Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
πανω απο 25-27 και λιγο ταλαιπωρημενη στο προσωπο απο οσο μπορεσα να δω..
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Παίζει τίποτα εδώ ? Μάλλον θα πάω Πάτρα για 4-5 μέρες την αλλη εβδομάδα, αν ξέρετε κάτι στείλτε μου με ΠΜ
 

Sexomanis77

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
19
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.Καθώς έλειπα για 2 χρόνια απο την πόλη θα'θέλα να μου πείτε αν ξέρετε κάποια κοπέλα στανταράκι στο κέντρο διότι ο γλαύκος πέφτει μακριά.Θα θελα μια στανταρ επιλογή διότι οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν θέλω να κλαίω το 30€...Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

cowboy9

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
συμφωνω τυπε εχω ανεβασει και κριτικη

καλησπέρα η δήμητρα μου φανηκε αρκετά εμφανίσιμη και με ωραια πιασίματα αλλά τελικά δεν μπήκα. Που έιναι η κριτική σου να ξέρω τι με περιμένει αν την παρω τελικα
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Γενικως επεσε ξεραιλα αυτον τον μηνα....ηρθαν και εφυγαν καποιες οι οποιες δεν αξιζαν ιδιαιτερης μνειας...Την Δημητρα την γαμησα(κακως)τις προαλλες....μετρια πολυ,και ψιλομπαζολα...δεν μιλαει ελληνικα απλα το μονο που σε καβλωνει ειναι οτι εχει πιρσινγκ στο μουνι και στην γλωσσα!Ομολογω οτι στην πιπα καβλωσα...αξιζει να πληρωσεις για ακαποτο αν κανει.....Κατοπιν αυτου του λαθους γαμησα την Αμαλια που ειναι αστερι,πολυ μικρη καθαρη και πολυ γλυκα με πολυ καλο σωματακι!!!!!Δεν πολυ ξερει να γαμιεται και της κανεις οτι θες!!!!Την πηρα πολυ ωρα γλυφομουνι και την εστησα στα 4 ως συνηθως και την εβαλα διπλα στον καθρεπτη για να βλεπει τον εαυτο της την ωρα που την γαμουσα και εκεινη μου χαμογελαγε πολυ γλυκα!Στο τελος της τα εχυσα ολα στα τρυφερα της κωλομερια οπου αυτο ειναι το πιο γαματο!Βεβαια κατοπιν εννοειται οτι πηρα χαρτι και την καθαρισα,δεν την παρατησα ετσι!Αυτα τα δωρα πρεπει να τα εκτιμαμαι και να δειχνουμε τον αναλογο σεβασμο!
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Πριν 2-3 εβδομαδες που κατεβηκα Πατρα, ειχα πετυχει μια ξανθουλα με σχετικα κοντο μαλλι, με το ονομα Σαρα. Μετα απο πολλες μετριες, αυτη τουλαχιστον εκανε οτι της ζητουσα χωρις προσπαθεια να με διωξει. Εγλειψε οπου της ζητησα, εκατσε να την γλειψω κι εγω και καναμε την σταση που προτιμουσα εγω, παροτι μου ειπε οτι ηθελε να την παρω στα τεσσερα. Αν ειναι ακομα πιστευω οτι αξιζει το 25αρι σε σχεση με κατι αλλες. Στα μειον, ειναι καπνιστρια και εχει λιγη κοιλιτσα αλλα οχι σε τραγικο σημειο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
καλησπέρα η δήμητρα μου φανηκε αρκετά εμφανίσιμη και με ωραια πιασίματα αλλά τελικά δεν μπήκα. Που έιναι η κριτική σου να ξέρω τι με περιμένει αν την παρω τελικα


Επισκεψη στο εν λογω στουντιο το οποιο ανηκει στο μονικας.
Πηρα τη δημητρα μιας και τις άλλες τις ειχα δοκιμασει ψάχνοντας να βρω το χρυσο φλουρι.
Εμφανίζεται η κορασιδα στο σαλοναρισμα,η δημητρα είναι μια ρουμανα με βαμενα ξανθα μαλλια ηλικιας γυρω στα 28 υψος 1,70 περιπου με 4αρια ελαφρως κρεμασμενα στηθη προσωπο εντελως αδιαφορο αν και φοραει γυαλια στο σαλοναρισμα,τελος παντων διαλεγω τη δημητρα δινω παραβολο και κατευθιαν στην κλινη σε αναμονη.
Μετα από 7 λεπτα αναμονη μπαινει η κοπελα γδύνεται τεχνικα αν και εγω προσπαθουσα να επικοινωνήσω εστω αγγλιστί αλλα αυτή από ότι φαινεται ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα γνωριζει.Τελος παντων η συννενοηση γινοταν με σηματα μορς.
Ανεβαινει στο κρεβατι χωρις καποια διαθεση η θερμοτητα εκ μερους της και αναλαβα δραση εγω αρχισα να φιλαω βυζια και να πασπατευω,αυτη στο κοσμο της ας το πουμε εκει καταλαβα παλι ότι μαλλον το καρπουζι βγηκε μαπα.Της τον δινω μετα στο στομα να τσιμπουκωσει μπας και αλλαξει το σκηνικο δυστηχως η πιπα αδιαφορη ουτε γλωσσα χρησιμοποιουσε ουτε το εχωνε ολο μεσα με λιγα λογια η φαση πηγαινε να με σβησει παρα να με αναψει τον βγαζω και ξεκιναω ιεραποστολικο το μονο καλο οι χαλαρες βυζαρες της παλονταν περα δωθε καθως πιστονιαζα αλλαζω σταση τη στηνω στα 4 οπου εκει τελιωσα μετα από κανα 3 λεπτο αλλα η συγκεκριμενη ουτε φωναζε ουτε βογγαγε τιποτα τι πήδαγες τι όχι το ιδιο ηταν με λιγα λογια κομοδινακι.
Όταν κοντευα να τελιωσω της ειπα να τη χυσω στα βυζια εκανε 2 λεπτα να καταλαβει τι θελω και μολις καταλαβε ειπε όχι γιατι μετα μου εδιχνε ότι επρεπε να κανει μπανιο καλα λεω επρεπε σε κάθε πελατη να πηγαινει φρεσκαρισμενη ιδιαιτερα τωρα το καλοκαιρι τι τεμπελικια είναι αυτά.
Συνολικος χρονος παραμονης στο δωματιο 10 λεπτα μολις τελιωσα εφυγε σαν σηφουνας,γενικα δεν μου αφησε καλη εντυπωση ουτε βεβαια θα την ξαναπαρω παλι.
Φευγοντας αισθανθηκα σαν τους τυπους που φευγουν από το καζινο και εχουν χασει τα λεφτα τους.




 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Πριν 2-3 εβδομαδες που κατεβηκα Πατρα, ειχα πετυχει μια ξανθουλα με σχετικα κοντο μαλλι, με το ονομα Σαρα. Μετα απο πολλες μετριες, αυτη τουλαχιστον εκανε οτι της ζητουσα χωρις προσπαθεια να με διωξει. Εγλειψε οπου της ζητησα, εκατσε να την γλειψω κι εγω και καναμε την σταση που προτιμουσα εγω, παροτι μου ειπε οτι ηθελε να την παρω στα τεσσερα. Αν ειναι ακομα πιστευω οτι αξιζει το 25αρι σε σχεση με κατι αλλες. Στα μειον, ειναι καπνιστρια και εχει λιγη κοιλιτσα αλλα οχι σε τραγικο σημειο.
στο 120 τυπε πηρες τη σαρα?
για πες πιο λεπτομεριακα μεχρι τι γλυφει?
είναι δεκτικη σε όλα?
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
στο 120 τυπε πηρες τη σαρα?
για πες πιο λεπτομεριακα μεχρι τι γλυφει?
είναι δεκτικη σε όλα?

Της ζητησα ακα και καραμελωμα καλαμπαλικιων. Μου ειπε μεν "αντε να στα γλειψω και τα αρχιδια" αλλα εφοσον το εκανε, ολα οκ. Αλλες μου εχουν αρνηθει η απλα μου τα ζουλαγαν με την χουφτα τους. Επισης εκατσε να της κανω γλειφομουνι (αν και το ειχε λιγο αξυριστο) καθως και τα ποδια της. Προσωπικα δεν το μετανιωσα αν και εχω καταλαβει οτι η καθε κοπελα συμπεριφερεται καλυτερα σε εναν πελατη αν τον συμπαθησει. Μου εχει τυχει να βλεπω ξυνισμενες μουρες και αρνηση χωρις να κανω κατι διαφορετικο απο τις αλλες

ΥΓ σε εχω ρωτησει κατι σε αλλο νημα σχετικα με γαμησι σε τσατσαδες, αν θες απαντησε μου
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Της ζητησα ακα και καραμελωμα καλαμπαλικιων. Μου ειπε μεν "αντε να στα γλειψω και τα αρχιδια" αλλα εφοσον το εκανε, ολα οκ. Αλλες μου εχουν αρνηθει η απλα μου τα ζουλαγαν με την χουφτα τους. Επισης εκατσε να της κανω γλειφομουνι (αν και το ειχε λιγο αξυριστο) καθως και τα ποδια της. Προσωπικα δεν το μετανιωσα αν και εχω καταλαβει οτι η καθε κοπελα συμπεριφερεται καλυτερα σε εναν πελατη αν τον συμπαθησει. Μου εχει τυχει να βλεπω ξυνισμενες μουρες και αρνηση χωρις να κανω κατι διαφορετικο απο τις αλλες

ΥΓ σε εχω ρωτησει κατι σε αλλο νημα σχετικα με γαμησι σε τσατσαδες, αν θες απαντησε μου
τυπε σου εστειλα μυνημα .
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
30 του μηνα επισκεψη με ντανα,ηταν η πιο βαρετη μου συνευρεση,νομιζω πως τωρα τελευταια το κοριτσι εχει πεσει σε αποδοση.
νεες κοπελες δεν βλεπω να ερχονται στη πολη μιας και επρεπε ο στολος να ανανεώνεται.
 

tommy21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη  γλαυκου 118 η τσατσα πολυ ευγενικη μου παρουσιαζει την ευα προσωπο 0 κοντο ξανθο μαλλι χαλια. Να σας πω την αληθεια μου εντυπωσιαστικα απτην κωλαρα της ΑΛΛΑ πολυ βιαστικη (εκνευριστικα), πιπα αθλια απορω πως μου ψιλοσηκωθηκε.η φωνη της  ξενερωνει και τον γκουσγκουνη στα καλα του, αφου εφτασα στο σημειο να της πω να μην μιλαει!!!! αν παει καποιος Η  συμβουλη μου ειναι να της πει να μην ανοιξει το στομα της (ΟΥΤΕ ΓΕΙΑ) !!!
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Με την Αμαλια την πιτσιρικα ξαναπηγα πριν φυγει το 2019!Σταθερα καλο σεξ και ομορφο μουνακι!Ναι.δυστυχως δεν υπαρχουν νεες κοπελες........Ας γραφουμε εδω κ για τυχον βιζιτες εκτος των μπουρδελων..κατα καιρους ερχονται καποιες εσκορτ ειτε ανεξαρτητες ειτε απο γραφειο...καλο ειναι να υπαρχει ενημερωση.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
επισκεψη  γλαυκου 118 η τσατσα πολυ ευγενικη μου παρουσιαζει την ευα προσωπο 0 κοντο ξανθο μαλλι χαλια. Να σας πω την αληθεια μου εντυπωσιαστικα απτην κωλαρα της ΑΛΛΑ πολυ βιαστικη (εκνευριστικα), πιπα αθλια απορω πως μου ψιλοσηκωθηκε.η φωνη της  ξενερωνει και τον γκουσγκουνη στα καλα του, αφου εφτασα στο σημειο να της πω να μην μιλαει!!!! αν παει καποιος Η  συμβουλη μου ειναι να της πει να μην ανοιξει το στομα της (ΟΥΤΕ ΓΕΙΑ) !!!
τυπε η ευα το χανει και από φωνη και από εμφανιση,απο υπηρεσίες δεν ξερω γιατι δεν την πηρα.
αμαλια και αλεξια αξιζουν λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom