Νέα

Ποιές κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε φλυ δεν ειστε σωστες γκομενες παντως εσεις στην παοκ!!!εχετε εμας για γκομενους και πατε και με τους γαυρους!!ειστες απιστες!!!χαχαχαχα!!!
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
[quote author=flyeron]Εννοείται ότι το καλύτερο γαμήσι στο κάνει η γυναίκα σου. [/quote]πως φαινεται οτι δεν εισαι παντρεμενος.........
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Γενικά νομίζω οτι οι ανατολίτισες κάνουν το καλύτερο σέξ. Οι αγγλίδες απλά είναι έυκολες αλλα η ποιότητα τους νομίζω οτι είναι χαμήλη. Δηλαδη χάνουν γρήγορα το ενδοιαφέρον τους και θέλουν συνήθως να πηδηχτούνε απλά και μόνο για να μήν κοιμηθούνε μόνες τους και όχι για να το ευχαριστηθούν.

Πάντως πιστέυω οτι όλες οι γυναίκες μπορούν να κάνουν καλό σέξ αρκεί να τους ζητήσεις να το κάνουν. ʼμα δέν θέλουν απλά είναι κολλημένες και ηλίθιες.

Συμφωνώ σε όλα. Οι Ανατολίτισσες είναι πλασμένες για  :knockinb: :knockinb:

αλλά και η Σλαυϊκή φυλή δε με χαλά.

Οι Κεντροευρωπαίες, με εξαίρεση Τσεχία, είναι προς το μέτριο.
Ισπανίδες καλούτσικες και φυσικά Λατίνες  :smitten: :smitten: :smitten:

Αγγλία =  ΠΑΤΟΣ :badair: :badair: :badair:
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
1)Σερέα,μιλάμε για τρελλό καριολίκη.
2)Σκοπιανή
3)Ρουμάνα
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
H γυναίκες που κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex, είναι οι γυναίκες που είναι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ μαζί μας. Για να κάνουν οι γυναίκες απελευθερωμένο sex, πρέπει πρώτα απο όλα να είναι ευτυχισμένες και απελευθερωμένες μαζί μας. Το μυστικό είναι να δώσουμε την κατάλληλη προσοχή, να "ακούσουμε" αυτό που η κάθε γυναίκα θέλει για να ζήσει μαζί μας τους πιο τρελούς της οργασμούς.

ʼρα λοιπόν, σύμφωνα με τη δική μου γνώμη... το πιο τρελλό γαμήσι, το κάνει η δική μας γυναίκα.

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
H γυναίκες που κάνουν το καλύτερο και πιο απελευθερωμένο sex, είναι οι γυναίκες που είναι ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ μαζί μας. Για να κάνουν οι γυναίκες απελευθερωμένο sex, πρέπει πρώτα απο όλα να είναι ευτυχισμένες και απελευθερωμένες μαζί μας. Το μυστικό είναι να δώσουμε την κατάλληλη προσοχή, να "ακούσουμε" αυτό που η κάθε γυναίκα θέλει για να ζήσει μαζί μας τους πιο τρελούς της οργασμούς.

ʼρα λοιπόν, σύμφωνα με τη δική μου γνώμη... το πιο τρελλό γαμήσι, το κάνει η δική μας γυναίκα.

Σωστός.
Μεγάλη δόση αλήθειας....
Παίζει βέβαια πάντα και σε τι φάση βρίσκεται η σχέση....
Αν η σχέση πάει καλά, ή έχουμε συμφιλίωση μετά από καυγά, η γυναίκα μας δεν συγκρίνεται με καμία, αν υπάρχει αγάπη βέβαια...
Αν η σχέση πάει κατά διαόλου, τότε χέστα.....
Από θέμα αγοραίου έρωτα, πιστεύω ότι γενικα ό Λατινοαμερικάνες (είναι και δυσεύρετες), κάνουν το πιο θερμό γαμήσι, κατόπιν οι Σλάβες.
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
13
Like
517
Πόντοι
31
το καλυτερο γαμησι το κανουν οι ελληνιδες!!αμα βρεις ελληνιδα που να γαμιεται θα γαμιεται κ καλα...αρκει να της το βγαλεις!!
οι Σλαβες εχουν βαρεθει το γαμησι μονο αν τις πληρωσεις το κανουν...αλλα κ οι γερμανιδες δν πανε πισω...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Τελικα οι γκομενες του πρωην σοβιετικου μπλοκ μονο να πηδιουνται ξερουν(Ρωσια Λευκορωσια Ουκρανια Σλοβακια κτλ)!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
το καλυτερο γαμησι το κανουν οι ελληνιδες!!αμα βρεις ελληνιδα που να γαμιεται θα γαμιεται κ καλα...αρκει να της το βγαλεις!!

ΟΛΕΣ οι γυναίκες ανεξαιρέτως, ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ το sex! Το θέμα είναι να βρούν (ή να τις βρει) τον κατάλληλο άντρα που να ξυπνά μέσα τους την "πόρνη", τη "σκύλα", το τέρας του sex. Ο άντρας ΕΙΝΑΙ αυτός που με τις πράξεις του (όχι μόνο στο κρεβάτι), με τον τύπο του, με τη μαγκιά του κλπ θα μετατρέψει την γυναίκα/κοπέλα του σε μια "πουτάνα ιδιωτικής χρήσης" και μάλιστα να της αρέσει κιόλας!

Πιστευω πως οι Ελληνίδες έχουν έμφυτο στο DNA τους το ΚΑΛΟ sex. Είτε πρόκειται για ρομαντικό, είτε για ζωώδες πρόστυχο και γρηγορο... οι Ελληνίδες ΕΙΝΑΙ απελευθερωμένες. Παρά το γεγονός πως το 95% των CG/CT κατάγονται από τις Ανατολικές χώρες και τις χώρες πρώην ΕΣΣΔ, δεν σημαίνει οτι είναι θερμές και σεξουλιάρες γυναίκες περισσότερο από άλλες - το θεωρώ ΜΥΘΟ! Ασχολούνται με το "άθλημα" καθαρα και μόνο λόγο των υψηλών εισοδημάτων που τους προσφέρει.

Οι Ελληνίδες, hot γυναίκες από τη φύση τους, μπορεί να μην έχουν (κατα πλειοψηφία... διότι έχουμε δει κι Ελληνίδες που σου φευγει το καύκαλο!) την εξωτερική εμφάνιση που διαθέτουν οι Τσέχες, οι Σλοβάκες, οι Ουκρανές ή οι Λιθουανές κλπ, δεν έχουν όμως ΚΑΝΕΝΑ taboo στο sex με τον άνθρωπό τους! Αντ' αυτού, οι προαναφερθείσες γυναίκες από τις βόρειες & ανατολικές χώρες, παρά τα όσα ακούγονται... έχουν αναστολές και φραγμούς.

Με γυναίκα Σερραία κι ερωτευμένη μαζί μου ακόμη και μετά από όλα τα χρόνια που είμαστε μαζί, που έχω μάθει κάθε της μικρό μυστικό και φαντασίωση, που γνωρίζει ακριβώς τι με απογειώνει... και πάνω από όλα να με αγαπάει... ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ θα δεχόμουν κάποια να κάνει καλύτερο sex aπό αυτήν.

Η γυναίκα του καθένα από 'μας, ο "άνθρωπός" του... είναι ΠΑΝΤΟΤΕ ο καλύτερος ερωτικός σύντροφος. Χωρίς λοιπόν να προσπαθώ να φανώ γραφικός ή αθεράπευτα ρομαντικός, θεωρώ πως όλα τα CT/CG (ακόμη και αυτά που μας προκαλούν υγρασία κάβλας στο βρακί μας), δεν μετράνε μια μπροστά σε ένα καλό τσιμπούκι/πήδημα με τη γυναίκα/κοπέλα μας.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
πως φαινεται οτι δεν εισαι παντρεμενος.........

Πως φαίνεται οτι δεν είσαι ερωτευμένος (με τη γυναίκα σου)!  ;)
Κανει κρα! ε; οπως ειχε πει καποιος αλλος παλαιοτερα (εδω) ή τον κωλο μου πιανω ή τον δικο της, το ιδιο μου κανει...
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Κανει κρα! ε; οπως ειχε πει καποιος αλλος παλαιοτερα (εδω) ή τον κωλο μου πιανω ή τον δικο της, το ιδιο μου κανει.

Nαι, αλλά ξέρεις... δεν είναι και πολύ καλό σημάδι αυτο. Συμφωνείς? Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αλλά την ημέρα που θα χουφτώσω τον κώλο της γυναίκας μου και δεν θα μου σηκωθεί... εγώ θα αρχίσω να ανησυχώ.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
εγω επαψα να ανησυχω,
δεν γυριζει πισω,
ειδα και αποειδα και εκανα το κουμαντο μου...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τελικα οι γκομενες του πρωην σοβιετικου μπλοκ μονο να πηδιουνται ξερουν(Ρωσια Λευκορωσια Ουκρανια Σλοβακια κτλ)!

Ναι ρε γαμώ το. Κι εμείς που ψάχνουμε Ρωσσίδα  για να μιλήσουμε για την Πλατωνική Πολιτεία, κλαψ, σνιφ....
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
εγω επαψα να ανησυχω, δεν γυριζει πισω, ειδα και αποειδα και εκανα το κουμαντο μου...

Γυρίζει και παραγυρίζει! Αρκει να το θες κι εσύ κι η γυναίκα σου!

Για αφήστε κάποια στιγμή τα παιδιά (αν υπάρχουν) στο σπίτι και "χαθείτε" με το αυτοκίνητο σε κανα δασάκι. Για ρίξτης ένα πόυτσο μέσα στο αυτοκίνητο... στα όρθια σε καμιά τουαλέτα ενός μπαρ (κι αν δεν πάτε σε μπάρ... αυτοσχεδίασε), για ζήτα της να ΜΗΝ φορέσει εσώρουχα μια μέρα, για πάνε μια μέρα στην κουζίνα την ώρα που μαγειρευει και πλησίασέ την από πίσω να της χουφτώσεις τα βυζιά, για δοκίμασε να μην της κάνεις sex μόνο στην κρεβατοκάμαρα σας...

Για κάν' την να αισθανθεί "γκόμενά σου" και όχι "σύζυγος"! Οι γυναίκες το γουστάρουν αυτό - θέλουν να νιώθουν "κοριτσάκια"... ακόμη κι αν δεν το ομολογούν! Για κανε την να ξεσαλώσει λίγο με την πάρτη σου! Κέρδος θα έχεις φίλε!

...ακούγομαι σαν τον Ασκητή (ειλικρινά δεν το θέλω) αλλά αν δεν έχουμε "χορτάτη" τη γυναίκα μας, ίσως κάποιος άλλος θα της πουλήσει "έρωτα" που δεν βρίσκει μαζί μας.

Και για να παραμείνουμε στο θέμα μας... η γυναίκα που ΕΙΝΑΙ ή ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ερωτευμένη... τα δινει ΟΛΑ στο sex για τον άνθρωπό της! Εγγύηση!


... ξέρεις τι είναι να γαμάς το πιο καυλιάρικο CT (περάσανε αρκετά πό Ελλάδα τον τελευταίο καιρό έτσι?) και να λες "...μουνάρα είσαι, αλλά σαν την γυναίκα μου δεν ξέρεις να γαμιέσαι!..."
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
φιλε,
προφανως εισαι τυχερος
και αν αισθανομουν ετσι
δεν θα επερνα ρισκα με αλλες σχεσεις
και προφανως δεν θα ημουν και εδω μεσα.

Ακουγεται βολικο να βλεπει καποιος την γυναικα του σαν γκομενα
και βεβαια περναει και καλυτερα.
Ειναι ομως κατι που δεν ελεγχεται
και δεν μπορει να πεισει καποιος τον εαυτο του
οτι η γυναικα του τον καυλωνει,
ακομα και να θελησει να τα δωσει ολα
το μονο που θα εκτιμησω αν μου δωσει
ειναι η ησυχια μου!

Θεωρω τυχερους οσους το βλεπουν διαφορετικα...
εκμεταλευτειτε το οσο υπαρχει...
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
ΟΛΕΣ οι γυναίκες ανεξαιρέτως, ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ το sex! Το θέμα είναι να βρούν (ή να τις βρει) τον κατάλληλο άντρα που να ξυπνά μέσα τους την "πόρνη", τη "σκύλα", το τέρας του sex.

Αυτά είναι αμοιβαία. Αντίστοιχα και ένας άντρας χρειάζεται την κατάλληλη γυναίκα να τον εμπνέει έτσι ώστε να βγάλει από μέσα του το κτήνος (και για να βγει πιστεύω ότι είναι θέμα χημείας ΚΑΙ ΜΟΝΟ). Πολλές είναι αυτές που μπορεί να γουστάρουμε, αλλά πολύ λίγες αυτές που πραγματικά το καταφέρνουν.
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Το καλύτερο SEX το κάνει η γυναίκα του ΑΛΛΟΥ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom