαλο αυτο που εχω πιο φρεσκο σαν εμπειρια..
 

Επισκέπτης
Επισης οι Αγγλιδες ειναι αρκετα απελευθερωμενες ειδικα οταν καταναλωνουν αλκοολ αλλα υστερουν σε εμφανιση...

... και είναι και βρωμιάρες ρε πούστη μου... 6 χρόνια τις έφαγα στην μάπα (λόγω σπουδών). Κάθε φορά που γνώριζα κάποια και ήταν να την γαμήσω, αγωνιούσα όταν γδυνόταν για το αν έχει περισσότερες τρίχες στις μασχάλες της από μένα ή αν σκυλοβρωμάει το δέρμα της!

Κατά τα άλλα πάντως συμφωνώ. Το πιο εύκολο πράγμα που μπορείς να κάνεις στην Αγγλία είναι να γαμήσεις Αγγλίδα!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Γενικά νομίζω οτι οι ανατολίτισες κάνουν το καλύτερο σέξ. Οι αγγλίδες απλά είναι έυκολες αλλα η ποιότητα τους νομίζω οτι είναι χαμήλη. Δηλαδη χάνουν γρήγορα το ενδοιαφέρον τους και θέλουν συνήθως να πηδηχτούνε απλά και μόνο για να μήν κοιμηθούνε μόνες τους και όχι για να το ευχαριστηθούν.

Πάντως πιστέυω οτι όλες οι γυναίκες μπορούν να κάνουν καλό σέξ αρκεί να τους ζητήσεις να το κάνουν. ʼμα δέν θέλουν απλά είναι κολλημένες και ηλίθιες.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Τσεχία top, Ιταλία bottom
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Αγγλία σκατά κι απόσκατα, έζησα 5 χρόνια, ταφαγα στη μάπα.

Η Αγγλίδα για να απελευθερωθεί (δηλαδή να γουρουνοποιηθεί) πρέπει να καταναλώσει τον άμπακο σε αλκοολ. Πρώτον: Αντιοικονομικό και δεύτερον: όταν πιούνε κάνουν πολύ φασαρία οι μαλακισμένες.

ʼσε και το άλλο με δαύτες, ότι οι περισσότερες έχουν μπυροκοιλιά, Τσεχία και πάλι, Ρουμανία και τέτοια, Βαλκαν εξπορτς.
 

Επισκέπτης
Kαλο ο ανατολικο μπλοκ, ομως ποτε δεν πρεπει να ξεχναμε τις υπεροχες Βραζιλιανες...Κυριως αυτες που προερχονται απο την βορεια Βραζιλια..
 

Επισκέπτης
Λατρεύω τις Λατίνες κοπέλες,και τις Ρωσίδες (Ουκρανέζες και πρώην Σοβιετικές γενικά) πόρνες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λατρεύω τις Λατίνες κοπέλες,και τις Ρωσίδες (Ουκρανέζες και πρώην Σοβιετικές γενικά) πόρνες!

βαλε και κεντροευρωπαιες.......κυριως τσεχες και πολωνεζες....
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
το καλυτερο ειναι μια Βραζιλιανα να χορευει σάμπα πανω στην @@@@ σου...ειναι και επικαιρο λογω καρναβαλιου!!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
H γυναίκες που κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex, είναι οι γυναίκες που είναι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ μαζί μας. Για να κάνουν οι γυναίκες απελευθερωμένο sex, πρέπει πρώτα απο όλα να είναι ευτυχισμένες και απελευθερωμένες μαζί μας. Το μυστικό είναι να δώσουμε την κατάλληλη προσοχή, να "ακούσουμε" αυτό που η κάθε γυναίκα θέλει για να ζήσει μαζί μας τους πιο τρελούς της οργασμούς.

ʼρα λοιπόν, σύμφωνα με τη δική μου γνώμη... το πιο τρελλό γαμήσι, το κάνει η δική μας γυναίκα.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
το ποιο τρελο γαμησι μου το εχει κανει ελληνιδα πριν πολλα χρονια  και κατοπιν  τουρκαλα  περσι στηνκωσταντινου πολη την γνωρισα στο ξενοδοχειο απο ρεσεπσιον πηγαμε καφε μετα σπιτι της μου μ;αγειρεψε ενα φοβερο φαγητο κρεας με μελιτζανες και κατι γλυκα και μετα ενα τρελο γαμησι.....και δεν ηταν πολυ μουναρα εμφανισιακα και 35ρα αλλα ηταν δυναμιτης
 

Επισκέπτης
τα καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με ελληνιδες!!!!μετα πανε οι γερμανιδες!!!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
H γυναίκες που κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex, είναι οι γυναίκες που είναι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ μαζί μας. Για να κάνουν οι γυναίκες απελευθερωμένο sex, πρέπει πρώτα απο όλα να είναι ευτυχισμένες και απελευθερωμένες μαζί μας. Το μυστικό είναι να δώσουμε την κατάλληλη προσοχή, να "ακούσουμε" αυτό που η κάθε γυναίκα θέλει για να ζήσει μαζί μας τους πιο τρελούς της οργασμούς.

ʼρα λοιπόν, σύμφωνα με τη δική μου γνώμη... το πιο τρελλό γαμήσι, το κάνει η δική μας γυναίκα.
Σωστός. Εννοείται ότι το καλύτερο γαμήσι στο κάνει η γυναίκα σου. Με μία άγνωστη δεν κάνεις καλό σεξ, χρειάζεται πάντα χρόνος γνωριμίας. Και είναι και άλλα, κυρίως η ασφάλεια που αισθάνεται η τύπισα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom