Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πειραιας ,Γρηγορίου Λαμπράκη 84-86 Good Day

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FOTINI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Στα αυριανα εγκαινια ποιες κοπελες θα ειναι.. Περιγραφη ?
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
το παρτυ μας συνεχιζεται με πολλα κοριτσια στην παρεα μας και θα συνεχισθει οσο εχουμε παγωμενες μπυρες .

Ειστε ευπροσδεκτοι μεχρι τοτε ολοι
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
ενημερωνω απο αυριο το πρωτο

Αντε σεριφάκι μου , να σε δω κ να μην σε πιστεψω...  μεχρι στιγμης εσυ εισαι η καλυτερη εκει μεσα ΜΑΚΡΑΝ !! ... και μας βαζεις σε ανηθικες σκεψεις

Οσο για τα εγκαινια δε το βλεπω να παραστω οντας παντρεμενος, με τοσο κοσμο εκει μεσα ... ασε κ εχουμε πολλους γνωστους και καλοθελητες...
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Αντε σεριφάκι μου , να σε δω κ να μην σε πιστεψω...  μεχρι στιγμης εσυ εισαι η καλυτερη εκει μεσα ΜΑΚΡΑΝ !! ... και μας βαζεις σε ανηθικες σκεψεις

Οσο για τα εγκαινια δε το βλεπω να παραστω οντας παντρεμενος, με τοσο κοσμο εκει μεσα ... ασε κ εχουμε πολλους γνωστους και καλοθελητες...
ευχαριστω για τα καλα σου λογια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
229.014
Πόντοι
46.232
πέρασμα χθες αργά το απόγευμα μιάς και λόγω δουλείας δεν μπορούσα να ήμουν απο τις 16.00 που ξεκίναγε το παρτάκι...
πολλές γνώριμες φάτσες , απίστευτο κέφι , οι κοπέλες χόρευαν μέχρι και πάνω στο τραπεζάκι του σαλονιού ,
οι μπύρες και το άσπρο κρασί έρεαν άφθονα , οι μεζέδες και τα σαντουιτσάκια γευστικότατα , άλλοι αποχώρησαν
άλλοι κάθισαν μέχρι τις 00.00 που το διαλύσαμε....
Fotini όλα ήταν υπέροχα , μια παρατήρηση μόνο..το ρόστερ θέλει μια ψηλόανανέωση...ελπίζω όπως μου είπες απο κοντά
να έρθουν εκείνα τα δύο πιπινάκια που μου έλεγες .
ευχαριστούμε για την φιλοξενία.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Υποδοχή από τη Φωτεινή. Κέφι στο μαγαζί,  λόγω εγκαινίων. Άφθονο ποτό, καλό φαγητό και αρκετές κοπέλες. Χαιρετισμός στους γνωστούς και καυλάντα με τις κοπέλες.

Χώρος τυπικός, όπως στα περισσότερα μαγαζιά του είδους. Εγώ πέρασα στο δωμάτιο που είναι απέναντι από το κουζινάκι. Ευρύχωρο, με καναπέ, εκτός από το μασαζοκρέββατο και λιτή διακόσμηση. Ντουζ κοινόχρηστο.

Η Βίκυ είναι παλιά γνώριμη από άλλα «λημέρια» του αγοραίου έρωτα. Πλέον, παραδέχεται και η ίδια, ότι έχει χαλάσει το σώμα της, με αποτέλεσμα να έχει πάρει πολλά κιλά. Εμένα δεν μου αρέσουν τέτοια σώματα, αλλά ήθελα να «ξαναθυμηθώ» τις κορυφαίες υπηρεσίες της.

Το μασάζ δεν με ενδιέφερε, οπότε ξεκινήσαμε κατευθείαν με το σεξ. Γλωσσόφιλα και γλύψιμο στις καυλωμένες ρώγες της. Κάθησα στον καναπέ και απόλαυσα την πίπα της. Αργή στην αρχή, με ανέβασμα ρυθμού και gagging, παπάρωμα αρχιδιώνε και ξανά πίπα. Απόλαυση!

Μου φόρεσε το πρώτο προφυλακτικό και ανέβηκε από πάνω μου για χοροπηδητό. Χτυπιόταν ωραία πάνω στο καυλί μου, αλλά εγώ περίμενα, δεν ήθελα να χύσω νωρίς.  Σταματάμε, τη βάζω να καθήσει στον καναπέ και την αρχίζω γλυφομούνιασμα. Ταυτόχρονα της έτριβα τις ρώγες στα βυζιά, που είχαν γίνει καρφιά από την καύλα.

Δεύτερο προφυλακτικό και ιεραποστολικό σφυροκόπημα στον καναπέ με γλωσσοφίλιασμα. Εκεί δεν πήγαινε άλλο και τελείωσα. Σύνολο συνεδρίας περίπου 20 λεπτά και κόστος 60 ευρώ για πρόγραμμα 30 λεπτών.

Τσόντα κανονική, αλλά η μικρή πρέπει να χάσει επειγώντος κιλά. Αν σας αρέσουν τα πιασήματα σπεύσατε. Για μασάζ δεν μπορώ να σας πω...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εγω δεν τα είδα ολα αυτά ρε παιδες.  :think: Πέρασα βεβαια νωρίτερα αλλά υπηρχαν μόνο 4 κοπελες εκ των οποιων οι 2 δουλευαν. Οι 2 που ειχαν ξεμεινει , δεν ηταν του γουστου μου και αποχωρησα.
Τεσπα , μια άλλη φορά.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Εγω δεν τα είδα ολα αυτά ρε παιδες.  :think: Πέρασα βεβαια νωρίτερα αλλά υπηρχαν μόνο 4 κοπελες εκ των οποιων οι 2 δουλευαν. Οι 2 που ειχαν ξεμεινει , δεν ηταν του γουστου μου και αποχωρησα.
Τεσπα , μια άλλη φορά.

εγώ πάντως ήμουν εκεί κατά τις 8:30

 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Εγω δεν τα είδα ολα αυτά ρε παιδες.  :think: Πέρασα βεβαια νωρίτερα αλλά υπηρχαν μόνο 4 κοπελες εκ των οποιων οι 2 δουλευαν. Οι 2 που ειχαν ξεμεινει , δεν ηταν του γουστου μου και αποχωρησα.
Τεσπα , μια άλλη φορά.
κρατησαμε την εχεμυθεια αλλα οσοι ειπαν οτι ειναι απο το site και δεν τους ενδιεφερε συναντηθηκαν με ολους τους αλλους
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
κρατησαμε την εχεμυθεια αλλα οσοι ειπαν οτι ειναι απο το site και δεν τους ενδιεφερε συναντηθηκαν με ολους τους αλλους
Σωστή. Και εγώ που παρερεύθηκα στα εγκαίνια, έχω να πω όχι μόνο για το κέφι (κατέβασα και μία μπύρα) αλλά και την διακριτικότητα που τηρήθηκε. Και μέσω site καλές δουλειές Φωτεινή. Θα τα ξαναπούμε σύντομα.  
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Σωστή. Και εγώ που παρερεύθηκα στα εγκαίνια, έχω να πω όχι μόνο για το κέφι (κατέβασα και μία μπύρα) αλλά και την διακριτικότητα που τηρήθηκε. Και μέσω site καλές δουλειές Φωτεινή. Θα τα ξαναπούμε σύντομα.  
FREE μπυρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγω που ημουνα ρε γαμωτο!!!!!!!!!!!!!! Καλες δουλειες Φωτεινουλα!
 

Συνημμένα

  • Beach-fat.jpg
    Beach-fat.jpg
    120,2 KB · Εμφανίσεις: 18

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
FREE μπυρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και εγω που ημουνα ρε γαμωτο!!!!!!!!!!!!!! Καλες δουλειες Φωτεινουλα!

τελη στο περιπου ετσι εχουμε καταντησει λογω μπυρας και καλοκαιριου .... αλαθεια μας δεχεστε με την ωραια ΦΩΤΕΙΝΗ η απαγορευτικο μην τρομαξουν και οι κουκλιτσες ?????
την καλη μερα σε ολους και καλές ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ δουλειες !!!!!
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
τελη στο περιπου ετσι εχουμε καταντησει λογω μπυρας και καλοκαιριου .... αλαθεια μας δεχεστε με την ωραια ΦΩΤΕΙΝΗ η απαγορευτικο μην τρομαξουν και οι κουκλιτσες ?????
την καλη μερα σε ολους και καλές ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ δουλειες !!!!!
Καλημερα, δεν θελω να μιλησω εξ ονοματος της Φωτεινης αλλα οταν κανεις μια τετοια δουλεια και θελεις να λεγεσαι σοβαρος επαγγελματιας ποτε δεν κατηγοριοποιεις τους πελατες σου σε χοντρους-αδυνατους, ασχημους-ομορφους, κοντους-ψηλους, βρωμιαριδες-καθαρους, ανοιχτοχερηδες-τσιγκουνηδες, κλπ. Αυτο που πρεπει να ενδιαφερει ειναι ο αλληλοσεβασμος και το σωστο δουναι και λαβειν. Πιστευω οτι και η Φωτεινη συμφωνει σε αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom