Νέα

Πιο μπερδεμενη ιστορια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Λοιπον δωστε προσοχη πως εχει η κατασταση.


Ωπως εχω ξαναγραψει εκτος απο αγροτης δουλευω υπαλληλος και σ΄ενα video club. Καμια φορα παραγγελουμε καμια μπυρα ή καφε απο παρακειμενο καφενειο. Το εχει μια κυρια 54 ετων, ετσι μου εχει πει, χωρησμενη μαζι με το γιο της, η οποια καλα κρατιεται. Αν και ειναι πολυ "ανοιχτη" μαζι μου, με φωναζει .....ακι, οταν φερνει τη μπυρα ή τον καφε καφε και ειμαι μονος καθεται αρκετη ωρα και κουβεντιαζουμε διαφορα, μου εχει πει την ηλικια της, με ακουμπαει στο ασχετο, στο δρομο ειναι ολο χαμογελα και αλλα, ποτε δεν εκανα κινηση. Ομως πριν μερικες μερες σε στιγμη μεγαλης καυλας, αργα το βραδι παραγγειλα μια μπυρα και οταν μου την εφερε, την περιμενα καθιστος στο γραφειο με τη μαλαπερδα εξω. Μολις την ειδε γουρλωσε τα ματια, εμεινε για λιγο να κοιταζει αμιλητη και μετα με εντονο υφος ειπε : Τι κανεις εκει ........ μου, δε με σεβεσε, εχω γιο 28 χρονων τι με περασες και αλλες μαλακιες. Της ειπα οτι εβλεπα μια τσοντα στο internet, ειχα καυλωσει και ξεχασα οτι ειχα παραγγειλει μπυρα. Της ζητησα να μην πει τιποτα σε κανενα, ουτε στο γιο της ουτε στο αφεντικο μου. Οντως δεν ειπε τιποτα, τουλαχιστον στο αφεντικο μου και την αλλη μερα που την ειδα στο δρομο με χαιρετησε κανονικα. Το προβλημα μου ειναι οτι αυτη τη στιγμη ειμαι στη δουλεια και σκεφτομε εδω και ωρα να παραγγειλω μια μπυρα..............

πηγαινε τωρα στο καφενειο της με την μαλαπερδα να κρεμεται
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.774
Πόντοι
7.885
Φίλε ''παραλιμνιε'' περιέγραψε την εν λόγω κυρία να καβλώσουμε  :cum: :cum: :rockon: :rockon:.Εγώ στην θέση σου θα παρέγγελνα κάθε λίγο και από κάτι,αφού προσφέρεται να έρχεται από μόνη της :2funny: :2funny:
 

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
Άντε ρε αδερφέ πες μας τη συνέχεια. Την κανόνισες την κυρά ή σε κανόνισε ο γιος;
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
κρατα τον λιγο μεσα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε
URL]]
 

Επισκέπτης
Τζιφος χτες.
Παραγγειλα ενα τελαρο μπυρες κι ολο ο μαλακας ο γιος της, τις εφερνε. Καποια στιγμη φιλοτιμηθηκε να φερει μια μπυρα η milfαρα, αλλα ειχα γινει λιωμα και δεν ειχα ορεξη. Εσκασε μυτη και το αφεντικο και μου εβαλε χοντρο χερι. "Ρε μαλακα σε αφηνω στο μαγαζι για να πινεις μπυρες ? Κανε και καμια δουλεια". Του τα εχωσα κι εγω ομως που μ΄εχει απληρωτο 3 μηνες και τουμπεκιαστηκε. Δεν κοιμηθηκα καλα το βραδι. Απο τη μια εβλεπα την καφετζου στον υπνο μου κι απ΄την αλλη σηκωνομουν συνεχεια για κατουρημα. Φοβαμε μην καταντησω σαν τον Τακμαν και τη κυριουλα του. :headbang: :headbang: και γραφω σεντονια για τον κρυφο μου ερωτα.
Και το κακο ειναι πως μου ηρθε ορεξη για μπυρα τωρα.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
να πίνεις μικρές μπύρες λάιτ χωρίς αλκοόλ.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το οτι δεν ερχοταν ειναι μηνυμα. Σταματα να παραγγελνεις. Φυσικα για να γινεις μαλακας, πρεπει να σου κανει αυτη κινηση. Και με το να μη παραγγελνεις περιμενεις αντιδρασεις. Αμα σου πεταξει σποντα, του στυλ Τι εγινε, τις κοψαμε τις μπυρες, κλπ, σου δινει πατημα να ορμηξεις. Αλλιως Τακμαν.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Τζιφος χτες.
Παραγγειλα ενα τελαρο μπυρες κι ολο ο μαλακας ο γιος της, τις εφερνε. Καποια στιγμη φιλοτιμηθηκε να φερει μια μπυρα η milfαρα, αλλα ειχα γινει λιωμα και δεν ειχα ορεξη. Εσκασε μυτη και το αφεντικο και μου εβαλε χοντρο χερι. "Ρε μαλακα σε αφηνω στο μαγαζι για να πινεις μπυρες ? Κανε και καμια δουλεια". Του τα εχωσα κι εγω ομως που μ΄εχει απληρωτο 3 μηνες και τουμπεκιαστηκε. Δεν κοιμηθηκα καλα το βραδι. Απο τη μια εβλεπα την καφετζου στον υπνο μου κι απ΄την αλλη σηκωνομουν συνεχεια για κατουρημα. Φοβαμε μην καταντησω σαν τον Τακμαν και τη κυριουλα του. :headbang: :headbang: και γραφω σεντονια για τον κρυφο μου ερωτα.
Και το κακο ειναι πως μου ηρθε ορεξη για μπυρα τωρα.
Kαι γιατι τις επινες ρε μαλακα;Νιπτηρα δεν εχεις να τις αδειαζεις; :idiot:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τα έχουν πει αυτά καλέ, δεν τα λέω από κάπου αλλού.
Κι εγώ κοντοχωριανή ήμουν με τον Παραλίμνιο.

Νομίζω, ότι η καταγωγή μας, είναι μία ιδιότητα την οποία δεν μπορούμε να απεμπολήσουμε κατά το δοκούν.....όσο κι' αν έχουμε την ανάγκη να αποδεσμευθούμε από τ' αλώνια για τη χάρη των σαλονιών :rolleyes: Μας ακολουθεί δια ζώσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom