Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αγαπητέ Λαγαρέ, λησμόνησες να αναφερθείς στην παρέα των 5-6 "φουσκωτών" μαγκιτών, που είχε αναπτυχθεί στους καναπέδες, στο βάθος, απέναντι της εισόδου. Οι οποίοι εκάλεσαν πρόσκαιρα τη νέαν μελαχροινήν κορασίδαν, αγνώστου ονόματος, με το απίθανο κορμί και το πανέμορφο μπούστο. Η οποία υστερεί σε πρόσωπο και επρότεινε ο Agiana στάση πισωκολλητού, με σκοπό το θαυμασμό του κορμιού και μόνον.

Σε πάω, γιατί συμπλέουμε στις εκτιμήσεις μας για τις κορασίδες και αλληλοσυμπληρωνόμεθα. :smitten:
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου θέλω να λύσω το πρόβλημα της  διατήρησης της   ανωνυμίας που υπάρχει στο ΝΕΤ .
Δηλαδή να μπορώ να γράφω αβίαστα τις απόψεις μου χωρίς να σκέπτομαι τις αντιδράσεις των κορασίδων η των «κύκλων» τους.
Έχω την πείρα από τα «μασατζίδικα» όπου για διάφορους λόγους, πολλοί απλοί «χρήστες» αφού «ξεσκεπάστηκε» το νικ τους στις θεραπεύτριες, κατάντησαν διαφημιστές.
Αυτό θέλω να αποφύγω δεδομένου ότι οι κορασίδες του  Μαν ρέι σερφάρουν τακτικά και βελτιώνουν και την ικανότητα τους στην ανάγνωση.
Χθες λοιπόν ενώ σκέφτηκα ότι η παρέα σας ήταν «γνωστή», και μάλιστα και ιντερνετικα συμπαθής σε μένα, (συγκεκριμένα προβληματιζόμουν μεταξύ αμτζικ-αγιαννα-τυραελ-τεο-τιοπ-ματζεστικ-πηραυλος} δεν συστήθηκα για να μη αποκαλύψω εκεί μέσα το νικ μου .
Σας έχει απασχολήσει αυτό ?
Δεν είχα και χρόνο, και αφού δεν αποδεσμεύτηκα και από το «μαράζι» της Μάγδας και της Ιωάννας( λόγω  του νέου επιτυχούς λούκ ),αποχώρησα αγάμητος όπως προείπα.
Αγαπητε Λαγαρέ συμφωνω με την παραθεση 2265 που έκανε ο mysterious και πιστεύω ότι ο καθένας απο εμας έχει αφήσει ήδη με τον τρόπο που γράφει το αποτύπωμά του.ΕΤΣΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΓΝΩΡΙΜΊΑ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΊ ΠΡΟΒΛΉΜΑΤΑ ΠΟΥΘΕΝΆ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.645
Πόντοι
22.785
Αν ανατρέξεις τα χθεσινά Posts, θα διαβάσεις ότι είχα ήδη αναγγείλει την παρουσία μου εκεί.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δέν είπαμε ότι πλέον
δέν θά περνάμε άπό τό μπαρ ????

Κατευθείαν στο 201  ή 2 ή 3 ....... :tickedoff: :tickedoff:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Δέν είπαμε ότι πλέον
δέν θά περνάμε άπό τό μπαρ ????

Κατευθείαν στο 201  ή 2 ή 3 ....... :tickedoff: :tickedoff:

Μέγα σφάλμα φίλτατε! Περνάμε απ΄το μπαρ να χαιρετήσουμε τους φίλους μας που με τη σειρά τους θα μας ευχηθούν "καλό βόλι". Κι έται θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα που γράφει κι ο εξέχων μειδιάζων μαργαριτούλης :grouphug:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μέγα σφάλμα φίλτατε! Περνάμε απ΄το μπαρ να χαιρετήσουμε τους φίλους μας που με τη σειρά τους θα μας ευχηθούν "καλό βόλι". Κι έται θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα που γράφει κι ο εξέχων μειδιάζων μαργαριτούλης :grouphug:

Εκτός, κι αν περνάμε από το μπάρ, ΜΕΤΑ τη συνεδρία, για να ανταλλάσουμε απόψεις και βιώματα με τους εκεί παρεπιδημούντες συναγωνιστές..... ;)
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
2 ώρα  θα  κάνω  άφιξη  στο  κατάστημα  ,οποίος  συναγωνιστής  θέλει  μπορούμε να  απολαύσουμε  μαζί  τα  Κορίτσια !!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Εκτός, κι αν περνάμε από το μπάρ, ΜΕΤΑ τη συνεδρία, για να ανταλλάσουμε απόψεις και βιώματα με τους εκεί παρεπιδημούντες συναγωνιστές..... ;)
Πάντα πρωτοπόρος,προοδευτικός και εναλλακτικος!!!!!!! :) :) :)
 

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εκτος απο τν λορεναα ποια αλλη αξιζει εδω μεσα?μπορει να πει κανεις ονοματακι??
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
653
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ποια είναι η λορενα ρε συναγωνίστη; τόσο καιρό εκεί μέσα, δεν την ξέρω
 

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Ποια είναι η λορενα ρε συναγωνίστη; τόσο καιρό εκεί μέσα, δεν την ξέρω

ειναι ενα ξανθο ρουμανακι που κανει τελεια πιππα..ειδικα αν εισια καθαρος γτ εχει ενα θεμα με αυτο κανει πολλα πραγματα  χθες την γαμισα.....πολυ καλο κοριτσι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom