Νέα

Στριπτηζάδικο με την κοπελιά σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnskg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ συμπολεμιστές  δεν  έχω  πάει ούτε με την κοπελιά ούτε με  τη γυναίκα μου , πήγα με γκόμενα που  είχα καμακιάσει σε  άλλο στριπ. Έχει περάσει ένας χρόνος. Αλλά δεν θα  ξεχάσω το γλωσσόφιλο του κοριτσιού που συνόδευα όταν η εργάτρια του ρασ τέλειωνε το φραπεδάκι .
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ναι την εχω κανει την καγκουρια να παμε σε κωλομπαρο με κοπελες....!καμια δεν ειτανε κοπελια μας....!το μαγαζακι ειτανε αδειο..(εξωτερικο να παιζει ελληνικα ΜΟΝΟ)!!!!!!!!!!!
Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΡΑΓΙΚΗ....!βρεθηκαμε να χορευουμε νησιωτικα γυρω απο την μπαρα.....!!

με γκομενα μου να παω????
ε οχι δεν ειμαι τοσο καγκουρας....!οσο και open mind να εισαι ειναι λιγο τραβηγμενο....!
(μονο αν ειναι καμια σχεση του μηνα και εισαι στ αρχιδια σου....που και παλι δεν το λεσ σχεση ενα μηνα...!)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι......
Είναι φυσιολογικό να κωλοχεριάζεις στριπτιζούδες και να μην το ξέρει η γκόμενά σου γιατί αν το μάθει θα πάρεις τον πούλο. Δεν είναι φυσιολογικό να πάρεις την κοπελιά σου να δει που μαλακίζεσαι όταν εκείνη κοιμάται.....

>>(μονο αν ειναι καμια σχεση του μηνα και εισαι στ αρχιδια σου....που και παλι δεν το λεσ σχεση ενα μηνα...!)
Ενώ εάν η σχέση είναι 2-3 χρόνια δεν είναι στ αρχίδια σου, αφού στ αρχίδια σου βάζεις στριπτιζούδες. ΟΚ πάσο.

Ελλάς η χώρα των καγκουρώ.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Οσο ανετη και να ειναι η κοπελα σου καποτε θα το βρεις μπροστα σου !!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ετερον εκάτερον φίλε....
οπως μπορεί και ο καθένας μας να βρει μπροστά του την εξωσυζυγική του σχέση με την συνάδελφο απ το γραφείο.
Οι επιλογές του καθενός καθορίζουν και το πόσο ευτυχισμένος είναι, ή θα γίνει.
Προτιμώ να λέω την αλήθεια και αν γουστάρει έχει καλώς παρά να λέω ένα κάρο παπαριές και μετά να μην ξέρω πώς και πού να κρυφτώ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
To kρυψιμο ειναι μεγαλη τεχνη....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Συγγνωμη αλλα γιατι ειναι τοσο τραγικη "ανωμαλια" να πας με την κοπελα σου εκει δηλαδη? η κοπελα σου ειναι ηλιθια και δεν ξερει που μαλακιζεσαι και με τι? δεν γνωριζει οτι υπαρχουν κωλαδικα και τσοντες? ζει καπου αλλου? σε καποιον αλλον κοσμο? και τι καλυτερο λοιπον απο το να σε βοηθησει....στο μαλακιζειν εννοω :P
 

limit

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες και γεια στην  ωραια παρεα σας :rockon:
εχω μια "φιλοσοφικη" αναζητηση και θελω να μου πειτε τη γνωμη σας!
καταρχας εχετε γκομενα; (η ερωτηση μου δεν ειναι προσβλητικη ουτε ειρωνικη) απλα θελω να ρωτησω αν ποτε νοιωθεται τυψεις απεναντι τους που χαμουρευεστε στα στριπ κλαμπσ και σας χορευουν τετοιες μουναρες πανω στο μπουτσο ενω οι αλλες κοιμουνται και δεν το ξερουν ;)εγω οταν πηγαινω δεν το σκεφτομαι φυσικα καιπερναω και γαμω αλλα αλλες φορες που ειμαι εκτος αναρωτιεμαι (ηθικα) :idiot: στο τελος λεω δε γαμιεται!  :birdman: :birdman: :birdman:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.701
Πόντοι
12.056

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
limit........ φίλε μου...
Το μόνο limit στην διασκέδαση και το σεξ δεν είναι ηθικό αλλά οικονομικό.
Οι μαλακίες που σου λένε από δω και από κει στην εκκλησία, το σχολείο κλπ κλπ, είναι για να περνάνε ζωή και κότα οι ολίγοι......Δες... οι μεγαλύτεροι παιδέρες/πούστηδες που έχουν κατηγορηθεί ήταν παπάδες. Ο Σαρκοζί γαμάει τη Νο1 Ιταλίδα τοπ μόντελ, ο πουσταράς ο Ψινάκης κωλοτρίβεται με την Αλεξανδράτου και δυ έχεις τύψεις για τα κωλοτριψίματα από κάνα δυό Ρωσσάκια; Ολοι φίλε μου έχουμε δικαίωμα στην ευτυχία.  :uglystupid:
Να πω επίσης πως ο κομμουνισμός δε μπορεί να εφαρμόζεται μόνον στα οικονομικά!  :dancing: :dancing:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
limit........ φίλε μου...
Το μόνο limit στην διασκέδαση και το σεξ δεν είναι ηθικό αλλά οικονομικό.
Οι μαλακίες που σου λένε από δω και από κει στην εκκλησία, το σχολείο κλπ κλπ, είναι για να περνάνε ζωή και κότα οι ολίγοι......Δες... οι μεγαλύτεροι παιδέρες/πούστηδες που έχουν κατηγορηθεί ήταν παπάδες. Ο Σαρκοζί γαμάει τη Νο1 Ιταλίδα τοπ μόντελ, ο πουσταράς ο Ψινάκης κωλοτρίβεται με την Αλεξανδράτου και δυ έχεις τύψεις για τα κωλοτριψίματα από κάνα δυό Ρωσσάκια; Ολοι φίλε μου έχουμε δικαίωμα στην ευτυχία.  :uglystupid:
Να πω επίσης πως ο κομμουνισμός δε μπορεί να εφαρμόζεται μόνον στα οικονομικά!  :dancing: :dancing:

Α όλα κι όλα άλλο Τζούλια κι άλλο Κάρλα. Η Ιταλίδα παρα-σίτεψε.
 

limit

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
limit........ φίλε μου...
Το μόνο limit στην διασκέδαση και το σεξ δεν είναι ηθικό αλλά οικονομικό.
Οι μαλακίες που σου λένε από δω και από κει στην εκκλησία, το σχολείο κλπ κλπ, είναι για να περνάνε ζωή και κότα οι ολίγοι......Δες... οι μεγαλύτεροι παιδέρες/πούστηδες που έχουν κατηγορηθεί ήταν παπάδες. Ο Σαρκοζί γαμάει τη Νο1 Ιταλίδα τοπ μόντελ, ο πουσταράς ο Ψινάκης κωλοτρίβεται με την Αλεξανδράτου και δυ έχεις τύψεις για τα κωλοτριψίματα από κάνα δυό Ρωσσάκια; Ολοι φίλε μου έχουμε δικαίωμα στην ευτυχία.  :uglystupid:
Να πω επίσης πως ο κομμουνισμός δε μπορεί να εφαρμόζεται μόνον στα οικονομικά!  :dancing: :dancing:

Ωραίος :dancing:
ομως φιλε μου εσυ λεσ παραπανω οτι αμα πασ στο κλαμπ βαζεις τις στριπτιζουδες σταρχιδια σου και τις αλλες τις εχεις σταρχιδια σου κανονικα και γι αυτο ρωτησα τελικα τι γνωμη εχετε.
ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει βεβαια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
>>ομως φιλε μου εσυ λεσ παραπανω οτι αμα πασ στο κλαμπ βαζεις τις στριπτιζουδες σταρχιδια σου και τις αλλες τις εχεις σταρχιδια σου κανονικα και γι αυτο ρωτησα τελικα τι γνωμη εχετε.

Δεν το κατάλαβες καλά.... Για ξαναδιάβασέ το :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
>>Α όλα κι όλα άλλο Τζούλια κι άλλο Κάρλα. Η Ιταλίδα παρα-σίτεψε.
Καπιτάνο, όλα κι όλα...... στα 55 του το αρχιλαμόγιο ούτε που φανταζόταν τέτοια τύχη.
Ασε που παίζει ρόλο και η ιστορία. Ενα καλό όνομα με μεγάλο παρελθόν είναι από μόνο του αφροδισιακό.
Εγώ ας πούμε την Μπέισινγκερ ακόμα και τώρα τη βλέπω και ερεθίζομαι :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.701
Πόντοι
12.056
Αλτεκ άσχετο αλλά ΓΑΜΑΤΟ αβατάρ!!!! Κλασσικός μεξικάνος τρελάρας, και γαμάτος στις ταινίες!!!!



Ο Danny Trejo ειναι μεγαλη μορφη..Το 08 βγαινει δικια του ταινια με τιτλο MACHETE εκει τα σπαει ολα...Rondrigez-Tarantino μαζι του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom