Νέα

Πικάντικες ιστορίες με κορίτσια του χώρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 388
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Ρε τι υπάνθρωποι υπάρχουν που εκβιάζουν τις κοπέλες!Ενδιαφέρουσες πληροφορίες.Thanks!

Πελάτης προσποιείται τον αστυνομικό κατά την επίσκεψή του σε ανεξάρτητη χωρίς προστασία.

Π: Θα σε καρφώσω θα σε κάνω έτσι θα σε κάνω αλλιώς αν δεν μου δώσεις χρήματα.

Κ: Πόσα θέλεις ?

Π: Θέλω €2,000 ευρώ.

Κ: Μα δεν έχω €2,000.

Π: Καλά τότε κάτσε να σε γαμήσω τζάμπα.

:headbang:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Παίκτες ξέρω 2 περιστατικά από yourangels που μου το χαν πει.

Julia και Tammy. Ειδικά η Julia, είχε έρθει ξενερωμένη, στενοχωρημένη, γάμησέ τα.


Τύποι αν κάποιος από σας διαβάζει, γαμιέστε.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Χρόνια Πολλά σε όλους και σε όλες εκείνες που μας χαρίζουν στιγμές απόλαυσης και ηδονής !!!

:hi:

 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
5
Like
12.591
Πόντοι
3.786
Εκο
Πελάτης προσποιείται τον αστυνομικό κατά την επίσκεψή του σε ανεξάρτητη χωρίς προστασία.

Π: Θα σε καρφώσω θα σε κάνω έτσι θα σε κάνω αλλιώς αν δεν μου δώσεις χρήματα.

Κ: Πόσα θέλεις ?

Π: Θέλω €2,000 ευρώ.

Κ: Μα δεν έχω €2,000.

Π: Καλά τότε κάτσε να σε γαμήσω τζάμπα.

:headbang:
Εκεί που λες δεν υπάρχει πιο κάτω...και όμως!
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Δεν κράτησα επαφή.

Εκείνα τα χρόνια υπήρχαν πολλές επιλογές, φοιτήτριες κλπ ...

Σύντομα την ξέχασα.

Περισσότερο ανέφερα την ιστορία μου διότι αν είσαι νέος και σε γουστάρει ένα κορίτσι του χώρου τότε μπορεί να σε ακολουθήσει χωρίς χρηματισμό.

Είναι θέμα timing και αναγκών του κάθε κοριτσιού.

Έχω ακούσει πολλές τέτοιες ιστορίες και θα ήταν ενδιαφέρον να τις μοιραστείτε μαζί μας χωρίς να αναφέρετε ονόματα αν δεν επιθυμείτε.

Εγω τα έφτιαξα με μια ρωσσιδα θέα , ι1, βυζιτόνι πολυτελειας που ξέφυγε απο το κύκλωμα … μου έλεγε οτι 9 στους 10 πελάτες ήθελαν να την παντρευτούν κ της έδιναν πανάκριβα δώρα τα οποία μου τα έδειχνε, χρυσες αλυςιδες , δαχτυλίδια ακριβά αρώματα κλπ.. η λιουντα ήταν δεκάρι κ ειχα σχεση 6 μηνες μαζι της , δαγκωσε λαμαρίνα μαζι μου για καποιον ανεξήγητο λόγο και παράτησε τις Βύζιτες … μια φορά την ειχα πληρώσει ως πελάτης κ μου έδωσε το προσωπικο της κινητο κ ξεκινήσαμε κ βγαίναμε για καφε , φαγητό κλάμπινγκ, εκδρομές … 6 μηνες εκανα τα καλύτερα γαμησια της ζωής μου….. στη συνεχεια πηγε στη Μόσχα αλλα ακομα κ τωρα με ρωτάει τι κανω κλπ με εμαιλ …
Η ιστορια μου έλαβε χώρα το μακρινό 2005
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Buenos dias amigos !!!

:hi:

V a m o s

 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Ανναπουρνα,ασε τα βιντεακια και ταξε μου.Σου εχω νεα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Ανναπουρνα,ασε τα βιντεακια και ταξε μου.Σου εχω νεα.

Λέγε λέγε ... :wink:

I Hear You Boss GIF by ABC Network
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Τιποτα ρε,απλα σε πειραζω.Ξερω οτι εχεις μεγαλη συλλογη απο τετοια memes (ετσι λεγονται?Ιδεα δεν εχω).

Gif
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Λοιπον,με πιανει η μαλακια καμια φορα και τρολαρω το τρολαρισμα (θυμηθηκα εναν τρελο που ειχαμε στο χωριο πριν κατι χρονια και φωναζε ολη την ωρα: γελαν τα γελια).Εχω νεα,απλα βαριεμαι να γραφω και βαριεμαι τις ανουσιες απαντησεις που θα ακολουθησουν γι αυτο θα τα γραψω λιγο συνοπτικα.Πηγα σημερα στην σεξεργατρια,την Ουγγαρεζα ντε.Χαρες κακο αυτη που με ειδε,μπαινουμε δωματιο.Παιρνω απλο,δινω 40€ επιτηδες γιατι ηθελα να της κανω πλακα και γυρναει αυτη με το δεκαρικο.Λεω,αν το κρατησεις παιρνω τιποτα,γλειφω κατι?Μου λεει εσυ παιρνεις τα παντα,οτι εχω,με κανεις οτι θες.Αστο αστο της λεω,και παιρνω το δεκαρικο και παω στο παντελονι.Μα αφου σου ειπα ενταξει λεει αυτη,για το κανεις αυτο?Βαζω το δεκαρικο στην τσεπη,βγαζω ενα 20αρικο και της λεω,παρε αυτο καλυτερα.Εκει φιλε η γκομενα αρχισε να χυνει ποταμια,πλημμυρισαμε.Βγαινανε κατω απο την πορτα,αρχισε η τσατσα να φωναζει: εσπασε η βρυση,εσπασε η βρυση.Οχιιιιιι της κανω,η πουτανα τα εκανε πουτανα.Χαμος φιλε,τελικα δεν γαμησα,πιασαμε ολοι τις σφουγγαριστρες γιατι αρχισαν να βγαινουν στον δρομο και αρχισαν να γλυστρανε τα αυτοκινητα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Λοιπον,με πιανει η μαλακια καμια φορα και τρολαρω το τρολαρισμα (θυμηθηκα εναν τρελο που ειχαμε στο χωριο πριν κατι χρονια και φωναζε ολη την ωρα: γελαν τα γελια).Εχω νεα,απλα βαριεμαι να γραφω και βαριεμαι τις ανουσιες απαντησεις που θα ακολουθησουν γι αυτο θα τα γραψω λιγο συνοπτικα.Πηγα σημερα στην σεξεργατρια,την Ουγγαρεζα ντε.Χαρες κακο αυτη που με ειδε,μπαινουμε δωματιο.Παιρνω απλο,δινω 40€ επιτηδες γιατι ηθελα να της κανω πλακα και γυρναει αυτη με το δεκαρικο.Λεω,αν το κρατησεις παιρνω τιποτα,γλειφω κατι?Μου λεει εσυ παιρνεις τα παντα,οτι εχω,με κανεις οτι θες.Αστο αστο της λεω,και παιρνω το δεκαρικο και παω στο παντελονι.Μα αφου σου ειπα ενταξει λεει αυτη,για το κανεις αυτο?Βαζω το δεκαρικο στην τσεπη,βγαζω ενα 20αρικο και της λεω,παρε αυτο καλυτερα.Εκει φιλε η γκομενα αρχισε να χυνει ποταμια,πλημμυρισαμε.Βγαινανε κατω απο την πορτα,αρχισε η τσατσα να φωναζει: εσπασε η βρυση,εσπασε η βρυση.Οχιιιιιι της κανω,η πουτανα τα εκανε πουτανα.Χαμος φιλε,τελικα δεν γαμησα,πιασαμε ολοι τις σφουγγαριστρες γιατι αρχισαν να βγαινουν στον δρομο και αρχισαν να γλυστρανε τα αυτοκινητα.

Δεν πιστεύω να μιλάς για αυτή ... την Ουγγαρέζα.

:wink:

K9000.jpg
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.237
Πόντοι
46.423
Γιαυτήν όμως την Ουγγαρέζα που πέρασε πρόσφατα γιά ένα φεγγάρι από τα μέρη μας δεν έγραψε κανένας σας δυό λογάκια.

:dunno:

Χάσατε καλό κομμάτι ... αλλά πρίτς :badair: δεν θα μιλήσω και εγώ.

:tooth: :tooth:

Hung1.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αυτή όμως η Ουγγαρέζα που πέρασε γιά ένα φεγγάρι πρόσφατα από τα μέρη μας δεν έγραψε κανένας σας δυό λογάκια.

:dunno:

Χάσατε καλό κομμάτι αλλά πρίτς :badair: δεν θα μιλήσω και εγώ.

:tooth: :tooth:

Hung1.jpg

Αυτη ειναι να την παντρευτεις φιλε.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Ψάχνει για γαμπρό ...

Πόσα γίδια έχεις ?

:tooth:

Μονο με γιδια την βρισκει?Γιδια δεν εχω τυπε,μονο γελαδια,αν της κανουν να σου δωσω το kik μου να το δωσεις στην κοπελια.Εχω και κατι ριζες καρυδιες και ενα μποστανι.Ζαχαρη θα την βγαλη η μεταναστρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom