Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
θα ανεβω τσαρκα να δω την ιρινα μπας και είναι άλλη.
εισαι σιγουρος ηταν ρωσοουκρανεζα?
όταν λες βυζαρες 3αρια plus?

ειναι μουναρος σου λεω.....σημερα ηταν πρωινη κ την αλλαξε αλλη κοπελα στις 5.....
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Είναι όμως καλή επί το έργον ή φόλα όπως πσυμβαίνει πολλές φορές; Ξέρει κανείς;
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Εγώ τις προάλλες που την είδα στο φτερό διότι είχε πλακώσει δουλειά να σ πω την αλήθεια μου ψιλό πακέτο μου μύριζε η δουλειά εντός του δωματίου....δεν ξέρω...εγώ επιλέγω πάντα όπως έχω γράψει να πηγαίνω μεσημέρια που δεν έχει κίνηση για να έχω λίγο χρόνο περισσότερο μέσα στο δωμάτιο...όσον αφορά την Ιρίνα,τι να σ πω...δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά διότι δεν την είδα και πολύ θερμή στο σαλόνι το λίγο που βγήκε....ίσως λόγω κίνησης....
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Εγώ προσωπικά δίνω μεγάλη σημασία στην παρουσίαση της κοπέλας στο σαλόνι....το τι θα πει και πως θα σε παίξει... εκτός του παρουσιαστικού που είναι must το δευτερεύον ζήτημα είναι αυτό..Αν ξεκινήσει καβλαντα με την γκόμενα εκτός, εντός του δωματίου 90% περνάς καλά και έχεις και τα εξτραδακια σου....είτε γλυφωμουνι χωρίς έξτρα χρέωση είτε τελείωμα στο σώμα της.... Αλλά με κάποια η οποία είναι ξυνή στην υποδοχή στο δωμάτιο θα είναι ακόμα χειρότερα.ΚΑΝΟΝΑΣ!
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Προσωπικά, δεν είμαι τόσο απόλυτος! Πολλές φορές μου έχει τύχει κοπέλες που στο σαλόνι είναι μαζεμένες έως και ντροπαλές και στο δωμάτιο να είναι εκπληκτικές και το αντίθετο. Μάλιστα, η Άντζελα η Ρωσίδα η ξανθιά που ήταν παλιά εδώ και ήταν ουσιαστικά η καλύτερη από όσες έχουν περάσει στην Πάτρα, στο σαλόνι ήταν σχεδόν αδιάφορη έως αποτρεπτική ιδίως τον πρώτο καιρό, αλλά μέσα καμμία σχέση! Αντιθέτως, πολλές "τσαχπίνες" και "επικοινωνιακές" στο σαλόνι, μέσα είναι φόλες! Νομίζω ότι αυτό που δείχνει μία γυναίκα καλή στο κρεβάτι (και αυτό ισχύει γενικώς) είναι όταν το βλέμμα εκπέμπει μία "υγρασία" ασχέτως από τη γλώσσα του σώματος η οποία μπορεί να ξεγελάσει προς το παρόν...
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Στριπ έχει στην πόλη μεσα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ειναι μουναρος σου λεω.....σημερα ηταν πρωινη κ την αλλαξε αλλη κοπελα στις 5.....
σημερα δεν προλαβα να ανεβω αλλα τωρα που θυμαμαι η ιρινα είναι μια μελαχροινη με καμπύλες εντονες και μιλαει σχετικα καλα ελληνικα?
αν είναι αυτή παιζει να είναι σε μια τσαρκα που εκανα στο λιμανι στο 104 ονοματι εμμανουελα.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
σημερα δεν προλαβα να ανεβω αλλα τωρα που θυμαμαι η ιρινα είναι μια μελαχροινη με καμπύλες εντονες και μιλαει σχετικα καλα ελληνικα?
αν είναι αυτή παιζει να είναι σε μια τσαρκα που εκανα στο λιμανι στο 104 ονοματι εμμανουελα.


στο περιπου ειναι ετσι οπως την περιεγραψες....
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Μάγκες η Νάντια που δουλευει στο στουντιο 101 είναι καλή η φολα;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μάγκες η Νάντια που δουλευει στο στουντιο 101 είναι καλή η φολα;
από υπηρεσίες καλη είναι τυπε απλα εχει μεγαλωσει
είναι σχεδόν κοντα στα 50 και πολυδουλεμενη.
γενικα στον αγοραιο ερωτα η πατρα εχει ξεραιλα καμια σχεση με χανια η βολο
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Άρα μεγάλε για 1η φορά δεν κάνει για καποιον;
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Επισκεψη επανω χθες...στο sexhome ειναι μια καινουργια μελαχρινη και μια ξανθια ονοματι Λαρισσα.Η τελευταια ειναι καλο μουνι σωματικα και εμφανισιακα...αξιζει για μια πουτσα.Ωραιο κορμι και στητο στηθος κανονικο και πεταχτο.
Στα Μονικας οι ιδιες.Εδω να διορθωσω την αποψη μου για την φερομενη ως ανατολικου μπλοκ Ιρινα...τελικα την ειδα αυτην την φορα πιο καθαρα και δεν ειναι ουτε σωματικα αυτο που νομιζα ουτε και η καταγωγη της ειναι αυτη που υπεθετα πριν μια βδομαδα.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Επισκεψη επανω χθες...στο sexhome ειναι μια καινουργια μελαχρινη και μια ξανθια ονοματι Λαρισσα.Η τελευταια ειναι καλο μουνι σωματικα και εμφανισιακα...αξιζει για μια πουτσα.Ωραιο κορμι και στητο στηθος κανονικο και πεταχτο.
Στα Μονικας οι ιδιες.Εδω να διορθωσω την αποψη μου για την φερομενη ως ανατολικου μπλοκ Ιρινα...τελικα την ειδα αυτην την φορα πιο καθαρα και δεν ειναι ουτε σωματικα αυτο που νομιζα ουτε και η καταγωγη της ειναι αυτη που υπεθετα πριν μια βδομαδα.

Δβδρ περιγραφη της Λαρισσα φιλε. και για την Ιρινα τι εννοεις?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Επισκεψη επανω χθες...στο sexhome ειναι μια καινουργια μελαχρινη και μια ξανθια ονοματι Λαρισσα.Η τελευταια ειναι καλο μουνι σωματικα και εμφανισιακα...αξιζει για μια πουτσα.Ωραιο κορμι και στητο στηθος κανονικο και πεταχτο.
Στα Μονικας οι ιδιες.Εδω να διορθωσω την αποψη μου για την φερομενη ως ανατολικου μπλοκ Ιρινα...τελικα την ειδα αυτην την φορα πιο καθαρα και δεν ειναι ουτε σωματικα αυτο που νομιζα ουτε και η καταγωγη της ειναι αυτη που υπεθετα πριν μια βδομαδα.
τυπε πες μας για την καινουργια τη μελαχροινη.
ονομα κλπ.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Η μελαχρινη φιλε με αυτο που φορουσε πιστεψε με ουτε που καταλαβα τι σοι κωλο και βυζι ειχε..ειλικρινα...δεν ειναι χοντρη ουτε  μπαζο...εχει πιασιματα....η Ιρινα τελικα ειναι ρουμανα και το στηθος δυστυχως ειναι κρεμασμενο...κριμα...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η μελαχρινη φιλε με αυτο που φορουσε πιστεψε με ουτε που καταλαβα τι σοι κωλο και βυζι ειχε..ειλικρινα...δεν ειναι χοντρη ουτε  μπαζο...εχει πιασιματα....η Ιρινα τελικα ειναι ρουμανα και το στηθος δυστυχως ειναι κρεμασμενο...κριμα...
η μελαχροινη η καινουργια πως τη λενε?
τι εννοεις δεν καταλαβες τι σοι βυζι και κωλο ειχε?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
τζουλια την λενε ,τωρα το θυμηθηκα....φοραγε ενα μαυρο  πολυ κοντο φορεματακι...η μαλλον σαν babydoll που δεν σε αφηνε να δεις λεπτομερειες....νταξει,ψιλογαμευσιμη μου φανηκε....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
τζουλια την λενε ,τωρα το θυμηθηκα....φοραγε ενα μαυρο  πολυ κοντο φορεματακι...η μαλλον σαν babydoll που δεν σε αφηνε να δεις λεπτομερειες....νταξει,ψιλογαμευσιμη μου φανηκε....
υπηρχε μια τζουλι μελαχροινη μηνες τωρα μην σου πω χρονο μηπως λες αυτην ?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
δεν ξερω φιλαρακι διοτι εγω λειπω τον μισο χρονο απο πατρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom