Νέα

θα αναφερατε σε γκομενα που θα ενδιαφεροταν για εσας οτι γαματε επι πληρωμη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ναι, ηταν σε πολυ δυσκολη θεση

Βελβυ, ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ΔΕΝ εκπροσωπεις τη μεση κοπελα και οτι ΔΕΝ γινομαι συμπαθης στις γυναικες, βασει του οτι δεν το παιζω γαμιας. Ή εστω, οχι συμπαθης με την εννοια που θα ηθελα- απεναντι σε μια κοπελα

Κι επιμενω οτι ειτε εχετε πολυ διαφορετικο χιουμορ απο το δικο μου, ειτε εχετε πολυ περιορισμενο χιουμορ (ως φυλο μιλαω)

λες και ολος ο κοσμος γυρω σου σφιζει στο χιουμορ... δηλαδη αν κανεις σε καποιον αντρα χιουμορ καυστικο το δεχεται χαλαρος; γιατι εχω διαφορετικη αποψη.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
εγω το εχω πει σε φιλες και το περιεργο ειναι οτι τα πουτανακια δεν μου ξαναμιλησαν ενω τις φυσιολογικες δεν τις πειραξε
τους εχεις πει και για τα τραβελακια πουστρακο ή τους το παιζεις αντρας ?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι, ηταν σε πολυ δυσκολη θεση

Βελβυ, ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ΔΕΝ εκπροσωπεις τη μεση κοπελα και οτι ΔΕΝ γινομαι συμπαθης στις γυναικες, βασει του οτι δεν το παιζω γαμιας. Ή εστω, οχι συμπαθης με την εννοια που θα ηθελα- απεναντι σε μια κοπελα

Κι επιμενω οτι ειτε εχετε πολυ διαφορετικο χιουμορ απο το δικο μου, ειτε εχετε πολυ περιορισμενο χιουμορ (ως φυλο μιλαω)

Τι να σου πω. Εξαρτάται πώς το είπες. Δηλαδή αν ήταν σε φάση χιούμορ ή το είπες με προσβλητική χροιά. Εκεί πιθανότατα να άκουγες κανά καντήλι ή να σηκωνόμουν να φύγω ξέρω γω. Ή από τα νεύρα με πιάνουν τα κλάματα καμιά φορά. :cheesy:
Είναι γαμάτο να μην το παίζεις γαμιάς βασικά. Δεν ξέρω, με μπερδεύεις χαχα. Ή δίνουμε διαφορετικό ορισμό.
Το περιορισμένο χιούμορ ισχύει πάντως σε πολλές περιπτώσεις-δε σου δίνω άδικο σε αυτό. Αλλά αντίστοιχα και στους άντρες βέβαια.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
λες και ολος ο κοσμος γυρω σου σφιζει στο χιουμορ... δηλαδη αν κανεις σε καποιον αντρα χιουμορ καυστικο το δεχεται χαλαρος; γιατι εχω διαφορετικη αποψη.
ουτε οι αντρες εχουν χιουμορ

εγω επειδη ειμαι σταρχιδιστης και τα λεω ωμα σε ολους ,με μισουν οι περισσοτεροι

τι να πεις
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
λες και ολος ο κοσμος γυρω σου σφιζει στο χιουμορ... δηλαδη αν κανεις σε καποιον αντρα χιουμορ καυστικο το δεχεται χαλαρος; γιατι εχω διαφορετικη αποψη.

Προφανως.
Αλλα το αντρικο καυστικο χιουμορ ειναι σαφως πολυ πιο ενοχλητικο για μια γυναικα. Όπως και το αντιστροφο

ΥΓ Βελβυ, ποτε δεν προσβαλλω τους συνομιλητες μου
  Ακομα κι αν τους θεωρω τελευταιους και γτπ
  Δεν ειμαι αγενης
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Τι να σου πω. Εξαρτάται πώς το είπες. Δηλαδή αν ήταν σε φάση χιούμορ ή το είπες με προσβλητική χροιά. Εκεί πιθανότατα να άκουγες κανά καντήλι ή να σηκωνόμουν να φύγω ξέρω γω. Ή από τα νεύρα με πιάνουν τα κλάματα καμιά φορά. :cheesy:
Είναι γαμάτο να μην το παίζεις γαμιάς βασικά. Δεν ξέρω, με μπερδεύεις χαχα. Ή δίνουμε διαφορετικό ορισμό.
Το περιορισμένο χιούμορ ισχύει πάντως σε πολλές περιπτώσεις-δε σου δίνω άδικο σε αυτό. Αλλά αντίστοιχα και στους άντρες βέβαια.
εγω κανω κομπλιμεντα με σαρκασμο και ειρωνια ,αλλα οι περισσοτερες παραξιγουνται ...αλλα δεν θα επρεπε γτ παντα ειναι θετικα σχολια
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
εγω κανω κομπλιμεντα με σαρκασμο και ειρωνια ,αλλα οι περισσοτερες παραξιγουνται ...αλλα δεν θα επρεπε γτ παντα ειναι θετικα σχολια
σ εμενα γιατι δεν απαντας?κατι σε ρωτησα...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ΥΓ Βελβυ, ποτε δεν προσβαλλω τους συνομιλητες μου
  Ακομα κι αν τους θεωρω τελευταιους και γτπ
  Δεν ειμαι αγενης

Ε τότε μαλακία δική τους μωρέ.
Σιγά, κι εμένα μου έχουν πει τέτοια, όπως τους λέω κι εγώ, σε φάση απλά καφρίζουμε. Αλλά είμαστε φίλοι, υπάρχει οικειότητα δηλαδή.
Αν δεν έχουμε τόση οικειότητα και μου πουν μαλακία -τη στιγμή που εκείνες παραβίαζαν τον προσωπικό σου χώρο ρωτώντας γιατί πας με πουτάνες, ε καλοδεχούμενη η καφρίλα γιατί φταίω εν μέρει.

Οπότε καλά είσαι. :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ουτε οι αντρες εχουν χιουμορ

εγω επειδη ειμαι σταρχιδιστης και τα λεω ωμα σε ολους ,με μισουν οι περισσοτεροι

τι να πεις

οτι δεν θεωρω χιουμορ καυστικο να μου πει καποιος οτι γαμαει πουτανες προσωπικα σκασιλα μου, αλλα φυσικα δεν νομιζω καποιος να πιστευει οτι ζουμε σε καμμια κοινωνια κουλ.να στο πω αλλιως παω σε μια παρεα γνωριζω καποιον συζηταμε γενικα η γνωριζω καποιον καπου για να μην το προσδιορισω με παρεα και μου αρεσει και αρχιζει και μου λεει οτι γαμαει πουτανες, γιατι εγω πρεπει να το θεωρησω νορμαλ στην πρωτη γνωριμια μεκαποιον που μου αρεσει να καθεται να μου λεει αν γαμαει και που; και για την κουλα να μου ελεγε οτι γαμαει ακυρο θα τον εβγαζα. Οπως και αυτος θα με εβγαζε ακυρη αν του ελεγα παπαριες αντιστοιχες πουχου αν χαιδευομαι αν γαμιεμαι αν εχω περιοδο αν θεωρω οτι 20 ποντοι ειναι ενας μεγαλος πουτσος κτλ. θελω να πω με λιγα λογια οτι αν δεις οτι ο αλλος σου λεει βλακειες εξ αρχης  προφανως βγαζεις ενα μικρο συμπερασμα για το τι κουβαλαει στο κεφαλι του.  και το ιδιο κανουν αντρες και γυναικες.  
 

Επισκέπτης
Γιατί δεν λέμε ότι γαμάμε πουτάνες:

Γιατί αποκαλύπτουμε τι κάνουμε βράδια
για τα οποία δεν ξέρει καμία τίποτε.
Κι αυτό είναι κακό.
Μια γειτόνισσα που σε γουστάρει,όταν σε βλέπει να φεύγεις νύχτα,
καυλώνει. Φαντάζεται ότι είσαι μεγάλος γαμιάς, μπερμπάντης
και γκομενιάρης και γουστάρει τρελά.
Μουσκεύει την κυλότα για την πάρτη σου.

Αν ξέρει ότι μαλακίζεσαι σπίτι
ή αν σε βλέπει να φεύγεις λέτσος
ξέρει ότι αποκλείεται να γαμάς μουνάρες και ξενερώνει.
Οπότε παύει να γουστάρει.

Προσωπικά ακόμη και όταν πήγαινα σε κωλόμπαρα και στριπ
έφευγα πάντα στην τρίχα , ξυρισμένος , χτενισμένος και ατσαλάκωτος
και φρόντιζα να με βλέπει η γειτονιά ότι φεύγω.
Έτσι χτίζεις το μύθο!!!!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Γιατί δεν λέμε ότι γαμάμε πουτάνες:

Γιατί αποκαλύπτουμε τι κάνουμε βράδια
για τα οποία δεν ξέρει καμία τίποτε.
Κι αυτό είναι κακό.
Μια γειτόνισσα που σε γουστάρει,όταν σε βλέπει να φεύγεις νύχτα,
καυλώνει. Φαντάζεται ότι είσαι μεγάλος γαμιάς, μπερμπάντης
και γκομενιάρης και γουστάρει τρελά.
Μουσκεύει την κυλότα για την πάρτη σου.

Αν ξέρει ότι μαλακίζεσαι σπίτι
ή αν σε βλέπει να φεύγεις λέτσος
ξέρει ότι αποκλείεται να γαμάς μουνάρες και ξενερώνει.
Οπότε παύει να γουστάρει.

Προσωπικά ακόμη και όταν πήγαινα σε κωλόμπαρα και στριπ
έφευγα πάντα στην τρίχα , ξυρισμένος , χτενισμένος και ατσαλάκωτος
και φρόντιζα να με βλέπει η γειτονιά ότι φεύγω.
Έτσι χτίζεις το μύθο!!!!

Πωπω.... ΤΙ ΕΙΠΕ ΡΕ Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ???
Τι ψυχο-κοινωνιολογικη αναλυση επεσε στο τραπεζι???
Αυτα να τα ακουν οι νεοτεροι, που νομιζουν πως 'μαθαν τη ζωη επειδη γαμησαν 2-3 φορες και βγηκαν και για εναν καφε στο Μοναστηρακι
Ξεστραβωθειτε χαϊβάνιαααα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
η καθε γυναικα εχει το αναλογο αντιτιμο.
αλλη τη γαμας για δυο πιτογυρα, αλλη γαμιεται και περνει φεραρι.
καποιο δωρεο θα της κανεις, καμια γυναικα δε θα σε κρατησει πολυ καιρο αν δεν της φερεσαι καλα.

η ερωτηση μου θυμιζει το κλισέ "κάνετε one-night-stand"
ολοι εχουν, αλλά λίγοι το παραδέχονται.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Θα της ελεγα να ερθει μαζι μου να παρει μαθηματα απο τις ακαταμαχητες ιερειες της σαρκικης ηδονης μεσα στο δωματιο και μετα να καναμε πραξη ολα αυτα μαζι σε δωματιο, σπιτι μου, σπιτι της, η και καπου αλλου...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P :P :P :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom