Νέα

Πιο μπερδεμενη ιστορια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Νομίζω, ότι η καταγωγή μας, είναι μία ιδιότητα την οποία δεν μπορούμε να απεμπολήσουμε κατά το δοκούν.....όσο κι' αν έχουμε την ανάγκη να αποδεσμευθούμε από τ' αλώνια για τη χάρη των σαλονιών :rolleyes: Μας ακολουθεί δια ζώσης.
Μωρή βλαχάραααααααααααααααααααααα..... :zfuck:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Νομίζω, ότι η καταγωγή μας, είναι μία ιδιότητα την οποία δεν μπορούμε να απεμπολήσουμε κατά το δοκούν.....όσο κι' αν έχουμε την ανάγκη να αποδεσμευθούμε από τ' αλώνια για τη χάρη των σαλονιών :rolleyes: Μας ακολουθεί δια ζώσης.

Ναι μου την είπες μάλλον και έβαλες και ρολάιζ και πςςς γαμείς
Μεγάλωσα στο Αίγιο, δεν είμαι από κει. Βλάχα απ'αλλού είμαι.

Να περασω το βραδακι να σε παρω με τ΄αγροτικο ?

Δεν έχω μπύρες. :dunno:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Λοιπον δωστε προσοχη πως εχει η κατασταση.

« στις: 22/04/12, 20:08 »[size=10pt][/size]
Ωπως εχω ξαναγραψει εκτος απο αγροτης δουλευω υπαλληλος και σ΄ενα video club. Καμια φορα παραγγελουμε καμια μπυρα ή καφε απο παρακειμενο καφενειο. Το εχει μια κυρια 54 ετων, ετσι μου εχει πει, χωρησμενη μαζι με το γιο της, η οποια καλα κρατιεται. Αν και ειναι πολυ "ανοιχτη" μαζι μου, με φωναζει .....ακι, οταν φερνει τη μπυρα ή τον καφε καφε και ειμαι μονος καθεται αρκετη ωρα και κουβεντιαζουμε διαφορα, μου εχει πει την ηλικια της, με ακουμπαει στο ασχετο, στο δρομο ειναι ολο χαμογελα και αλλα, ποτε δεν εκανα κινηση. Ομως πριν μερικες μερες σε στιγμη μεγαλης καυλας, αργα το βραδι παραγγειλα μια μπυρα και οταν μου την εφερε, την περιμενα καθιστος στο γραφειο με τη μαλαπερδα εξω. Μολις την ειδε γουρλωσε τα ματια, εμεινε για λιγο να κοιταζει αμιλητη και μετα με εντονο υφος ειπε : Τι κανεις εκει ........ μου, δε με σεβεσε, εχω γιο 28 χρονων τι με περασες και αλλες μαλακιες. Της ειπα οτι εβλεπα μια τσοντα στο internet, ειχα καυλωσει και ξεχασα οτι ειχα παραγγειλει μπυρα. Της ζητησα να μην πει τιποτα σε κανενα, ουτε στο γιο της ουτε στο αφεντικο μου. Οντως δεν ειπε τιποτα, τουλαχιστον στο αφεντικο μου και την αλλη μερα που την ειδα στο δρομο με χαιρετησε κανονικα. Το προβλημα μου ειναι οτι αυτη τη στιγμη ειμαι στη δουλεια και σκεφτομε εδω και ωρα να παραγγειλω μια μπυρα..............

Κυριακη δεν ειχαμε στις 22 του μηνα?  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πηδα τη μανταμ και ο γιος εσενα και γω κανονησε να παρω κανα ματακι ;)
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
ηρθε η κυρα για παιχνιδι και συ μεθυσες? :headbang:
δεν ξερεις να καμουφλαζεσαι ρε τυπε μεγαλο λαθος..
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Τα μαγαζιά αυτά (έχω την εντύπωση) ότι προσφέρουν τις υπηρεσίες τους και το Σαββατοκύριακο.

Λαθος καταλαβες ρε τρελε...
Για την "ιστορια" καθε Κυριακης το ρωτησα χεχε
Καθε Κυριακη ολο και βγαζει καποιος μια ιστορια απο το μυαλο του...
:2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Λαθος καταλαβες ρε τρελε...
Για την "ιστορια" καθε Κυριακης το ρωτησα χεχε
Καθε Κυριακη ολο και βγαζει καποιος μια ιστορια απο το μυαλο του...
:2funny: :2funny:

Αυτή τη φορά η ιστορία, ήταν από τις μπύρες..... :grin: :grin: :grin:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Παρε να χαλαρωσεις και αστους να λενε.
 

Συνημμένα

  • 538902_10150677807331174_1370511136_n.jpg
    538902_10150677807331174_1370511136_n.jpg
    171,8 KB · Εμφανίσεις: 28

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Λοιπον δωστε προσοχη πως εχει η κατασταση.


Ωπως εχω ξαναγραψει εκτος απο αγροτης δουλευω υπαλληλος και σ΄ενα video club. Καμια φορα παραγγελουμε καμια μπυρα ή καφε απο παρακειμενο καφενειο. Το εχει μια κυρια 54 ετων, ετσι μου εχει πει, χωρησμενη μαζι με το γιο της, η οποια καλα κρατιεται. Αν και ειναι πολυ "ανοιχτη" μαζι μου, με φωναζει .....ακι, οταν φερνει τη μπυρα ή τον καφε καφε και ειμαι μονος καθεται αρκετη ωρα και κουβεντιαζουμε διαφορα, μου εχει πει την ηλικια της, με ακουμπαει στο ασχετο, στο δρομο ειναι ολο χαμογελα και αλλα, ποτε δεν εκανα κινηση. Ομως πριν μερικες μερες σε στιγμη μεγαλης καυλας, αργα το βραδι παραγγειλα μια μπυρα και οταν μου την εφερε, την περιμενα καθιστος στο γραφειο με τη μαλαπερδα εξω. Μολις την ειδε γουρλωσε τα ματια, εμεινε για λιγο να κοιταζει αμιλητη και μετα με εντονο υφος ειπε : Τι κανεις εκει ........ μου, δε με σεβεσε, εχω γιο 28 χρονων τι με περασες και αλλες μαλακιες. Της ειπα οτι εβλεπα μια τσοντα στο internet, ειχα καυλωσει και ξεχασα οτι ειχα παραγγειλει μπυρα. Της ζητησα να μην πει τιποτα σε κανενα, ουτε στο γιο της ουτε στο αφεντικο μου. Οντως δεν ειπε τιποτα, τουλαχιστον στο αφεντικο μου και την αλλη μερα που την ειδα στο δρομο με χαιρετησε κανονικα. Το προβλημα μου ειναι οτι αυτη τη στιγμη ειμαι στη δουλεια και σκεφτομε εδω και ωρα να παραγγειλω μια μπυρα..............
σε φωναζει πουστρακι και το ανεχεσαι ρε?
 

Επισκέπτης
σε φωναζει πουστρακι και το ανεχεσαι ρε?

Δε με φωναζει πουστρακι ρε, με το χαιδευτικο μου με λεει.
Ασε παραγγειλα μια φραπεδια πριν λιγο και μου τον εφερε ντυμενη στα κοκινα. φωτιες μου αναψε πρωινιατικα η μιλφαρα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δε με φωναζει πουστρακι ρε, με το χαιδευτικο μου με λεει.
Ασε παραγγειλα μια φραπεδια πριν λιγο και μου τον εφερε ντυμενη στα κοκινα. φωτιες μου αναψε πρωινιατικα η μιλφαρα.

Πες της να σου κάνει και μιά φραπεδιά τότε..... ;) :bigdick:
 

Επισκέπτης
Σημερα το μεσημερακι κατεβηκα για μπανιο στη θαλασα στην πολη που δουλευα. Μετα το μπανιο ειπα να επισκευτω την περιοχη που βρισκοταν το μαγαζι που δουλευα. Κλειστη η αγορα, νεκρα γενικως. Πουτανα κριση σκεφτηκα. Μονο το καφενειο με την milfαρα καφετζου ηταν ανοιχτο. Μ΄επιασε μια νοσταλγια, αλλα και θλιψη για αυτα που περασαν και φυγαν οριστικα. Ταυτοχρονα ενιωσα την αναγκη να πιω μια παγωμενη μπυρα και να ξανα δω την αγαπημενη μου milfαρα. Παρκαρα τον αγροτη εξω απο το καφενειο κι εσουρα το ταλαιπωρο κορμι μου στο αδειο καφενειο. Μολις με ειδε η καφετζου μονο που δεν μου ορμηξε. Με αγκαλιασε κι αρχισε να με ρωταει τι κανω, τι κανει το πρωην αφεντικο μου και πολλα αλλα. Ααχχχχ βρε .....ακι μου, μου λειπετε, και τι καλα περναγαμε κτλ.κτλ. Αραξα σ΄ενα τραπεζι, μου εφερε την Heineken, εκατσε διπλα μου κι αρχισε να λεει και να λεει και να λεει. Δεν ακουγα τι ελεγε, σκεφτομουν τα δικα μου και εστιαζα στις βυζαρες της. Καποια στιγμη χτυπησε το τηλεφωνο. "Παω ενα καφε εδω διπλα κι ερχομε .....ακι μου. Δεν φευγεις" ειπε. Μπα θα κατσω λιγο ακομα ειπα. Οταν εμεινα μονος σκεφτηκα : Δεν πεταω τη μαλαπερδα εξω κι οτι θελει ας γινει. Το πολυ-πολυ να μου βαλει παλι τις φωνες και να φυγω. Ομως αν και το βιτσιο μου ειναι να την πεταω εξω, κολωσα. Τελικα ηρθε κατσαμε ειπαμε διαφορες μαλακιες, ειπια ακομα μια μπυρα και σηκωθηκα να φυγω. Ρωτησα τι χρωσταω και μου λεει : Κερασμενες απο μενα .....ακι μου. Και που 'σαι να ερχεσε πιο συχνα να σε βλεπουμε. Ξερεις ποσο σε συμπαθω. Τις λεω και για αυτο που εγινε περσι δεν μου κρατας κακια, δεν παρεξηγηθηκες ? Τι λες ....ακι μου, σιγα εγω το εχω ξεχασει......
Πινοντας τωρα την μπυρα μου στο χωριο και σκεφτομενος αυτα που εγιναν πριν καποιες ωρες πηρα την τηλ. στο καφενειο και τη ρωτησα μεχρι τι ωρα θα ειναι ανοιχτα. Μου ειπε ως τις 12. Λεω να ξανα κατεβω για μια μπυρα στην πολη αποφασισμενος για ολα. Ξεχασα μονο να την ρωτησω αν θα ειναι μονη στο καφενειο ή θα δουλευει κι ο μαλακας ο γιος της.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Γιατι δεν της την πεφτεις ρε φιλε...???? :think:
'Η θα γαμησεις.. ή θα φας χυλοπιτα... (so what)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom