Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Κυπραια τελικα η Ναντια  :think: ; Δεν ειναι Σαλλλονικια οπως ελεγε; Οχι οτι εκπλησσομαι φυσικα  :cheesy:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
καλησπερα και καλη χρονια.. η ναντια ειναι απο αλβανια για να ξερετε και επισημα... τωρα στα υπολοιπα υπαρχει ξεραηλα στη πατρα γενικα εχει χρονια να ερθει κατι αξιολογο..

 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
καλησπερα και καλη χρονια.. η ναντια ειναι απο αλβανια για να ξερετε και επισημα... τωρα στα υπολοιπα υπαρχει ξεραηλα στη πατρα γενικα εχει χρονια να ερθει κατι αξιολογο..
Πριν λιγες μερες ρωτησα την Ναντια μεσω φβ ποτε θα ξαναδουλεψει, και ειπε οτι θα "κατεβει" στις 27/12. Αρα ειναι καπου "πανω". Οποτε μαλλον η Κυπρος αποκλειεται. Εσυ φιλε μου εισαι σιγουρος οτι ειναι απο Αλβανια, κι αν ναι, πως το ξερεις; Μηπως εισαι κι εσυ απο Αλβανια; Καλοπροαιρετα ρωταω, δεν εχω προβλημα με την καταγωγη κανενος. Ισα-ισα θα ελεγα πως η Ναντια ειναι η καλυτερη επιλογη για την Πατρα.
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά. Νέο μέλος εδώ από Πάτρα. Είδα που γράψατε για μία Αμαλία. Αυτή βρίσκεται στα σπίτια του Γλαυκου?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
χθες πηρα δημητρα και το μετανιωσα,κλαιω τα λεφτα μου,δεν το εχει η κοπελα τελος,εντωμεταξι εχει θεμα και με την υγειηνη της,παρφουμαριζεται με ένα πατσουλι αρωμα αλλα μπανιο δεν κανει μιας και μου ηρθαν στην μυτη καποιες μυρωδιες.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο Όθωνος 100 να δοκιμάσω την πολυδιαφημιζομενη Άννα μέσω της σελίδας στο fb. Εμφανίζεται η τσα2 μου λέει την Άννα έχω. Να την δω της απαντώ. Εμφανίζεται ένα κοριτσάκι εντελώς skinny με βυζι εντελώς ψεύτικο λες και το είχε κλέψει από την Barbie. Δεν είναι του γούστου μου όποτε και δεν πέρασα. Εν αναμονή ποτέ θα αλλάξει η κοπέλα μπας και έρθει τίποτα καλό.....
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
φιλαρακι καλησπερα κ καλη χρονια!!!Εχω γαμησει την Ναντια ....επι δραχμων 5.000 αν θυμαμαι καλα....δουλευε στην οθωνος καπου στο 2001 με 2002....ειχα παει τεζα πιωμενος εκεινη την βραδια...πιτσιρικα ηταν πολυ μουναρος!οταν μπηκε στο δωματιο επαθα πλακα.βυζαρες,κωλαρα και πολυ ναζι!!απο τα καλυτερα γαμησια!Και ναι,νομιζω,οτι ειναι αλβανιδα φιλε.το ειχα ακουσει η μου το χε πει η ιδια γιατι ξαναπηγα τοτε να την γαμησω απο κωλο!ενταξει τωρα η γκομενα εχει γραψει πολλα χλμ στο κοντερ κ ειναι σμπαραλιασμενη....
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
φιλαρακι καλησπερα κ καλη χρονια!!!Εχω γαμησει την Ναντια ....επι δραχμων 5.000 αν θυμαμαι καλα....δουλευε στην οθωνος καπου στο 2001 με 2002....ειχα παει τεζα πιωμενος εκεινη την βραδια...πιτσιρικα ηταν πολυ μουναρος!οταν μπηκε στο δωματιο επαθα πλακα.βυζαρες,κωλαρα και πολυ ναζι!!απο τα καλυτερα γαμησια!Και ναι,νομιζω,οτι ειναι αλβανιδα φιλε.το ειχα ακουσει η μου το χε πει η ιδια γιατι ξαναπηγα τοτε να την γαμησω απο κωλο!ενταξει τωρα η γκομενα εχει γραψει πολλα χλμ στο κοντερ κ ειναι σμπαραλιασμενη....
Για πρώτη φορά κάποιου δεν ενδείκνυται δηλαδή πλέον?
Επίσης φίλε σχολίασες πριν για την Αμαλία, που δουλευει (αν δουλευει ακομα) το κορίτσι? Ευχαριστώ!
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
φιλαρακι καλησπερα κ καλη χρονια!!!Εχω γαμησει την Ναντια ....επι δραχμων 5.000 αν θυμαμαι καλα....δουλευε στην οθωνος καπου στο 2001 με 2002....ειχα παει τεζα πιωμενος εκεινη την βραδια...πιτσιρικα ηταν πολυ μουναρος!οταν μπηκε στο δωματιο επαθα πλακα.βυζαρες,κωλαρα και πολυ ναζι!!απο τα καλυτερα γαμησια!Και ναι,νομιζω,οτι ειναι αλβανιδα φιλε.το ειχα ακουσει η μου το χε πει η ιδια γιατι ξαναπηγα τοτε να την γαμησω απο κωλο!ενταξει τωρα η γκομενα εχει γραψει πολλα χλμ στο κοντερ κ ειναι σμπαραλιασμενη....

 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
φιλε η Αμαλια δουλευει στης μονικας στο γλαυκο....ειδικοτερα στα απο κατω στουντιο του πρωην prosexeto....Τι εννοεις ακριβως ΄΄για πρωτη φορα καποιου΄΄?Αν θελεις καποια με πολλη εμπειρια ενταξει τοτε αλλαζει το θεμα,αλλα,αν θελεις κατι πραγματικα νεο και ομορφο στο συνολο του μονο η μικρη η Αμαλια το προσφερει!Στις υπηρεσιες ομως δεν εχει εμπειρια,εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω....εχω γραψει πιο πριν κριτικη για αυτη.
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
φιλε η Αμαλια δουλευει στης μονικας στο γλαυκο....ειδικοτερα στα απο κατω στουντιο του πρωην prosexeto....Τι εννοεις ακριβως ΄΄για πρωτη φορα καποιου΄΄?Αν θελεις καποια με πολλη εμπειρια ενταξει τοτε αλλαζει το θεμα,αλλα,αν θελεις κατι πραγματικα νεο και ομορφο στο συνολο του μονο η μικρη η Αμαλια το προσφερει!Στις υπηρεσιες ομως δεν εχει εμπειρια,εξηγουμαι για να μην παρεξηγηθω....εχω γραψει πιο πριν κριτικη για αυτη.
Σε ευχαριστώ που απάντησες φιλε.
Λέγατε κάτι για Αγίου Στεφάνου, γι αυτό είπα μήπως ήταν σε άλλη τοποθεσία. Στα από κάτω στούντιο όταν λες πιο συγκεκριμένα?
Εννοώ ότι είμαι παρθένος και σκεφτόμουν αν η Νάντια είναι η κατάλληλη.
Δεν με πειράζει τόσο αν η Αμαλία δεν έχει εμπειρία, όσο η πιθανή έλλειψη χρόνου που λογικα θα υπάρξει. Γιατί μέσα σε 10-15 λεπτά δε νομίζω να λειτουργήσω για πρώτη φορά. Ενώ στην Οθ. Αμαλίας με την Νάντια, ίσως μπορέσω να κάτσω πιο πολύ χρόνο.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ που απάντησες φιλε.
Λέγατε κάτι για Αγίου Στεφάνου, γι αυτό είπα μήπως ήταν σε άλλη τοποθεσία. Στα από κάτω στούντιο όταν λες πιο συγκεκριμένα?
Εννοώ ότι είμαι παρθένος και σκεφτόμουν αν η Νάντια είναι η κατάλληλη.
Δεν με πειράζει τόσο αν η Αμαλία δεν έχει εμπειρία, όσο η πιθανή έλλειψη χρόνου που λογικα θα υπάρξει. Γιατί μέσα σε 10-15 λεπτά δε νομίζω να λειτουργήσω για πρώτη φορά. Ενώ στην Οθ. Αμαλίας με την Νάντια, ίσως μπορέσω να κάτσω πιο πολύ χρόνο.
[/quote


Τότε φίλε πήγαινε με την Ντάνα...
Πολύ έμπειρη και αν της το πεις πιστεύω ότι θα σε προσέξει παρά πολύ..Η Ντάνα δουλεύει στο σπίτι που είναι στο 120...στο Μόνικα Α
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Υπάρχει κάπου στα σχόλια περιγραφή που να λέτε για την εμφάνιση της Ντάνας? Είναι γενικά καλή σε αυτά που προσφέρει?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εγω πιστευω το τελευταιο διαστημα η ντανα από θεμα υπηρεσιων εχει πεσει,καμια σχεση με πριν από 2 χρονια.
παιζει να εχει κουραστεί η βαρεθεί.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
εγω πιστευω το τελευταιο διαστημα η ντανα από θεμα υπηρεσιων εχει πεσει,καμια σχεση με πριν από 2 χρονια.
παιζει να εχει κουραστεί η βαρεθεί.

Έχει σπάσει κιόλας ρε φίλε. Εγώ τελευταία φορά που πήγα μαζί της ναι μεν το προσπάθησε και το πάλεψε (οφείλω να ομολογήσω ότι έδειχνε πως το γούσταρε κάθε φορά που πήγαινα μαζί της) όμως προσωπικά δεν το ευχαριστήθηκα γιατί είδα πως έχει χαλαρώσει αρκετά το κορμί της....
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
19
Like
28
Πόντοι
0
Επίσκεψη στις 7 του μήνα,στον Γλαύκο.Επειδή δεν έχω αμάξι,είπα να πάω με το αστικό μέχρι τον Σκλαβενίτη και μετά να συνεχίσω με τα πόδια(απόσταδη περίπου 1,5 χιλ).Όμως,επειδή είχα ξεχάσει τον δρόμο(έλειπα για δύο χρόνια απο Πάτρα) πήρα τον δρόμο της καθόδου και έτσι βγήκα ακριβώς απέναντι απο τα στούντιο.Για καλή μου τύχη συνέβη αυτό.Διότι και στα δύο μαγαζιά έβλεπα να χουν αράξει κανα 8 τσοπανόσκυλα!!!Τα παρατηρούσα μπας και ήταν περαστικά και έφευγαν απο κει αλλα δεν....Κάποια μάλιστα έμπαιναν και στο πάρκινγκ αρα μάλλον είναι οικόσιτα.Δεν ξέρω αν τα σκυλιά πηγαίνουν μόνο πρωί εκεί(διότι εγώ πήγα κατα τις 11).Αν πήγαινα απο κει σίγουρα θα με δάγκωναν μέχρι θανάτου οπότε προσέχτε όσοι πηγαίνετε εκεί(ακόμα και με αμάξι).Κατέβηκα στα του κέντρου,η Νάντια κλειστή,στο 106 είχε πλακώσει μια παρέα απο γυφτάκια-πακιστανάκια τα οποία μύριζαν φουλ και έφυγα.Ξέρει κάποιος τι συμβαίνει με τα σκυλιά στον Γλαύκο;Τουλάχιστον μπορούμε να πάμε άλλη ώρα;Και τέλος,σε ποιό σπιτάκι δουλεύει η Αμαλία;Θενκς συναγωνιστές
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Έχει σπάσει κιόλας ρε φίλε. Εγώ τελευταία φορά που πήγα μαζί της ναι μεν το προσπάθησε και το πάλεψε (οφείλω να ομολογήσω ότι έδειχνε πως το γούσταρε κάθε φορά που πήγαινα μαζί της) όμως προσωπικά δεν το ευχαριστήθηκα γιατί είδα πως έχει χαλαρώσει αρκετά το κορμί της....
Άλλη κοπέλα που να αξίζει αυτό το διάστημα γενικά υπάρχει?
Έχω κατά νου να πάω σε Νάντια - Αμαλία.
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Επίσκεψη στις 7 του μήνα,στον Γλαύκο.Επειδή δεν έχω αμάξι,είπα να πάω με το αστικό μέχρι τον Σκλαβενίτη και μετά να συνεχίσω με τα πόδια(απόσταδη περίπου 1,5 χιλ).Όμως,επειδή είχα ξεχάσει τον δρόμο(έλειπα για δύο χρόνια απο Πάτρα) πήρα τον δρόμο της καθόδου και έτσι βγήκα ακριβώς απέναντι απο τα στούντιο.Για καλή μου τύχη συνέβη αυτό.Διότι και στα δύο μαγαζιά έβλεπα να χουν αράξει κανα 8 τσοπανόσκυλα!!!Τα παρατηρούσα μπας και ήταν περαστικά και έφευγαν απο κει αλλα δεν....Κάποια μάλιστα έμπαιναν και στο πάρκινγκ αρα μάλλον είναι οικόσιτα.Δεν ξέρω αν τα σκυλιά πηγαίνουν μόνο πρωί εκεί(διότι εγώ πήγα κατα τις 11).Αν πήγαινα απο κει σίγουρα θα με δάγκωναν μέχρι θανάτου οπότε προσέχτε όσοι πηγαίνετε εκεί(ακόμα και με αμάξι).Κατέβηκα στα του κέντρου,η Νάντια κλειστή,στο 106 είχε πλακώσει μια παρέα απο γυφτάκια-πακιστανάκια τα οποία μύριζαν φουλ και έφυγα.Ξέρει κάποιος τι συμβαίνει με τα σκυλιά στον Γλαύκο;Τουλάχιστον μπορούμε να πάμε άλλη ώρα;Και τέλος,σε ποιό σπιτάκι δουλεύει η Αμαλία;Θενκς συναγωνιστές
Φιλε τα σκυλια ειναι οντως εκνευριστικα που γαβγιζουν συνεχεια, αλλα ποτε δεν με εχουν δαγκωσει, ουτε καν πλησιασει. Απλα σου περνουν τα αυτια. Αν καποιος αλλος συναγωνιστης βεβαια εχει παθει κατι, ας το γραψει. Εμενα παντως ποτε δεν μου την εχουν πεσει τα σκυλια.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ανεβαζω μια παλια κριτικη ενός συναγωνιστη


Μπογιας που χρειαζεται



Μέσος όρος: 

 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας:

 
5.0 
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

 
5.0 
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

 
5.0 
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

 
5.0 
Πρόσβαση/Parking:

 
10.0 
Σχέση απόδοσης/τιμής:

 
5.0 



από gavelos
09-07-2016


Στους top 1000 Αξιολογητές
#436 Αξιολογητής σε Likes



Link κριτικής

Δείτε όλες τις κριτικές για την Ιβάνα


Δες όλες τις κριτικές
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή




Συχνος πελατης στο εν λογω ιδρυμα εδώ και χρονια εχοντας μια σφαιρικη αποψη μπορω να πω, πως η αλυσιδα των τριων σπιτιων κινειται σε πολύ μετρια επίπεδα και συμπεριλαμβάνεται σε επιπεδο φιλης και όχι σε επιπεδο στουντιο που θελουν να λενε.Εν συνεχεια θα αναφερθω σε 2 φαουλ που κανουν τα συγκεκριμενα σπιτια.Εντος των σπιτιων υπαρχει θεση παρκινγκ οποτε δε δυσκολευεται κανεις σ αυτόν τον τομεα,αλλα υπαρχουν και μαζεμένα περιπου 10 αδεσποτα σκυλια εντος του χωρου του παρκινγκ των σπιτιων τα οποια χυμουν καταπανω σου μολις κατεβεις από το αμαξι και ενώ εγω πηγαινω χρονια τη τελευταια φορα αυτά τα σκυλια με δαγκωσαν, συγκεκριμενα 2 εκ των 10 ελαφρα ευτυχως στο ποδι και ενώ ειχα καταθεσει εφαγα τις δαγκωσιες και ετρεχα για αντιλισικα εμβολια,ενημερωσα την υπηρεσια εννοω τη τσατσα αλλα με εγραψε.Αν δεν παει ο μπογιας να τα μαζεψει τα αδεσποτα τα οποια τα χουν οι τσατσαδες αταιστα ολη μερα εκει κ τρωνε ότι βρισκουν από τα γυρω χωράφια,τοτε υπαρχει κίνδυνος να πας για πηδημα και να φυγεις με δαγκωσια.Sad Σοβαρο θεμα με τα σκυλια στα εν λογω μπουρδελα.Συνεχιζοντας θα αναφερθω στην τελευταια μου επισκεψη με την ιβανα.Η ιβανα είναι μια πολύ αδυνατη κοπελα υψος περιπου 1,63 κοκκινομαλλα στην αρχη μετα τα εβαψε μαυρα τα μαλλια της.Παρουσιαζεται ως ρουμανα ενώ είναι βερα αλβανιδα και αυτό είναι το 2 φαουλ παρουσιαζουν τις κοπελες ότι είναι από ισπανια τσεχια σουηδια και ολες είναι ρουμανες και την αλβανιδα ότι είναι ρουμανα,δεν ανεβάζεις επιπεδο αλλαζοντας την καταγωγή της κοπελας αλλα με τις υπηρεσίες που προσφερει.Εν συντομια δινω το παραβολο 25 ευρω και μετα από 10 λεπτα μπαινει η ιβανα,κλασικουρα γεια τι κανεις κλπ ξαπλωνει και γινεται αγαλμα τη αρχιζω να την αναψω λιγο αλλα τιποτα εντωμεταξι εχει πολύ μικρο στηθος και είναι σκελετος αλλα τουλάχιστον κανε τη δουλεια σου σωστα,τσιμπουκι βαριεστημενο πηδημα ιεραποστολικο με μηδεν συμμετοχη αλλαξα 2 στασεις και μολις χυνω γινεται μπουχος με λιγα λογια εφαγα φολα από την ιβανα και δαγκωσιες από τα κοπροσκυλα των μπουρδελων τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom