Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δεν μου αρέσει να αναφέρομαι δημόσια σε ιδιαίτερα προσωπικές στιγμές με τα κορίτσια,είτε εδω,είτε στα μασαζ,κλπ.
Θα πώ κάτι όμως....συζητάγαμε χθες,εδω στο φόρουμ,με τον κ.λάγαρο περί κλάσης και προσωπικότητος των κοριτσιών...και αναφερθήκαμε σε 3-4.Προσωπικά μόνο με μία απο αυτές έχω εμπειρία....
Μέσα στο δωμάτιο λοιπόν μου λέει "καλύτερα πήγαινε εσυ πρωτος για μπα΄νιο,τώρα που είναι στεγνα,γιατί μετά με τα νερά μπορεί να γλυστρήσεις....εγω εχω πείρα απο αυτά γιατί ερχομαι πολλές φορές και ξέρω που θα πατήσω...."
Δεν είναι λοιπόν όλα τα πράγματα πίπες και πισωκολλητά και πρωκτικά...παίζει ρόλο και ο άνθρωπος....ας μην το ξεχνάμε αυτό.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Την θερμη καλημερα μου σε ολους τους εγκριτους θαμωνες του μεγαρου.
Λογω ωραριου εργασιας αυτην την εβδομαδα αναγκαστκη απουσια για τον ινδιανο........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
Υπομονή buddy....βδομάδα είναι θα περάσει.. Δε χαμπαριάζεις εσύ απ'αυτά :thumbsup:

Έχω κάνει τις ίδιες σκέψεις...... Μεσουσης της κρίσης και για να μη το κλαίμε, πρέπει κάτι να κάνουν όλοι αυτοί που ζουν από το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ!
Πόσο δίκιο έχεις...και πόσο ταιριάζουν οι αντιλήψεις μας, όπως σίγουρα θα συμφωνήσουν πολλοί Πορνομεγαρίτες! Σου βγάζω το καπέλο γιατί σε οτιδήποτε τοποθετείσαι, κατά τη γνώμη μου, λες τα πράγματα στη σωστή τους διάσταση. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
]Το ρημαδοκαλοκαιρινο θα ανοιξει επιτελους ?Παντως τις τρεις φορες που πηγα αυτο το μηνα ,παντα μεσημερι,πολυ βαριεστημενες τις ειδα. Μαλλον χρειαζετε νεο αιμα απο διαφορετικη χωρα προελευσης για να σπασει το γκετο .Ισως να φταιει που πηγαινω μονος μου και τις παρατηρω μολις καποιος συναγωνιστης ,οχι με ασχημο τροπο τις αποριψει,αρχιζουν τα σχολια και τις βρισιες. Ετσι εχω φτιαξει τον δικο μου μαυροπινακα .
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Συγνωμη για αυτα που εγραψα μαλλον με εχει βαρεσει ο ηλιος κατακεφαλα ουτε  εγω δεν βγαζω νοημα
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Συγνωμη για αυτα που εγραψα μαλλον με εχει βαρεσει ο ηλιος κατακεφαλα ουτε  εγω δεν βγαζω νοημα
Ο μαυροπίνακας όμως έχει την αξία του και θέλουμε την ανάρτηση του.
Όπως και τα κολακευτικά που θαγραφες για κάποιες έχουν ενδιαφέρων και πρακτικό αποτέλεσμα για όλους!

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συγνωμη για αυτα που εγραψα μαλλον με εχει βαρεσει ο ηλιος κατακεφαλα ουτε  εγω δεν βγαζω νοημα

Δεν χρειάζεται να ανασκευάσεις συναγωνιστή. Όποιος έχει νου και διορατικότητα, κατάλαβε τα πάντα απ'όσα είπες!!! :thumbsup:
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Κατόπιν των οδοιπορικών αναζητήσεών μου, στην εκπάγλου ωραιότητος, απ το καταπράσινο τοπίο της Βουλγαρία, για την ηρεμία της ψυχής μου και των γαστρονομικών μου ικανοποιήσεων, μετά από δεκάδες χρόνια ξανα εόρακα αυτή τη νύμφη, τη νεράιδα του δάσους την πυγολαμπίδα.
Την παρατηρούσα., πλέον της μίας ώρας, να με προσεγγίζει παράλληλα σε έναν πέτρινο τοίχο, πλαισιωμένο με πολύχρωμες πέτρινες πλάκες, απαστράπτουσα μέσα στο σκότος και σηματοδοτώντας την απίστευτη τύχη μου να δω, ίσως για τελευταία φορά στη μικρή, ανύπαρκτη μέσα στην αιωνιότητα ζωή μου, αυτό το εκπληκτικό πλάσμα να στέλνει αδύναμες ακτίνες φωτός σαν ένα φωτεινό μήνυμα μιας άγνωστης γλώσσας που οφείλουμε να αποκωδικοποιήσουμε, για την προστασία της φύσης που βιάσαμε καταπατήσαμε και υπερεκμεταλλευτήκαμε.
Και μετά όλα τα ανωτέρω βυθίστηκα ανώμαλα σε αυτή την περιοχή της κατάπτωσης, της υποκουλτούρας και της λούμπεν αντίληψης.Έσυρα με κόπο τα βήματά μου εκεί στην πλατεία βάθης, για να ικανοποιήσω για μια ακόμα φορά αυτό το άρρωστο πάθος του άκρατου ερωτισμού, που σαν σαράκι κατατρώει το κορμί μας και αποδομεί τη σκέψη μας.
Δεν άργησα πάραυτα να διαλέξω αυτή την χιλιοτραγουδισμένη "σαν την Λαίδα" ιέρεια της αριστερής πλευράς και ανεβήκαμε στα ανωτέρω δώματα.Το νεανικό σμιλευμένο κορμί της και τα μικρά ολόλευκα στήθη της βρέθηκαν πάνω στη γέρικη σάρκα μου, εγείροντας με ανεπαίσθητο τρέμουλο το κορμί μου.
Το στόμα της κατέβηκε χαϊδεύοντας ηδονικά το στέρνο και σύντομα τα χείλη της και η γλώσσα της αγκάλιασαν υγρά και με απίστευτη γλυκύτητα το ισχυρότατης στύσης πέος μου.Μού φόρεσε απαλά την περιφαλλίδα, που γλιστρούσε απαλά από την κρέμα που την περιέβαλλε και γυρίζοντας τη πλαγιαστά διείσδυσα βίαια στον πρωκτό της.
Παιάνες θριάμβου σάλπισαν και χάθηκα σε ανταριασμένους και φουρτουνιασμένους ωκεανούς ηδονής, καθώς παλινδρομούσα μέσα στον σφικτή και μικρή οπή.Παρατηρούσα τις συσπάσεις πόνου ίσως και ηδονής πάνω στο πρόσωπό της ,τα σφιχτοκλεισμένα μάτια της που τρεμόπαιζαν και τα ζεστόγλυκα κύματα ηδονής έρχονταν και ξανάρχονταν πιο ισχυρά μαστιγώνοντας τις αισθήσεις μου.
Ήθελα να κρατηθώ γευόμενος περισσότερο αυτές τις στιγμές ευδαιμονίας, αλλά ένα ασυγκράτητο ένστικτο βίαια μέσα μου με εξωθούσε στην εκσπερμάτωση που ερχόταν και κυλούσε σαν ποτάμι, που βοούσε και βρυχόταν πάνω στην ταλαιπωρημένη κοίτη από την ορμή του.      
Βόγκηξα και γρύλισα σαν λυσσασμένος σκύλος, καθώς αυτό το ζεστό γενεσιουργό υγρό κυλούσε στο πέος και διοχετευόταν με ορμή στην  περιφαλλίδα.Η σάρκα έτρεμε και η λεκάνη συσπόταν με βιαιότητα.Εκρήξεις φωτός και πολύχρωμες ακτίνες σαν ιριδίζων ουράνιο τόξο γέμισαν για δευτερόλεπτα τον εγκέφαλό μου και με γλυκούς κυματισμούς υποχώρησαν χάνοντας την έντασή τους.
Τέλος ξαναβρέθηκα χαμένος στο κρεβάτι της αμαρτίας να κοιτάω απλανώς το μαξιλάρι.Έσκυψα ελαφρά και φίλησα γλυκά με ευγνωμοσύνη την ιέρεια στο ροδίζων μάγουλο.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16

επιτυχία? από αριστερά??  :  :think:  :think:

για Ρεβέκκα μιλάς?

η ανακάλυψες άλλο κρυφό ταλέντο??
πες κάτι βοήθα την έρευνα!




 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Επιφανέστατε και πλήρους κλέους φίλε μου γράφω με σαφήνεια!!!

Δεν άργησα πάραυτα να διαλέξω αυτή την χιλιοτραγουδισμένη "σαν την Λαίδα" ιέρεια της αριστερής πλευράς και ανεβήκαμε στα ανωτέρω δώματα.

Χιλιοτραγουδισμένα τα μάλα και δή από τον Laxxx δεν νομίζω ότι είναι καινούρια ταλέντα.

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ο άνθρωπος έχει συγγραφικό οίστρο απαράμιλλο....τρανό παράδειγμα για το πως μία ζωώδης πράξη μπορεί να ειδωθεί με λυρισμό και ρομαντισμό....Οπως πολύ σωστά λένε κάποιοι,δεν υπάρχουν χυδαίες πράξεις,υπάρχουν χυδαίοι άνθρωποι....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
έναν μεσημεριανό-απογευματινό καφέ θα τον πιω σήμερα.............
κατά τις τρεις λέω.

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Που είναι ο Βάγκνερ?
Που είναι ο Πουτσίνι?
Ο Μότσαρτ τι έγινε?

Ρε κανείς????
ούτε εδώ ούτε εκεί?


Απούσες σήμερα Μαγδα-Μιχαελα-Αλεξάνδρα-Λορενα-Κλαούντια άδειο λέμε το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ!



 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αρα φίλε λάγαρε,οι απουσίες που διαπίστωσα την Δευτέρα δεν οφείλοντο σε απουσία για φαγητό των νεανίδων...Ούτε σε απουσία για  :knockinb: πιθανώς έχουν συγχρονισθεί να έχουν περίοδο τις ίδιες μέρες... :think:,πιθανώς και να πήραν πόδι.....
Καλά,εσείς οι παλιοί τόσο καιρό εκεί μέσα δεν έχετε καλύτερη πληροφόρηση?
 

cprt

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
41
Like
26
Πόντοι
0
η δευτερη γενια που κατα την γνωμη μου ειναι χειροτερη απο την πρωτη(στελα ,τζενη ,βανα μαγια) σιγα σιγα την κανει μετα ααπο τεσσερα χρονια ελπιζω να μην σημανει και το τελος του χωρου
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
η δευτερη γενια που κατα την γνωμη μου ειναι χειροτερη απο την πρωτη(στελα ,τζενη ,βανα μαγια) σιγα σιγα την κανει μετα ααπο τεσσερα χρονια ελπιζω να μην σημανει και το τελος του χωρου
γμτ, κρίμα που δεν προλάβαμε τα πρώτα σκηνικά... τη γεύση του amateure...
όταν κάτι γίνεται mainstream χάνει όλη τη μαγεία...  :headbang:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
γμτ, κρίμα που δεν προλάβαμε τα πρώτα σκηνικά... τη γεύση του amateure...
όταν κάτι γίνεται mainstream χάνει όλη τη μαγεία...  :headbang:

Ακόμη κι έτσι, για καφεδάκι, καυλάντισμα και συγχρωτισμό με άλλους συναγωνιστές, είναι ότι πρέπει. (Κι αν εν τω μεταξύ, παίξει και κάποιο αστεράκι, δεν μας χαλάει καθόλου...) ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ακόμη κι έτσι, για καφεδάκι, καυλάντισμα και συγχρωτισμό με άλλους συναγωνιστές, είναι ότι πρέπει. (Κι αν εν τω μεταξύ, παίξει και κάποιο αστεράκι, δεν μας χαλάει καθόλου...) ;)
Εσύ τώρα πια έγινες διεθνούς βεληνεκούς, που να Συγχρωτισθείς με μας τους ταπεινούς εδώδιμους............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom