Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Η δε ΙΟΝ αμυγδάλου πέρασε αίφνης από την πίσω μεριά του μπαρ, προς τις τουαλέτες, και εχάθη, προφανώς, στα άνωθεν πατώματα της ηδονής. Η κοινή συζήτηση των μελών για τη συγκεκριμένη, ενδεχομένως, της αύξησε δραματικώς την πελατείαν.

Εγώ  σας  τα λεγα  ότι  το  κορίτσι πέρα  από  καλή  στο αντικείμενό  της  είναι  και αητός  στις  πωλήσεις  και στο μάρκετινγκ .
Τη  διαφημίσαμε  και  εδώ με  ατέρμονες  συζητήσεις .

Αλλά  ...
Δεν  είναι  με  τίποτα  ΙΟΝ  αμυγδάλου  είναι  κουβερτούρα 75% κακάο  βεριτάμπλ .
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Χθες περί ωραν δεκάτην εβδόμην  απογευματινή κατέγραψα τα εξής:
1   Στο πρώτο τραπέζι (είσοδος από την δεξιάν  πάντα) δυο αγωνιστές ο ένας με γυαλιά ο έτερος με άσπρα μαλλιά (πρώιμα όχι μεγάλης ηλικίας )στη συνέχεια προσετέθη και τρίτος στην παρέα!
...και γιάτί δεν τίμησες την παρεούλα μας αγαπητέ φίλε?Η παρουσία σου θα ητο χαρα δι ημάς.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Εγώ  σας  τα λεγα  ότι  το  κορίτσι πέρα  από  καλή  στο αντικείμενό  της  είναι  και αητός  στις  πωλήσεις  και στο μάρκετινγκ .
Τη  διαφημίσαμε  και  εδώ με  ατέρμονες  συζητήσεις .

Αλλά  ...
Δεν  είναι  με  τίποτα  ΙΟΝ  αμυγδάλου  είναι  κουβερτούρα 75% κακάο  βεριτάμπλ .

Διευκρίνησις. ΙΟΝ υγείας αμυγδάλου. ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
...και γιάτί δεν τίμησες την παρεούλα μας αγαπητέ φίλε?Η παρουσία σου θα ητο χαρα δι ημάς.


Φίλε μου θέλω να λύσω το πρόβλημα της  διατήρησης της   ανωνυμίας που υπάρχει στο ΝΕΤ .
Δηλαδή να μπορώ να γράφω αβίαστα τις απόψεις μου χωρίς να σκέπτομαι τις αντιδράσεις των κορασίδων η των «κύκλων» τους.
Έχω την πείρα από τα «μασατζίδικα» όπου για διάφορους λόγους, πολλοί απλοί «χρήστες» αφού «ξεσκεπάστηκε» το νικ τους στις θεραπεύτριες, κατάντησαν διαφημιστές.
Αυτό θέλω να αποφύγω δεδομένου ότι οι κορασίδες του  Μαν ρέι σερφάρουν τακτικά και βελτιώνουν και την ικανότητα τους στην ανάγνωση.
Χθες λοιπόν ενώ σκέφτηκα ότι η παρέα σας ήταν «γνωστή», και μάλιστα και ιντερνετικα συμπαθής σε μένα, (συγκεκριμένα προβληματιζόμουν μεταξύ αμτζικ-αγιαννα-τυραελ-τεο-τιοπ-ματζεστικ-πηραυλος} δεν συστήθηκα για να μη αποκαλύψω εκεί μέσα το νικ μου .
Σας έχει απασχολήσει αυτό ?
Δεν είχα και χρόνο, και αφού δεν αποδεσμεύτηκα και από το «μαράζι» της Μάγδας και της Ιωάννας( λόγω  του νέου επιτυχούς λούκ ),αποχώρησα αγάμητος όπως προείπα.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Φίλε μου θέλω να λύσω το πρόβλημα της  διατήρησης της   ανωνυμίας που υπάρχει στο ΝΕΤ .
Δηλαδή να μπορώ να γράφω αβίαστα τις απόψεις μου χωρίς να σκέπτομαι τις αντιδράσεις των κορασίδων η των «κύκλων» τους.
Έχω την πείρα από τα «μασατζίδικα» όπου για διάφορους λόγους, πολλοί απλοί «χρήστες» αφού «ξεσκεπάστηκε» το νικ τους στις θεραπεύτριες, κατάντησαν διαφημιστές.
Αυτό θέλω να αποφύγω δεδομένου ότι οι κορασίδες του  Μαν ρέι σερφάρουν τακτικά και βελτιώνουν και την ικανότητα τους στην ανάγνωση.
Χθες λοιπόν ενώ σκέφτηκα ότι η παρέα σας ήταν «γνωστή», και μάλιστα και ιντερνετικα συμπαθής σε μένα, (συγκεκριμένα προβληματιζόμουν μεταξύ αμτζικ-αγιαννα-τυραελ-τεο-τιοπ-ματζεστικ-πηραυλος} δεν συστήθηκα για να μη αποκαλύψω εκεί μέσα το νικ μου .
Σας έχει απασχολήσει αυτό ?
Δεν είχα και χρόνο, και αφού δεν αποδεσμεύτηκα και από το «μαράζι» της Μάγδας και της Ιωάννας( λόγω  του νέου επιτυχούς λούκ ),αποχώρησα αγάμητος όπως προείπα.

Εξαρτάται πάντως από το πόσο σοβαρός και εχέμυθος είναι κανείς. Και μεις που βρεθήκαμε χθες και άλλες φορές με άλλον συναγωνιστή, ουδεμία στιγμή αναφέραμε τα nick μας, ενώ γνωριστήκαμε με κωδικοποίηση μέσω pm.
Συμφωνώ απόλυτα, για δικό μας όφελος, να μη γνωρίζουν οι κοπέλες ή άλλος εμπλεκόμενος το ποιοί είμαστε.
Όμως καλό είναι οι αξιόπιστοι να γνωριζόμαστε κι από κοντά και να μοιραζόμαστε τις ....ανησυχίες μας. ;)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Αγαπητέ musterious εγώ δεν ήμουν παρών χθες εκεί. Εχω μέρες να παω. Γιατί όπως λέει η παροιμία . Έλλειψη χρημάτων , στάση εμπορίου . Σε καμία εβδομάδα όμως θα την κάνω την επίσκεψη μου και θα είναι και πολύ δυνατή και ταραχώδεις μια και σκέφτομαι να κάνω διπλό τριπλό τετραπλό ότι κάτσει.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πέρα  από γκουσγκούνηδες αρχίσατε  και  τα   τσειμσμποντίστικα τρομάρα σας !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αγαπητέ musterious εγώ δεν ήμουν παρών χθες εκεί. Εχω μέρες να παω. Γιατί όπως λέει η παροιμία . Έλλειψη χρημάτων , στάση εμπορίου . Σε καμία εβδομάδα όμως θα την κάνω την επίσκεψη μου και θα είναι και πολύ δυνατή και ταραχώδεις μια και σκέφτομαι να κάνω διπλό τριπλό τετραπλό ότι κάτσει.

εσύ  είσαι και  πλεονέκτης
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αυτό θέλω να αποφύγω δεδομένου ότι οι κορασίδες του  Μαν ρέι σερφάρουν τακτικά και βελτιώνουν και την ικανότητα τους στην ανάγνωση.
δηλαδη τι θες να πεις??? οτι οι κορασιδες διαβαζουν αυτα που γραφουμε εδω μεσα.... οι περισσοτερες απο αυτες δεν ξερουν να μιλησουν και δεν μπορουν να συννενοηθουν σιγα μην ξερουν να διαβαζουν ....
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
δηλαδη τι θες να πεις??? οτι οι κορασιδες διαβαζουν αυτα που γραφουμε εδω μεσα.... οι περισσοτερες απο αυτες δεν ξερουν να μιλησουν και δεν μπορουν να συννενοηθουν σιγα μην ξερουν να διαβαζουν ....

...έχουν όμως τους διαθέσιμους εθελοντές μεταφραστές!! :uglystupid:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
δηλαδη τι θες να πεις??? οτι οι κορασιδες διαβαζουν αυτα που γραφουμε εδω μεσα.... οι περισσοτερες απο αυτες δεν ξερουν να μιλησουν και δεν μπορουν να συννενοηθουν σιγα μην ξερουν να διαβαζουν ....


Ποτέ δεν γράφω υποθέσεις οι συμπεράσματα που δεν βασίζονται σε στοιχεία ,εκτός αν στην πρόταση που γράφω περιλαμβάνω και τις λέξεις «νομίζω —ίσως —περίπου».
Με ρώτησε νεαρά από κει, γιατί ενώ ξέρει τα μπουρδέλα κόμ  δε βρίσκει το Μαν ρέυ, και τις είπα ότι στο Μαν ρευ για να πάει πρέπει νάναι μέλος.
Μετά μια εβδομάδα μούπε ότι έγινε μέλος και τα κατάφερε!
Και κάτι άλλες λεπτομέρειες είναι που δεν γράφω για να μην με εντοπίσει!
Να είσαι βέβαιος ότι το διαβάζουν έστω και με την βοήθεια κάποιου!
Κάνεις λάθος όπως το τοποθέτησες!!


 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
...έχουν όμως τους διαθέσιμους εθελοντές μεταφραστές!! :uglystupid:

Η....τεχνολογία ( :jerking:) στις υπηρεσίες του ανθρώπου :boobies:!

Παντού γίνονται αυτά! Αλλά δε μασάμε. Στο χέρι τους (ή και κάπου αλλού) είναι, ότι για να αναδειχθούν σαν οι καλύτερες, πρέπει να προσφέρουν περισσότερα και να καταλάβουν, ότι αν θέλουν να γίνουν φίρμες εκεί μέσα, πρέπει να ιδρώσει το μουνί τους!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πέρα  από γκουσγκούνηδες αρχίσατε  και  τα   τσειμσμποντίστικα τρομάρα σας !

Πάντως, εγώ, στο τσάκ ήμουν, να διεξαγάγω μία μικράν δημοσκόπησιν, να ρωτήσω έναν προς έναν τους παρευρισκομένους, αν ήταν από το bou.com...... :cheesy:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Πάντως, εγώ, στο τσάκ ήμουν, να διεξαγάγω μία μικράν δημοσκόπησιν, να ρωτήσω έναν προς έναν τους παρευρισκομένους, αν ήταν από το bou.com...... :cheesy:
μηπως αυτα να τα ρωταμε πριν? ας πουμε,εγω λεω να ξεκινησω για κει..θα ναι καποιος δικος μας στο στιβο αποψε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom