Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εσύ τώρα πια έγινες διεθνούς βεληνεκούς που να Συγχρωτισθείς με μας τους ταπεινούς εδώδιμους............

Δεν θέλω ειρωνείες! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :smitten: :smitten: :smitten:

Το γνωρίζεις, ότι οι οικογενειακές και άλλες υποχρεώσεις μου με κρατούν μερικές φορές μακριά από τις δραστηριότητες του χώρου. Αλλά πάντα, προσπαθώ να βρίσκομαι (κατά το δυνατόν) μέσα στα πράγματα και να μην χάνω επεισόδεια. Η παροδική απουσία μου από το μέγαρο είναι σύντομη.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16


Το λυπηρό είναι ότι απουσιάζουν από το τόπικ  απόψεις-αναφορές καταξιωμένων συντρόφων ,που φώτιζαν το χώρο με την παρουσία τους!
Είναι και η «φυσική» παρουσία των αγωνιστών της κλινοπάλης άκρως περιορισμένη…..
:rockon:  :rockon:  :rockon:
Συνεκτιμώντας και τις «υστερικές» αντιδράσεις μερικών κορασίδων (κραυγές, φλασαρίσματα βυζιών ,σάλτα επί των καναπέδων),νομίζω ότι η κατάληξη και των ιερειών αλλά και των εναπομενόντων, ενθεν και ενθεν είναι η παράκρουσης!

:pipa2:  :pipa2:  :pipa2:
Σύντροφοι γρηγορείτε!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ζηλευω..........

Μακαρι να μπορουσα.
Εργασια απο τις 14:00 εως τις 23:00 αυτη την εβδομαδα........

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το ΣΚ ομως θα επανελθω δρημιτερος..........

Χθες δεν έχασες τίποτα....
Μια παγωμάρα στην ατμόσφαιρα, υστερικές εκδηλώσεις εκτόνωσης από τις συνήθεις, και απουσία της αφρόκρεμας καθώς και των μαχητών!
γάμα τα πίκραααααααα!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Κατόπιν των οδοιπορικών αναζητήσεών μου, στην εκπάγλου ωραιότητος, απ το καταπράσινο τοπίο της Βουλγαρία, για την ηρεμία της ψυχής μου και των γαστρονομικών μου ικανοποιήσεων, μετά από δεκάδες χρόνια ξανα εόρακα αυτή τη νύμφη, τη νεράιδα του δάσους την πυγολαμπίδα.
Την παρατηρούσα., πλέον της μίας ώρας, να με προσεγγίζει παράλληλα σε έναν πέτρινο τοίχο, πλαισιωμένο με πολύχρωμες πέτρινες πλάκες, απαστράπτουσα μέσα στο σκότος και σηματοδοτώντας την απίστευτη τύχη μου να δω, ίσως για τελευταία φορά στη μικρή, ανύπαρκτη μέσα στην αιωνιότητα ζωή μου, αυτό το εκπληκτικό πλάσμα να στέλνει αδύναμες ακτίνες φωτός σαν ένα φωτεινό μήνυμα μιας άγνωστης γλώσσας που οφείλουμε να αποκωδικοποιήσουμε, για την προστασία της φύσης που βιάσαμε καταπατήσαμε και υπερεκμεταλλευτήκαμε.
Και μετά όλα τα ανωτέρω βυθίστηκα ανώμαλα σε αυτή την περιοχή της κατάπτωσης, της υποκουλτούρας και της λούμπεν αντίληψης.Έσυρα με κόπο τα βήματά μου εκεί στην πλατεία βάθης, για να ικανοποιήσω για μια ακόμα φορά αυτό το άρρωστο πάθος του άκρατου ερωτισμού, που σαν σαράκι κατατρώει το κορμί μας και αποδομεί τη σκέψη μας.
Δεν άργησα πάραυτα να διαλέξω αυτή την χιλιοτραγουδισμένη "σαν την Λαίδα" ιέρεια της αριστερής πλευράς και ανεβήκαμε στα ανωτέρω δώματα.Το νεανικό σμιλευμένο κορμί της και τα μικρά ολόλευκα στήθη της βρέθηκαν πάνω στη γέρικη σάρκα μου, εγείροντας με ανεπαίσθητο τρέμουλο το κορμί μου.
Το στόμα της κατέβηκε χαϊδεύοντας ηδονικά το στέρνο και σύντομα τα χείλη της και η γλώσσα της αγκάλιασαν υγρά και με απίστευτη γλυκύτητα το ισχυρότατης στύσης πέος μου.Μού φόρεσε απαλά την περιφαλλίδα, που γλιστρούσε απαλά από την κρέμα που την περιέβαλλε και γυρίζοντας τη πλαγιαστά διείσδυσα βίαια στον πρωκτό της.
Παιάνες θριάμβου σάλπισαν και χάθηκα σε ανταριασμένους και φουρτουνιασμένους ωκεανούς ηδονής, καθώς παλινδρομούσα μέσα στον σφικτή και μικρή οπή.Παρατηρούσα τις συσπάσεις πόνου ίσως και ηδονής πάνω στο πρόσωπό της ,τα σφιχτοκλεισμένα μάτια της που τρεμόπαιζαν και τα ζεστόγλυκα κύματα ηδονής έρχονταν και ξανάρχονταν πιο ισχυρά μαστιγώνοντας τις αισθήσεις μου.
Ήθελα να κρατηθώ γευόμενος περισσότερο αυτές τις στιγμές ευδαιμονίας, αλλά ένα ασυγκράτητο ένστικτο βίαια μέσα μου με εξωθούσε στην εκσπερμάτωση που ερχόταν και κυλούσε σαν ποτάμι, που βοούσε και βρυχόταν πάνω στην ταλαιπωρημένη κοίτη από την ορμή του.     
Βόγκηξα και γρύλισα σαν λυσσασμένος σκύλος, καθώς αυτό το ζεστό γενεσιουργό υγρό κυλούσε στο πέος και διοχετευόταν με ορμή στην  περιφαλλίδα.Η σάρκα έτρεμε και η λεκάνη συσπόταν με βιαιότητα.Εκρήξεις φωτός και πολύχρωμες ακτίνες σαν ιριδίζων ουράνιο τόξο γέμισαν για δευτερόλεπτα τον εγκέφαλό μου και με γλυκούς κυματισμούς υποχώρησαν χάνοντας την έντασή τους.
Τέλος ξαναβρέθηκα χαμένος στο κρεβάτι της αμαρτίας να κοιτάω απλανώς το μαξιλάρι.Έσκυψα ελαφρά και φίλησα γλυκά με ευγνωμοσύνη την ιέρεια στο ροδίζων μάγουλο.

Εξαιρετικό δοκίμιο του κ. Doperman1.
Μεστές αισθήσεις, χρώματα, περιγραφή.
Εύγε!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ε  κάτι που έμεινε στην μαλακισμένη-ηρωική γενιά μας είναι η ευαίσθητη προσέγγιση της διάνοιξης της σούφρας!
Πάντα με καλλιτεχνική-λογοτεχνική έμφαση!

Τρομάρα μας!


:headbang:  :headbang:  :headbang:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Ακόμη κι έτσι, για καφεδάκι, καυλάντισμα και συγχρωτισμό με άλλους συναγωνιστές, είναι ότι πρέπει. (Κι αν εν τω μεταξύ, παίξει και κάποιο αστεράκι, δεν μας χαλάει καθόλου...) ;)
και γω γουστάρω το σκηνικό...  :cheesy:
για αστεράκια τώρα  :boobies:, μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε να σκοτεινιάσει...  :cool2:
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Με τιμούν ιδιαιτέρως οι καλές κριτικές ερωτικών δοκιμίων από καταξιωμένους τα μέγιστα συναγωνιστές στα ίδια πεδία όπως ο αδελφός Πύραυλος.
Ευχαριστώ τα μείζονα

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.997
Πόντοι
1.486
Δεν θέλω ειρωνείες! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :smitten: :smitten: :smitten:

Το γνωρίζεις, ότι οι οικογενειακές και άλλες υποχρεώσεις μου με κρατούν μερικές φορές μακριά από τις δραστηριότητες του χώρου. Αλλά πάντα, προσπαθώ να βρίσκομαι (κατά το δυνατόν) μέσα στα πράγματα και να μην χάνω επεισόδεια. Η παροδική απουσία μου από το μέγαρο είναι σύντομη.
Την άλλη εβδομάδα,μετα το τουρνουα πόκερ στο Λουτράκι,θα σε πάρω να πάμε μαζί...Παλιομαμή!Για καφεδάκι,να θυμηθούμε τα δικά μας στον ένα και μοναδικό ΝΑΟ:το ARTEMIS!!!!!!!
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
kalispera se olous!sorry gia greeklish alla kati epathe to pliktrologio!perasma kata tis 2 apo to megaro meta apo poli kero!logo doulias ke sizigikon ipoxreoseon!i rebekka me to mini tis ke ti goves ine poli kavla re pedi mou alla antistathika mias ke piga mono gia cafe!anarotieme itan kapios gnostos eki!afou ekatsa me tin rebeka ke ta ipame ligo xazeva ke tin mixaela!poli sexy simera me to mavro forema ke i alexandra mavrizmeni me to gri kolan gia polla...!ida episis sta aristera mia kontoula ksanthia me to mali kotso ke mavro mini forema ke tatoo sto podi!ti leei?fanike gia ksepeta!!avrio gia mixaela mou evgale kati!!!kali sinexia
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τι έγινες ρε παιδί που  χάθηκες?
Άλλαξες παραλία?
που κολυμπάς τώρα.... μολόγα!
αν θυμάμαι καλά ήταν να αναφέρεις για  :fuck2:  :fuck2:με Μαγδα.

 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
file mou alaxa ligo paralia!!eblexa me masaz ke ena standarki mikrouliko alvanaki pou gnorisa ke mazevi lefta gia diakopes :P
magda apistefti pipa re pedi mou ke kolo diamanti ke ola mesa stoma ti alli fora tis ipa oti tha tis fero doniti na peksi me mixaela ke den arithike!!episis epidi exo adinamia sto na forai kaltson mou ipe na tis fero!!exi orea podarakia pandos!!tha tin ithela pandos pio ipotaktiki ke pse san tin rebeka!elpixo avrio i mixaela na to exi to pse alioos :s&m_2: me vlepo na pigena s29 gia koulouraki tis marias!isoun eki simera??
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
i alexandra telika kani ta panda?to exi to pse??ime se dillima :sunglasses:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Επειδή είμαι του γούτσου γούτσου, δεν μπορώ να σου κάνω έγκυρη ενημέρωση για PSE.
Με επιφύλαξη, νομίζω ότι η Αλεξάνδρα είναι ο.κ.
Χτες, βοσκούσα στο μουνολιβαδο…………….
Αλλά πολλές απουσίες!
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
efxaristo file mou!!mallon sira prota i mixaella tote ke meta i alexandra!! :sunglasses:prepi na erthi fresko  :boobies:sto megaro giati varethika ligaki!i simon xondrine poli ti ida simera ke epatha plaka kalo krevati mono se diplo me maria aksizi moni tis den nomizo!!diplo magda mixaela exi dokimasi kanis??
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
i alexandra dini koulouraki ?giati afto ine ke to mono arnitiko gia tin mixaela gia mena!!
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Αντε ξανά απ' την αρχή να υπολογίζομεν εννέα χαλεπάς ημέρας ώστε να συσφιχθούν οι πρωκτοί.
Ενεφανίσθη ως από μηχανής θεός  ο αγαπητός συναγωνιστής LAXXX.
Την φαλλίσαμε την πεήσαμε κοινώς "λαικώς" την πουτσίσαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom