Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
η διμοιρία των ματ, για να μην προκαλεί, ήταν 800 μέτρα από το γήπεδο.
οι χουλιγκάνοι βγήκαν από αυτό (το γήπεδο) τους εντόπισαν και ξεκίνησαν τις μαλακίες.
μετά φταίει η αστυνομία :jerking:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.275
Like
34.874
Πόντοι
9.931
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Τι φωνάζουν οι γονείς;
Η αστυνομία κάνει την δουλειά της...θα έπρεπε να αφήσουν όλον τον κόσμο να φύγει και να έβρισκαν τον ένοχο ...με μαγικα;
Αν αυτοί που φώναζαν ήταν αστυνομικοί θα άφηναν να φύγουν όλοι αυτοί οι 424 πιθανοί ύποπτοι;
Ήδη 35 εξ αυτών αφέθηκαν ελεύθεροι...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.275
Like
34.874
Πόντοι
9.931
η διμοιρία των ματ, για να μην προκαλεί, ήταν 800 μέτρα από το γήπεδο.
οι χουλιγκάνοι βγήκαν από αυτό (το γήπεδο) τους εντόπισαν και ξεκίνησαν τις μαλακίες.
μετά φταίει η αστυνομία :jerking:
Ειναι η εύκολη λυση, ποιος να φταίει οι ιδιοκτήτες των ομάδων που συντηρούν στρατούς απο οργανωμένους.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.515
Like
11.573
Πόντοι
3.506
Δεν γίνονται αυτά...
Υπάρχουν τηλεοπτικά, χορηγοί, στοιχηματικες εταιρείες από πίσω...
Στα παπάρια μας. Να γαμηθούν και αυτοί που επενδύουν σε αυτό το χάλι, για να τα βγάλουν. Εδώ μιλάμε για ζωές.
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.211
Κριτικές
1
Like
2.451
Πόντοι
456
Εδώ βαζουν φυλακή αυτους που δεν φταίνε γιατί ήταν στο γήπεδο
Βρήκαν την ευκολη λυση
Όπως με τους 200 Κροάτες
Όλοι μέσα, πάμε κι όπου βγει
Με μια σημαντικη διαφορα.
Οι κροατες κατεβηκαν ολοι μαζι για μανουρες σε αντιθεση με τους απλους θεατες στο γηπεδο που τους τσουβαλιασαν ολους.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Πολύ σκληρή η ανακοίνωση του γαύρου. Μόλις τη διάβασα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Στα παπάρια μας. Να γαμηθούν και αυτοί που επενδύουν σε αυτό το χάλι, για να τα βγάλουν. Εδώ μιλάμε για ζωές.
Όταν στο Περιστέρι έσπαγε το χέρι της κοπέλας δεν άκουγα για ζωή...
Επιλεκτική ευαισθησία..
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Το ξέρεις όμως ότι αυτοί οι τελειωμένοι που ζουν από τους συνδέσμους...γιατί αυτό κάνουν.....είναι η στρατιά μπράβων του κάθε διαπλεκόμενου που έχει στο τσεπάκι και τους βουλευτές και τους καρεκλάδες της αστυνομίας έτσι?

Οι σύνδεσμοι πως ζουν? κάνουν δωρεές τα πρεζάκια που είναι μέλη που αν δεν ήταν εκεί θα φέρμαραν 15χρονα στην βικτώρια και το πέραμα για να την πιούν?

Εσύ που κυκλοφορείς στα μέρη....έχεις δει πολλές καταδίκες τέτοιων οργανωμένων??? ή τους πάνε αυτόφορο και μετά δεν βρίσκεται κανένας αστυνομικός να καταθέσει ότι τους είδε????

Η αστυνομία αυτούς τους ξέρει...και ποιοί είναι και καμιά φορά αυτοί είναι οι ίδιοι μπαχαλάκιδες που σπάνε τις πορείες των ειρηνικών ανθρώπων....

αν ήθελε η αστυνομία θα τους είχε γαμήσει τα πέταλα και θα χρησιμοποιούσε την ίδια βία που χρησιμοποιεί στις πολιτικού τύπου διαδηλώσεις.....και επειδή ένας παραπάνω μίλησε για τους γρηγορόπουλους.....δεν είδα να τον πυροβολούν στη μάπα (όπως θα έπρεπε) αυτόν που πέταξε την φωτοβολίδα....λογικά δεν ήταν αρκετά επικύνδυνος όπως ο Αλέξης.

Με λίγα λόγια η αστυνομία τους ξέρει και τους γράφει στα @@ της και το κράτος στην καλύτερη δεν ενδιαφέρεται στην χειρότερη τους καλύπτει.

Γνώμη μου είναι ότι όποιος πετάει φωτοβολίδες και πέτρες και μολότοφ στα γήπεδα θα έπρεπε να τρώει την πρώτη στο πόδι...δεύτερη δεν θα υπάρξει δεν θα χρειαστεί.

αρα λοιπον και στα Εξαρχεια οσοι πετανε πετρες και μολοτωφ,να πυροβολουνται απευθειας στο ποδι?:coffee:
φασκεις ή δεν αντιφασκεις τωρα? με τους αντιεξουσιαστες το παιζεις δικαιωματιστης ,ενω με τους οπαδους φασιστας.
επισης,δεν υπηρξα ποτε συνδεσμιτης ρε τυπε,ασχετα αν ειχα παρτιδες μαζι τους και μαζευομουν σε γηπεδικες συναξεις καποτε:rockon:

οι οπαδοι ειναι το τελευταιο ρομαντικο οχυρο σε μια καταρρεουσα κοινωνια,να εισαι σιγουρος γι΄ αυτο. μην κυνηγας φαντασματα.
οι ασφαλιτες εννοειται πως γνωριζουν καλυτερα απο εσενα και εμενα τι παιζει ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΔΕΣΜΟ,αφου πολλοι απο αυτους ειναι και κεκαλυμμενα μελη σε συνδεσμους με σημαντικη οπαδικη δραση:coffee:
αρκετοι τυχαινει να υποστηριζουν και την ομαδα του Χ συνδεσμου ,τον οποιον κατα καιρους εποπτευουν.
οτι οτι παιζει καποιο ρολο αυτο,απλως οταν χρονια συναναστρεφεσαι με ομοιδεατες καθε καστας,θα σου ανοιχτουν και πιο ευκολα στο βωμο "του καλου της ομαδας":coffee:

θα σου φανω ακραιος τωρα,αλλα ακομη και για χθες κρατω τις επιφυλαξεις μου κατα ποσο ηταν πραγματι Ολυμπιακοι αυτοι που εκαναν την καταδρομικη. ξερεις οτι υποστηριζω τον Αρη,δεν εχω λογο να το παιξω δικηγορος κανενος στην προκειμενη.
μετα βεβαιοτητας σου λεω παντως οτι οι Ολυμπιακοι εχουν ηρεμησει κατα πολυ σε σχεση με παλιοτερα,κανοντας την αυτοκαθαρση τους απο τοτε που ηρθε ο Μαρινακης.

σε αγωνα ερασιτεχνικου τμηματος μου φαινεται πολυ περιεργο το οτι συνεβη εντελως απροκλητα τετοιο σκηνικο.
μπορει και να εισχωρησαν με αφορμη την επετειο του Γρηγοροπουλου αναρχομπαχαλακηδες μεσα στους γαυρους.
οι επαγγελματιες οπαδοι ,τελος ,προφανως υπαρχουν. παντα υπηρχαν επαγγελματιες. και παντου.
οχι μονο στο χωρο των οπαδικων συνδεσμων:undecided:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
μετα βεβαιοτητας σου λεω παντως οτι οι Ολυμπιακοι εχουν ηρεμησει κατα πολυ σε σχεση με παλιοτερα,κανοντας την αυτοκαθαρση τους απο τοτε που ηρθε ο Μαρινακης.
Αλήθεια; :think:

μπορει και να εισχωρησαν με αφορμη την επετειο του Γρηγοροπουλου αναρχομπαχαλακηδες μεσα στους γαυρους.
Πολύ πιθανό, όντως.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Τακτικές Ναζί αναφέρει η ανακοίνωση του ολυμπιακου
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Έχει τα κότσια ο Κουλης να τα κλείσει για ένα χρόνο η θα τον διώξουν οι καναλαρχες - προεδροι ομάδων?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είναι ανακοίνωση του Ολυμπιακού. Είναι του ερασιτεχνικού Ολυμπιακού
Οχι Γιάννης - Γιαννάκης
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.753
Like
14.169
Πόντοι
3.656
αρα λοιπον και στα Εξαρχεια οσοι πετανε πετρες και μολοτωφ,να πυροβολουνται απευθειας στο ποδι?:coffee:
φασκεις ή δεν αντιφασκεις τωρα? με τους αντιεξουιαστες το παιζεις δικαιωματιστης ,ενω με τους οπαδους φασιστας.
επισης,δεν υπηρξα ποτε συνδεσμιτης ρε τυπε,ασχετα αν ειχα παρτιδες μαζι τους και μαζευομουν σε γηπεδικες συναξεις καποτε:rockon:

οι οπαδοι ειναι το τελευταιο ρομαντικο οχυρο σε μια καταρρεουσα κοινωνια,να εισαι σιγουρος γι΄ αυτο. μην κυνηγας φαντασματα.
οι ασφαλιτες εννοειται πως γνωριζουν καλυτερα απο εσενα και εμενα τι παιζει ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΔΕΣΜΟ,αφου πολλοι απο αυτους ειναι και κεκαλυμμενα μελη σε συνδεσμους με σημαντικη οπαδικη δραση:coffee:
αρκετοι τυχαινει να υποστηριζουν και την ομαδα του Χ συνδεσμου ,τον οποιον κατα καιρους εποπτευουν.
οτι οτι παιζει καποιο ρολο αυτο,απλως οταν χρονια συναναστρεφεσαι με ομοιδεατες καθε καστας,θα σου ανοιχτουν και πιο ευκολα στο βωμο "του καλου της ομαδας":coffee:

θα σου φανω ακραιος τωρα,αλλα ακομη και χθες κρατω τις επιφυλαξεις μου κατα ποσο ηταν πραγματι Ολυμπιακοι αυτοι που εκαναν την καταδρομικη. ξερεις οτι υποστηριζω τον Αρη,δεν εχω λογο να το παιξω δικηγορος κανενος στη προκειμενη.
μετα βεβαιοτητας σου λεω παντως οτι οι Ολυμπιακοι εχουν ηρεμησει κατα πολυ σε σχεση με παλιοτερα,κανοντας την αυτοκαθαρση τους απο τοτε που ηρθε ο Μαρινακης.

σε αγωνα ερασιτεχνικου τμηματος μου φαινεται πολυ περιεργο το οτι συνεβη εντελως απροκλητα τετοιο σκηνικο.
μπορει και να εισχωρησανμε αφορμη την επετειο του Γρηγοροπουλου αναρχομπαχαλακηδες μεσα στους γαυρους.
οι επαγγελματιες οπαδοι ,τελος ,προφανως υπαρχουν. παντα υπηρχαν επαγγελματιες. και παντου.
οχι μονο στο χωρο των οπαδικων συνδεσμων:undecided:
Δεν έχω υποστηρίξει ποτέ τους μπαχαλάκιδες των εξαρχείων. Ίσα ίσα έχω πει ότι οι μπαχαλάκιδες των εξαρχείων καταστρέφουν τις πορείες διαμαρτυρίας των ειρηνικών ανθρώπων. Είτε εθελημένα προβοκατόρικα είτε και απλά επειδή είναι μπάχαλοι κάφροι.

Αυτό που έχω υποστηρίξει είναι η αντίθεση στην αστυνομική αλόγιστη βία. Δεν μπορείς να μου φέρεις στο ίδιο επίπεδο τις διαδηλώσεις ανθρώπων για τα δικαιώματα και τα δίκια τους με τα μπάχαλα στα γήπεδα...είναι ιεροσυλία. Οι πρώτοι πολύ συχνά μπλέκονται χωρίς να φταίνε ενώ στα μπάχαλα των γηπέδων δεν υπάρχει ούτε ένας που να μην φταίει την ώρα της συμπλοκής.

όταν λέω ότι είσαι του χώρου εννοώ ότι είσαι νομικός (έτσι θυμάμαι από παλιότερη συζήτηση που είχαμε) οπότε θα έχες δει τι αντιμετώπιση έχουν αυτοί μετά το αυτόφωρο....έχει καταδικαστεί κανένας?

Αλλά και σύ με επιβεβαιώνεις....στους συνδέσμους κουμάντο κάνουν οι μπαχαλάκιδες...και οι λύτες που σχετίζονται είναι και οι ίδιοι μπαχαλάκιδες και σε πολλές περιπτώσεις εξησώνονται με τα φιλαράκια τους. Το ίδιο συμβαίνει και στις πορείες...οι λύτες και οι γηπεδικοί συνεργάζονται με την αστυνομία για να σπάσουν την πορεία. Το έχω γράψει 100 φορές...

Δεν με νοιάζει αν ήταν γαύροι ή όχι...βασικά δεν με νοιάζει τίποτα που να έχει να κάνει με ομάδες την έχω περάσει πολύ γρήγορα αυτή τη φάση......την ίδια στιγμή που στην παλαιστίνη οι άνθρωποι (καλώς η κακώς) πετάνε πέτρες και παλεύουν για την ζωή τους........εγώ το μόνο που έχω να πω στα μαλακιστήρια που πετάνε πέτρες και φωτοβολίδες για την καύλα και την ψυχοπάθεια τους......σφαίρα στο πόδι και λίγο είναι. Δεν τις συμπαθώ γενικά τις συμπεριφορές των μπάτσων.....αλλά να πας να κάνεις μεροκάματο και να βρεθείς στην εντατική από ανακοπή χωρίς λόγο επειδή ο αρχίδας διασκεδάζει με τα μπάχαλα.....δεν το θεωρώ φασιστικό αυτό που λέω.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
το παν στην πολιτικη ειναι η διορατικοτητα:coffee:

ρε ανικανε Βρουτση,βλεπεις οτι υπαρχει τεταμενο κλιμα απο την Κυριακη μετα τη σφαγη του Ολυμπιακου στον Βολο.

βλεπεις οτι η ισονομια στους αγωνες μεταξυ των ελληνικων ομαδων εχει καταπατηθει -με τη δικη σου ανοχη-απο την ΕΠΟ !

βλεπεις οτι ερχεται εβδομαδα Γρηγοροπουλου και Ερντογαν....:confused:

βλεπεις οτι η ιδια η ΓΑΔΑ ζητα αναβολη αθλητικων δραστηριοτητων την τρεχουσα εβδομαδα!

γι' αυτο το λογο αναβληθηκαν τα δυο ντερμπι του κυπελλου στο ποδοφαιρο !

Ολυμπιακος-Παναθηναικος και Αεκ-Αρης, Τεταρτη και Πεμπτη αντιστοιχα :coffee::coffee:

και στελνεις ως προβατα επι σφαγη διμοιριες στου Ρεντη για ποιον λογο? να φυλαξουν ποιον? τον Μαλακατε?

ποτε θυμαστε να εγιναν επεισοδια τελευταια φορα σε ερασιτεχνικα τμηματα Ολυμπιακου-Παναθηναικου?

οι διοικησεις των δυο ομαδων οφειλουμε να αναγνωρισουμε οτι εχουν κανει σημαντικη δουλεια σε αυτο το κομματι τα τελευταια χρονια!

η κυβερνηση εκθετει την αστυνομια πολλαπλως κατα τη γνωμη μου,αντι να την αφηνει να κανει τη δουλεια της στις γειτονιες.

εννοειται πως δεν δικαιολογω καμια δολοφονικη αποπειρα,για να μην παρερμηνευτω:coffee:

η σκεψη ολων μας ειναι με τον αστυνομικο. καποτε ομως πρεπει να αναληφθει μια γαμημενη πολιτικη ευθυνη στον τοπο μας. ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.030
Like
11.258
Πόντοι
2.606
Οι γαυροι εχουν ανοιξει βεντετα με τα τα ματ εδω και τεσσερα πεντε χρονια ...σχεδον καθε κυριακη παιζουν ξυλο-ετσι για να εχετε εικονα- καποια στιγμη ηταν στατιστικα βεβαιο πως θα καθοταν στραβη σε καποιον.....
ΑΝ δει καποιος την ευρυτερη εικονα ομως δεν μπορει παρα να καταληξει σε καποια πολυ ασχημα συμπερασματα σχετικα με την αστυνομια και την θεση της στην κοινωνια....επι συριζα -εποχη σκληρων και αδικων οικονομικων οριζοντιων μετρων,με καπιταλ κοντρολ-δεν κουνηθηκε τριχα,δεν ανοιξε ρουθουνι.....ΕΠΙ ΓΑΜΗΜΕΝΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΡΗ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.....νεκρους απο αστυνομικα πυρα για αστειους λογους ,αστυνομικους να χαροπαλευουν απο εκρυθμες καταστασεις,ξυλο σε πολιτες χωρις λογο ,συλληψεις ,καταπατηση καθε στοιχειωδους δικαιωματος ,ψεματα,αδιαφορια ,ατιμωρησια παντου σε καθε επιπεδο.....ΜΟΝΟ ΒΙΑ ,ΜΟΝΟ ΒΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΑΥΞΑΝΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.....ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.030
Like
11.258
Πόντοι
2.606
η διμοιρία των ματ, για να μην προκαλεί, ήταν 800 μέτρα από το γήπεδο.
οι χουλιγκάνοι βγήκαν από αυτό (το γήπεδο) τους εντόπισαν και ξεκίνησαν τις μαλακίες.
μετά φταίει η αστυνομία :jerking:
Δεν ξερω που ηταν η διμοιρια,αλλα η λογικη λεει πως για να βγουν εκατονπενηντα διακοσιοι μπαχαλοι και να πανε οκτακοσια μετρα θελει δεκα λεπτα....δηλαδη σαν να μου λες πως η συμπλοκη εγινε σχεδον σε αλλο δημο,δεν κολλανε αυτα που γραφεις!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ακριβως,όπως η Ιαπωνία.Αλλο σύμπαν τελείως...αιώνες μπροστά..βέβαια τους βοηθάει καινλ ή Θρησκεία τους (Stoicism).
Ενώ εδώ παίζουμε ακομη με τα μηλα(φιδια).
Έχουν την αξιοπρέπεια και τον σεβασμό προς τον εαυτό τους και τους άλλους σαν τροπο ζωής.
Oι Ιαπωνες?
Ναι, ειδαμε τον σεβασμο που εχουν προς τους αλλους, στην σφαγη της Ναντσίνγκ.
Από τους πλεον θηριωδεις, βαρβαρους και αναλγητους λαους.
Απλως εχουν αναγει την τυφλή αφοσίωση στο κρατος και τον αυτοκρατορα, ως "σεβασμό".
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.498
Like
1.610
Πόντοι
216
Ολοι μεσα λοιπον για δακτυλοσκοπηση, δείγμα DNA και έλεγχο για πυρίτιδα στα χέρια, μην ανησυχείς δεν θα τους κρατήσουν για κανα μηνα.
Όχι όμως και πέρα του 24ωρου.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Αυτό που έχω υποστηρίξει είναι η αντίθεση στην αστυνομική αλόγιστη βία. Δεν μπορείς να μου φέρεις στο ίδιο επίπεδο τις διαδηλώσεις ανθρώπων για τα δικαιώματα και τα δίκια τους με τα μπάχαλα στα γήπεδα...είναι ιεροσυλία. Οι πρώτοι πολύ συχνά μπλέκονται χωρίς να φταίνε ενώ στα μπάχαλα των γηπέδων δεν υπάρχει ούτε ένας που να μην φταίει την ώρα της συμπλοκής.

όταν λέω ότι είσαι του χώρου εννοώ ότι είσαι νομικός (έτσι θυμάμαι από παλιότερη συζήτηση που είχαμε) οπότε θα έχες δει τι αντιμετώπιση έχουν αυτοί μετά το αυτόφωρο....έχει καταδικαστεί κανένας?

Αλλά και σύ με επιβεβαιώνεις....στους συνδέσμους κουμάντο κάνουν οι μπαχαλάκιδες...και οι λύτες που σχετίζονται είναι και οι ίδιοι μπαχαλάκιδες και σε πολλές περιπτώσεις εξησώνονται με τα φιλαράκια τους. Το ίδιο συμβαίνει και στις πορείες...οι λύτες και οι γηπεδικοί συνεργάζονται με την αστυνομία για να σπάσουν την πορεία. Το έχω γράψει 100 φορές...

Δεν με νοιάζει αν ήταν γαύροι ή όχι...βασικά δεν με νοιάζει τίποτα που να έχει να κάνει με ομάδες την έχω περάσει πολύ γρήγορα αυτή τη φάση......την ίδια στιγμή που στην παλαιστίνη οι άνθρωποι (καλώς η κακώς) πετάνε πέτρες και παλεύουν για την ζωή τους........εγώ το μόνο που έχω να πω στα μαλακιστήρια που πετάνε πέτρες και φωτοβολίδες για την καύλα και την ψυχοπάθεια τους......σφαίρα στο πόδι και λίγο είναι. Δεν τις συμπαθώ γενικά τις συμπεριφορές των μπάτσων.....αλλά να πας να κάνεις μεροκάματο και να βρεθείς στην εντατική από ανακοπή χωρίς λόγο επειδή ο αρχίδας διασκεδάζει με τα μπάχαλα.....δεν το θεωρώ φασιστικό αυτό που λέω.


-για την αντιθεση στην αλογιστη βια -απο οπου και αν προερχεται- θα με βρεις συμφωνο

-τις πιο πολλες φορες εχουν την ιδια αντιμετωπιση που εχουν και οι μπαχαλακηδες των Εξαρχειων,πλημμεληματικες κατηγοριες,φθορες ξενης ιδιοκτησιας,αντισταση κατα αρχης κλπ. σπανια θα προφυλακιστουν και ετσι ειναι το πρεπον ,οχι επειδη τυχαινει να ειναι ομοιδεατες μας κλπ,αλλα επειδη αυτο ειναι το ισχυον..νομικο πλαισιο:coffee::coffee:
(εδω προφανως δεν μιλαμε για υποθεσεις Αλκη Καμπανου και Μιχαλη Κατσουρη)

-μαζι σου ,αλλα η λυση δεν ειναι εκτελεση εν ψυχρω. τα δακρυγονα γι αυτον τον λογο επινοηθηκαν τυπε..!:confused:

προφανως αν κινδυνεψει ζωη,ανοιγεις πυρ.οχι ομως για ψυλλου πηδημα.σου θυμιζω τις περιπτωσεις των ανηλικων ρομα περυσι και φετος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom