Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
η απιστια ειναι απιστια τελος.
οταν υπαρχει μια σχεση και ενας απο τους δυο πηδηξει/φιλησει/χαμουρεψει αλλον/η ειναι κερατο τελος.
ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε τελειως.δεν βρισκω ΚΑΜΙΑ δικαιολογια.
χωριζεις αν κατι δε παει καλα.ολα τα αλλα ειναι αρχιδιες.
σωστη!
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.281
Like
1.331
Πόντοι
266
η απιστια ειναι απιστια τελος.
οταν υπαρχει μια σχεση και ενας απο τους δυο πηδηξει/φιλησει/χαμουρεψει αλλον/η ειναι κερατο τελος.

ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε τελειως.δεν βρισκω ΚΑΜΙΑ δικαιολογια.
χωριζεις αν κατι δε παει καλα.ολα τα αλλα ειναι αρχιδιες.
δεν με λες λουκ
απο την καμαρα χωρας να περασεις;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
να τη ρωτησεις ποσα χρονια ταχει με τον ασπιλο γκομενο της η λουκ και απο τι ηλικια. οταν σταματησεις να γελας ελα να γραψουμε  :grin:
1.εκανε μια μικρη τροποποιηση ο χιτ στη παραθεση γ αυτο εγραψε σωστη μετα.
2.το αστειο που βοσκει ακριβως;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Διακαιολογίες του τύπου τον/την συντροφό μου τον/την αγαπάω/σέβομαι/εκτιμω/νοιάζομαι αλλά έψαχνα να βρω κάτι εκτός σχέσης γιατί είχε τελματώσει/κουραστεί/ήθελε ανανέωση η σχέση μας είναι για τον μπούντζο. Είναι γαμάτος τρόπος να δείχνεις τον σεβασμό σου ξενογαμόντας αριστερά και δεξιά τι να λέμε τώρα!
Αν σέβεσαι/εκτιμάς/νοιάζεσαι για τον/την σύντροφο σου αλλά στο κρεββάτι το καρπούζι μάπα (γιατί αν στο κρεββάτι δεν τότε η σχέση ουσιαστικά πνέει να λοίσθια) τον/την χωρίζεις και μένεται δυο καλά φιλαράκια (αν μπορούν να μείνουν φίλοι, που για μένα είναι δύσκολο) και ψάχνεις αλλού παρτενερ για ροκ εν ρολ στο κρεββάτι.
Έχω βαρεθεί να διαβάζω για το πως έχει ανατραφει μια κοπέλα και τη θα πει η κενωνία (κακούργα) για αυτή.Αυτά θα ίσχυαν αν ζούσαμε στα 1980 και πίσω. Αλλά (καλώς ή κακώς) είμαστε στα 2011 και η κοινωνία πλέον έχει αλλάξει. Όσο κατακρίνει έναν άντρα που ξενογαμάει άλλο τόσο θα κατακρίνει και μία γυναίκα που ξενογαμίεται.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Διακαιολογίες του τύπου τον/την συντροφό μου τον/την αγαπάω/σέβομαι/εκτιμω/νοιάζομαι αλλά έψαχνα να βρω κάτι εκτός σχέσης γιατί είχε τελματώσει/κουραστεί/ήθελε ανανέωση η σχέση μας είναι για τον μπούντζο. Είναι γαμάτος τρόπος να δείχνεις τον σεβασμό σου ξενογαμόντας αριστερά και δεξιά τι να λέμε τώρα!
Αν σέβεσαι/εκτιμάς/νοιάζεσαι για τον/την σύντροφο σου αλλά στο κρεββάτι το καρπούζι μάπα (γιατί αν στο κρεββάτι δεν τότε η σχέση ουσιαστικά πνέει να λοίσθια) τον/την χωρίζεις και μένεται δυο καλά φιλαράκια (αν μπορούν να μείνουν φίλοι, που για μένα είναι δύσκολο) και ψάχνεις αλλού παρτενερ για ροκ εν ρολ στο κρεββάτι.
Έχω βαρεθεί να διαβάζω για το πως έχει ανατραφει μια κοπέλα και τη θα πει η κενωνία (κακούργα) για αυτή.Αυτά θα ίσχυαν αν ζούσαμε στα 1980 και πίσω. Αλλά (καλώς ή κακώς) είμαστε στα 2011 και η κοινωνία πλέον έχει αλλάξει. Όσο κατακρίνει έναν άντρα που ξενογαμάει άλλο τόσο θα κατακρίνει και μία γυναίκα που ξενογαμίεται.
Σωστη η αποψη σου οπως την διατυπωνεις...

Αλλα αυτο ειναι και αναλογα την κουλτουρα και ιδεολογια που υπαρχει σε καθε χωρα και στον καθεναν ξεχωριστα (οπως θες το λαμβανεις)


Ομως να σου τονισω οτι περα απο τα οποια ξεσπασματα εγωισμου στην σχεση η και ατομικα στον καθεναν, η αγαπη δεν συμβαδιζει με το σεξ παντα (γνωμη μου αυτη)

Αλλο η εκτιμηση σεβασμος κατανοηση κτλ και αλλο το σεξ
το σεξ ειναι απολαυση αλλα οχι κατι ουσιαστικο ...
Ουσιαστικο ειναι στην περιπτωση που αποφερει ''καρπο'' γιατι σε καθε διαφορετικη περιπτωση ειναι απλα μια ευχαριστηση....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σωστη η αποψη σου οπως την διατυπωνεις...

Αλλα αυτο ειναι και αναλογα την κουλτουρα και ιδεολογια που υπαρχει σε καθε χωρα και στον καθεναν ξεχωριστα (οπως θες το λαμβανεις)

Ομως να σου τονισω οτι περα απο τα οποια ξεσπασματα εγωισμου στην σχεση η και ατομικα στον καθεναν, η αγαπη δεν συμβαδιζει με το σεξ παντα (γνωμη μου αυτη)

Αλλο η εκτιμηση σεβασμος κατανοηση κτλ και αλλο το σεξ
το σεξ ειναι απολαυση αλλα οχι κατι ουσιαστικο ...
Ουσιαστικο ειναι στην περιπτωση που αποφερει ''καρπο'' γιατι σε καθε διαφορετικη περιπτωση ειναι απλα μια ευχαριστηση....
Ναι ρε συ. Και εγώ τους φίλους μου τους εκτιμώ, τους σέβομαι, χωρίς να θέλω να τους γαμήσω κιόλας. :grin:
Αλλά σε μια σχέση η οποία είναι σοβαρή το σεξ είναι πολύ σημαντικό. Και αν δεν απολαμβάνεις (όπως θέτει ο καθενας την απόλευση) το σεξ στη σχέση σου και ψάχνεις για κάτι άλλο εκτός αυτής ε τότε σφύριξε την λήξη και πήγαινε παρακάτω. Ποίος ο λόγος να μειώσεις αυτόν/αυτήν που σέβεσαι,εκτιμάς νοιάζεσαι. Εκτός αν δε τα νοιώθεις όλα αυτά (σεβασμό κτλπ) οπότε δε μιλάμε για σοβαρή σχέση, αλλά για παιδιαρίσματα
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Τι να σου πω. Δεν έχω κάνει φιλόσοφος. Υποθέτω ότι η αγάπη είναι συναίσθημα και το σεξ πράξη, αλλά και πάλι δεν είμαι και τόσο σίγουρος.


Όσο για το σέξ ο Κραουνάκης μέσω του Μαρίνου και των ημίζ έχει πει

το sex είναι μια άλλη ιστορία
Για άγρια θηρία μια τρελή ταλαιπωρία
Θέλει κότσια αντοχή και φασαρία
Και προετοιμασία για να γίνει το κακό
Γιατί το sex είναι κάτι που σ' αρπάζει
που σε νταρακουλιάζει σ' ανεβοκατεβάζει
σε ξετινάζει σε τρομάζει σε ταράζει
σε τριψεβάζει, και σε πειρασμό
Γιατί το sex είναι μια άλλη ιστορία
Δε θέλει φασαρία μπλα μπλα και θεωρία
Θέλει ίντριγκα ρυθμό και αβαρία
Να φτάσει η συνουσία και να δέσει το γλυκό
Κι είναι εκείνο που σε άγει και σε φέρει
Την ώρα που γουστάρεις κάποιος να σου βάλει χέρι
Κι όποιος κάνει, ότι καλά το ξέρει
Δε τα 'χει καταφέρει ποτέ στο τελικό
Γιατί το sex είναι μια άλλη ιστορία
Δε θέλει σκευωρία δεν είναι αγγαρεία
Θέλει κράση και καλή κυκλοφορία
Είναι ακροβασία δε θέλει ταραχή
Κι είναι εκείνο που φοβάσαι να γνωρίσεις
Να το κουλαντρίσεις να τ' αντιμετωπίσεις
Είναι αυτό που όταν ξέρεις να το ζήσεις
Γίνεται ουσία και σου αλλάζει τη ζωή

Και ο καθένας ότι κατάλαβε
Με λιγα λογια δικα μου....

Θηριο αξημερωτο ο ερωτας ευγενεια ψυχης η αγαπη.....  :)

Το μεν θηριο δεν ξερεις ποτε που θα σε βγαλει οταν το αντιμετωπισεις
Η δε αγαπη ειναι κατι ουσιωδες για το γενικο καλο .....
Ειδικα οταν γινεται πραξη χωρις ανταποδωση !!!!!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366



θα κλάψω μ'όλα αυτά :birdman:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Με λιγα λογια δικα μου....

Θηριο αξημερωτο ο ερωτας ευγενεια ψυχης η αγαπη.....  :)

Το μεν θηριο δεν ξερεις ποτε που θα σε βγαλει οταν το αντιμετωπισεις
Η δε αγαπη ειναι κατι ουσιωδες για το γενικο καλο .....
Ειδικα οταν γινεται πραξη χωρις ανταποδωση !!!!!

Δημητρη, σε συμπαθω. εισαι ενας ευαίσθητος και ευγενικος νεός.

θα παρακαλουσα ομως να προσεχεις τα ποσταρησματα σου διοτι μερικα σαν τα ανωτερω μου προκαλουν σοβαρα προβήματα χλέυης και αποστροφής. Πηγαινε στη Χαρα Π-67 να δεις το σημαινει τσιμπουκι. Μετα πηγαινε σε φιλους και δες το ματς με μπυρες και σουβλακια. θα σου περασει.
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Τι να σου πω. Δεν έχω κάνει φιλόσοφος. Υποθέτω ότι η αγάπη είναι συναίσθημα και το σεξ πράξη, αλλά και πάλι δεν είμαι και τόσο σίγουρος.
Oυτε εγω εχω κανει φιλοσοφος αλλα αν μου επιτρεπεται αποψη, το σεξ ειναι καθαρα αναπαραγωγικη διαδικασια (οπως και στα υπολοιπα ζωα δηλαδη) αλλα περιπλεκεται λογω της παρεμβασης του ανθρωπινου εγκεφαλου. Πιστευω οτι ο σεξουαλικος ερωτας ειναι αποτελεσμα ασχετων με το θεμα νευρωσεων ή προβληματικης σχεσης με καποιον απο τους γονεις στην παιδικη ηλικια.
Τιθεται βεβαια και το θεμα της συντροφικοτητας, το οποιο ειναι αμφιλεγομενο. Προσωπικα θα προτιμουσα να γερασω με εναν κολλητο, να πινουμε ολη μερα και να γουσταρουμε (ή οτι αλλο κανουν οι συνταξιουχοι τελος παντων) παρα να εχω μια μαλακισμενη να μου πρηζει τα @@ μεχρι να ψοφησω. Αν δε, καταστω ανημπορος να ζησω αξιοπρεπως ο κολλητος θα με "στειλει" αν του το ζητησω, ενω η γυναικα θα με κρατησει οσο μπορει για να συνεχιζει να μου πρηζει τα @@ εστω και αν ειμαι σε κατασταση φυτου







ΥΓ το ξαναλεω...Δεν ειμαι μισογυνης! :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
θα κλάψω μ'όλα αυτά :birdman:
ΚΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  :birdman:

Εγω θα ξερασω με ολα αυτα  :shit: :shit: :shit:

ΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (Δεν ξερω τι εμοτ να σου βαλω εσενα  :2funny:)

Δημητρη, σε συμπαθω. εισαι ενας ευαίσθητος και ευγενικος νεός.

θα παρακαλουσα ομως να προσεχεις τα ποσταρησματα σου διοτι μερικα σαν τα ανωτερω μου προκαλουν σοβαρα προβήματα χλέυης και αποστροφής. Πηγαινε στη Χαρα Π-67 να δεις το σημαινει τσιμπουκι. Μετα πηγαινε σε φιλους και δες το ματς με μπυρες και σουβλακια. θα σου περασει.
Δεν την ξερω την δεσποινις Χαρα ουτε με ενδιαφερει να την μαθω
Το ματσακι σιγουρα θα το δω καθοτι βαζελος  ;) :dancing:
Χωρις ομως σουβλακια και λοιπα συναφη καθως προσπαθω να χασω κιλα γιατι εχει παραγινει το κακο....  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom