Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 710K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αρκετό χρόνο μετά το κλείσιμο του μεγάρου, νοιώθω την ανάγκη να γράψω τη γνώμη μου μια και υπήρξα απο τους τακτικότερους ''σιωπηρούς '' θαμώνες του.

Κατ' αρχάς έχω να πώ ότι απο τις λίστες με τις κοπέλες που προαναφέρθηκαν λείπουν και κάποιες σημαντικές παρουσίες όπως η Ρεβέκα, η όπως η Ελενα ( η ξαδέλφη της  Μιχαέλας ) που αρχικά έγραφε ιστορία, και άλλες σημαντικές παρουσίες...............................

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
όπως και το γιατί με την αδερφή αυτής της αξιοπρεπέστατης κοπέλας στην οποία αναφέρεσαι έχω αυτήν τη στιγμή μια χαρά σχέσεις χωρίς να έχει κάποιο οικονομικό συμφέρον από 'μένα, καθώς έχω πάει μαζί της μόλις μία φορά. .   ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ . ΑΛΛΑ μολις διαβασα αυτο !!!! πραγματικα εισαι μεγαλος ψευτης !!. δεν εχεις καμια σχση με την αδερφη της συγκεκριμενης κοπελας !!!! το αν γαμησες μια φορα ,αυτο δεν ειναι και σχεση !!!. οσο για τον xpad  καλο παιδι και με πολλες γνωσεις σε καποιυς τα μοιραζοτανε ,ισως καποιους τους δουλευε , αν τρωγανε κουτοχορτο δεν φταιει αυτος , εμεις που το τρωγαμε !! .

Θύμισέ μου, γνωριζόμαστε από κοντά για να είσαι σε θέση να γνωρίζεις τί είδους σχέση έχω πλέον με τη Μικαέλα; Για να τελειώνει όμως αυτή η ιστορία με τον τσακωμό μου με τον xpapad την οποία κάποιοι ανακυκλώνετε συνέχεια ίσως γιατί θρέφεστε απ' το κουτσομπολιό, να πω ότι με τη Μικαέλα μετά απ' την παρεξήγηση μεταξύ εμού και της αδερφής της για ένα διάστημα οι σχέσεις μας όντως δεν ήταν καλές. Ένα χρόνο όμως μετά και αφού είχε κλείσει το Amnezia και η Μικαέλα πλέον δούλευε στο studio με δέχτηκε σαν πελάτη κανονικά και μάλιστα όχι με το στανιό - πέρασα υπέροχα μαζί της - και στη συνέχεια την έχω συναντήσει αμέτρητες φορές σε τσάρκες με γνωστούς συναγωνιστές από το site - πολλοί εκ των οποίων συμμετέχουν και στο παρόν thread - και είναι διαχυτικότατη μαζί μου όπως κι εγώ μαζί της φυσικά, με τα αστεία μας, με τα πειράγματά μας. Επιπλέον έχουμε επικοινωνία και μέσω μέσου κοινωνικής δικτύωσης και μάλιστα όχι από επαγγελματικό της προφίλ. Χρειάζεται ν' αναφέρω κάτι περισσότερο; Δεν ξέρω αν κατάλαβε ότι ήταν υπερβολική η αντίδρασή της στην παρεξήγηση που είχε γίνει μεταξύ εμού και της Ιωάννας ή απλά πέρασε ο καιρός και θεώρησε ότι δεν έχει νόημα να μου κρατάει κακία, αλλά έτσι έχουν τα πράγματα και προσωπικά τη συμπαθώ πολύ. Όσο για τον xpapad που ορισμένοι συνεχίζετε να γλείφετε και μετά την αποχώρησή του ήταν είρων με πολλούς από εδώ μέσα και επιπλέον όσον αφορά εμένα προσβλητικός και υβριστής χωρίς να έχει προηγηθεί κάτι μεταξύ μας. Είχε βγάλει προσωπικά μου στοιχεία στη φόρα και δεν αναφέρομαι μόνο στο τηλέφωνο (αναφορά στο αν έχω πάρει πτυχίο κ.τ.λπ.), με αποκαλούσε αναίτια προμότορα, τί να πρωτοθυμηθώ...
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Θύμισέ μου, γνωριζόμαστε από κοντά για να είσαι σε θέση να γνωρίζεις τί είδους σχέση έχω πλέον με τη Μικαέλα; Για να τελειώνει όμως αυτή η ιστορία με τον τσακωμό μου με τον xpapad την οποία κάποιοι ανακυκλώνετε συνέχεια ίσως γιατί θρέφεστε απ' το κουτσομπολιό, να πω ότι με τη Μικαέλα μετά απ' την παρεξήγηση μεταξύ εμού και της αδερφής της για ένα διάστημα οι σχέσεις μας όντως δεν ήταν καλές. Ένα χρόνο όμως μετά και αφού είχε κλείσει το Amnezia και η Μικαέλα πλέον δούλευε στο studio με δέχτηκε σαν πελάτη κανονικά και μάλιστα όχι με το στανιό - πέρασα υπέροχα μαζί της - και στη συνέχεια την έχω συναντήσει αμέτρητες φορές σε τσάρκες με γνωστούς συναγωνιστές από το site - πολλοί εκ των οποίων συμμετέχουν και στο παρόν thread - και είναι διαχυτικότατη μαζί μου όπως κι εγώ μαζί της φυσικά, με τα αστεία μας, με τα πειράγματά μας. Επιπλέον έχουμε επικοινωνία και μέσω μέσου κοινωνικής δικτύωσης και μάλιστα όχι από επαγγελματικό της προφίλ. Χρειάζεται ν' αναφέρω κάτι περισσότερο; Δεν ξέρω αν κατάλαβε ότι ήταν υπερβολική η αντίδρασή της στην παρεξήγηση που είχε γίνει μεταξύ εμού και της Ιωάννας ή απλά πέρασε ο καιρός και θεώρησε ότι δεν έχει νόημα να μου κρατάει κακία, αλλά έτσι έχουν τα πράγματα και προσωπικά τη συμπαθώ πολύ. Όσο για τον xpapad που ορισμένοι συνεχίζετε να γλείφετε και μετά την αποχώρησή του ήταν είρων με πολλούς από εδώ μέσα και επιπλέον όσον αφορά εμένα προσβλητικός και υβριστής χωρίς να έχει προηγηθεί κάτι μεταξύ μας. Είχε βγάλει προσωπικά μου στοιχεία στη φόρα και δεν αναφέρομαι μόνο στο τηλέφωνο (αναφορά στο αν έχω πάρει πτυχίο κ.τ.λπ.), με αποκαλούσε αναίτια προμότορα, τί να πρωτοθυμηθώ...
καλα ενταξει φιλε και εγω οταν πηγαινω σε στουντιο ολες μου κωλοτριβονται...!!! το να ειναι πιο περιορισενη στο στουντιο και να μην εχει την επιλογη της απορριψης καποιου οπως στο αμνεζια σου περασε καθολου απο το μυαλο σου???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
καλα ενταξει φιλε και εγω οταν πηγαινω σε στουντιο ολες μου κωλοτριβονται...!!! το να ειναι πιο περιορισενη στο στουντιο και να μην εχει την επιλογη της απορριψης καποιου οπως στο αμνεζια σου περασε καθολου απο το μυαλο σου???

Μου πέρασε την πρώτη φορά που πήγα μαζί της ένα χρόνο μετά το περιστατικό. Αλλά αφ' ενός μόνο ψυχρή δεν ήταν στο δωμάτιο μαζί μου, αφ' ετέρου συνέχισε να είναι διαχυτικότατη και φιλική μαζί μου όποτε την έβλεπα μετά. Τέλος πάντων, αυτές είναι πληροφορίες που δεν είναι σωστό να τις παραθέτω εδώ αλλά έπρεπε να υπερασπιστώ τη θέση μου, δεν πρόκειται να γράψω τίποτα άλλο. Όποιος θέλει να το συζητήσουμε ας μου στείλει pm.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Μου πέρασε την πρώτη φορά που πήγα μαζί της ένα χρόνο μετά το περιστατικό. Αλλά αφ' ενός μόνο ψυχρή δεν ήταν στο δωμάτιο μαζί μου, αφ' ετέρου συνέχισε να είναι διαχυτικότατη και φιλική μαζί μου όποτε την έβλεπα μετά. Τέλος πάντων, αυτές είναι πληροφορίες που δεν είναι σωστό να τις παραθέτω εδώ αλλά έπρεπε να υπερασπιστώ τη θέση μου, δεν πρόκειται να γράψω τίποτα άλλο. Όποιος θέλει να το συζητήσουμε ας μου στείλει pm.
ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΜΕ PM .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
........

...... Νά κρατάμε τήν Πύλη άνοικτή !! :smitten:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
...Πηνελόπη τη ψηλή μελαχροινή σερβιτόρα και bar woman που προφανώς δεν ήταν διαθέσιμη ...
Μια νύχτα, ένας τριχωτός ευτραφής μεθυσμένος συμμετείχε σε στριπτίζ πάνω στον πάγκο (που ήταν πασαλειμμένος με κολπικά υγρά και ποτά), η Πηνελόπη είχε πει το αλήστου μνήμης "κοιλιά κι αρχίδια, του άντρα τα στολίδια".
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Μια νύχτα, ένας τριχωτός ευτραφής μεθυσμένος συμμετείχε σε στριπτίζ πάνω στον πάγκο (που ήταν πασαλειμμένος με κολπικά υγρά και ποτά), η Πηνελόπη είχε πει το αλήστου μνήμης "κοιλιά κι αρχίδια, του άντρα τα στολίδια".

:kneel: :kneel: :kneel:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Η αρχική ονομασία του Amnezia, ήταν "Man Ray".
O Man Ray ήταν ένας καλογυναικάς φωτογράφος παγκόσμιας αποδοχής.
Έως τις 27-9, το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης Άνδρου εκθέτει έργα του.
 

GUNS N ROSES

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
θυμασται μια ξανθια με ισιο μαλλι Ελληνιδα πανεμορφη με τατουάζ στην ωμοπλατη ? 1 ερχοταν και 1 δεν ερχοταν αλλα δουλευε καλα, ηταν πανεμορφη.
 

GUNS N ROSES

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Απλα δουλευε, μιλφακι ητανε, παρα πολύ ομορφη Ελληνιδα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αυτές τις περίφημες ανήλικες πάντως εγώ δεν τις είδα ποτέ...
εκτός κιαν μεγαλοδείχναν...

μύστη μου, γνωστή κορασίδα των Στούντιο είναι γεννηθείσα το 1992 ... το 2008 πόσο να ήταν άραγε ??
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
έλα ρε σύ... δεν σοβαρολογείς... αυτή έσκασε εκεί το 2010... άρα ήταν 18...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.363
Κριτικές
61
Like
42.403
Πόντοι
22.785
Η αρχική ονομασία του Amnezia, ήταν "Man Ray".
O Man Ray ήταν ένας καλογυναικάς φωτογράφος παγκόσμιας αποδοχής.
Έως τις 27-9, το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης Άνδρου εκθέτει έργα του.
.........

........ Καί πρίν τό "Man Ray" ποίον ήτω τό όνομά του ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom