Νέα

Θέλω να γυρίσω στην πρώην μου!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTAS_23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Είχα όλη την καλή διάθεση να το διαβάσω αλλά δεν άντεξα... Επιφυλάσσομαι όμως...
Άσχετο: Κι εσύ για πτυχιακή την προόριζες την ιστορία; :dancing:
γεια σου βυζολαγνε!πες μου και μενα μια συμβουλη.εχω ενα γκομενακι με μαυρο μαλι κουκλακι καλη κοπελα με αγαπαει αλλα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΥΖΙ!!!!!και αποφευγω να τη γαμισω!!!!!πες μου τι να κανω????τι θα εκανες στη θεση μου????
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αν ειναι εξυπνος θα κανει οτι εκανα και γω με την Ουγγαρεζα που ειναι παμπλουτη.θα της κανει της Τουρκαλας ενα παιδακι και θα μενει ξεχωριστα.μετα απο αυτο τη θα κανει???θα ειναι ο πατερας του παιδιου της!!!!!θα ειναι δεμενη!!!!!!εμενα η Ουγγαρεζα μια φορα το δυμηνο μου στελνει και καμια 300αρια ευρω.και αμα δεν ημουνα τοσο ντισκοβιος δεν ημουνα τοσο θρασης και μπορουσα να κατσω με μια γυναικα θα ειχα ακομα περισσοτερα.πιστευω Κοστα οτι της Τουρκαλας αν εχει τοσα λεφτα πρεπει να της κανεις ενα παιδακι!!!!θα εξασφαλιστης για παντα!!!!!!!προσεχε ομως μεχρι να γεννηθει το παιδι θα εισαι τυπος και υπογραμος!!!!!θα υποχωρεις σε ολα!!!!!!!!θα εισαι τελειος!!!!!μετα μπορεις να της γαμισεις ακομα και ολες της φιλες της αν θες!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
γεια σου βυζολαγνε!πες μου και μενα μια συμβουλη.εχω ενα γκομενακι με μαυρο μαλι κουκλακι καλη κοπελα με αγαπαει αλλα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΥΖΙ!!!!!και αποφευγω να τη γαμισω!!!!!πες μου τι να κανω????τι θα εκανες στη θεση μου????

Φίλτατε, εφόσον η ά-βυζη κορασίδα σε αγαπάει, θα ήταν πρέπον να της το ανταποδώσεις, κάνοντάς της έρωτα.
Ομολογουμένως, το μέγεθος του στήθους είναι πρόβλημα και αν το βλέπεις σοβαρά το θέμα με την κοπελιά θα μπορούσες να τη στείλεις σε κάποιον έγκριτο βυζοπλαστικό για να δώσει το απαραίτητο "βάρος" στη σχέση σας.
Σε κάθε περίπτωση, θα πρέπει να σεβαστείς το κορίτσι που σου χάρισε απλόχερα την αγάπη του, ακόμα και αν κουβαλάει αυτό το "κουσούρι".

Υ.Γ. Προσπάθησα να σου πω κομψά να την πηδήξεις Μήτσο... :boobies: :boobies: :boobies:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ρε βυζο....μιας και δινεις και συμβουλες απο οτι βλεπω,εχω ενα προβλημα ρε φιλε και χρειαζομαι την βοηθεια σου.

Λοιπον ακουσε με προσεκτικα.

Καποτε  :knockinb:    μια κοπελα.Ψηλη ομορφη με ολα τα "καλα" του παραδεισου :boobies:....και πανω απο ολα εμπειρη  :woldman:  .Σε εβαζε κατω και σου αλλαζε τα φωτα  :crazy:  ! Τωρα τελευταια εχει εξαφανιστει ρε γαμωτο και την ψαχνω απεγνωσμενα.Αν τυχει και την δεις πουθενα ρε φιλε σε παρακαλω....πες της οτι την ψαχνω.  :helpplea:

ΑΣΤΡΙΝΤ την λενε! Ελπιζω να μην την ξερεις!    >:( >:( >:(


Φιλικα

billy_gs    :bounce-glasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φίλτατε, εφόσον η ά-βυζη κορασίδα σε αγαπάει, θα ήταν πρέπον να της το ανταποδώσεις, κάνοντάς της έρωτα.
Ομολογουμένως, το μέγεθος του στήθους είναι πρόβλημα και αν το βλέπεις σοβαρά το θέμα με την κοπελιά θα μπορούσες να τη στείλεις σε κάποιον έγκριτο βυζοπλαστικό για να δώσει το απαραίτητο "βάρος" στη σχέση σας.
Σε κάθε περίπτωση, θα πρέπει να σεβαστείς το κορίτσι που σου χάρισε απλόχερα την αγάπη του, ακόμα και αν κουβαλάει αυτό το "κουσούρι".

Υ.Γ. Προσπάθησα να σου πω κομψά να την πηδήξεις Μήτσο... :boobies: :boobies: :boobies:
το σκεφτομαι.αλλα φοβαμαι οτι θα παθω οτι και ο αλλος που δεν ειχε στυση!!!την Ιλονα που γραφω στο Russia sex&vodka της το ειπα στα ισια και πηγε και εκανε βυζια.με αυτην δεν ξερω.μαλλον αν μου δειξει πολυ αγαπη θα προσπαθισω να τη γαμισω.παντος η Ρωσσια δεν εχει συγκριση με τα Ελληνικα δεδομενα που εχεις μια γκομενα.ευχαριστω για τη συμβουλη θα το σκεφτω!!!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε βυζο....μιας και δινεις και συμβουλες απο οτι βλεπω,εχω ενα προβλημα ρε φιλε και χρειαζομαι την βοηθεια σου.

Λοιπον ακουσε με προσεκτικα.

Καποτε  :knockinb:    μια κοπελα.Ψηλη ομορφη με ολα τα "καλα" του παραδεισου :boobies:....και πανω απο ολα εμπειρη  :woldman:  .Σε εβαζε κατω και σου αλλαζε τα φωτα  :crazy:  ! Τωρα τελευταια εχει εξαφανιστει ρε γαμωτο και την ψαχνω απεγνωσμενα.Αν τυχει και την δεις πουθενα ρε φιλε σε παρακαλω....πες της οτι την ψαχνω.  :helpplea:

ΑΣΤΡΙΝΤ την λενε! Ελπιζω να μην την ξερεις!    >:( >:( >:(


Φιλικα

billy_gs    :bounce-glasses:

Μπίλυ, πάλι όνειρα έβλεπες; Πρόσεχε γιατί θα βάλω τον Μήτσο να σε εξορκίσει!!! :priest: :priest: :priest:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom