Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Νέο dance stage με εναλλασσόμενο line up και progressive, techno και trance ήχο.

Αρχίδια.
Το ίδιο είχαν προσπαθήσει να κάνουν και πριν δυο χρόνια, όταν έγινε και η μεγάλη ανακαίνιση του μαγαζιού. "Καταργήθηκαν" τα κορίτσια, έπαιζε μουσική, και (νομίζω ότι) πήγαν να το γυρίσουν κάπως προς gay bar, μιας και στην περιοχή "παίζει" αρκετά και αυτό το είδος.
Σιγά-σιγά και σταδιακά, το πράμα ξαναγύρισε προς ψωνιστήρι Ρουμάνων, που φαίνεται πως η μια με την άλλη "προσκαλούνται" στην Αθήνα για να μπούν στο χώρο και αυτά τα κυκλώματα.
Το χρήμα από αυτή τη δουλειά είναι πολύ περισσότερο (και για το bar, και για το hotel, και για τους σερβιτόρους, και για τις Ρουμάνες) από οποιαδήποτε άλλη δραστηριότητα.
Επομένως (αν δεν έχει πέσει κάποιο γερό bust) το μαγαζί θα ξαναγυρίσει στη γνωστή του κατάσταση.
Λίγο υπομονή κάν'τε.
Το έχουμε ξαναδεί το έργο.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ή συνέχεια ...... νομίζω ότι άνήκει στόν agiana !!!

Θέλαμε να βοηθήσουμε την οικογένεια..... Άρα, η επιλογή μας, ήταν αι δύο αδελφαί!

Το κομοδίνο το πήραμε για να μας βοηθάει επικουρικά. Να τοποθετεί τα ανδρικά μόρια στη σωστή οπή, να συμπληρώνει λιπαντικό εκεί που έπρεπε, να αναλάβει βρε παιδί μου, τις βοηθητικές εργασίες, για να επιτευχθεί το μέγιστο αποτέλεσμα κατά τη διάρκεια της σύζευξης. Έτσι κι αλλιώς σε κάθε μάχη, πρέπει να υπάρχει και κάποιος να μαζεύει τα αποκαμωμένα σώματα των μαχητών!

Λάγνα κορμιά, να έχουν απλωθεί επάνω στο κρεββάτι, το οποίο πριν είχαμε ράνει με ροδοπέταλα. (Σε τέτοιες στιγμές, ακόμη και η λεπτομέρεια μετράει). Βραχνές κραυγούλες από όλους, να μπερδεύονται με αυτές που εξέπεμπε η τηλεόραση, κάνοντας ακόμη πιό ηδονική την ατμόσφαιρα. Οι συνεχείς εναλλαγές, ουδόλως μας εκούρασαν, αφού οι κινήσεις των δύο κοριτσιών ήταν σαν αυτές των αυτοκρατορικών μπαλλέτων της Μόσχας. Η ωριαία συνεύρεση ήτο σαν μία όπερα, ναι σαν την όπερα του Πουτσίνι. Δεν υπάρχουν λόγια που μπορούν να αποδώσουν τις εικόνες και τα συναισθήματα που διαπερνούν κάποιον που ζει σαν αυτοκράτορας έστω και για μία ώρα. Οι δύο αδελφούλες, σαν υπάκουες και καθ'όλα συνηδητοποιημένες σκλάβες του έρωτα, εξετέλεσαν πλήρως το ρόλο τους.

Και το τέλος...?

(Συνεχίζεται!)
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
16
Like
2.704
Πόντοι
4.125
Τωρα δλδ αμα παμε εκει δεν γαμαμε ετσι?Και τα κοριτσια που αναφερατε πως δουλευαν εκει και ψωνιζονταν τι εγιναν?
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Δηλαδή ρε παίδες δεν υπάρχει τίποτα πλέον από ρουμάνακια κλπ εκεί. Έλεγα να παω από εβδομάδα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.578
Πόντοι
22.785
(Συνεχίζεται!)
[/quote]
Όσαν τόν μαέστρο Τανχώϋζερ...... έξυμνή ό μαχητής !!!!!

Αν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να πεθάνεις αύτός είναι πάνω στο σέξ,
έκεί όπου ό έρωτισμός είναι η έπιδοκιμασία της ζωής μέχρι θανάτου ,  όπως έγραφε ό καταραμένος γραφιάς του έρωτα, Ζορζ Μπατάιγ Dancing Smiley www.imagerous.com/] [/URL]

Ξάφνου  παρεκλίναμε από την λογική καί ή όπως λέη καί ό μέγας δάσκαλος pour........ ή άδρεναλίνη προκαλεί τον μεγαλύτερο έρεθισμό....

Για μένα, άπό ανέκαθεν ήθελα να μοιράζομαι τό κρεβάτι του seχ με κάποιον άλλον άντρα. Ήτανε μια κρυφή μου φαντασίωση άλλά και για τά συκεκριμένα κορίτσια , ήταν κάτι άνάλογο.

Τότε λοιπόν άρχίζη τό παιχνίδι καί ό agiana  σηκώθηκε και ήρθε στήν πολυθρόνα πού καθόμουνα μέ τήν Μικαέλα ........

Ή Μικαέλα  γύρισε προς το μέρος του και τον κοίταξε χαμογελώντας.

Αυτός σάν να κατάλαβε άκριβώς τι ήθελε καί με μια γρήγορη κίνηση πέταξε  
τον όρθιο πούτσο , λίγα έκατοστά άπό  το πρόσωπό της.

Ο όρθιος πούτσος του ήταν ένα θέαμα που δεν ήθελα να χάσω και πριν η Μικαέλα  να τόν πιάσει στο χεράκι της, πρόλαβα νά τόν δω προσεκτικά.

Ήταν σήμερα τόσο μεγάλος και χοντρός  καί γυρισμένος πρός τα πάνω, σάν  ένα κατακόκκινο χοντρό  μανιτάρι.....

Η Μικαέλα τον χάιδεψε για λίγο, τρίβοντας τον πάνω , κάτω και μετά παίρνοντας κατάλληλη θέση τον έχωσε στο στόμα της.

Τον κατάπιε όλο μέχρι τη βάση του.........

Το τσιμπούκι συνεχιζόταν πάνω από δέκα λεπτά τώρα και το άπολάμβαναν κι οι δυό στο κατακόρυφο.

Ήθελα να τήν γαμήσω τώρα έπιτόπου, να την κάνω να λιγοθυμήσει άπό καύλα αλλά συγκρατήθηκα.

Καλύτερα να τους βλέπω, παρά να τούς τήν χαλάσω.

Συνεχίζεται .........
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
δημιουργείς! ~συνέχισε...~ :thumbsup:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Μη σταματάς....Βάζω και μουσική υπόκριση από Rondo Venezziano! Έτσι να λυσσάξει κι ο Μπερλουσκόνι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Για μένα, άπό ανέκαθεν ήθελα να μοιράζομαι τό κρεβάτι του seχ με κάποιον άλλον άντρα. Ήτανε μια κρυφή μου φαντασίωση ...
...

Αποκαλύψεις, αποκαλύψεις...
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Μη σταματάς....Βάζω και μουσική υπόκριση από Rondo Venezziano! Έτσι να λυσσάξει κι ο Μπερλουσκόνι  :2funny: :2funny: :2funny:

Μια και τον ανέφερες προτείνω  να ανακηρύξουμε τον μεγάλο γαμικουλα Σιλβιο σε επίτιμο πρόεδρο του σαιτ!!!

Αν ήμουν Ιταλός θα τον ψήφιζα κατά παράβαση και της ιδεολογίας μου και των πολιτικών μου θέσεων μόνο και μόνο για να επιβραβεύσω  τον 75αρι γαμιά που συνεχίζει και δεν κωλώνει να μπουρδελιαζει !
Μραβο……….
:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Θέλαμε να βοηθήσουμε την οικογένεια..... Άρα, η επιλογή μας, ήταν αι δύο αδελφαί!

Το κομοδίνο το πήραμε για να μας βοηθάει επικουρικά. Να τοποθετεί τα ανδρικά μόρια στη σωστή οπή, να συμπληρώνει λιπαντικό εκεί που έπρεπε, να αναλάβει βρε παιδί μου, τις βοηθητικές εργασίες, για να επιτευχθεί το μέγιστο αποτέλεσμα κατά τη διάρκεια της σύζευξης. Έτσι κι αλλιώς σε κάθε μάχη, πρέπει να υπάρχει και κάποιος να μαζεύει τα αποκαμωμένα σώματα των μαχητών!

Λάγνα κορμιά, να έχουν απλωθεί επάνω στο κρεββάτι, το οποίο πριν είχαμε ράνει με ροδοπέταλα. (Σε τέτοιες στιγμές, ακόμη και η λεπτομέρεια μετράει). Βραχνές κραυγούλες από όλους, να μπερδεύονται με αυτές που εξέπεμπε η τηλεόραση, κάνοντας ακόμη πιό ηδονική την ατμόσφαιρα. Οι συνεχείς εναλλαγές, ουδόλως μας εκούρασαν, αφού οι κινήσεις των δύο κοριτσιών ήταν σαν αυτές των αυτοκρατορικών μπαλλέτων της Μόσχας. Η ωριαία συνεύρεση ήτο σαν μία όπερα, ναι σαν την όπερα του Πουτσίνι. Δεν υπάρχουν λόγια που μπορούν να αποδώσουν τις εικόνες και τα συναισθήματα που διαπερνούν κάποιον που ζει σαν αυτοκράτορας έστω και για μία ώρα. Οι δύο αδελφούλες, σαν υπάκουες και καθ'όλα συνηδητοποιημένες σκλάβες του έρωτα, εξετέλεσαν πλήρως το ρόλο τους.

Και το τέλος...?

(Συνεχίζεται!)

:new_shocked:

(Συνεχίζεται!)

Όσαν τόν μαέστρο Τανχώϋζερ...... έξυμνή ό μαχητής !!!!!

Αν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να πεθάνεις αύτός είναι πάνω στο σέξ,
έκεί όπου ό έρωτισμός είναι η έπιδοκιμασία της ζωής μέχρι θανάτου ,  όπως έγραφε ό καταραμένος γραφιάς του έρωτα, Ζορζ Μπατάιγ Dancing Smiley www.imagerous.com/] [/URL]

Ξάφνου  παρεκλίναμε από την λογική καί ή όπως λέη καί ό μέγας δάσκαλος pour........ ή άδρεναλίνη προκαλεί τον μεγαλύτερο έρεθισμό....

Για μένα, άπό ανέκαθεν ήθελα να μοιράζομαι τό κρεβάτι του seχ με κάποιον άλλον άντρα. Ήτανε μια κρυφή μου φαντασίωση άλλά και για τά συκεκριμένα κορίτσια , ήταν κάτι άνάλογο.

Τότε λοιπόν άρχίζη τό παιχνίδι καί ό agiana  σηκώθηκε και ήρθε στήν πολυθρόνα πού καθόμουνα μέ τήν Μικαέλα ........

Ή Μικαέλα  γύρισε προς το μέρος του και τον κοίταξε χαμογελώντας.

Αυτός σάν να κατάλαβε άκριβώς τι ήθελε καί με μια γρήγορη κίνηση πέταξε 
τον όρθιο πούτσο , λίγα έκατοστά άπό  το πρόσωπό της.

Ο όρθιος πούτσος του ήταν ένα θέαμα που δεν ήθελα να χάσω και πριν η Μικαέλα  να τόν πιάσει στο χεράκι της, πρόλαβα νά τόν δω προσεκτικά.

Ήταν σήμερα τόσο μεγάλος και χοντρός  καί γυρισμένος πρός τα πάνω, σάν  ένα κατακόκκινο χοντρό  μανιτάρι.....

Η Μικαέλα τον χάιδεψε για λίγο, τρίβοντας τον πάνω , κάτω και μετά παίρνοντας κατάλληλη θέση τον έχωσε στο στόμα της.

Τον κατάπιε όλο μέχρι τη βάση του.........

Το τσιμπούκι συνεχιζόταν πάνω από δέκα λεπτά τώρα και το άπολάμβαναν κι οι δυό στο κατακόρυφο.

Ήθελα να τήν γαμήσω τώρα έπιτόπου, να την κάνω να λιγοθυμήσει άπό καύλα αλλά συγκρατήθηκα.

Καλύτερα να τους βλέπω, παρά να τούς τήν χαλάσω.

Συνεχίζεται .........

:new_shocked: :new_shocked:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κι εγω φριττω.....Καλο παιδι ο agiana.....Σπιτι δουλεια, μασατζιδικο σπιτι  ητανε μια ζωη.....Θα.......καταρρευσω :rockon: :rockon: :rockon:
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ σκέπτομαι με αυτά που διαβάζω ότι είμαι τυχερός που γεννήθηκα στην Ελλάδα με τη μίζερη νομοθεσία γιατί με αυτά που συμβαίνουν στο Greek  made  FKK  βλέπω ότι αν είχα εύκολη πρόσβαση σε Κανά Άρτεμις –Βερολίνου εκεί  θα άφηνα την τελευταία μου πνοή πολύ νεαρός!!!!
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Ήταν να συναντήσει ο ΑΓΙΑΝΝΑ τον ΑΜΤΖΙΚ!
Έναν τέτοιο ψάχνω και εγώ ,και έχω κεράσει καφέ 5-6 φίλους  εκεί ,αλλά όλοι οι συντηρητικοί υποκριτές στραβώνουν και με  αφήνουν μόνο να παλεύω στα δωμάτια. Άσχετα αν όπως υποπτεύομαι την άλλη μέρα σκάνε από τις 09 και περιμένουν να ανοίξει το ίδρυμα!
Ουαί υμιν φαρισαίοι υποκριτές !!!!

:headbang:  :headbang:  :headbang:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Μια και τον ανέφερες προτείνω  να ανακηρύξουμε τον μεγάλο γαμικουλα Σιλβιο σε επίτιμο πρόεδρο του σαιτ!!!

Αν ήμουν Ιταλός θα τον ψήφιζα κατά παράβαση και της ιδεολογίας μου και των πολιτικών μου θέσεων μόνο και μόνο για να επιβραβεύσω  τον 75αρι γαμιά που συνεχίζει και δεν κωλώνει να μπουρδελιαζει !
Μραβο……….
:fuck2:  :fuck2:  :fuck2:

...καλά, μην ορκίζεσαι ότι γαμεί ακόμη.. :uglystupid:
Τι σου κάνει ο γαμημένος ο παράς...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ήταν να συναντήσει ο ΑΓΙΑΝΝΑ τον ΑΜΤΖΙΚ!

Κώστα, τέτοιου είδους συνεύρεση, συνέβη με τον αμτζίκιο, αρχικώς πριν από 2 1/2 χρόνια. Μην ξεχνιόμαστε! Δες κάποιο παλαιότερο post μου στο παρών νήμα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Άσχετα αν όπως υποπτεύομαι την άλλη μέρα σκάνε από τις 09 και περιμένουν να ανοίξει το ίδρυμα!
Ουαί υμιν φαρισαίοι υποκριτές !!!!

:headbang:  :headbang:  :headbang:


Συνέβαινε  αυτό  κάποτε  σε  περιώνυμο  κωλόμπαρο  της  Λαρίσης .
Οι  γαμπροί  επί  των  τρακτέρ  στήνονταν  από  τις  8.00  το απόγευμα .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κώστα, τέτοιου είδους συνεύρεση, συνέβη με τον αμτζίκιο, αρχικώς πριν από 2 1/2 χρόνια. Μην ξεχνιόμαστε! Δες κάποιο παλαιότερο post μου στο παρών νήμα.

Ελπίζουμε  στην  ευτυχή  κατάληξη  του  ειδυλίου
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Για πες τε ρε παίδες επειδή ανεβαίνω από επαρχία και λέω να παω αυτή την βδομάδα θα βρω τίποτα η θα ανεβώ άδικα. Αν θέλει κάποιος ας μου πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom