Νέα

Πέθανε ο αστυνομικός που χτυπήθηκε από χουλιγκάνια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Μα δεν είπαν ότι αρνούνται να εκτελέσουν. Απλά κάτσανε παραπίσω που λέμε και είπαν ότι εάν έχει επεισόδια θα επέμβουν.
Ισχύει.
Αυτό είπαν.
Δεν είπαν "μην μας ειδοποιήσετε αν δείτε κάτι".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Σε αυτό που διαφωνείς μιας που στα υπόλοιπα συμφωνείς (επειδή πολύ απλά είναι αλήθεια) έχω να σου πω ότι αυτοί που πήγαν στην πορεία όσοι και να ήταν, δεν ήταν ΜΑΤ αλλά αστυνομικοί κι ο κύκλος τους. Όχι ότι αγιοποιώ την αστυνομία μιας που ότι προσφέρει στον πολίτη επαφίεται στην προσωπική τους βούληση (σε όλους έχει τύχει να μην εξυπηρετηθούν όπως πρέπει αλλά δεν παύει να είναι χρήσιμη η αστυνομία). Κανονικά θα έπρεπε να κατέβουν 1000-1500 ΜΑΤ
με στολές για να να δείξουν συμπαράσταση. Και εδώ είναι που παίζει ρόλο η στολή. :rockon:
Η πρώτη φορά που τα ΜΑΤ θα κατέβαιναν ως ειρηνιστές κι όχι ως καταστολείς. Όλη η κοινωνία θα ήταν μαζί τους για πρώτη φορά. Δεν έγινε όμως για να μηην έχουμε αιματοχυσία με ανάρχες κτλ αφου στην Ελλάδα κυβερνάει το παρακράτος. Όπως και να το δεις, άλλο αστυνομία κι άλλο ΜΑΤ. Τα ΜΑΤ δεν θα τα συναντήσεις ποτε στην ζωή σου εκτός αν τύχει αναποδιά σε διαδήλωση (μέγα λάθος των ΜΑΤ απέναντι σε πολίτες) ή όταν πας γήπεδο για να σπας
και να καταστρέφεις. Κοινώς τα ΜΑΤ, ειναι άχρηστα για τον απλό πολίτη και δεν του προσφέρουν τίποτα και ποτέ. Διώξιμο λοιπόν των ΜΑΤ από τα γήπεδα και να κατεβάσουν τις ομάδες (σιγά το σοβαρό ελληνικό ποδόσφαιρο) :2funny:
για 5 χρόνια στην κόλαση!!!
Να παίζουν σε γήπεδα με απλωμένα σώβρακα στα δύο μέτρα μπαλκονάτα, :2funny:
με αγελάδες να τρώνε το χόρτο μέσα στο γήπεδο
και θα σου πω εγώ
αν ξαναγίνει κάτι.

:rockon:

Υ.Γ Ο Κακλαμάνης όσο αποτυχημένος και να είναι όπως κι όλοι οι Έλληνες πολιτικοί, είπε κάτι σωστό
ως γιατρός κι ας τον βρίζουν. Είπε ομως και το άλλο. Δεν είδε πορεία όπως αν γινόταν ανάποδα!!! η δουλειά. Τότε θα γινόταν χαμός. Σε αυτό έκαναν γάργαρα όλοι φυσικά για να κάνουν τα καλά παιδιά.

:rockon:
Τα ΜΑΤ μπορεί να πήγαν να μας βάλουν τρικλοποδιά όμως στον Ηλεκτρικό ύψωσαν τις ασπίδες μέσα στα βαγόνια για να μας προστατέψουν από τις πέτρες που εσπαγαν τα τζάμια.
Όλα αυτά σε ΠΑΟΚτσηδικη εκστρατεία στην Αθήνα το 1999.
Μάλλον είσαι μυρωδιάς από μπάλα και από γήπεδα...
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Οι γαυροι εχουν ανοιξει βεντετα με τα τα ματ εδω και τεσσερα πεντε χρονια ...σχεδον καθε κυριακη παιζουν ξυλο-ετσι για να εχετε εικονα- καποια στιγμη ηταν στατιστικα βεβαιο πως θα καθοταν στραβη σε καποιον.....
ΑΝ δει καποιος την ευρυτερη εικονα ομως δεν μπορει παρα να καταληξει σε καποια πολυ ασχημα συμπερασματα σχετικα με την αστυνομια και την θεση της στην κοινωνια....επι συριζα -εποχη σκληρων και αδικων οικονομικων οριζοντιων μετρων,με καπιταλ κοντρολ-δεν κουνηθηκε τριχα,δεν ανοιξε ρουθουνι.....ΕΠΙ ΓΑΜΗΜΕΝΗΣ ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΡΗ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ.....νεκρους απο αστυνομικα πυρα για αστειους λογους ,αστυνομικους να χαροπαλευουν απο εκρυθμες καταστασεις,ξυλο σε πολιτες χωρις λογο ,συλληψεις ,καταπατηση καθε στοιχειωδους δικαιωματος ,ψεματα,αδιαφορια ,ατιμωρησια παντου σε καθε επιπεδο.....ΜΟΝΟ ΒΙΑ ,ΜΟΝΟ ΒΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΑΥΞΑΝΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.....ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!
Το δεν άνοιξε ρουθούνι επί ΣΥΡΙΖΑ δεν ισχύει, παρά μόνο αν θέλεις να κάνεις πλάκα. Το ότι όταν κυβερνά η ΝΔ γίνεται της πουτάνας από επεισόδια σε γήπεδα και πορείες , όμως έχει και άλλη οπτική. Πρώτον ότι όλοι αυτοί είναι αντίθετοι με την ΝΔ και προκαλούν επεισόδια επίτηδες και δεύτερον ότι ο ΣΥΡΙΖΑ και οι υπόλοιποι αριστεροί τους κατευθύνουν να δημιουργούν επεισόδια για να ωφεληθούν πολιτικά. Από την μεταπολίτευση και μετά πάντα αυτό ισχύει. Κυβερνά η ΝΔ, πρεπει με κάθε τρόπο να φθαρεί. Θα καεί η Ελλάδα με κάθε ευκαιρία. Κυβερνά άλλο κόμμα. Όλα καλά και σε τάξη. Τα ΜΑΤ γίνονται τα καλύτερα παιδιά και κάνουν αγκαλίτσες με μπαχαλάκηδες σε γήπεδα και πορείες .Γενικά είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Για εμένα η δουλειά που κάνει το να είναι ρουφιάνος με ένσημα έγκλημα είναι.
Μην μου πεις θεωρίες πες μου απλά ότι δεν είναι το αντίθετο όταν παίρνουν προστασίες από μαγαζιά φυλάνε πολιτικούς παιδεραστές πειράζουν τις κοπέλες στον δρόμο κλπ...?
Και πάνω σε ποιον εφαρμόζουν τον νόμο? Στους φουκαραδες.
Να καταργηθεί η αστυνομία τότε. Άλλωστε σε πάρα πολλές χώρες εχει καταργηθεί και η ζωή των πολιτών καλυτερευσε. Πολύ καλά τα λες αδερφέ.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Να καταργηθεί η αστυνομία τότε. Άλλωστε σε πάρα πολλές χώρες εχει καταργηθεί και η ζωή των πολιτών καλυτερευσε. Πολύ καλά τα λες αδερφέ.
Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά η όχι.
Εμένα δεν θα με ένοιαζε αν καταργηθεί η όχι
Έτσι κι αλλιως ΠΟΤΕ δεν έχω ζητήσει την συνδρομή της.
Κι όσους είδα να την ζητήσουν......η αστυνομία ήρθε πολυυυυυυ μετά να μαζέψει τα αίματα.
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά η όχι.
Εμένα δεν θα με ένοιαζε αν καταργηθεί η όχι
Έτσι κι αλλιως ΠΟΤΕ δεν έχω ζητήσει την συνδρομή της.
Κι όσους είδα να την ζητήσουν......η αστυνομία ήρθε πολυυυυυυ μετά να μαζέψει τα αίματα.
Προφανώς και το λέω ειρωνικά. Για πες μου μια χώρα που έχει καταργηθεί η αστυνομία. Εντωμεταξύ και δεν το λέω για εσένα αυτό, σε κάποια σχόλια που διάβασα που είναι από ουτοπικά έως εμετικά, υπάρχουν τύποι ευτυχώς λίγοι , που τους τυχαίνουν συνεχώς διάφορα στους ίδιους και στους γνωστούς τους που πάντα φταίει ένας αστυνομικός. Σε εκατοντάδες άλλους δεν τους έχει τύχει ποτέ τίποτα ούτε στους ίδιους ούτε σε γνωστούς τους ενώ κυκλοφορούν στους δρόμους, πάνε γήπεδο κτλ.
Σύμπτωση θα είναι σίγουρα
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.201
Πόντοι
1.196
Προφανώς και το λέω ειρωνικά. Για πες μου μια χώρα που έχει καταργηθεί η αστυνομία. Εντωμεταξύ και δεν το λέω για εσένα αυτό, σε κάποια σχόλια που διάβασα που είναι από ουτοπικά έως εμετικά, υπάρχουν τύποι ευτυχώς λίγοι , που τους τυχαίνουν συνεχώς διάφορα στους ίδιους και στους γνωστούς τους που πάντα φταίει ένας αστυνομικός. Σε εκατοντάδες άλλους δεν τους έχει τύχει ποτέ τίποτα ούτε στους ίδιους ούτε σε γνωστούς τους ενώ κυκλοφορούν στους δρόμους, πάνε γήπεδο κτλ.
Σύμπτωση θα είναι σίγουρα
Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι.
Εμένα από μικρό επειδή έχω τατουάζ και κάνω τσάρκες από μικρός με μηχανές κλπ με έχουν κυνηγήσει πολλές φορές χωρίς λόγο και με έχουν πάει πολλές φορές στο τμήμα για σπάσιμο να κάτσω 4-5 ώρες τζάμπα....
Λόγω του παρουσιαστικού μου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Με μπερδεύεις...
Φυσικά θα έχουμε και εντός των τειχών εχθρους όμως ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ δεν μπορούμε να βασιζόμαστε μόνο σε επαγγελματίες.
Σόρρυ μαν που στην χαλάω αλλά αφού δεν τους έφερα εγώ εδώ, δεν έχω κι ευθύνη. Μόλις σε ξεμπερδεψα. Ας έρθουν να καθαρίσουν οι επαγγελματίες (που δεν έχουμε). Εγώ καθαρίζω
για πάρτη μου.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τα ΜΑΤ μπορεί να πήγαν να μας βάλουν τρικλοποδιά όμως στον Ηλεκτρικό ύψωσαν τις ασπίδες μέσα στα βαγόνια για να μας προστατέψουν από τις πέτρες που εσπαγαν τα τζάμια.
Όλα αυτά σε ΠΑΟΚτσηδικη εκστρατεία στην Αθήνα το 1999.
Μάλλον είσαι μυρωδιάς από μπάλα και από γήπεδα...
Η αλήθεια είναι ότι μετά την αποδόμηση που έκανα
στον ρόλο των ΜΑΤ αλλά και στους καραβανάδες, μου έχεις κάνει μπόλικες (επιλεκτικές) παραθέσεις. :2funny:Γήπεδο δεν πάω πια. Μεγάλωσα για να πληρώνω άχρηστες ελληνικές ομάδες. :2funny:Εσύ να πηγαίνεις.
Μην σου κόψουμε
και το θέαμα. Και βέβαια πάντα κάτι θα βρίσκει κάποιος
να υποστηρίξει κάποιον άλλον. Εμένα με νοιάζει
η ουσία.

:rockon:
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.034
Πόντοι
26.316
Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι.
Εμένα από μικρό επειδή έχω τατουάζ και κάνω τσάρκες από μικρός με μηχανές κλπ με έχουν κυνηγήσει πολλές φορές χωρίς λόγο και με έχουν πάει πολλές φορές στο τμήμα για σπάσιμο να κάτσω 4-5 ώρες τζάμπα....
Λόγω του παρουσιαστικού μου.
Εντωμεταξύ πάρα πολλοί αστυνομικοί έχουν τατουάζ , οπότε δεν ισχύει.
Μηχανή δεν έχω αλλά εχουν οι περισσότεροι φίλοι μου και ποτέ δεν τους έχει συμβεί κάτι τέτοιο που περιγράφεις. Για να σε κυνηγήσουν κάτι μαλακία έκανες 100% αλλιώς δεν κυνηγάνε κάποιον που πηγαίνει φυσιολογικά. Ή έτρεχες ή δεν σταμάτησες σε σήμα ή το έπαιξες ιστορία. Η λέξη κυνηγάνε από μόνη της σημαίνει ότι τρέχω για κάποιο λόγο. Αλλιώς δεν υπαρχει λόγος να σε κυνηγήσει κάποιος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εντωμεταξύ πάρα πολλοί αστυνομικοί έχουν τατουάζ , οπότε δεν ισχύει.
Μηχανή δεν έχω αλλά εχουν οι περισσότεροι φίλοι μου και ποτέ δεν τους έχει συμβεί κάτι τέτοιο που περιγράφεις. Για να σε κυνηγήσουν κάτι μαλακία έκανες 100% αλλιώς δεν κυνηγάνε κάποιον που πηγαίνει φυσιολογικά. Ή έτρεχες ή δεν σταμάτησες σε σήμα ή το έπαιξες ιστορία. Η λέξη κυνηγάνε από μόνη της σημαίνει ότι τρέχω για κάποιο λόγο. Αλλιώς δεν υπαρχει λόγος να σε κυνηγήσει κάποιος.
Τώρα πρέπει να σκάσει
ο ορεος24 να μας πει για τατουάζ. :2funny: Έχει διαλυθεί
το νήμα με τις Ελληνίδες μετά την φυγή του Σαμπ που άνοιγε πληγές και παίζαμε τσάμπιονς λιγκ με τα ναυάγια
που ήθελαν να.μας επιβάλλουν τις απόψεις τους.
Κατά συνέπεια εχουμε ακροβολιστεί
οι συμμετέχοντες.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω αν το λες ειρωνικά η όχι.
Εμένα δεν θα με ένοιαζε αν καταργηθεί η όχι
Έτσι κι αλλιως ΠΟΤΕ δεν έχω ζητήσει την συνδρομή της.
Κι όσους είδα να την ζητήσουν......η αστυνομία ήρθε πολυυυυυυ μετά να μαζέψει τα αίματα.
Η αστυνομία ανήκει στην ελάχιστη μερίδα του δημοσίου που προσφέρει έστω κάτι. Εγώ μάλιστα έχω να δηλώσω ότι αν ήμουν αστυνομικός θα πήγαινα
επίσης όταν ξεκαθάριζε
η κατάσταση. Στα παπάρια μου. :rockon:Για μένα και για πολύ κόσμο οι αστυνομικοί κι οι γιατροί πρέπει να παίρνουν 5.000 ευρώ τον μήνα για να ασχοληθούν σοβαρά.
Ας βγάλουν τις μανάδες τους οι πολιτικοί στο κλαρί
να τα βρουν τα λεφτά. Κάποιοι άλλοι πολλοί στο δημόσιο, 300 ευρώ και μια γκοφρέτα. Δεν προσφέρουν τίποτα
στον πολίτη. :rockon:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Η αστυνομία ανήκει στην ελάχιστη μερίδα του δημοσίου που προσφέρει έστω κάτι. Εγώ μάλιστα έχω να δηλώσω ότι αν ήμουν αστυνομικός θα πήγαινα
επίσης όταν ξεκαθάριζε
η κατάσταση. Στα παπάρια μου. :rockon:Για μένα και για πολύ κόσμο οι αστυνομικοί κι οι γιατροί πρέπει να παίρνουν 5.000 ευρώ τον μήνα για να ασχοληθούν σοβαρά.
Ας βγάλουν τις μανάδες τους οι πολιτικοί στο κλαρί
να τα βρουν τα λεφτά. Κάποιοι άλλοι πολλοί στο δημόσιο, 300 ευρώ και μια γκοφρέτα. Δεν προσφέρουν τίποτα
στον πολίτη. :rockon:
τί θέση έχεις στο διαγωνισμό μαλακίας;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι.
Εμένα από μικρό επειδή έχω τατουάζ και κάνω τσάρκες από μικρός με μηχανές κλπ με έχουν κυνηγήσει πολλές φορές χωρίς λόγο και με έχουν πάει πολλές φορές στο τμήμα για σπάσιμο να κάτσω 4-5 ώρες τζάμπα....
Λόγω του παρουσιαστικού μου.
καταλαβαμε....αλλος ενας αποφοιτος επαλ στο σαιτ....:confused::coffee:
%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82-ypokosmos.gif
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.405
Πόντοι
2.306
τί θέση έχεις στο διαγωνισμό μαλακίας;
μη γραφεις τετοια τυπε, η παπια ειναι πολυ δυνατη στο ταβλι και θα σε καλεσει σε μονομαχια (αρθρογραφει στο σχετικο νημα).
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
μη γραφεις τετοια τυπε, η παπια ειναι πολυ δυνατη στο ταβλι και θα σε καλεσει σε μονομαχια (αρθρογραφει στο σχετικο νημα).
Σκάκι ρε μαν. Όχι τάβλι.
Το τάβλι θέλει τύχη κι εγώ έχω μόνο ικανότητες. Μόλις δω τάβλι φεύγω τρέχοντας. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom