Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Πειραιας ,Γρηγορίου Λαμπράκη 84-86 Good Day

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FOTINI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!

βρε η φωτεινη ειναι φιλη μου και ξερει πως που και που την πειραζω!!!!!
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
ευχαριστω γιατι και εγω σκιαχτηκα !!!!!!!!
Καλημερα Φωτεινουλα και καλες δουλειες. Κανε την υπερβαση γιατι οι Πειραιωτες αξιζουν ενα σοβαρο χωρο που, (ας με συγχωρισουν τα μαγαζια της περιοχης αλλα αυτη την αισθηση εχω), λειπει απο τον Πειραια.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Καλημερα Φωτεινουλα και καλες δουλειες. Κανε την υπερβαση γιατι οι Πειραιωτες αξιζουν ενα σοβαρο χωρο που, (ας με συγχωρισουν τα μαγαζια της περιοχης αλλα αυτη την αισθηση εχω), λειπει απο τον Πειραια.
ενα μπουρδελο πρεπει να ανοίξει στον πειρεα οχι αλλο μασαζ τα εουμε βαρεθει δεν πατάει κανείς... 
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα και σημερα

εκτος απο Αννα Βικυ Ρανια και Αλεξια θα εχουμε και δυο νεες παρουσιες
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Περασμα απο το καινουργιο μαγαζι της Φωτεινης!!!!

Δεν διαφερει απο ολα τα κοινα μασαζιδικα που εχω παει.

Τα στανταρακια εκει....η μαλλον το στανταρακι μου εκει....Βικουλα!!!!!

Στα περι Βικυς ολα καλα....και δυνατα!!!!!

Και οπως παντα η ΦΩΤΕΙΝΗ.....ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Περασμα απο το καινουργιο μαγαζι της Φωτεινης!!!!

Δεν διαφερει απο ολα τα κοινα μασαζιδικα που εχω παει.

Τα στανταρακια εκει....η μαλλον το στανταρακι μου εκει....Βικουλα!!!!!

Στα περι Βικυς ολα καλα....και δυνατα!!!!!

Και οπως παντα η ΦΩΤΕΙΝΗ.....ΚΟΥΚΛΑ!!!!!!!
μορτακο μου καλη μερα με το μπαρδον αλλα  σου ειναι ευκολο να μας κανεις μια περιγραφουλα  για τις κοπελιες που δεν τις ξερουμε να δουμε τι θα καμνομε . ευχαριστουμε
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
μορτακο μου καλη μερα με το μπαρδον αλλα  σου ειναι ευκολο να μας κανεις μια περιγραφουλα  για τις κοπελιες που δεν τις ξερουμε να δουμε τι θα καμνομε . ευχαριστουμε
φιλαρακο.....μια βολτα... και θα δεις τι αξειζη και τι οχι.

και να το ξερεις οτι η βολτα ειναι τζαμπα!!!!! η φωτεινη δεν χρεωνει το ματι!!!!!ε φωτεινουλα?????

το να σου πω εγω την δικια μου παπαργια και ο καθενας εδω για μια κοπελα και να μην σου κανει εσενα θα λες τι μαλακιες μου ελεγες ρε προεδρε.....για αυτο πηγεναι ρισκαρε και μετα τα λεμε.οσο για τα ..στανταρακια που λεω..τα εχουμε πληρωσει καλα και απο την στιγμη που τους τα εχουμε ακουμπηση ...και αυτες ξερουνε τι θελουμε και εμεις περναμε καλα.
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
φιλαρακο.....μια βολτα... και θα δεις τι αξειζη και τι οχι.

και να το ξερεις οτι η βολτα ειναι τζαμπα!!!!! η φωτεινη δεν χρεωνει το ματι!!!!!ε φωτεινουλα?????

το να σου πω εγω την δικια μου παπαργια και ο καθενας εδω για μια κοπελα και να μην σου κανει εσενα θα λες τι μαλακιες μου ελεγες ρε προεδρε.....για αυτο πηγεναι ρισκαρε και μετα τα λεμε.οσο για τα ..στανταρακια που λεω..τα εχουμε πληρωσει καλα και απο την στιγμη που τους τα εχουμε ακουμπηση ...και αυτες ξερουνε τι θελουμε και εμεις περναμε καλα.
καλημερα προεδρε , και ο καφες ειναι στην γνωριμια
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
καλημερα προεδρε , και ο καφες ειναι στην γνωριμια

Καλημερα Φωτεινη και σε ολα τα κοριστια!!!!!

Καλα....εγω τοσο καιρο ερχομαι και ενα καφε......!!!!!!!

Special καλημερα στην βικουλα!!!!!!!!
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Σημερα ειμαστε ανοικτα μεχρι τις 8 το βραδυ  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
φωτεινη αν φτιαχνετε κανονικο φραπε3δακι για να ανοιξουν τα ματια μας  ερχομαστε  . καλημερα
 

chairman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αναγνωριστηκη επισκεψη: Αρνητικο οτι δεν εχει ντουζ στο δωματιο, ουτε κλιματηστικο παρα μονον εναν ανεμιστηρα! Το δωματιο λιτο, με ενα τραπεζακι, μασαζοκρεβατο (που δειχνει λιγο βρωμικο γιατι εχει σημαδια απο την ταινια που ηταν αμπαλαρισμενο), εναν καναπε και μουσικη απο ραδιοφωνο. Επισησ με το που μπεισ απο την πορτα βλεπεισ απεναντι το χωρο υποδοχης. Η επισκεψη ηταν αναγνωριστικη οποτε δεν μπορω να πω για υπηρεσιεσ. Παντως η κοπελες ηταν ευγενεστατες οποτε θα γινει και δοκιμη των υπηρεσιων.
Καλο ειναι παντως να βελτιωθουν καποια απο τα παραπανω θεματακια!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αναγνωριστηκη επισκεψη: Αρνητικο οτι δεν εχει ντουζ στο δωματιο, ουτε κλιματηστικο παρα μονον εναν ανεμιστηρα! Το δωματιο λιτο, με ενα τραπεζακι, μασαζοκρεβατο (που δειχνει λιγο βρωμικο γιατι εχει σημαδια απο την ταινια που ηταν αμπαλαρισμενο), εναν καναπε και μουσικη απο ραδιοφωνο. Επισησ με το που μπεισ απο την πορτα βλεπεισ απεναντι το χωρο υποδοχης. Η επισκεψη ηταν αναγνωριστικη οποτε δεν μπορω να πω για υπηρεσιεσ. Παντως η κοπελες ηταν ευγενεστατες οποτε θα γινει και δοκιμη των υπηρεσιων.
Καλο ειναι παντως να βελτιωθουν καποια απο τα παραπανω θεματακια!
τον καθρεπτη δεν προσεξες 
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αναγνωριστηκη επισκεψη: Αρνητικο οτι δεν εχει ντουζ στο δωματιο, ουτε κλιματηστικο παρα μονον εναν ανεμιστηρα! Το δωματιο λιτο, με ενα τραπεζακι, μασαζοκρεβατο (που δειχνει λιγο βρωμικο γιατι εχει σημαδια απο την ταινια που ηταν αμπαλαρισμενο), εναν καναπε και μουσικη απο ραδιοφωνο. Επισησ με το που μπεισ απο την πορτα βλεπεισ απεναντι το χωρο υποδοχης. Η επισκεψη ηταν αναγνωριστικη οποτε δεν μπορω να πω για υπηρεσιεσ. Παντως η κοπελες ηταν ευγενεστατες οποτε θα γινει και δοκιμη των υπηρεσιων.
Καλο ειναι παντως να βελτιωθουν καποια απο τα παραπανω θεματακια!

Καλά ρε φίλε. Γράφτηκες πριν ενάμιση χρόνο στο σάϊτ και το πρώτο ποστ που γράφεις σήμερα αφορά τη βελτίωση σε κάποια θεματάκια?
Κοπέλες δεν είδες? Κοντές, ψηλές, αδύνατες, χοντρές, κ.ο.κ.
Και δηλαδή άμα γίνει δοκιμή των υπηρεσιών θα μας γράψεις? Όπως έγραψες ενάμιση χρόνο?
Δεν καταλαβαίνεις ότι όλοι σκεφτόμαστε που το πάει ο ποιητής.
:kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!!

Φωτεινη... μια ενημερωση για σημερα ποια κοριτσια ειναι?
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!!

Φωτεινη... μια ενημερωση για σημερα ποια κοριτσια ειναι?
καλημερα σε ολους καλη εβδομαδα
Σημερα ειναι Βικυ Αλεξια Ρανια Αννα και μια καινουργια η Μονικα
 
OP
OP
F

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
kali ksekurasi gia naxete avrio megali mera .Tha sas perimenume
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom