Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπέρα θα είμαι σκ στην Πάτρα υπάρχει κυρία με δικό της χώρο? αν υπάρχει τηλ ή αγγελία ευχαριστώ πολύ
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
επισκεψη πριν λιγο στα της Μονικας...
Η Νικη δυστυχως εφυγε..αγνωστο ποτε αλλα θα ξαναερθει πιστευω.
Κατερινα,Ντανα,Αλεξια και.......καινουργια στο λιμανι αποψε(δεν την ειδα)
Ιρινα-δυνατο μουνι στο ξεςπαω,ανατολικης προελευσης,μελαχρινο κανονικου υψους,εκφυλο προσωπο
ΤΡΕΛΕΣ βυζαρες τουμπανο και κωλο απλα φαρδυ πιασιαρικο.....ψιλοψηθηκα να μπω αλλα τα απογευματα γαμαει ολη η πατρα επανω απο οτι φαινεται....σε γενικες γραμμες καλο μουνι!!!!
 

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
930
Like
14.031
Πόντοι
2.246
καλησπερα αδελφια  ηθελα αν ρωτησω αυτο που λετε αγ. στεφανου που ειναι ακριβως. γτ εχω μπερδευτει χαχα
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
καλησπερα αδελφια  ηθελα αν ρωτησω αυτο που λετε αγ. στεφανου που ειναι ακριβως. γτ εχω μπερδευτει χαχα

εκει ακριβως που ειναι η εισοδος των στουντιο στην Γλαυκου 120 υπαρχει ο στενος δρομος που πηγαινει
προς τα πανω και ειναι σχεδον παραλληλος με τον κεντρικο(λοξως δεξια)....συνεχισε σε αυτον
τον δρομο μεσα και στην διασταυρωση μετα απο λιγα δευτερολεπτα θα το δεις στην γωνια φατσα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εκει ακριβως που ειναι η εισοδος των στουντιο στην Γλαυκου 120 υπαρχει ο στενος δρομος που πηγαινει
προς τα πανω και ειναι σχεδον παραλληλος με τον κεντρικο(λοξως δεξια)....συνεχισε σε αυτον
τον δρομο μεσα και στην διασταυρωση μετα απο λιγα δευτερολεπτα θα το δεις στην γωνια φατσα.
τυπε εκανες καμια εφοδο τελευταια?μηπως υπαρχει καμια καινουργια
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Φιλαράκι όχι,είχα δουλειές να κάνω.... μπορείς να πεταχτεί απόψε επάνω να τσεκαρεις;
 

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
930
Like
14.031
Πόντοι
2.246
εκει ακριβως που ειναι η εισοδος των στουντιο στην Γλαυκου 120 υπαρχει ο στενος δρομος που πηγαινει
προς τα πανω και ειναι σχεδον παραλληλος με τον κεντρικο(λοξως δεξια)....συνεχισε σε αυτον
τον δρομο μεσα και στην διασταυρωση μετα απο λιγα δευτερολεπτα θα το δεις στην γωνια φατσα.

εισαι ωραιος αδελφε δεν ηξερα καν οτι υπαρχει κατι εκει. θα παω συντομα και θα βαλω εντυπωσεις.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Όχι φίλε....η Ιρίνα είναι ρωσοουκρανιδα....η Ειρήνη είναι μάλλον Ρουμάνα με καλή προφορά στα ελληνικά.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
το πρωι πηρα τηλεφωνο και μου το ειπαν.
δεν την ειδες από κοντα?
εγω δυο τσαρκες που εκανα την μια φορα μου την ειπαν ειρηνη και τη δευτερη φορα την ιδια ιρινα.
τωρα αν ηρθε άλλη δεν ξερω?παντως ειρηνη ιρινα που ειδα τοτε ηταν μολδαβη
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
δεν την ειδες από κοντα?
εγω δυο τσαρκες που εκανα την μια φορα μου την ειπαν ειρηνη και τη δευτερη φορα την ιδια ιρινα.
τωρα αν ηρθε άλλη δεν ξερω?παντως ειρηνη ιρινα που ειδα τοτε ηταν μολδαβη


Ιρινα-δυνατο μουνι στο ξεςπαω,ανατολικης προελευσης,μελαχρινο κανονικου υψους,εκφυλο προσωπο
ΤΡΕΛΕΣ βυζαρες τουμπανο και κωλο απλα φαρδυ πιασιαρικο.....ψιλοψηθηκα να μπω αλλα τα απογευματα γαμαει ολη η πατρα επανω απο οτι φαινεται....σε γενικες γραμμες καλο μουνι!!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ιρινα-δυνατο μουνι στο ξεςπαω,ανατολικης προελευσης,μελαχρινο κανονικου υψους,εκφυλο προσωπο
ΤΡΕΛΕΣ βυζαρες τουμπανο και κωλο απλα φαρδυ πιασιαρικο.....ψιλοψηθηκα να μπω αλλα τα απογευματα γαμαει ολη η πατρα επανω απο οτι φαινεται....σε γενικες γραμμες καλο μουνι!!!!
τυπε μαλλον την ιδια λεμε
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
τις ειδα κ τις δυο φιλε.......δεν μπερδευομαι.......καλα μουνια!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
τις ειδα κ τις δυο φιλε.......δεν μπερδευομαι.......καλα μουνια!!!
θα ανεβω τσαρκα να δω την ιρινα μπας και είναι άλλη.
εισαι σιγουρος ηταν ρωσοουκρανεζα?
όταν λες βυζαρες 3αρια plus?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom