Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έμ μάς μύησες , στά μπλέ χαπάκια.... έμ μάς τήν λές καί άπό πάνω.......
δέν κρατιέμαι..........

Όταν η συνεύρεση είναι αποτέλεσμα πολύπλοκων χημικών εγκεφαλικών διεργασιών, η απόλαυσις υπερτερεί πάντων.

Θες να δώσω κάποιο μύνημα στη σοκολάτα από εσένα σήμερα?
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16

Καλημέρα εν πνευστοις-πρωκτοίς   αδελφοί !
Η μέρα είναι δύσκολη, αλλά θα κάνω προσπάθεια (χωρίς να υπόσχομαι) να  βρεθώ στο κήπο της ΕΔΕΜ κατά τις 4 μμ.
Ευχαριστώ  για τις επισημάνσεις σας (πίνω πολλά νερά να αποφύγω την αφυδάτωση)!
Από χθες έχω μια τάση εξερεύνησης που ελπίζω να πραγματοποιήσω (Μάγδας επιτρέπουσας).
Έχει πλάκα αλλά είναι αλήθεια ότι η εν λογω εκεί που στέκει δίκην  ΑΜιτη μου στερεί κάθε φορά την «χαρά»? της κασκαντερερευνας!
Άλλες δυο τέτοιες ναχε το μαγαζί και δεν θα γνώριζα τίποτε άλλο!
Και αυτά από έναν 55+ που όλη του την μπουρδελοκαριερα δεν δοκίμασε τέταρτη φορά με την ίδια πουτανα !
Είναι απίστευτο, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στα αρχεία μου διαπίστωσα, ότι όλο το μπατζετ μου για πορνεία έχει  κατατεθεί στο Μαν-ρεΐ ,από τον Αύγουστο  του 2009!
Άλλο ένα στατιστικό: μαγδα=63 ,Ιωάννα =21,διαφορες άλλες 25 !
:think:
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα εν πνευστοις-πρωκτοίς   αδελφοί !
Η μέρα είναι δύσκολη, αλλά θα κάνω προσπάθεια (χωρίς να υπόσχομαι) να  βρεθώ στο κήπο της ΕΔΕΜ κατά τις 4 μμ.
Και αυτά από έναν 55+ που όλη του την μπουρδελοκαριερα δεν δοκίμασε τέταρτη φορά με την ίδια πουτανα !
Είναι απίστευτο, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στα αρχεία μου διαπίστωσα, ότι όλο το μπατζετ μου για πορνεία έχει  κατατεθεί στο Μαν-ρεΐ ,από τον Αύγουστο  του 2009!
Άλλο ένα στατιστικό: μαγδα=63 ,Ιωάννα =21,διαφορες άλλες 25 !
:think:
Λέω κι εγω ναρθω αγαπητε συναγωνιστά κατα τις 4μμ.Μπορώ να σε αναζητήσω γι'α παρεούλα.Αργότερα θάρθουν και αλλοι συνοδοιπόροι...
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
και εγω μεσα ειμαι !!! στιγμα νεραιδα !!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Καλημέρα εν πνευστοις-πρωκτοίς   αδελφοί !
Η μέρα είναι δύσκολη, αλλά θα κάνω προσπάθεια (χωρίς να υπόσχομαι) να  βρεθώ στο κήπο της ΕΔΕΜ κατά τις 4 μμ.
Ευχαριστώ  για τις επισημάνσεις σας (πίνω πολλά νερά να αποφύγω την αφυδάτωση)!
Από χθες έχω μια τάση εξερεύνησης που ελπίζω να πραγματοποιήσω (Μάγδας επιτρέπουσας).
Έχει πλάκα αλλά είναι αλήθεια ότι η εν λογω εκεί που στέκει δίκην  ΑΜιτη μου στερεί κάθε φορά την «χαρά»? της κασκαντερερευνας!
Άλλες δυο τέτοιες ναχε το μαγαζί και δεν θα γνώριζα τίποτε άλλο!
Και αυτά από έναν 55+ που όλη του την μπουρδελοκαριερα δεν δοκίμασε τέταρτη φορά με την ίδια πουτανα !
Είναι απίστευτο, αλλά ρίχνοντας μια ματιά στα αρχεία μου διαπίστωσα, ότι όλο το μπατζετ μου για πορνεία έχει  κατατεθεί στο Μαν-ρεΐ ,από τον Αύγουστο  του 2009!
Άλλο ένα στατιστικό: μαγδα=63 ,Ιωάννα =21,διαφορες άλλες 25 !
:think:

Αυτό κι αν είναι βιογραφικό!!!!!!!!!!!!!!!!!! :new_shocked: Δικαιωματικά σου αξίζει bonus δωρεάν 2πλοσυνεδρίας με Μάγδα-Ιωάννα...και κακώς αν δε στό'χουν ήδη προτείνει! :2on1:
Αγαπητέ amjik πίνοντας μισό 25άρι "C" θα σπάσεις τα κοντέρ!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
Αυτό κι αν είναι βιογραφικό!!!!!!!!!!!!!!!!!! :new_shocked: Δικαιωματικά σου αξίζει bonus δωρεάν 2πλοσυνεδρίας με Μάγδα-Ιωάννα...και κακώς αν δε στό'χουν ήδη προτείνει! :2on1:
Αγαπητέ amjik πίνοντας μισό 25άρι "C" θα σπάσεις τα κοντέρ!!

Σίγουρα τά σπάω , μέ 25γρ έχω 2 ντουφεκιές σούπερ ποζέ !!!!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
μην πυροβολειται τον παινιστα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Χθες με αφορμή ότι είχε γενέθλια η Μελίσσα γινόταν νταβαντούρι μεγάλο στο μαγαζί με τούρτες, κέρναγαν σφηνάκια τον κόσμο κλπ. Μαζί τους διασκέδαζε και το ανωτέρω μωρό από τη reception. Πραγματικά μεγάλο καυλί ρε πούστη μου!
καλα ρε σεις ολο μαλακιες γραφετε και ενημερωση καμια....ολο παπαριες και αερολογιες τα ιδια και τα ιδια συνεχεια... το μαρακι της reception ειναι καραλεσβια του κερατα....

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
καλα ρε σεις ολο μαλακιες γραφετε και ενημερωση καμια....ολο παπαριες και αερολογιες τα ιδια και τα ιδια συνεχεια... το μαρακι της reception ειναι καραλεσβια του κερατα....

Δίνω καί τόν κώλο μου για να τό γλύψω ............
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
περασμα σημερα για χαλαρο καφεδακι . επιλογη τησ αδερφες εκ ρουμανιας . μπορω να πω οτι ναι συγκαταλεγονται στις τιμιες επιλογες. θα τις ξανατιμισω σιγουρα
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Πόσο το μαλλί φίλε μου και για τις 2;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom