Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά & ποιος μας λέει ότι δε θα σκάνε τα κορίτσια σαν... πελάτισσες & στο καινούριο μαγαζί; Όπως & στο παλιό άλλωστε :2funny: :2funny: :2funny: Άλλωστε το ξενοδοχείο δίπλα είναι... Ξέρει κανείς αν πολλές απ' αυτές τώρα θα κάνουν πιάτσα στους γύρω δρόμους;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
...Καλά, ρε...Μια παρτουζίτσα με 2 βλαχορουμάνες θα την κάνετε μυθιστόρημα??
Ρωσσίδες μήπως ?? :idiot:

Eίμαστε όλίγον τί   λι[size=17pt]-γκ[/size]ουρμέδες έμείς , δέν τό καταλάβατε άγαπητέ  ??
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Ρε παιδιά & ποιος μας λέει ότι δε θα σκάνε τα κορίτσια σαν... πελάτισσες & στο καινούριο μαγαζί; Όπως & στο παλιό άλλωστε :2funny: :2funny: :2funny: Άλλωστε το ξενοδοχείο δίπλα είναι... Ξέρει κανείς αν πολλές απ' αυτές τώρα θα κάνουν πιάτσα στους γύρω δρόμους;

Μήν τρομάζετε , άγαπητέ ....... παραμένουν τά ίδια ώς έχουν  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε παίδες στο μαγαζί εχω πάει κανα τεσσάρι φορές λόγω ότι είμαι από επαρχία . Πες τε μου ποια είναι η ιωάννα και ποια η μίχαελα. Που κάθονται και πως είναι;
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες στο μαγαζί εχω πάει κανα τεσσάρι φορές λόγω ότι είμαι από επαρχία . Πες τε μου ποια είναι η ιωάννα και ποια η μίχαελα. Που κάθονται και πως είναι;


Ως σημείο αναφοράς βάζουμε την Μάγδα.
Η ξανθιά που κάθεται δίπλα της είναι η Ιωάννα που έχει και ένα μικρό τατουάζ πίσω στο δεξί ώμο!  Συνήθως  φορά κοντοκαβαλλο τζιν.
Δεν την μπλέκεις με την άλλη ξανθιά (Σιμονα) γιατί η Ιωάννα έχει βυζαρα ενώ η Σιμονα εφηβικό!
Ποιο δίπλα η μελαχρινή μακρυμαλουσα είναι η Μιχαελα που και αυτή δεν την μπλέκεις με τη Ρωξάνη για τον ίδιο λόγο, συν τα πολλά κυβικά της Ρωξάνης.
Προσοχή η μιχαελα μπορεί να κάθεται και στον τοίχο δίπλα στη Σιμονα!
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Μήν τρομάζετε , άγαπητέ ....... παραμένουν τά ίδια ώς έχουν  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

πότε θα όλο χύσουμε ρε σύντροφε?? διαβάσαμε για κομοδίνο που προβαίνει σε  γλυφοκωλι και μας έλιωσε η αγωνία για τα παρακάτω!!!!!

άντε ρε συνεΧΥΣΤΕ!!!!!!!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ευχαριστώ πολύ συναγωνίστη κώστα4
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  ιστόρημα  αμιτσοαγιαννικής  πολυσυμπλεγματικής  και πολυεθνικής συνευρέσεως  θα  εκδοθεί  σε  πρισσότερα  τευχίδια και  από  εκείνα  του  Γκαούρ  Ταρζάν .

Εις  το  τέλος , ο  Αμίτσις  και  ο Αγιαννός , παγιδεύουν  τον  Πρόεδρο  του Δ΄ Τμήματος  του  ΣτΕ , τον  οποίο το κομοδίνο βιάζει  με  strap  on , προκειμένου  να  διαμαρτυρηθεί  για  την  από  φαση  του  Δικαστηρίου που  αφαιρεί  τα  πολιτικά  δικαιώματα  των  μεταναστών .

Αγιαννός  , ο Ποκοπίκο του Σεξ !
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε παίδες για πες τε μου. Εχω πάρει ναντίν μαγδα ρεβεκκα ρωξανη. Που να βαδίσω τώρα να μην φάω φόλα;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παίδες για πες τε μου. Εχω πάρει ναντίν μαγδα ρεβεκκα ρωξανη. Που να βαδίσω τώρα να μην φάω φόλα;

Παιδιά άνοιξε το μαγαζί με την καινούρια μορφή, έχει πάει κανείς; Εγώ αυτές τις μέρες μόνο απόγευμα αν καταφέρω να περάσω... Όχι τίποτ' άλλο, να μας πείτε αν τα κορίτσια είναι στις επάλξεις έστω & κάτω απ' τους ρυθμούς της Trance... Τί ώρες λειτουργεί το καινούριο μαγαζί;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Τα πράγματα παραμένουν όπως ήταν φίλε από ότι λένε και οι συναγωνιστές πιο πάνω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τα πράγματα παραμένουν όπως ήταν φίλε από ότι λένε και οι συναγωνιστές πιο πάνω.

Μακάρι ρε φίλε γιατί ψαρώσαμε... Συνεχίζει να λειτουργεί μες τη μέρα δηλαδή;
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
μια ερώτηση {σε επανλάληψη}
Μαρία/Σιμόνα/Ναντίν εμφανίζονται; {για Ναντίν εγκυκλοπαιδικά ρωτάω, γιατί φίλος πιο πάνω απάντησε ότι λείπει για κάποιο λόγο...}
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
μια ερώτηση {σε επανλάληψη}
Μαρία/Σιμόνα/Ναντίν εμφανίζονται; {για Ναντίν εγκυκλοπαιδικά ρωτάω, γιατί φίλος πιο πάνω απάντησε ότι λείπει για κάποιο λόγο...}

Άσε ρε παλικάρι...εσένα σού'χω κάτι special!!! Λιγάκι υπομονή.... :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Αποκαλύψεις, αποκαλύψεις...

Φυσικα δέν είναι καί άπαραιτητο να μάς άρεσει κάτι τέτοιο, τουλαχιστον όμως άς μήν χλευάζουμε όσους έχουν το θάρρος και έκφραζουν τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις,
έφοσον αύτό δεν ένοχλεί και δέν βλάπτει κανέναν..

Τά σέβη μου άγαπητέ  ;) ;) ;) ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
μια ερώτηση {σε επανλάληψη}
Μαρία/Σιμόνα/Ναντίν εμφανίζονται; {για Ναντίν εγκυκλοπαιδικά ρωτάω, γιατί φίλος πιο πάνω απάντησε ότι λείπει για κάποιο λόγο...}

Άνατρέξτε άγαπητέ στήν παλίρροια...... αύτό γίνεται.......

πάνε καί έρχονται !!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom