Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Τώρα τα πιστεύεις αυτά που λες;
Καμιά σχέση...
Είναι εντελώς α πολίτικοι...
Όχι εμφύλιο, ούτε τι γιορτάζουμε την 25η Μαρτίου, δεν ξέρουν...
Να εκτονωθούν θέλουν...
Οι ματατζήδες τι θελουν νομίζεις;
για τον πουτσο ειμαστε τελειως,
θες να εκτονωθεις βρε μαλακισμενο?
τραβα γραψου σε μια ακαδημια κικ μποξ κ δωσε κ φαε οσο ξυλο αντεχεις,
τι σου φταιει ο κακομοιρης που παιρνει 800-900 ευρω για να ειναι σακκος του μποξ του καθε ανωμαλου αυτης της χωρας?
Και εμείς σάκος του μποξ των μπασταρδων είμαστε, είτε λέγεται γήπεδο, είτε λέγεται πορεία, είτε γιατί έτσι.
Νέα Σμύρνη μέχρι να σβήσει ο ήλιος
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.700
Like
17.836
Πόντοι
3.656

:confused::confused::confused:


Φορούσε στολή ΜΑΤ ;;;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.198
Κριτικές
20
Like
3.753
Πόντοι
1.446
Οι ματατζήδες τι θελουν νομίζεις;

Και εμείς σάκος του μποξ των μπασταρδων είμαστε, είτε λέγεται γήπεδο, είτε λέγεται πορεία, είτε γιατί έτσι.
Νέα Σμύρνη μέχρι να σβήσει ο ήλιος
Δεν είπα ότι οι αστυφύλακες είναι κολεγιόπαιδα...
Σίγουρα για να κάνεις αυτό το επάγγελμα και ειδικά στα ΜΑΤ, πρέπει να έχεις ειδική ψυχολογική δομή...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.700
Like
17.836
Πόντοι
3.656
η όλη κατάσταση πηγάζει απο τις αρχες τους στόχους που έβαλαν οι γονεις για τα παιδιά τους.
Στην Ελλάδα ένα τεράστιο ποσοστό αντρών ασχολειται με μπαλα μπαλα μπαλα μπαλα, οι γυναικες φτιάχνουν τα νύχια τους και οι άντρες μαθαινουν το παιδι να είναι Ολυμπιακός Παναθηναικός ΑΕΚ..... όνειρο του παιδιού είναι τα Χριστουγεννα να παρει την φανέλα της ομάδας και αντί να έχει καμια βυζού για αφίσα έχει κάθε ούγκανο ποδοσφαιριστή της πούτσας.
Ένα άλλο ποσοστό μαθαίνει το παιδι να πάει να γινει αστυνομικός ένα "σταθερο" και " ασφαλές" επάγγελμα.
Ένα άλλο ποσοστό να γινει μάστορας να βγάζει με μια επίσκεψη χωρίς να κάνει τίποτα απολύτως τουλάχιστον ένα πενηντάρικο κατοστάρικο και πως να κορροιδέψει τον πελάτη όσο πιο πολύ μπορεί.
Να γίνει γιατρός να τα παίρνει απο τον κόσμο.
Κάπως έτσι είναι το Ελλάντα όπως γραφουν οι φίλοι και σε ένα παλιοτερο νήμα.
Το να γίνεις ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΠΡΕΖΟΝΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΣΚΑΤΟ, είναι το ίδιο με το να γίνεις ιατρός, αστυνομικός , μάστορας ;;;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.610
Κριτικές
8
Like
3.321
Πόντοι
456
Οι ματατζήδες τι θελουν νομίζεις;

Και εμείς σάκος του μποξ των μπασταρδων είμαστε, είτε λέγεται γήπεδο, είτε λέγεται πορεία, είτε γιατί έτσι.
Νέα Σμύρνη μέχρι να σβήσει ο ήλιος
Πα ω γηπεδο κυριακη-τεταρτη δεν μου την επεσε ποτε κανενας μπατσος χωρις λογο να με σακατεψει...Ουτε ειδα σε πορειες να μην καινε κ να μην καταστρεφουν τις περιουσιες του κοσμακη και να ανακαινιζουν 5-6 φορες το χρονο.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Το να γίνεις ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΠΡΕΖΟΝΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΣΚΑΤΟ, είναι το ίδιο με το να γίνεις ιατρός, αστυνομικός , μάστορας ;;;
τελυ δεν εννοω αυτο, εννοω οτι όταν πέφτει το επιπεδο πέφτει παντού.
κοινωνιες με πρεζονια χουλιγκανς πάσχουν σε μεγαλυτερο εύρος,
υπαρχει παντού χαμηλό επίπεδο.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Πα ω γηπεδο κυριακη-τεταρτη δεν μου την επεσε ποτε κανενας μπατσος χωρις λογο να με σακατεψει...Ουτε ειδα σε πορειες να μην καινε κ να μην καταστρεφουν τις περιουσιες του κοσμακη και να ανακαινιουν 5-6 φορες το χρονο.
πλάκα πλάκα ομοίως με μία εξαίρεση...
όχι εδώ αλλά στην ιταλία, τορίνο, γιουβέντους-λίβερπουλ (0-0, πολύ μούφα αγώνας).
ιταλός ματατζής φαγώθηκε να μου ρίξει κλωτσιά (πράγμα που κατάφερε εν μέρη τελικά), πραγματικά ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ στα πέριξ του γηπέδου προτού μπούμε μέσα...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.382
Κριτικές
1
Like
35.457
Πόντοι
6.256
Οταν καθε σκ πετανε μολοτωφ στα ματ στα γραφεια του κλεφτοπασοκ και δεν τρεχει μια,
Ε τοτε βαρατε ,
Γάτα μη κλωτσήσετε ομως, μεγαλη προσοχη
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.610
Κριτικές
8
Like
3.321
Πόντοι
456
πλάκα πλάκα ομοίως με μία εξαίρεση...
όχι εδώ αλλά στην ιταλία, τορίνο, γιουβέντους-λίβερπουλ (0-0, πολύ μούφα αγώνας).
ιταλός ματατζής φαγώθηκε να μου ρίξει κλωτσιά (πράγμα που κατάφερε εν μέρη τελικά), πραγματικά ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ στα πέριξ του γηπέδου προτού μπούμε μέσα...
Ενταξει ας μη λεμε οτι θελουμε.Αν δεν προκαλεσεις με καποιο τροπο πολυ δυσκολα να αρχισουν να σε κοπανανε.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Ενταξει ας μη λεμε οτι θελουμε.Αν δεν προκαλεσεις με καποιο τροπο πολυ δυσκολα να αρχισουν να σε κοπανανε.
ρε συ σου λέω τίποτα...
τώρα μήπως κατάλαβε κάτι λάθος,μήπως με μπέρδεψε δεν ξέρω.
εξ άλλου ιταλία ήμασταν σε αγώνα τσαμπιος λιγκ.
και κρατουσα κασκόλ γιουβέντους.
δε γαμιέται στα παπάρια μου για μια μισοκλωτσιά, αν και είχε βαρύ πόδι ο τύπος :confused:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.610
Κριτικές
8
Like
3.321
Πόντοι
456
ρε συ σου λέω τίποτα...
τώρα μήπως κατάλαβε κάτι λάθος,μήπως με μπέρδεψε δεν ξέρω.
εξ άλλου ιταλία ήμασταν σε αγώνα τσαμπιος λιγκ.
και κρατουσα κασκόλ γιουβέντους.
δε γαμιέται στα παπάρια μου για μια μισοκλωτσιά, αν και είχε βαρύ πόδι ο τύπος :confused:
Ιταλια ειχα παει κ εγω παλιοτερα οταν παιξαμε με Μιλαν και πιο παλια με Τορινο..Ειναι ψιλοεπιθετικοι εκει..Αλλα Ελλαδα παω γηπεδο απο πιτσιρικας και ποτε δεν μου ετυχε να με κοπανησουν επειδη ετσι..
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πα ω γηπεδο κυριακη-τεταρτη δεν μου την επεσε ποτε κανενας μπατσος χωρις λογο να με σακατεψει...Ουτε ειδα σε πορειες να μην καινε κ να μην καταστρεφουν τις περιουσιες του κοσμακη και να ανακαινιζουν 5-6 φορες το χρονο.
Όταν με ρωτούσαν 'τι κάνει Αλκης;' μάλλον είχα σκοτώσει τη μάνα του
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Δεν είπα ότι οι αστυφύλακες είναι κολεγιόπαιδα...
Σίγουρα για να κάνεις αυτό το επάγγελμα και ειδικά στα ΜΑΤ, πρέπει να έχεις ειδική ψυχολογική δομή...
καλως τα τα παιδακια με τα ροπαλακια
3,60 παιρνουνε και τον κοσμο δερνουνε
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Επειδη διαβαζω εδω πολλες γενικοτητες του στυλ " χουλιγκανοι , πρεζονια , αλητες " , οταν η ιδια η χωρα διωχνει 400.000 μορφωμενους και εργατικους νεους που αναζητουν την τυχη τους στο εξωτερικο , τι περιμενεις δηλαδη
Μπορει να απαντησει κανεις με 3-4 γραμμες ?????
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Επειδη διαβαζω εδω πολλες γενικοτητες του στυλ " χουλιγκανοι , πρεζονια , αλητες " , οταν η ιδια η χωρα διωχνει 400.000 μορφωμενους και εργατικους νεους που αναζητουν την τυχη τους στο εξωτερικο , τι περιμενεις δηλαδη
Μπορει να απαντησει κανεις με 3-4 γραμμες ?????
μας έμειναν οι "τζώρες" τύπε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

φέρτε πίσω επειγόντως τον δημητράκη...:confused:
και τον κμαν...
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Οι ματατζήδες τι θελουν νομίζεις;

Και εμείς σάκος του μποξ των μπασταρδων είμαστε, είτε λέγεται γήπεδο, είτε λέγεται πορεία, είτε γιατί έτσι.
Νέα Σμύρνη μέχρι να σβήσει ο ήλιος
koiταξε οι ματατζηδες ειναι αλλη κατηγορια
δε γινεται να τσουβαλιαζουμε ολη την αστυνομια επειδη υπαρχουν οι ματατζηδες-που κ σε αυτους νομιζω πως ειναι λιγοι αυτοι που βγαζουνε πολυ κακο ονομα σε ολο το σωμα.
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
99
Πόντοι
0
Ρίχνει κάποιος μια φωτοβολίδα και τραυματίζει βαρια εναν ανθρωπο, μάρτυρες λενε οτι μπηκε ξανά μέσα στο γυπεδο. Εσυ τι θες να τους αφήσουν να φύγουν και να μην κάνουν τίποτα για να βρούνε τον ενοχο;

Ολοι μεσα λοιπον για δακτυλοσκοπηση, δείγμα DNA και έλεγχο για πυρίτιδα στα χέρια, μην ανησυχείς δεν θα τους κρατήσουν για κανα μηνα.
Και κρατάνε 60χρονους και 70χρονους ομήρους και δημοσιογράφους; υπάρχει περίπτωση να είναι κανείς εξ' αυτών;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom