Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ΠΑΛΙΟΓΕΡΟΙ!!


Εμμέσως πλην σαφώς, η εν λόγω μελέτη ήρθε να μας πληροφορήσει πως όποιος κύριος κυκλοφορεί με αρκετά νεαρότερες από αυτόν γυναίκες, αυτόματα φαίνεται γηραιότερος στα μάτια τρίτων.

Θα ερθει αργοτερα η ωρα που θα καταλαβεις οτι, δεν μετραει η ματια των τριτων, αλλα το τι εσυ αισθανεσαι!
και οι τριτοι-τεταρτοι παντα τριτοι θαναι.
εισαι συ πρωτος?
στα  παπαρια σου!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
για αντυ 51.............
2:30 με 4:00 πανε πολλες για φαι.
ποια ηταν η επιθετικη συνομιλητρια?
η Αννα μηπως?
νομιζω οτι η κλαση αντιπροσωπευεται απο Μαγδα-Μιχαελα-Σιμονα-Αλεξανδρα-Ρεβεκκα!

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
για αντυ 51.............
2:30 με 4:00 πανε πολλες για φαι.
ποια ηταν η επιθετικη συνομιλητρια?
η Αννα μηπως?
νομιζω οτι η κλαση αντιπροσωπευεται απο Μαγδα-Μιχαελα-Σιμονα-Αλεξανδρα-Ρεβεκκα!

μπορεί όντως να έλειπαν για φαγητό,αν και κάποιες άλλες έτρωγαν κλαμπ σαντουιτς μέσα στο μαγαζί....έχεις ιδέα μήπως που πάνε για φαί? διότι στο απέναντι μαγέρικο δεν ήταν,θα τις έβλεπα...

Ναι,η συνομιλήτρια ήταν η Αννα,η δε Ντέλια,με την οποία δεν εχω ανταλλάξει ποτέ κουβέντα,πέρασε ,θώπευσε και επεχείρησε να καθήσει στο διπλανό σκαμπώ,ενω ανήκει νομίζω στην απέναντι πλευρά...."αρχίσαμε τις μαλακίες πάλι για τα λεφτά?" ήταν η οργισμένη αντίδραση.... :huh:


Συναγωνιστά,για τα περί κλάσης,στο ίδιο συμπερασμα καταλήγω κι εγώ από όσα διαβάζω εδω μέσα....πλην όμως,δεν έχω ακόμα πλήρη εικόνα.....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αναπροσαρμογή τιμών {ειδικά το εισιτήριο το δωματίου  :bottom:}, ή βελτίωση υπηρεσιών με καλύτερη πασαρέλα για δειγματισμό...  :2on1: :pipa1:
{και τα δύο σε θετική κατεύθυνση είναι}...  :)

Σωστές οι προτάσεις σου..... Αν ήταν και πιό διαχυτικές στους δημόσιους χώρους του ιδρύματος με τους εν δυνάμει πελάτες, δε θα με άφηνε αδιάφορο καθόλου. :boobies: (Ξέρω, ξέρω.... με χάλασαν τα FKK!  :P)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παιδια ενα μελαχρινο με κοκκινο φορεμα που καθεται ακρη στον dj προς τις τουαλετες ποια ειναι ξερουμε τιποτα?
Λογικα θα αναφερεσαι ή στην Ιζαμπελα, για την οποια συναγωνιστς ενημερωσε οτι κανει φουλ προγραμμα και ειναι μια εντιμη περιπτωση, ή την Σαρα για την οποια δυστυχως δεν γνωριζουμε (εγω τουλαχιστον) τιποτα.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Παιδια ενα μελαχρινο με κοκκινο φορεμα που καθεται ακρη στον dj προς τις τουαλετες ποια ειναι ξερουμε τιποτα?

Λογικα θα αναφερεσαι ή στην Ιζαμπελα, για την οποια συναγωνιστς ενημερωσε οτι κανει φουλ προγραμμα και ειναι μια εντιμη περιπτωση, ή την Σαρα για την οποια δυστυχως δεν γνωριζουμε (εγω τουλαχιστον) τιποτα.

Η Ιζαμπέλα δεν κάθεται κοντά στις τουαλέτες...  ;)

Η Σάρα δεν νομίζω να είναι...  ;)

Πρέπει να είναι η αξιοπρόσεκτη κοπελίτσα, που φοράει πότε πότε το λεοπαρδαλέ φορεμάτακι εκτός των άλλων, και κάθεται συνήθως άκρη άκρη μπροστά στον Dj...! Το όνομά της μου διαφεύγει συνεχώς... συγγνώμη...  :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μπορεί όντως να έλειπαν για φαγητό,αν και κάποιες άλλες έτρωγαν κλαμπ σαντουιτς μέσα στο μαγαζί....έχεις ιδέα μήπως που πάνε για φαί? διότι στο απέναντι μαγέρικο δεν ήταν,θα τις έβλεπα...

Ναι,η συνομιλήτρια ήταν η Αννα,η δε Ντέλια,με την οποία δεν εχω ανταλλάξει ποτέ κουβέντα,πέρασε ,θώπευσε και επεχείρησε να καθήσει στο διπλανό σκαμπώ,ενω ανήκει νομίζω στην απέναντι πλευρά...."αρχίσαμε τις μαλακίες πάλι για τα λεφτά?" ήταν η οργισμένη αντίδραση.... :huh:


Συναγωνιστά,για τα περί κλάσης,στο ίδιο συμπερασμα καταλήγω κι εγώ από όσα διαβάζω εδω μέσα....πλην όμως,δεν έχω ακόμα πλήρη εικόνα.....
Για ποια απο τις δυο "Αννες" αναφερεσαι ?

Την ψηλη ή την κοντουλα με τα μαυρα μαλλιά?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Στην κοντούλα με τα μακριά μαύρα μαλλιά....
Πάντως μάγκες,εγώ καινούργιος είμαι στον χώρο αυτόν και δεν θα μείνω και πολύ...1-2 θα δοκιμάσω ακόμα και τέλος...άλλωστε καλοκαιριάτικα,ούτε η περιοχή,ούτε ο χώρος προσφέρονται...Αλλά,ρε παιδιά,τις έχετε κάνει με λεφτά τις γκόμενες....κατά τα λεγόμενά τους,η χειρότερη εκεί μέσα παίρμει 5-6 πελάτες τη μέρα...κάντε λογαριασμό....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η Ιζαμπέλα δεν κάθεται κοντά στις τουαλέτες...  ;)

Η Σάρα δεν νομίζω να είναι...  ;)

Πρέπει να είναι η αξιοπρόσεκτη κοπελίτσα, που φοράει πότε πότε το λεοπαρδαλέ φορεμάτακι εκτός των άλλων, και κάθεται συνήθως άκρη άκρη μπροστά στον Dj...! Το όνομά της μου διαφεύγει συνεχώς... συγγνώμη...  :)

Aυτη που θεωρώ αδελφή της Νικόλ (λόγω ομοιότητας στη μουσούδα) θα λέει ο σύντροφος.
πρώτο σκαμνί μετά το WC μπροστά στον DJ, δεν ξέρω όνομα!
Δεν υπάρχει περιγραφή.
Οι διαδρομές της λίγες.
Μου κάνει γλύκες-χαμόγελα με επιμονή κάθε φορά που πάω.
μάλλον θα ενδωσω μια μέρα!

καλημέρα σας.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μου κανει γλυκες-χαμογελα με επιμονη καθε φορα που παω.
μαλλον θα ενδωσω μια μερα!

καλημερα σας.

Όχι όμως αμαχητί...... Να κρατάμε και τα προσχήματα δάσκαλε! Τις εγκάρδιες καλημέρες μου. :coffee:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Στην κοντούλα με τα μακριά μαύρα μαλλιά....
Πάντως μάγκες,εγώ καινούργιος είμαι στον χώρο αυτόν και δεν θα μείνω και πολύ...1-2 θα δοκιμάσω ακόμα και τέλος...άλλωστε καλοκαιριάτικα,ούτε η περιοχή,ούτε ο χώρος προσφέρονται...Αλλά,ρε παιδιά,τις έχετε κάνει με λεφτά τις γκόμενες....κατά τα λεγόμενά τους,η χειρότερη εκεί μέσα παίρμει 5-6 πελάτες τη μέρα...κάντε λογαριασμό....
Σαν μπουρδελιαρης παλαιάς κοπής, από τότε που γνώρισα το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ αισθάνομαι την ανάγκη να συνδράμω με τον οβολό μου την προσπάθεια!
Του "αφεντικού" κυρίως,διότι λειτουργεί κωλομπαρο με έντιμο τρόπο,και όχι με το πατροπαράδοτο σύστημα του ξεπουπουλιάσματος του "πελάτη" με αμφίβολο αποτέλεσμα!
Δες το από αυτή την οπτική να με καταλάβεις.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όχι όμως αμαχητί...... Να κρατάμε και τα προσχήματα δάσκαλε! Τις εγκάρδιες καλημέρες μου. :coffee:
Σίγουρα θα την κατακαψουρεψω πρώτα!
Θα την "ανεβάσω" όταν θα χει απογοητευτεί!
Η στρατηγική δεν παραβιάζεται ποτέ!
Πρώτα γαμάμε το κεφάλι.................
Μετά "επιτρέπουμε" να μας τον γλύψει.
Ο στόχος είναι στην υπογραφή μου!

τα σέβη μου στον διεθνών προδιαγραφών συναγωνιστή!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σαν μπουρδελιαρης παλαιάς κοπής, από τότε που γνώρισα το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ αισθάνομαι την ανάγκη να συνδράμω με τον οβολό μου την προσπάθεια!
Του "αφεντικού" κυρίως,διότι λειτουργεί κωλομπαρο με έντιμο τρόπο,και όχι με το πατροπαράδοτο σύστημα του ξεπουπουλιάσματος του "πελάτη" με αμφίβολο αποτέλεσμα!
Δες το από αυτή την οπτική να με καταλάβεις.

Εχεις δίκιο....το μαγαζί είναι "τίμιο".....αν και,κατά τα λεγόμενα της συμπάθειάς σου,την διαχείριση της "παραγωγικής δραστηριότητος" την έχουν αποκλειστικά τα κορίτσια....κάτι σαν franchising να πούμε.... :rockon:

Σε διάλογο που είχα πριν χρόνια με ιδιοκτήτη γνωστού στριπτηζάδικου,ρώτησα αφελώς "τα κορίτσια πίνουνε τσάι?" και ήρθε α αποστομωτική απάντηση..."το τσάι είναι ακριβό φίλε μου....νεράκι πίνουν,που το χρεώνουμε για βότκα"......
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Σωστές οι προτάσεις σου..... Αν ήταν και πιό διαχυτικές στους δημόσιους χώρους του ιδρύματος με τους εν δυνάμει πελάτες, δε θα με άφηνε αδιάφορο καθόλου. :boobies: (Ξέρω, ξέρω.... με χάλασαν τα FKK!  :P)
και γω αυτό διαπιστώνω...
2,3 φορές που πήγα επί τούτου να ψωνίσω, ούτε καφέ δεν ήπια... τσουβάλιασμα και στα πάνω δώματα...  :knockinb:
τις άλλες φορές, ήταν τόσο de~cavle το κλίμα που δε μου έκανε κούκου για καμιά...
η καθεμιά στο πόστο της να βαριέται τη ζωή της...  :S
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
ΠΑΛΙΟΓΕΡΟΙ!!

Είστε μια κάποιας ηλικίας; Είστε μόνο σας και σας αρέσει να κυκλοφορείτε με....μικρούλες; Κακώς. Γιατί;
Μέγας πόθος κάθε μεγαλύτερου σε ηλικία άνδρα, οι «μικρούλες» μπορεί να ανεβάζουν τη λίμπιντο αλλά μαζί με αυτήν, ανεβάζουν και τα «χρόνια» του αρσενικού που τυχαίνει να βρίσκεται δίπλα τους, ως σύντροφος ή απλώς φίλος.

Αυτό είναι το συμπέρασμα έρευνας που διενεργήθηκε πρόσφατα από ομάδα ψυχολόγων στο γερμανικό πανεπιστήμιο της Γιένα.

Εμμέσως πλην σαφώς, η εν λόγω μελέτη ήρθε να μας πληροφορήσει πως όποιος κύριος κυκλοφορεί με αρκετά νεαρότερες από αυτόν γυναίκες, αυτόματα φαίνεται γηραιότερος στα μάτια τρίτων.

Χαρακτηριστικά, μέσα από σειρά πειραμάτων, στο πλαίσιο των οποίων ζητήθηκε από εθελοντές να υπολογίσουν την ηλικία ατόμων τα οποία έβλεπαν σε φωτογραφίες, οι επιστήμονες διαπίστωσαν πως όταν βρίσκεται κανείς περιτριγυρισμένος από νεολαίους, αυτός δεν «ξανανιώνει» αλλά αντιθέτως, μοιάζει μεγαλύτερος από ό,τι είναι στην πραγματικότητα. Αντιστρόφως μάλιστα, ο νεαροί είναι εκείνοι που φαντάζουν ακόμη νεαρότεροι όντας στο πλευρό κάποιου γηραιότερου.
Καλά, την επόμενη φορά γνώρισέ μας τον παππού σου στο μέγαρο, να γίνουμε κολλητάρια μπας και δούμε χαΐρι! :tooth:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
και γω αυτό διαπιστώνω...
2,3 φορές που πήγα επί τούτου να ψωνίσω, ούτε καφέ δεν ήπια... τσουβάλιασμα και στα πάνω δώματα...  :knockinb:
τις άλλες φορές, ήταν τόσο de~cavle το κλίμα που δε μου έκανε κούκου για καμιά...
η καθεμιά στο πόστο της να βαριέται τη ζωή της...  :S
Ανεβάσατε τον πήχη μεσιέ και δεν ενδίδετε στα ημίμετρα. Δεν σας αδικώ καθότι και ευπαρουσίαστος μα και ευχάριστος χαρακτήρας είσθε. :)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
και γω αυτό διαπιστώνω...
2,3 φορές που πήγα επί τούτου να ψωνίσω, ούτε καφέ δεν ήπια... τσουβάλιασμα και στα πάνω δώματα...  :knockinb:
τις άλλες φορές, ήταν τόσο de~cavle το κλίμα που δε μου έκανε κούκου για καμιά...
η καθεμιά στο πόστο της να βαριέται τη ζωή της...  :S

Έχω κάνει τις ίδιες σκέψεις - διαπιστώσεις και δυστυχώς το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι το πρόβλημα οφείλεται στην προέλευση!
Μου θυμίζουν έντονα την ψυχολογία και το χαρακτήρα των δικών μας (Ελεεινιδων) και μάλιστα με ακριτική καταγωγή από κωλοχωρια των 500 κατοίκων!
Έχουν θεοποιήσει το 50ευρο και μάλιστα έχουν και φθόνο για το 50ευρο που εισπράττει μια άλλη.
Δεν έχουν κεντροευρωπαϊκή η ανατολική κουλτούρα και η Βαλκανική τους μιζέρια (βίωμα και σε μας)κάνει την ντε καβλε ατμόσφαιρα!
Είναι και η κρίση που επηρέασε την είσπραξη, πέφτουν στην κατάθλιψη και γάμησε τα.
Είχα μια κουβέντα περί αυτού, με άξιο συναγωνιστή προχθές που και αυτός συμφωνεί στο πρόβλημα συμπεριφοράς που πράγματι υπάρχει και δεν είναι ιδέα μου.
Ίσως το "σύστημα" να θέλει πελατεία επιπέδου φυλής-μεταξιού και να μην διακρίνει τη διαφορά στο οικονομικό.(κάτι που έχω με 20 γιατί να το πληρώνω 75?)
Νομίζω ότι μερικές Ρωσσιδες Ουκρανες,ακόμα και Μολδαβες (έχουν διαφορά και ας φαίνεται σαν επαρχία της Ρουμανίας η Μολδαβία)αν συμμετείχαν στο γίγνεσθαι του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ θα έφερναν βελτίωση στο κλίμα.
Προς το παρόν αναζητάτε τις εξαιρέσεις!
Ίσως και τα χρόνια σχολικής εκπαίδευσης να είναι ένας παράγων.
Εύχομαι να καταλάβουν ότι η παρουσίαση είναι κυρίαρχος παράγων στην διάθεση του προϊόντος,ιδιαίτερα όταν αφορά παροχή υπηρεσιών!
Μεσουσης της κρίσης και για να μη το κλαίμε, πρέπει κάτι να κάνουν όλοι αυτοί που ζουν από το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ!














 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Την θερμη καλημερα μου σε ολους τους εγκριτους θαμωνες του μεγαρου.
Λογω ωραριου εργασιας αυτην την εβδομαδα αναγκαστκη απουσια για τον ινδιανο........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Ανεβάσατε τον πήχη μεσιέ και δεν ενδίδετε στα ημίμετρα. Δεν σας αδικώ καθότι και ευπαρουσίαστος μα και ευχάριστος χαρακτήρας είσθε. :)  
μεγάλη σημασία για μένα έχει η αντιμετώπιση της εκάστοτε κορασίδας...
μου είναι δύσκολο να φτιάξω εγώ το κλίμα, πόσο μάλλον να αντιστρέψω το αρνητικό...

με θεωρώ καλό πελάτη των επαγγελματιών, αλλά δε θα'πρεπε { έστω να προσπαθούν} να έχουν την ίδια αντιμετώπιση και service σε όλους;
{σύμφωνοι, δεν είναι εύκολο!}

όμως, όταν βλέπω περιπτώσεις που με προϊδεάζουν θετικά, τότε προχωρώ και {συνήθως} δε χάνω...
{2 στα 2 στο πρόσφατο sex~tour...}  :grin:

Έχουν θεοποιήσει το 50ευρο και μάλιστα έχουν και φθόνο για το 50ευρο που εισπράττει μια άλλη.
Νομίζω ότι μερικές Ρωσσιδες Ουκρανες,ακόμα και Μολδαβες θα έφερναν βελτίωση στο κλίμα.
Προς το παρόν αναζητάτε τις εξαιρέσεις!
Εύχομαι να καταλάβουν ότι η παρουσίαση είναι κυρίαρχος παράγων στην διάθεση του προϊόντος,ιδιαίτερα όταν αφορά παροχή υπηρεσιών! Πρέπει κάτι να κάνουν όλοι αυτοί που ζουν από το ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ!
εξαιρετική ανάλυση... :thumbsup:
για τις Ρωσίδες συμφωνώ και γω... :tits2:
και το σαλονάρισμα, ο αέρας που αποπνέει το θηλυκό, αυτό είναι το βασικό κομμάτι του μύθου...

περιπτώσεις με καλό service υπάρχουν, αλλά τα στόματα παραμένουν κλειστά  :-X {ειδικά για τις κοπέλες στην πίσω πλευρά της μπάρας}
οι ιθύνοντες ας κάνουν ένα καλύτερο marketing plan, και όλα θα πάνε καλύτερα {και για μας, και για αυτούς}...

Την θερμη καλημερα μου σε ολους τους εγκριτους θαμωνες του μεγαρου.
Λογω ωραριου εργασιας αυτην την εβδομαδα αναγκαστκη απουσια για τον ινδιανο........
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
καλό μεσημέρι Che... { :)}
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom