Νέα

Ποιά είναι η θρησκεία σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MATURELOVERR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια ειναι η θρησκεια σας?

  • χριστιανισμος

    Ψήφοι: 27 43,5%
  • μωαμεθανισμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • δωδεκαθεο

    Ψήφοι: 9 14,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 3 4,8%
  • καμμια

    Ψήφοι: 23 37,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Υπάρχουν και χειρότερα !
Μόνος εναντίον όλων !
Για κοίτα τα θρέντ τα σχετικά με την υγεία του Μακαριστού Χριστόδουλο !
Τότε όμως ήταν άλλος μόνος του ... όχι εσύ !

Χαίρε Δημήτριε.

Νεομάρτυς του κυβερνοχώρου.

Παις εν τη διαδυκτιακή καμίνω.

Αν δεν με απατά η μνήμη υπήρχαν πολλοί παρόμοια σκεπτόμενοι στο νήμα για το οποίο εμαρτύρησες.
Μάλιστα είχα ζητήσει από τον Σταύρο να μην διαγράψει κάποιες αναρτήσεις  στις οποίες "υποστηρικτές" του Χριστόδουλου στόλιζαν τους έχοντες αντίθετη άποψη με διάφορα "ευσεβή" επίθετα. (Όχι ότι δεν συνέβαινε και το αντίθετο).
Μία αναζήτηση στα τότε λεγόμενα θα σε πείσει.
 

Επισκέπτης
Χαίρε Δημήτριε.

Νεομάρτυς του κυβερνοχώρου.

Παις εν τη διαδυκτιακή καμίνω.

Αν δεν με απατά η μνήμη υπήρχαν πολλοί παρόμοια σκεπτόμενοι στο νήμα για το οποίο εμαρτύρησες.
Μάλιστα είχα ζητήσει από τον Σταύρο να μην διαγράψει κάποιες αναρτήσεις  στις οποίες "υποστηρικτές" του Χριστόδουλου στόλιζαν τους έχοντες αντίθετη άποψη με διάφορα "ευσεβή" επίθετα. (Όχι ότι δεν συνέβαινε και το αντίθετο).
Μία αναζήτηση στα τότε λεγόμενα θα σε πείσει.
Κάνε μια στατιστική και θα δείς οτι ακόμη και οι θρησκευόμενοι ήταν ΚΑΤΑ του Χριστόδουλου. Ελάχιστοι με υποστήριξαν τότε.Δεν πειράζει. Δε διαμαρτυρόμαι.Ίσα , ίσα ! Το χαίρομαι !

Τα "ευσεβή" επίθετα δεν τα χρησιμοποίησα εγώ. Κάνε αναζήτηση και παρέθεσέ μου δική μου ύβρη κατά άλλου προσώπου.Θα σε παραδεχτώ !
Απολογούμαι μόνο για δικά μου ατοπήματα και όχι για ξένα.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
....... Κάνε αναζήτηση και [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]παρέθεσέ[/size][/size][/size][/size][/size][/size] μου δική μου ύβρη κατά άλλου προσώπου.........

εγώ αρχίζω να είμαι υπέρ του Σταύρου. το έχεις παρακάνει με την αύξηση στην προστακτική
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παντος οι δωδεκαθε'ι'στες οι λατρες της αρχαιας Ελλαδας ειμαστε 9%.αυτο με ευχαριστει!πριν 10 χρονια αν ελεγες οτι πιστευεις στο δωδεκαθεο θα σε παιρνανε για τρελο!ειναι η αρχη για την αναγεννηση του αρχαιου Ελληνικου πολητισμου.απο τους αρχαιους μας προγονους μας χωριζουνε μονο 30 γεννιες!ειμαστε η Αρια φυλη των Ελληνων γι αυτο και καθε χρονο στα γκαλοπ βγαινουμε πρωτοι εραστες στον κοσμο!δε νομιζω οτι ειναι τυχαιο!
 

Επισκέπτης
ειμαστε η Αρια φυλη των Ελληνων γι αυτο και καθε χρονο στα γκαλοπ βγαινουμε πρωτοι εραστες στον κοσμο!δε νομιζω οτι ειναι τυχαιο!

Πια Αρια φυλη σε Δημητρακη.Δες τις σαβουρες που εχουμε για γυναικες χοντροκολες,τραβελοφατσες και τριχωτες....Αρια φυλη λεγεται αυτο?

 

Επισκέπτης
Κοιτάξτε το μου έστειλε ένας παλιός φίλος του site (o germanon) !!!
Μου είπε να σας το αφιερώσω κιόλας !



Γύρνα πίσω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε   !
Πού χάθηκεεεεεεεεεεεεεεεεες !!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Για αντέκρουσε το 6χρονο Δημητράκη να γελάσουμε λιγάκι...

Επίσης...

Μέχρι τις 17 Σεπτεμβρίου 2007 υφυπουργός Εξωτερικών και ήδη αναβαθμισμένος ως υπουργός Παιδείας στις 27 Σεπτεμβρίου του 2006 εκταμίευσε αυθαιρέτως και έδωσε το ποσόν των 7.000.000 ευρώ στην εκκλησιαστική οργάνωση «Αλληλεγγύη», που είχε συγκροτήσει ο αποθανών αρχιεπίσκοπος με προσωπικούς του ευνοούμενους και φίλους, ιερωμένους και λαϊκούς, το 2002 «για την προβολή των κοινωνικών δραστηριοτήτων του». Η χορήγηση αυτή είναι παράνομη, διότι βάσει της κείμενης νομοθεσίας χρηματοδοτήσεις άνω των 400.000 ευρώ γίνονται μόνον κατόπιν διαγωνισμού μεταξύ των αποδεκτών των χρημάτων και όχι με απ’ ευθείας ανάθεση των υπουργών

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Πια Αρια φυλη σε Δημητρακη.Δες τις σαβουρες που εχουμε για γυναικες χοντροκολες,τραβελοφατσες και τριχωτες....Αρια φυλη λεγεται αυτο?

να το πούμε λες, καλύτερα, Άγρια φυλή?
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Για [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]αντέκρουσε[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size] το 6χρονο Δημητράκη να γελάσουμε λιγάκι...

Δημήτριε, αυτός εδώ σε αντιγράφει.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Κουκιά το ταϊσαν οι γονείς του ... κουκιά μαρτύρησε ... !
Εσύ τα είπες ...
Τα αλλάζεις τώρα ?

Εγώ τι να αλλάξω?
Χριστιανό με βαφτίσαν, αλλά δεν είμαι πια
Μερικοι ξεφευγουν από το μαντρί.
Άλλοι την βρίσκουν. Γούστα είναι αυτά.
 

Επισκέπτης
Εγώ τι να αλλάξω?
Χριστιανό με βαφτίσαν, αλλά δεν είμαι πια
Μερικοι ξεφευγουν από το μαντρί.
Άλλοι την βρίσκουν. Γούστα είναι αυτά.

Ρε τομίτο ...

Στους Θεούς που πιστεύεις , πές μου . Είναι δυνατόν να μην του πιπίλισαν το μυαλό οι γονείς του , αυτού του κοριτσιού ???

Έλεος ...

Έχεις ακούσει πολλά κορίτσια να ονομάζονται "Προμηθέες" ???
Θέλει πολύ μυαλό να το καταλάβει κανείς ?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δες σε τι συνέδριο την κάλεσαν και θα καταλάβεις.
Απλά το κοριτσάκι είναι παιδί-θαυμα με όλη την σημασία της λέξεως.
Πέραν της απαξίας επιχειρήματα δεν ακούω όμως.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε τομίτο ...

Στους Θεούς που πιστεύεις , πές μου . Είναι δυνατόν να μην του πιπίλισαν το μυαλό οι γονείς του , αυτού του κοριτσιού ???

Έλεος ...

Έχεις ακούσει πολλά κορίτσια να ονομάζονται "Προμηθέες" ???
Θέλει πολύ μυαλό να το καταλάβει κανείς ?
σε αυτο εχεις δικιο οντως οι γονεις το εχουν φανατισει το κοριτσακι.οπως παλια παρα πολοι γονεις φανατιζαν τα παιδια τους υπερ του χρηστιαννισμου.οι γονεις μου οσο κακο η καλο μου κανανε και μου ειπανε στη ζωη μου αυτο που εχω να λεω ειναι οτι ποτε για θρησκειες δεν μου ειπανε το παραμικρο.
 

Επισκέπτης
Δες σε τι συνέδριο την κάλεσαν και θα καταλάβεις.
Απλά το κοριτσάκι είναι παιδί-θαυμα με όλη την σημασία της λέξεως.
Πέραν της απαξίας επιχειρήματα δεν ακούω όμως.

Τί επειχειρήματα να παραθέσω ?
Επιχειρηματολόγησαν όσοι την άκουσαν.
Εγώ 1 λεπτό άκουσα ...κατάλαβα περι τίνος πρόκειται και μετά άλλαξα κανάλι.
Όταν κανείς πιστεύει σε μύθους και εν γένει στη μυθολογία , είναι πολύ εύκολο και να δημιουργήσει και μυθική ιστορία !
ή...Μάλλον "μονόπλευρη" αποτίμηση της Ιστορίας !

Το νόμισμα έχει 2 όψεις !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom