Νέα

Ποιά η ζωή που κάνετε σήμερα και ποιά η ζωή που έχετε ονειρευτεί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια ο Ωνασσης ξεκινησε απο τα σκατα και μετα απο καποιο καιρο αρχισε να γαμαει και κανα ωραιο μουνι και ειχε παρει και μια βαρκα.

Εσεις τι λαθος κανετε ?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
παιδια ο Ωνασσης ξεκινησε απο τα σκατα και μετα απο καποιο καιρο αρχισε να γαμαει και κανα ωραιο μουνι και ειχε παρει και μια βαρκα.

Εσεις τι λαθος κανετε ?


Δεν γαμήσαμε τον αντίστοιχο δοπαμίναπούστη στην Αργεντινή τύπε... :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Τυπε ντελιβερι κανω δεν εχω σφαγεια για να χορτασει η αχορταγη... :S :S :S

1024x1024.jpg


 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ηθελα να εχω ωραια παιδικα χρονια κ το πετυχα..
Ηθελα να σπουδασω αυτο που ηθελα με τρελα και το πετυχα..
Ηθελα να περασω τελεια στη τριτη λυκειου αλλα κ να περασω εκει που θελω και το πετυχα..
Ηθελα να αγαπησω και να αγαπηθω και το πετυχα..
Ηθελα να ειμαι ποθητη και να κυκλοφορω τους πιο ωραιους γκομενους και το πετυχα..
Ηθελα να περασω τελεια φοιτητικα χρονια και το πετυχα..
Ηθελα να ειμαι 25 χρονων και ανεξαρτητη και το πετυχα...
Ηθελα να φυγω στο εξωτερικο και το πετυχα..
Ηθελα εγω να οριζω τη ζωη μου και το πετυχα..

Για να δουμε τι θα φερει η συνεχεια..to be continued !
ξεχασες να αναφέρεις και ορισμενα ακομη πραγματα που πετυχες (μαλλον από μετριοφροσυνη ) :
Ηθελα να ανακαλύψω το φαρμακο για τον καρκινο και το πετυχα
Ηθελα να παντρευτω τον μπρατ πιτ και το πετυχα
Ηθελα να κερδισω 7 φορες το τζοκερ και το πετυχα
Ηθελα να αγορασω ιδιοκτητο εξωτικο νησι και το πετυχα
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Απόλυτη ευτυχία δεν υπάρχει, διότι στους πάντες μπορούν να τύχουν στραβά, προβλήματα και αναποδιές. Το ιδανικό που θα φανταζόμουν εγώ να είχα μια επιχείρηση δικιά μου που θα αποφέρει και σχετικά χρήματα, χωρίς αφεντικά από πάνω πάνω μου και μια Σαλονικιά μουνάρα για γκόμενα και να ταξιδεύω σε όλο τον κόσμο, με ιδανικό προορισμό Αρούμπα και Νησιά Σολωμόντα...λέμε τώρα...
Και εγώ περίπου κάτι παρόμοιο
 

Επισκέπτης
ξεχασες να αναφέρεις και ορισμενα ακομη πραγματα που πετυχες (μαλλον από μετριοφροσυνη ) :
Ηθελα να ανακαλύψω το φαρμακο για τον καρκινο και το πετυχα
Ηθελα να παντρευτω τον μπρατ πιτ και το πετυχα
Ηθελα να κερδισω 7 φορες το τζοκερ και το πετυχα
Ηθελα να αγορασω ιδιοκτητο εξωτικο νησι και το πετυχα

Τυπε φαντασουν να ηταν και καμμια γκομενα τι ψωνισμα θα ειχε...μιλαμε για τον Ελλειδινισμο σε ολου το μεγαλειο. :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τυπε φαντασουν να ηταν και καμμια γκομενα τι ψωνισμα θα ειχε...μιλαμε για τον Ελλειδινισμο σε ολου το μεγαλειο. :2funny: :2funny: :2funny:
επειδή εχει πηδηξει εκατοντάδες πακιστανους και ινδους στο υκ (που παρεπιπτοντως αυτοι εχουν ως ιερο ζωο την αγελαδα  :rolleyes: ) , νομιζει ότι είναι και καμια φαμ-φαταλ μη χεσω... :S
 

Επισκέπτης
Βρε δεν παει να εχει πηδηξει και ελεφαντα στα αρχιδια μας τυπε...
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
ετσι οπως παει η χωρα δεν θα εχουμε σπιτια θα τα πουλησουμε γιατι δεν θα βγαινει αλλο ο ενφια και λοιποι φοροι ,θα ζουμε στο νοικι για να πληρωνουμε και παλι φορους , και οτι βγαζουμε θα τα δινουμε παλι στο κρατος ..οποτε τι να ονειρευτεις σε μια Ελλαδα των μνημονιων?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ετσι οπως παει η χωρα δεν θα εχουμε σπιτια θα τα πουλησουμε γιατι δεν θα βγαινει αλλο ο ενφια και λοιποι φοροι ,θα ζουμε στο νοικι για να πληρωνουμε και παλι φορους , και οτι βγαζουμε θα τα δινουμε παλι στο κρατος ..οποτε τι να ονειρευτεις σε μια Ελλαδα των μνημονιων?
οσο είχαμε την ΠΑΣΟΚΑΡΑ μας, περνούσαμε ζωη και κοτα
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
386
Like
40
Πόντοι
1
ετσι οπως παει η χωρα δεν θα εχουμε σπιτια θα τα πουλησουμε γιατι δεν θα βγαινει αλλο ο ενφια και λοιποι φοροι ,θα ζουμε στο νοικι για να πληρωνουμε και παλι φορους , και οτι βγαζουμε θα τα δινουμε παλι στο κρατος ..οποτε τι να ονειρευτεις σε μια Ελλαδα των μνημονιων?
Φιλε σκεφτεσαι για εξωτερικο?
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
Φιλε σκεφτεσαι για εξωτερικο?
εννοειται .τελειωνω τον φλεβαρη παιρνω πτυχιο ορκομωσια .μετα θα συνεχισω εκει που εκανα πρακτικη μεχρι τον να κανω μεταπτυχιακο εξω τον οκτωμβρη του 18.και σκεφτομαι να μεινω εκει. αλλα και εκει παροτι σου δινουν καλο μισθο τα μισα τα δινεις σε ενοικια και τα ρεστα...αλλα καλυτερα εξω νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom